PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نقل و انتقالات باشگاه تراكتور در سال 1392

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61

alparartash
Friday 14 June 13, 12:54 PM
کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: برای من مهم موفقیت تراکتورسازی است به همین خاطر هم پیراهن شماره ۸ و هم بازوبند تیم را تقدیم کریمی خواهم کرد.....دمت گرم اسدی

karimi kapitan olamaz

kapitan TURKOGLUdi

ertaj
Friday 14 June 13, 12:55 PM
http://www.tractor-club.com/imagedisplay.aspx?tar=100&id=/pics/js/a%20%2827%29.JPG

رای تراختوری ها در شورای شهر اسفندیار قره باغی حداقل به خاطر تراختور هم که شده به افراد با لیاقت و حامی تراختور رای بدید تا افرادی مثل ششگلانی و جعفری نتوانند به تراختور ضربه بزنند.
رای ما قره باغی-دبیری-حاجی زاده

قره باغی فرزند ساری قلی خان :)) :D

میگه محبوبیتی که المیرا خاماچی تو تبریز داره ، روحانی کل کشور نداره :)) :D

احسان عاشق تراختور
Friday 14 June 13, 12:57 PM
قره باغی فرزند ساری قلی خان :)) :D

میگه محبوبیتی که المیرا خاماچی تو تبریز داره ، روحانی کل کشور نداره :)) :D

=)) 100 در 100

farshid-1990
Friday 14 June 13, 01:06 PM
karimi kapitan olamaz

kapitan TURKOGLUdi

اصلا معنیسی یوخدی کریمی کاپیتان اولا

Ali.AzarTurk
Friday 14 June 13, 01:25 PM
کاپیتان نیه گرح کریمی اؤلا ؟؟؟ کاپیتان فقط قدیمی تعصب لی اؤیونچئلاردان ... کرار استقلالدا کاپیتان اؤلدی یا مثلا ایندی سید صالحی پرسپولیس ده کاپیتان اؤلاجاخ

سیز الله گؤین اؤتوراخ ... بیر جور ائلمین کریمی نین گلماغی زهر اؤلوسن ... اسدی ده ائلبیر بتر جو توتوب ( گؤلون ایسدمیر کاپیتان اؤلما گول کیمین مهدی کیانی دوروب اؤردا وئر اؤ اؤزی بیلیر نینسین )

y@s
Friday 14 June 13, 01:28 PM
شماره 8 فدای سر کریمی

6 هم اگر و شاید نکونام اومد تقدیم نکونام

ولی بازوبند درست نیست کسی که یک سال مهمان اومده تراختور کاپیتانش کنیم

کاپیتان ما آذربایجانی باشه بهتره

کاپیتان ما کسی که سالها تو تراختور بوده با مدریت تراختور اشناست و همه بازیکنا رو میشناسه باید باشه
دقیقا من هم با شماره مشکلی ندارم اما تقدیم بازوبند تیم ما رو کوچیک میکنه مگه تراکتور از علی کریمی کوچکتره که همه کاره تیم نیومده کریمی باشه؟؟؟آقای اسدی با دادن بازوبند به کریمی باعث کوچک شدن تیم میشه.خواهشا بهش برسونید شان تیم رو حفظ کنن

y@s
Friday 14 June 13, 01:30 PM
معمارزاده رقیب جدید رحمتی؟

قرار است معمارزاده در استقلال با رحمتی رقابت کند
سایت گل- میثاق معمارزاده پس از مدتی دوری از مسابقات فوتبال، احتمالا لیگ سیزدهم به عنوان شاگرد امیر قلعه نوعی رخت آبی بر تن خواهد کرد. او که سهمیه آزاد به حساب می آید به عنوان رقیب رحمتی به جمع استقلالی ها خواهد پیوست.

معمارزاده پس از آن که در پرسپولیس نتوانست آنگونه که باشد عمل کند از لیگ برتر فاصله گرفت و حالا باید دید لیگ آتی را چگونه سپری خواهد کرد.

یادتون میاد 2 فصل پیش چه گل های تمیزی از تراختور خورد حالا امیر مافیا اون رو میبره استفراغ سال پیش هم میخواست ولی نتونست.
به نظرم برای گلر دومی تیم ما بد نیست ها سهمیه نیست اینم میاریم اینجا برش میگردونیم اوج.به نظرم باشگاه برا گلر دوم باید رو این گلر حساب باز کنه البته اگه جلالی صلاح بدونه

saeed sa
Friday 14 June 13, 01:32 PM
kapitani mal asadis va khode karimiyam bayad az in entezara nadashte bashe

y@s
Friday 14 June 13, 01:33 PM
کاپیتان فقط تورک اغلی=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>

sasanred
Friday 14 June 13, 01:44 PM
کاپیتان نیه گرح کریمی اؤلا ؟؟؟ کاپیتان فقط قدیمی تعصب لی اؤیونچئلاردان ... کرار استقلالدا کاپیتان اؤلدی یا مثلا ایندی سید صالحی پرسپولیس ده کاپیتان اؤلاجاخ

سیز الله گؤین اؤتوراخ ... بیر جور ائلمین کریمی نین گلماغی زهر اؤلوسن ... اسدی ده ائلبیر بتر جو توتوب ( گؤلون ایسدمیر کاپیتان اؤلما گول کیمین مهدی کیانی دوروب اؤردا وئر اؤ اؤزی بیلیر نینسین )

خود اسدی میگه کاپیتانی رو میدم ، شما میگید نده:D کریمی کاپیتان تیم ملی بوده قطعا همه بازوبندو میدن بهش حالا خودش قبول نکنه بحثش جداست.

hisark
Friday 14 June 13, 01:46 PM
آی اسدی اوتان خیجالت چک.................. یا نهمنه باااااااااااا ...فیکیر لش گوی کاپیتانلی کیم سنه وریب ؟! بیز هوادار ورمشوخ...

بیزلردن مصلحت اله دی؟

ایه ایستمیرسن آیری سوز ....کیانی اولار کاپیتان

بورا اس اس پس پس دییر کی هر کیم گلیر ززززرت اولا کاپیتااااان!!!x-(

farshid-1990
Friday 14 June 13, 01:46 PM
دقیقا من هم با شماره مشکلی ندارم اما تقدیم بازوبند تیم ما رو کوچیک میکنه مگه تراکتور از علی کریمی کوچکتره که همه کاره تیم نیومده کریمی باشه؟؟؟آقای اسدی با دادن بازوبند به کریمی باعث کوچک شدن تیم میشه.خواهشا بهش برسونید شان تیم رو حفظ کنن

هوادارای ما سالهست وقتی نظری دارن به اسدی میگن اون یه تیم منتقل میکنه

ما صمیمیتی که با اسدی داریم با کریمی نداریم که

قلعهنویی تو اس اس بازوبند رو به مجیدی نمی داد اونوخت ما بازوبند تراختور رو بدیم به کریمی

اصلا کار قشنگی نیست

این تعارف کردن اسدی نشان از بزرگی این بازیکن داره که به خاظر بازوبند نه قهر میکنه نه تیم رو به حاشیه میبره ای کاش در حد حرف هم این تعارفات بمونه ;)

farshid-1990
Friday 14 June 13, 01:48 PM

کیانی دا دقیقا اسدین ایشین تکرار الیجاخ :D

hisark
علی کریمی کاپیتان تراختوردا اولممآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ ز

یاشاسین اذربایجان
خود اسدی میگه کاپیتانی رو میدم ، شما میگید نده:D کریمی کاپیتان تیم ملی بوده قطعا همه بازوبندو میدن بهش حالا خودش قبول نکنه بحثش جداست.

ربطی نداره کاپیتان تیم ملی بوده کاپیتان پس پس بوده دیگه اینا باعث نمیشه بیاد اینجا کاپیتان تراختورم باشه . تراختور شموشک نیست که یکی که یک سال میاد فوری کاپیتانش کنیم شماره 8 رو میدن خوب اشکالی نداره ولی با کاپیتانی همه چیمونو زیر سوال میبریم

hisark
Friday 14 June 13, 01:50 PM
کریمی کاپیتان= حاشیه

y@s
Friday 14 June 13, 01:52 PM

دوست عزیز بحث کاپیتانی اسدی یا کریمی نیست بحث حفظ شان تیراختوره.مگه کریمی از تیم ما بزرگتره که نیومده کاپیتانش کنیم..اگه اسدی نمیخواد کاپیتان باشه نصرتی کاپیتان میشه.کاپیتانی کریمی شان وابهت تیم مارو پایین میاره.نک.نام با اون عظمتش کاپیتان چهارم استقلاله با اینکه کاپیتان تیم ملی هست.کاپیتان شدن علی کریمی حتی در صورت رضایت کامل اسدی قابل قبول نیست چون این امر توهین به بزرگی وشان تیم ماست

farshid-1990
Friday 14 June 13, 01:57 PM
کریمی کاپیتان= حاشیه

حاشیه ؟ نه حاشیه سی ! حاشیه اوندا اولار که داعوا اولا بازوبندین اوستونده

حاشیه سی اولماز ولی پیس ایش دی

کریمی بیر ایل بوردا گوناخ دی اونی ادام کاپیتان المز کی

sasanred
Friday 14 June 13, 01:58 PM
دوست عزیز بحث کاپیتانی اسدی یا کریمی نیست بحث حفظ شان تیراختوره.مگه کریمی از تیم ما بزرگتره که نیومده کاپیتانش کنیم..اگه اسدی نمیخواد کاپیتان باشه نصرتی کاپیتان میشه.کاپیتانی کریمی شان وابهت تیم مارو پایین میاره.نک.نام با اون عظمتش کاپیتان چهارم استقلاله با اینکه کاپیتان تیم ملی هست.کاپیتان شدن علی کریمی حتی در صورت رضایت کامل اسدی قابل قبول نیست چون این امر توهین به بزرگی وشان تیم ماست
نکونام وقتی اومد استقلال بازوبند رو بهش دادن اما خودش قبول نکرد.
دوما کاپیتانی رو در همه ی تیمها به سن و سال و تجربه ی بازیکن میدن.مگه اسدی 15 سال در تراختور بازی کرده بود که بازوبندو بهش دادن؟اسدی در سال دومش در تراختور کاپیتانش کردن چون سن و سالش بالا بود.
من خودم موافق کاپیتانی اسدی در تیم هستم چون حق اون هست که کاپیتان باشه اما اگر هم به کریمی بدن مشکلی نمیبینم.چون کریمی بازیکن کوچکی نیست. همه ی بازیکنان هم خودشون میدن به کریمی همونطور که اسدی این کارو رو کرده.

farhadjodeyri
Friday 14 June 13, 01:59 PM
اقا گره بازوبند کاپیتانی مرتضی اسدیدا گالااااااا.....

....مرتضی اسدی باید کاپیتان بمونه....

الن چند ساله کاپیتان تیم اون بوده و به خوبی از عهدش بر اومده...

نباید به کریمی بدن...

farshid-1990
Friday 14 June 13, 02:00 PM
رفتار اسدی خیلی قشنگ بود

من میگفتم شاید برای کاپیتانی دعوا راه بندازه

دمش گرم خیلی معرفت به خرج داد

انشالله هم کاپیتان میمونه و باید هم بمونه فقط با این کارش ارزشش پیش من بیشتر شد

sasanred
Friday 14 June 13, 02:01 PM
به گزارش خبرگزاری مهر، تیم فوتبال تراکتورسازی ساعت 9:30 روز شنبه برای برگزاری اردوی تدارکاتی راهی سرعین میشود. بازیکنان تراکتورسازی زیر نظر مجید جلالی به مدت 5 روز در شهر سرعین تمرینات خود را دنبال مینمایند و عصر روز چهارشنبه به تبریز باز خواهند گشت. مجید جلالی در گفتگو با مهر در این خصوص گفت: علی کریمی امروز جمعه به تبریز میآید و فردا همراه سایر بازیکنان به سرعین سفر خواهد کرد.

y@s
Friday 14 June 13, 02:04 PM
دوما کاپیتانی رو در همه ی تیمها به سن و سال و تجربه ی بازیکن میدن.مگه اسدی 15 سال در تراختور بازی کرده بود که بازوبندو بهش دادن؟اسدی در سال دومش در تراختور کاپیتانش کردن چون سن و سالش بالا بود.
من خودم موافق کاپیتانی اسدی در تیم هستم چون حق اون هست که کاپیتان باشه اما اگر هم به کریمی بدن مشکلی نمیبینم.چون کریمی بازیکن کوچکی نیست. همه ی بازیکنان هم خودشون میدن به کریمی همونطور که اسدی این کارو رو کرده.
اسدی خودش سال دوم کاپیتان شد نه اول اونم به خاطر این بود که ممد نصرتی رفته بود.دوم اینکه بحث اسدی با کریمی فرق میکنه اگه کریمی کاپیتان بشه مورد تمسخر استقلالی ها وپرسپولیسی ها میشیم.به هیچ وجه نباید کریمی که قطعا فقط همین امسال تو تیم ماست کاپیتان بشه.گفتم که شان تیم زیر سوال میره.اگه کریمی بره استقلال آیا بازوبند رو از مجیدی میگیرن میدن بهش؟؟؟؟بابا تیم تیراختور مگه چی از استقلال کم داره چرا برای تیممون ارزش قائل نیستیم ما به اندازه استقلال وپرسپولیس بزرگی وابهت داریم:|

hisark
Friday 14 June 13, 02:05 PM
حاشیه ؟ نه حاشیه سی ! حاشیه اوندا اولار که داعوا اولا بازوبندین اوستونده

حاشیه سی اولماز ولی پیس ایش دی

کریمی بیر ایل بوردا گوناخ دی اونی ادام کاپیتان المز کی

کاپیتان کریمی اولسا بیزلره توهین اولا چون کریمی بیر رگه سی پرسپولیس دی

بیر ائیل دان سورا تراختوردان چخب گداجاخ

نصرتی نمونه مثالی که بیر زمان کاپیتان اولدی ... تراختوردا بویوک ایونچی اولدی ..آما سورا گدی پرسپولیسه و اوردا گوته گتدی ... قاییتدی تراختورا ولی کاپیتانلخ لیاقتی اولمادی

کاپیتان گرح او کس اولا کی کارنامه سین ده حاشیه سی اولمیا و تراختوردا ثبات قالا

sasanred
Friday 14 June 13, 02:10 PM
@farshid-1990 فرشید جون جواب ورمه.اوزووی کنترل ائله.:-*

نوید تراختورچی
Friday 14 June 13, 02:11 PM
بیر سوروموم(سوال) وار...بوتون یانداشلاردان(هوادارلار)؟؟؟
سیزجه علی کریمی گلسه تیراختورا حاشیه،تاخیما دوزد میه جاق ده؟؟؟و یا پرسپولیس و تاماشاچی لارین اونوداجاق (یاددان چیخاد ماق)ده؟؟؟و سونون دا تاخیما یاخچی اولاجاق ده یانی((دوزگون و گوزه ل بیزه اوینیاجاق ده))؟؟؟

hisark
Friday 14 June 13, 02:11 PM
اتوروبلار کامپیوتر دالوسوندا بیربیرلرینه پیچاخ چکیللر ...

گدین میداندا بو سوزلری دانوشون

farshid-1990
Friday 14 June 13, 02:12 PM
@farshid-1990 فرشید جون جواب ورمه.اوزووی کنترل ائله.:-*

والله من اونان ایشیم یوخدی

2 گون دی منه گیر وریر x-(

rjk
Friday 14 June 13, 02:13 PM
X_XX_XX_XX_XX_XX_XX_X

یا ابوالفضل

اوغلان بو نه سوزلردی دانیشیسیز؟؟

پیس ایشدی

تئز سیلین گئتسین

y@s
Friday 14 June 13, 02:13 PM
سیزجه علی کریمی گلسه تیراختورا حاشیه،تاخیما دوزد میه جاق ده؟؟؟و یا پرسپولیس و تاماشاچی لارین اونوداجاق ده؟؟؟و سونون دا تاخیما یاخچی اولاجاق ده یانی((دوزگون و گوزه ل بیزه اوینیاجاق ده))؟؟؟
قردش بو سوزلرین یری ایندی دییر کی قلممیشدن قاباغین سوزیدی ایندی کی گلیب ایاشالا هشزاد اولماز.فقط حمایت الین

mojei
Friday 14 June 13, 02:14 PM
اتوروبلار کامپیوتر دالوسوندا بیربیرلرینه پیچاخ چکیللر ...

گدین میداندا بو سوزلری دانوشون

:216::216::216:

:221:

sasanred
Friday 14 June 13, 02:16 PM
سیزجه علی کریمی گلسه تیراختورا حاشیه،تاخیما دوزد میه جاق ده؟؟؟و یا پرسپولیس و تاماشاچی لارین اونوداجاق ده؟؟؟و سونون دا تاخیما یاخچی اولاجاق ده یانی((دوزگون و گوزه ل بیزه اوینیاجاق ده))؟؟؟

من حدس میزنم کریمی میخواد آخرین بازیشو در جام جهانی بکنه برای همین امسال سعی میکنه خوب بازی کنه تا با تیم ملی بره جام جهانی. از طرفی هم کریمی با جلالی( که آدم آرامی هست) ،رابطه ی خوبی داره و فکر نکنم حاشیه درست کنه و با انگیزه بازی خواهد کرد. برای ما همین کافیه که به ما کمک کنه تا امسال یک جام بدست بیاریم ... حالا بعدش هرجا که دلش میخواد بره.

y@s
Friday 14 June 13, 02:16 PM

اعصابیوا مسلسل اول=))~X(:59:

sasanred
Friday 14 June 13, 02:17 PM

هاممی گورور کیمین تقصیری دی. بیخیال اول :x

farshid-1990
Friday 14 June 13, 02:19 PM
اعصابیوا مسلسل اول=))~X(:59:

هاممی گورور کیمین تقصیری دی. بیخیال اول :x

ok تمام

y@s
Friday 14 June 13, 02:20 PM
باشگاه استقلال خواستار بازگرداندن هافبک سابق خود شد.به گزارش اوج نیوز، امیر قلعه نوعی از مسئولان استقلال خواسته تلاش خود را برای آبی پوش کردن آندرانیک تیموریان به کار گیرند.در حالی که اخبار رسیده به استقلالی ها حاکی از این است که جواد نکونام قصد جدایی از جمع آبی پوشان پایتخت را دارد قرار شده مسئولان این باشگاه دور جدید مذاکرات خود را با آندو آغاز کنند تا بتوانند این بازیکن ملی پوش را بعد از یک فصل حضور در لیگ قطر استقلالی کنند.این در حالی ست که یکی از معاونان باشگاه استقلال مدتی پیش به آندو پیشنهاد بازگشت را داده اما گفته می شود رقمی که تیموریان برای استقلالی شدن درخواست کرده بیش از 2 میلیارد است.با این حال استقلالی ها باز هم در تلاش هستند باب مذاکره با آندو را باز کنند تا یکی دیگر از بازیکنان مورد علاقه قلعه نوعی جذب شده باشد.

rjk
Friday 14 June 13, 02:20 PM
آقا اولا کاپیتان بحثی اصلا هوادارا ربطی یوخدی
البیر دوروتپوز بوردا تیمه سیستم و ترکیب وئریسیز
دوما کریمی اوزو ددی من بازوبند ایستمیرم - اسدی کاپیتانلیقا منن لایق تر دی
سوما اسدی اوزی به رسم جوانمردی بازوبندی کریمیه تعارف الدی کی اوز اینسانلیقین گورسده
دا الان بحث الماخ بیخود دی و فقط اعصاب داغون الماخ دی
پس بحث کاپیتانی تئز ییغیشدیرین گئتسین

mehmat_007
Friday 14 June 13, 02:21 PM
من اوزوم او افرادانیدیم کی کریمینین گلماقینن مافیقیدی ولی بعضی لر اله اوزلنن چیخیبلار کی هر نه پیشنهاد چرت پرت سوز کی بولولر بورا یازیلار :|
کریمی 1بویوک شخصیت ولی بیراز اغیر متینیخ یاخچی دی.

sasanred
Friday 14 June 13, 02:21 PM
مذاکره تلفنی نکونام با مجید جلالی / کاپیتان استقلال هم به تبریز میرود؟ ورزش > لیگ برتر - بعد از اضافه شدن علی کریمی به تراکتورسازی حالا مسئولان این باشگاه به دنبال جذب چند ستاره دیگر لیگ هستند.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ حالا باید تراکتور را هیجان انگیز توصیف کرد و حضور علی کریمی در این تیم اتفاق کوچکی نیست. این در حالی است که مسئولان تراکتور دنبال جذب نکونام و آرش برهانی هم هستند. مدیرعامل تراکتورسازی هم مذاکره با برهانی و نکونام را تایید کرده ولی نکته مهم این است که جذب نکونام برای تراکتوری ها یک اولویت مهم است.
جلالی از مسئولان این باشگاه خواسته که تحت هر شرایطی این بازیکن را جذب کنند.نکته مهم اما به صحبت های جلالی با نکونام مربوط می شود،این بازیکن قبل از پرواز تیم ملی به کره جنوبی دقایقی با سرمربی تراکتور به صورت تلفنی صحبت کرد و قرار شد بعد از بازگشت تیم ملی،همه چیز مشخص شود.نکونام در این مکالمه تلفنی،از تمایلش برای حضور در تراکتور خبر داد.

y@s
Friday 14 June 13, 02:22 PM
مهاجم فصل گذشته فولاد از آبی های تهران دور شد.به گزارش اوج نیوز،آرش افشین پیشنهاد مالی سنگینی برای حضور در استقلال به مسئولان این باشگاه داده است.وی در آخرین مذاکره ای که با مسئولان باشگاه استقلال داشته پیشنهاد مالی بالایی داده و تاکید کرده بخشی از مبلغ قراردادش را هم قبل از شروع فصل به صورت نقد بگیرد.همین شرایط باعث شده که احتمال پیوستن این بازیکن به استقلال ضعیف تر از قبل شود.
بر همین اساس احتمال زیادی می رود که آرش برهانی برای فصل آتی همچنان آبی پوش بماند.این مهاجم هم مذاکراتی با باشگاه تراکتورسازی داشته اما هنوز به توافق نهایی دست پیدا نکرده است.

farshid-1990
Friday 14 June 13, 02:24 PM
آقا اولا کاپیتان بحثی اصلا هوادارا ربطی یوخدیالبیر دوروتپوز بوردا تیمه سیستم و ترکیب وئریسیزدوما کریمی اوزو ددی من بازوبند ایستمیرم - اسدی کاپیتانلیقا منن لایق تر دیسوما اسدی اوزی به رسم جوانمردی بازوبندی کریمیه تعارف الدی کی اوز اینسانلیقین گورسدهدا الان بحث الماخ بیخود دی و فقط اعصاب داغون الماخ دیپس بحث کاپیتانی تئز ییغیشدیرین گئتسین

نکونام نچه درصد احتمالی وار بو ایل بوردا اولا ؟

30؟ 50 ؟

y@s
Friday 14 June 13, 02:27 PM
کریمی: برای پرسپولیس آرزوی موفقیت میکنم/ خوشحالم که دوباره قرمز میپوشم
هافبک جدید تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: بدون شک این تیم هوادارانی پرشور و علاقهمند به فوتبال دارد و مطمئن باشید که تمام تلاشم را برای موفقیت تراکتورسازی انجام میدهم.
علی کریمی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس (http://www.farsnews.com/)، اظهار داشت: ابتدا باید از کلیه تیمهایی که به من پیشنهاد دادند صمیمانه تشکر کنم. قسمت من بود که با تراکتورسازی قرارداد ببندم و این هم به خاطر این بود که هیچ کس از آینده خودش خبر ندارد.وی افزود: من برای پرسپولیس از صمیم قلب آرزوی موفقیت دارم و حالا با توجه به قراردادی که با تراکتورسازی بستهام امیدوارم با کادر فنی و مدیریت این باشگاه بتوانم به نوبه خود کمکی به تراکتوریها در سه جام داشته باشم.کریمی ادامه داد: باید قبول کنیم که تراکتورسازی هواداران بسیار پرشوری دارد و من هم یکی از دلایل انتخابم همین هواداران خونگرم تبریزی بود. البته خوشحالم که باز هم پیراهن قرمز میپوشم و از الان به بعد باید برای موفقیت تراکتورسازی تمام تلاشم را انجام دهم تا انتظاراتی که از من داشتند برآورده شود.کریمی در پاسخ به این سوال که نظرت در مورد تیم ملی ایران چیست، گفت: ما دو برد بسیار خوب را مقابل قطر و لبنان داشتیم و امیدوارم در آخرین بازی برای رسیدن به جام جهانی کره را شکست دهیم. کره تیم خوبی است اما بچههای ما نیز بسیار سرحال و آمادهاند.وی در خصوص اظهارات سرمربی کره جنوبی علیه ایران افزود: صحبتهای سرمربی کره هم به نظر من یک جنگ روانی است و ما باید ثابت کنیم که با یک پیروزی شیرین میتوانیم به جام جهانی برویم بازی سخت است اما انشاءالله بچههای با کمک هم دل مردم را شاد خواهند کرد.

Poorya_N
Friday 14 June 13, 02:33 PM
عکس توئیتر رونالدو

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR1kPjuZBwY3cx_zQv6N1AUgPgmcFhj4 LApWiDKcd4SyTxRvX5j

اذربایجان پرچمیدی؟؟؟؟ http://baxmyfc.com/images/smilies/d66.gif

mojei
Friday 14 June 13, 02:37 PM

30؟ 50 ؟

300 تومن :D اختلاف وار

حل اولسا گلجاخ

Ali.AzarTurk
Friday 14 June 13, 02:39 PM
مگه بازوبند از فلیب لام رسید به روبن ؟؟ مگه بازوبند از کاسیاس رسید به رونالدو ؟؟

توهین دی کریمی بیزه کاپیتان اؤلا باااااا ... یانی تراختورین عطش کریمی سی واریدی کی گلسین کاپیتان اؤلسون ... دا سؤزون ده گتیمین هااااا ... ائله بیر اؤ گالب پرسپولیس چی لردسینله پرسپولیس دوم بیزه

FIGHTER PILOT
Friday 14 June 13, 02:40 PM
آی اسدی اوتان خیجالت چک.................. یا نهمنه باااااااااااا ...فیکیر لش گوی کاپیتانلی کیم سنه وریب ؟! بیز هوادار ورمشوخ...

بیزلردن مصلحت اله دی؟

ایه ایستمیرسن آیری سوز ....کیانی اولار کاپیتان

بورا اس اس پس پس دییر کی هر کیم گلیر ززززرت اولا کاپیتااااان!!!x-(
اولا کریمی ایسته مه دی بازوبندی

دوما بوکی دییسن اسدی نی سن کاپیتان الیبسنی بیزه توضیح وره بولرسن؟!

منیم حتمیم وار سن بو لحظه گدیب پیروزی طرفداری اولاسان نه اسدیه بیزاد اولار نه بازوبندینه نه کریمیه

اوز جایگاهیمیزی تانیساخ بهتردی;)

FIGHTER PILOT
Friday 14 June 13, 02:41 PM

30؟ 50 ؟
99.99 با دوره گردش ،درصد:D

rjk
Friday 14 June 13, 02:44 PM

30؟ 50 ؟

100 %

البته اگه منصور عظیمی بیشرف چوپ اوزاتماسا

اس اس ده آندو آلاجاخ

sasanred
Friday 14 June 13, 02:46 PM
مگه بازوبند از فلیب لام رسید به روبن ؟؟ مگه بازوبند از کاسیاس رسید به رونالدو ؟؟

توهین دی کریمی بیزه کاپیتان اؤلا باااااا ... یانی تراختورین عطش کریمی سی واریدی کی گلسین کاپیتان اؤلسون ... دا سؤزون ده گتیمین هااااا ... ائله بیر اؤ گالب پرسپولیس چی لردسینله پرسپولیس دوم بیزه

علی جون لام کاپیتان تیم ملی المانه . کاسیاس هم کاپیتان تیم ملی اسپانیا هست .;;) دوما کریمی نی چوخ پرسپولیسه ربط ورمیین . کریمی ملی و خاص اویونچولاردان دی.
نظر شما محترم .

FGID
Friday 14 June 13, 02:46 PM
بو کریمین هاواخ بوجور عکسی چیخاجاخ ؟ :-?

http://www.tractor-club.com/pics/Team%20Report%2092/aks%20garardad/asadi.JPG

FIGHTER PILOT
Friday 14 June 13, 02:48 PM

قسمت اولسا بویون عاخشام یا ساباح سحر:)

Ali.AzarTurk
Friday 14 June 13, 02:49 PM
علی جون لام کاپیتان تیم ملی المانه . کاسیاس هم کاپیتان تیم ملی اسپانیا هست .;;) دوما کریمی نی چوخ پرسپولیسه ربط ورمیین . کریمی ملی و خاص اویونچولاردان دی.
نظر شما محترم .
روبن هم کاپیتان هلنده ، رونالدو هم کاپیتان پرتغاله

از لحاظ بازی هم هردو سرتر از دوتای دیگه هستن ... کریمی ده ملی و خاص اؤیونچی دی ... الان پرسپولیسینن تانینیر
نظر شما هم محترم ;)

Ali.AzarTurk
Friday 14 June 13, 02:50 PM
ولی انصافا علی کریمی نمرینده 20 سانتی دان یاخئنان گؤرماخ ده فانتزی دی هاااا :D

nima_tractor
Friday 14 June 13, 02:50 PM
داش مرتضی با این کار یه بار دیگه مردونگی و معرفتش رو نشون داد و ثابت کرد که موفقیت تیم و نبود حاشیه در اون از همه چیز براش مهمتره
دادن شماره 8 اشکال نداره ولی بازوبند باید به بازوی اسدی باشه تراکتور گهر دورود نیست که با یه بازیکن جدید هیجان زده بشه. این تیم 40 سال قدمت داره و کاپیتانش هم مشخصه
ضمن اینکه خود کریمی هم درک بالایی داره مطمئنا بازوبند رو به اسدی میده همونطور که گفته
پس مشکلی نیست

farshid-1990
Friday 14 June 13, 02:51 PM
99.99 با دوره گردش ،درصد:D

:D:D:D

100 %

البته اگه منصور عظیمی بیشرف چوپ اوزاتماسا

اس اس ده آندو آلاجاخ

بیشرف گده :(

آقا تراختور بدهیسی وار فعلا قرارداد لاری ثبت الیمز :D

========

خدا رو شکر این کریمی کاپیتانی رو نخواست ولی یهو دیدی نکونام خواست =))

FGID
Friday 14 June 13, 02:52 PM
قسمت اولسا بویون عاخشام یا ساباح سحر:)

بویون اولسا اینانماغی بیراز چتین ده . حتما رای سالیپ بارماغین رهلی الیپ :D

FIGHTER PILOT
Friday 14 June 13, 02:53 PM

شدید وضعده:دي

farshid-1990
Friday 14 June 13, 02:54 PM

هن والله :D

yashar_suazo
ببخشيد اين حرف رو ميزنم ولي به نظرم بحث كاپيتاني اصلا ربطي به هوادار مداره
كجا ديدين كاپيتان رو هوادار تعيين كنه. مگه تيم مربي و مدير نداره. بي خودي تيم رو به حلشيه نكشين اگه قرار بر حق باشه كياني از همه مستحق تره

FIGHTER PILOT
بویون اولسا اینانماغی بیراز چتین ده . حتما رای سالیپ بارماغین رهلی الیپ :Dکریمی؟؟رای؟؟ =)))) کریمی اولارداندی.....

بولدون دا هاردان دییرم:D

az1
Friday 14 June 13, 02:55 PM
نه تئز اسدی کریمی ه ساتدیز ؟؟؟من هش راضی دئیرم 8 وئره کریمی ه .کریمی 8 شماره سین چوخ سؤیر 88 گئیسین

FIGHTER PILOT
Friday 14 June 13, 02:59 PM
نه تئز اسدی کریمی ه ساتدیز ؟؟؟من هش راضی دئیرم 8 وئره کریمی ه .کریمی 8 شماره سین چوخ سؤیر 88 گئیسین

آغا اصلا بو مساله بیزه ربطی یوخدیکی هانچی بازیکن هانچی شماره نی گییر؟!!!

کل دنیادا بیدا مثال بویورون کی هوادارلارین او تیمین شماره بازیکنین + بازوبندین حبین انتخاب اللر؟!!!

قبول کی تراختوری تراختور الیین بیزیخ ولی دا هرزادا گرح دخالت اله میاخ کی

من سویورم اسدیی کاپیتان قالا ولی اگر کریمینی کاپیتان اله سه لر دوذدی اورهده ناراضیام ولی دا اله حرکت اله مه ره م کی تیم حاشیه گده

+صلاح مملکت خویش خسروان دانند،اسدی راضی اولماسا بازوبندی هش ورمزلر کریمیه ولی اگر اوزی ایسته سه وره بیزه ربطی یوخ،اسدی بیزیم کاپیتاندی حتی بدون بازوبند

FGID
Friday 14 June 13, 03:00 PM
کریمی؟؟رای؟؟ =)))) کریمی اولارداندی.....

بولدون دا هاردان دییرم:D

بلی کره یادیمیزدان چخمییپ :دي بو ایل ده اله همان شرایط ده با =)) ولی اله آدامی رای سالدیرالار ها هش اوزون ده خبری اولماز ;;)

tiraxtor boy
Friday 14 June 13, 03:02 PM
قلعهنويي شنبه شب به تهران باز ميگردد
سرمربي تيم فوتبال استقلال شنبه شب به تهران باز ميگردد.
http://www5.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00938710.gif

امير قلعه نويي که براي سفر تفريحي راهي کانادا شده بود سه شنبه شب راهي آمريکا شد.

به گزارش فارس، با وجود آنکه قرار بود تمرينات تيم استقلال روز شنبه برگزار و مجدادا آغاز شود اما سرمربي آبي پوشان شنبه شب به تهران باز مي گردد. به احتمال فراوان تمرينات تيم استقلال از روز يکشنبه پيگيري خواهد شد.

قلعه نویی ساباحدان گلیر تهرانا
زینی زاده تز اولون گلس شاید نکونما راضایتیخ ورمیه او گلس داها چتینشجاخدی
الله خیر السین

Tutqun
Friday 14 June 13, 03:03 PM
آخرین اخبار نقل و انتقالات تراکتور سازی (http://www.yjc.ir/fa/news/4423935/%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D9%86%D9%82%D9%84-%D9%88-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C)
محمد ابراهیمی با تراکتور سازی قرار دادش رایک سال دیگر تمدید کرد و به تبریز برگشت.
به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران (http://www.yjc.ir/fa/news/4423935/yjc.ir) و به نقل از یک مقام آگاه در تیم تراکتور سازی محمد ابراهیمی که شایعه شده بود از تراکتور جدا می شود با حضور در تبریز به این حواشی پایان داد و بار دیگر با تراکتور قرار داد امضا کرد.

میلاد فخر الدینی بازیکن فصل قبل تراکتور سازی که هنوز نیم فصل دیگر با تراکتوری ها قرار داد داشت با پایان مصدومیتش قرار دادش را با این تیم تمدید کرد و قرار داد یکساله بست.

حضور دروازه بان خارجی مورد نظر تراکتور سازان در این تیم مشخص نیست در شرایطی که صحبت از یک دروازه بان خارجی در تیم تراکتور است فعلا مسئولین این تیم مذاکره با او را متوقف کردند. تراکتوری ها در صورتی دروازه بان خارجی جذب می کنند که لیست بازیکنان جلالی کامل شده و جای خالی داشته باشند.

FGID
Friday 14 June 13, 03:03 PM
آقا تراختور بدهیسی وار فعلا قرارداد لاری ثبت الیمز :D

========

خدا رو شکر این کریمی کاپیتانی رو نخواست ولی یهو دیدی نکونام خواست =))

بازیکن لاری دا هرسین بیدانا حمد و سوره نن آلیر دا پول یوخده ؟ :دي

جاواد شهرت باز ده او ایستیجاخ بازوبندی :(

FIGHTER PILOT
Friday 14 June 13, 03:04 PM
بلی کره یادیمیزدان چخمییپ :دي بو ایل ده اله همان شرایط ده با =)) ولی اله آدامی رای سالدیرالار ها هش اوزون ده خبری اولماز ;;)

http://www.irinn.ir/sitefiles/13920324/%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%DB%8C/%D8%B1%D8%A7%DB%8C%20%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%86%20%D 8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%DA%A9%D9%86%D8%A7%D9%86%20% D8%AA%DB%8C%D9%85%20%D9%85%D9%84%DB%8C.jpg

ماشالله دفاع چپمون بیگ زاده

farshid-1990
Friday 14 June 13, 03:08 PM
بازیکن لاری دا هرسین بیدانا حمد و سوره نن آلیر دا پول یوخده ؟ :دي

جاواد شهرت باز ده او ایستیجاخ بازوبندی :(

هن بابا اله اس اسه گیرماخ همین بازوبندی غصب الدی :D

hamed_8621317
Friday 14 June 13, 03:09 PM
چرا اینجوری حرف میزنین خونسردی خودتون حفظ کنید
هنوز که چیزی نشده خود طرف هنوز چیزی در مورد کاپیتانی نگفته شما دارین با همدیگه دعوا میکنین کریمی هیچوقت کاپیتانی نمیخواد درسته تراختور بزرگه ولیلی اون تو بایرن شالکه بازی کرده حساب همه چی دستشه میدونه ماها به چه چیزایی حساسیت داریم یه لحطه فکر کنید
این حرفاییکه تو سایت در موردش زده میشه به گوشش برسه در مورد
ماچی فکر میکنه ما نباید خودمون رو کینه ای نشون بدیم پرسپولیسی ها اینکارارو کردن که این همه سال تیمشون به هم ریخته

az1
Friday 14 June 13, 03:10 PM
آغا اصلا بو مساله بیزه ربطی یوخدیکی هانچی بازیکن هانچی شماره نی گییر؟!!!

کل دنیادا بیدا مثال بویورون کی هوادارلارین او تیمین شماره بازیکنین + بازوبندین حبین انتخاب اللر؟!!!

قبول کی تراختوری تراختور الیین بیزیخ ولی دا هرزادا گرح دخالت اله میاخ کی

من سویورم اسدیی کاپیتان قالا ولی اگر کریمینی کاپیتان اله سه لر دوذدی اورهده ناراضیام ولی دا اله حرکت اله مه ره م کی تیم حاشیه گده

+صلاح مملکت خویش خسروان دانند،اسدی راضی اولماسا بازوبندی هش ورمزلر کریمیه ولی اگر اوزی ایسته سه وره بیزه ربطی یوخ،اسدی بیزیم کاپیتاندی حتی بدون بازوبند
والله کاپتانیغ بیزه ربطی وار.بیزیم تیم ائله چیچیک اؤلمیب بیر ائلیخ اؤیونچی گئله اؤلا کاپیتان .نئیه تیراختورون شانی (مقامی) پرسپولیس یانین دا یئن سین؟؟ (اشاغا گئلسین) . هله بو کریمی آخی آغزینان چیخانی تیراختورا دئمیشدی بئله گئلماغینا باش سیندیریسیز.فیکر ائلیرم 2 ائیل دن سونرا مسلمانی تیراختورا گئتیسلر ائله طرفدارلار باشینا دؤلاناجاخلار. کریمی اول ده گرک تیراختور چی لار دان عوزر ائیستیه سونرا باشین سالیب اشاغا توپون اؤینیه .نه کاپتانیخ بحثی دی .ائله بو کریمی نین کاپیتان اؤلماغی تارتیشماسی (بحثی) تیراختور دا آدامی ناراحات ائلیر قالسین هئله بو گئله اؤلا تیراختورا کاپیتان .سؤزلری یادیمنان چیخمیب استیل آذین ده اؤلاندا

farshid-1990
Friday 14 June 13, 03:16 PM
کلا آدم میره تاپیک اخبار فقط اخبار خوب هست

دست زینی درد نکنه این اخرش رو هم خوب تموم کنه عالی میشه

az1
Friday 14 June 13, 03:17 PM
http://www.irinn.ir/sitefiles/13920324/%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%DB%8C/%D8%B1%D8%A7%DB%8C%20%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%86%20%D 8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%DA%A9%D9%86%D8%A7%D9%86%20% D8%AA%DB%8C%D9%85%20%D9%85%D9%84%DB%8C.jpg

ماشالله دفاع چپمون بیگ زاده
بئیه بو گئلدی تیراختورا ؟؟؟!!!!!!!!!!!!

FIGHTER PILOT
Friday 14 June 13, 03:18 PM
والله کاپتانیغ بیزه ربطی وار.بیزیم تیم ائله چیچیک اؤلمیب بیر ائلیخ اؤیونچی گئله اؤلا کاپیتان .نئیه تیراختورون شانی (مقامی) پرسپولیس یانین دا یئن سین؟؟ (اشاغا گئلسین) . هله بو کریمی آخی آغزینان چیخانی تیراختورا دئمیشدی بئله گئلماغینا باش سیندیریسیز.فیکر ائلیرم 2 ائیل دن سونرا مسلمانی تیراختورا گئتیسلر ائله طرفدارلار باشینا دؤلاناجاخلار. کریمی اول ده گرک تیراختور چی لار دان عوزر ائیستیه سونرا باشین سالیب اشاغا توپون اؤینیه .نه کاپتانیخ بحثی دی .ائله بو کریمی نین کاپیتان اؤلماغی تارتیشماسی (بحثی) تیراختور دا آدامی ناراحات ائلیر قالسین هئله بو گئله اؤلا تیراختورا کاپیتان .سؤزلری یادیمنان چیخمیب استیل آذین ده اؤلاندا
باخبی گرح تراختور و کریمی نی ایکی جبهه مقابل هم قویمیاسان،،سن و امثال سن گرح کریمی تراختورون ایچینده قبول الیه سن،،الان کریمی راختورون خانوادسینندی ،،، بو بوننان

کریمی بیزدن عذر ایستیه؟هرواخ بیز اوننان عذر ایسته دیخ اودا ایستییر(شرافت انسانی)

اله همان کی سن فکر الیسن بیز مسلمان و کریمی نی بیر گوزونن باخیریخ بس،،، کی سنین بقیه سوزلرین فاقد منطق و متاسفانه ارزش دی

FIGHTER PILOT
Friday 14 June 13, 03:18 PM
بئیه بو گئلدی تیراختورا ؟؟؟!!!!!!!!!!!!اگر برهانی یا قاضی ن بیری کنسل اولسا بو احتمال فرواوان گله جاخ

یاشاسین اذربایجان
Friday 14 June 13, 03:19 PM
درسته کریمی کاپیتانی رو قعبول نکرد ازشم تشکر میکنیم ولی خوب در جواب بعضی دوستان که میگن کریمی بزرگه فوتبال ماست کاپیتانی براش اشکال نداره باید گفت
کریمی از اشنایدر و دروگبا که بزرگ نیست؟ اونا رفتن حتی کاپیتان دوم تیم هم نبودن اول سابری بود بعد سلجوک

FIGHTER PILOT
Friday 14 June 13, 03:23 PM
درسته کریمی کاپیتانی رو قعبول نکرد ازشم تشکر میکنیم ولی خوب در جواب بعضی دوستان که میگن کریمی بزرگه فوتبال ماست کاپیتانی براش اشکال نداره باید گفت
کریمی از اشنایدر و دروگبا که بزرگ نیست؟ اونا رفتن حتی کاپیتان دوم تیم هم نبودن اول سابری بود بعد سلجوک
همون دیگه

اسدی بازوبند رو پیشنهاد داد ولی کریمی نپذیرفت این نشون میده بین بازیکنا چقد صمیمیت و دوستی وجود داره،عوضش ما اینجا دارین حکم صادر میکنیم که فلانی کاپیتان بشه من به استادیوم نمیرم

سن راضی من راضی پو...یدی قاضی الان همین ضرب المثل پیش میاد

farshid-1990
Friday 14 June 13, 03:25 PM
رزش

http://namehnews.ir/File/ImageThumb2?newsid=47673&w=250&h=165&type=Horizontal (http://namehnews.ir/content/files/mohammadi/29122.jpg)
انتقال نماد اعتراض در پرسپولیس از علی دایی به علی کریمی (http://namehnews.ir/News/Item/47673/6/%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%AF-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B6-%D8%AF%D8%B1-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D8%B9%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%B9%D9%84%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%85%DB%8C.html)
جدایی علی کریمی از پرسپولیس میتواند در روزهای ناکامی احتمالی این تیم به ضرر قرمزها تمام شود.به گزارش نامه، علی کریمی نامی محبوب در بین هواداران پرسپولیس است به طوری که با انتشار خبر حضورش در تراکتورسازی بسیاری از طرفداران این تیم انتقاد کرده و علیه دایی و رویانان موضع گرفتند.
پس از اینکه علی دایی دو بار پرسپولیس را قهرمان جام حذفی کرد و از این تیم کنار گذاشته شد، هر گاه مربیان بعدی نتیجه نگرفتند شعار "علی دایی" روی سکوهای ورزشگاه ها طنین انداز شد و کم کم به نماد اعتراض بدل گشت.
با انتشار خبر بازگشت دایی به پرسپولیس خیلی ها معتقد بودند در صورت ناکامی، هواداران گزینه ای برای تشویق و تبدیل آن به نماد اعتراض ندارند اما اکنون نظرشان تغییر کرده است.
از هم اکنون برخی هواداران پرسپولیس وعده داده اند علی کریمی و تشویق وی را فراموش نخواهند کرد و می توان پیش بینی کرد در صورت ناکامی دایی در چند بازی نماد اعتراض جدید(علی کریمی) در ورزشگاه ها فریاد زده خواهد شد.

هم اسدی بزرگ بود که کاپیتانی رو تقدیم کرد

هم کریمی فهمیده بود که کاپیتانی رو قبول نکرد و نشون میده که اومده برای خدمت نه ایجاد حاشیه

===============

اونا رو ول کنید پس پس کلا رفت تو حاشیه =))

این فصل یکی از قشنگترین فصل های ما خواهد بود واسه اتفاقی که نیوفتاده جر و بحث نکنید

az1
Friday 14 June 13, 03:26 PM
باخبی گرح تراختور و کریمی نی ایکی جبهه مقابل هم قویمیاسان،،سن و امثال سن گرح کریمی تراختورون ایچینده قبول الیه سن،،الان کریمی راختورون خانوادسینندی ،،، بو بوننان

کریمی بیزدن عذر ایستیه؟هرواخ بیز اوننان عذر ایسته دیخ اودا ایستییر(شرافت انسانی)

اله همان کی سن فکر الیسن بیز مسلمان و کریمی نی بیر گوزونن باخیریخ بس،،، کی سنین بقیه سوزلرین فاقد منطق و متاسفانه ارزش دی تیراختورا توهین ائلین آدامینان بؤجور رفتار ائلین آزربایجانا توهین ائلینین ده باشینا دؤلانار .تیراختوری استقلال پرسپولیسه ساتان اؤز نژادین فارسلارا ساتار .بو لارین بیربیرینه چوخ ربطی وار .سالمیشوخ اؤیونچی گؤرممیش لیمزا هر زاد یاددان چیخیب .کریمی یاخچی اؤیونچی دی اما هر شی گرک اؤز یئرین ده اؤلا .نه دونن تای کی ایران دا منفور ترین اؤیونچی تورک لرین یانیندا کریمی نن مسلمانی ده نه ایندیه کی ..................

farshid-1990
Friday 14 June 13, 03:29 PM
تیراختورا توهین ائلین آدامینان بؤجور رفتار ائلین آزربایجانا توهین ائلینین ده باشینا دؤلانار .تیراختوری استقلال پرسپولیسه ساتان اؤز نژادین فارسلارا ساتار .بو لارین بیربیرینه چوخ ربطی وار .سالمیشوخ اؤیونچی گؤرممیش لیمزا هر زاد یاددان چیخیب .کریمی یاخچی اؤیونچی دی اما هر شی گرک اؤز یئرین ده اؤلا .نه دونن تای کی ایران دا منفور ترین اؤیونچی تورک لرین یانیندا کریمی نن مسلمانی ده نه ایندیه کی ..................

آقا توهین بیز باشللادیخ دا

4 ایل بونان گاباخ ددیخ

{ کریمی یادت باشه دایی سرورته }

اله نژادی قضیه باخدیخ که بو چرت سوزی ددیخ

پرسپولیس جاویدان
Friday 14 June 13, 03:36 PM
هم اسدی بزرگ بود که کاپیتانی رو تقدیم کرد

هم کریمی فهمیده بود که کاپیتانی رو قبول نکرد و نشون میده که اومده برای خدمت نه ایجاد حاشیه

===============

اونا رو ول کنید پس پس کلا رفت تو حاشیه =))

این فصل یکی از قشنگترین فصل های ما خواهد بود واسه اتفاقی که نیوفتاده جر و بحث نکنید
شما نمیخواد نگران پرسپولیس کبیر باشی .... شما نگران تیم خودت باش که بمب حاشیه اومده توش .... داش علی شاید از نظر فنی از سطح فوتبال ایران فراتر باشه اما حاشیه های خودش رو داره....

az1
Friday 14 June 13, 03:39 PM
آقا توهین بیز باشللادیخ دا

4 ایل بونان گاباخ ددیخ

{ کریمی یادت باشه دایی سرورته }

اله نژادی قضیه باخدیخ که بو چرت سوزی ددیخ بیز تیراختور ا نژادی قضیه سینن باخماسیدوخ کی تیراختور آزربایجان داکی هچ تبریز ده طرفداری چوخ آز اؤلاردی (تیراختور دا تکجه یوخ ائله هر شی ده ) ....ائله هر اؤیونچی گئله بو شعارین قاباغیندا بیر تیمین طرفدارلارینا بوجور توهین ائلیه فوتبال اؤلماز اؤلار جنگ میدانی .بو شعارلار بوتون اؤیونچی لارا و بوتون استادیوم لاردا اؤلار اما هانسی اؤیونچی کریمی تای رفتار ائلیب ؟؟ من کریمی گئلماغینان موشکولوم یوخ و گئلماغین بوتون یاندیشلارا (طرفدارلارا) تبریک دئیرم اما هر شی یاددان چیخاتماخ یاخچی دئیر

farshid-1990
Friday 14 June 13, 03:42 PM
شما نمیخواد نگران پرسپولیس کبیر باشی .... شما نگران تیم خودت باش که بمب حاشیه اومده توش .... داش علی شاید از نظر فنی از سطح فوتبال ایران فراتر باشه اما حاشیه های خودش رو داره....

عزیزم من اینجا کامنت مینویسم باید فکر تو هم باشم ؟

معلومه از این قبول نکردن کاپیتانی معلومه که اومده حاشیه درست کنه ؟!

تازه تو تیمی که دایی مغرور مربی باشه معلومه بازیکن بزرگ باهاش تختلاف پیدا میکنه

اینجا جلالی مربی هست که با بازیکن دوست میشه نه رئیس !

شما به فکر گردن کلفت تیم خودت باش که دو قرون فوتبال بلد نیست فقط بلده باخت رو گردن کمک داور و ... بندازه

4 تا 4 تا با علی دایی میخوردین یادت رفته ؟

az1
Friday 14 June 13, 03:44 PM
پرسپولیس سایت هواداری نداره ؟؟

FIGHTER PILOT
Friday 14 June 13, 03:45 PM
عزیزم من اینجا کامنت مینویسم باید فکر تو هم باشم ؟

معلومه از این قبول نکردن کاپیتانی معلومه که اومده حاشیه درست کنه ؟!

تازه تو تیمی که دایی مغرور مربی باشه معلومه بازیکن بزرگ باهاش تختلاف پیدا میکنه

اینجا جلالی مربی هست که با بازیکن دوست میشه نه رئیس !

شما به فکر گردن کلفت تیم خودت باش که دو قرون فوتبال بلد نیست فقط بلده باخت رو گردن کمک داور و ... بندازه

4 تا 4 تا با علی دایی میخوردین یادت رفته ؟
نجور شد؟؟
;;)

http://upload7.ir/images/82937489392573847699.png

farshid-1990
Friday 14 June 13, 03:47 PM
بیز تیراختور ا نژادی قضیه سینن باخماسیدوخ کی تیراختور آزربایجان داکی هچ تبریز ده طرفداری چوخ آز اؤلاردی (تیراختور دا تکجه یوخ ائله هر شی ده ) ....ائله هر اؤیونچی گئله بو شعارین قاباغیندا بیر تیمین طرفدارلارینا بوجور توهین ائلیه فوتبال اؤلماز اؤلار جنگ میدانی .بو شعارلار بوتون اؤیونچی لارا و بوتون استادیوم لاردا اؤلار اما هانسی اؤیونچی کریمی تای رفتار ائلیب ؟؟ من کریمی گئلماغینان موشکولوم یوخ و گئلماغین بوتون یاندیشلارا (طرفدارلارا) تبریک دئیرم اما هر شی یاددان چیخاتماخ یاخچی دئیر

واقعا متاسفم که برتریت نژادیه اعتقادین وار

الله دان گوخموسان بو سوزلری دئیسن ؟

رسولُ اللّهِ(ص): إنّ ربَّکُم واحِدٌ، و إنّ أباکُم واحِدٌ، و دِینُکُم واحِدٌ، و نَبیُّکُم واحِدٌ، و لا فَضلَ لِعَرَبیٍّ على عَجَمیٍّ، و لا عَجَمیٍّ على عَرَبیٍّ، و لا أحمَرَ على أسوَدَ، و لا أسوَدَ على أحمَرَ، إلّا بِالتَّقوى. (کنز العمّال، ح 5655)
ـ پیامبر خدا(ص): پروردگار شما یکى است و پدر شما یکى و دین شما یکى و پیامبرتان یکى. هیچ عربى را بر هیچ عجمى برترى نیست و هیچ عجمى را بر هیچ عربى و هیچ گندم گونى را بر هیچ سیاهى و هیچ سیاهى را بر هیچ گندم گونى، مگر به تقوا.

القرآن الکریم: إِنَّ أَکْرَمَکُمْ عِنْدَ اللّهِ أَتْقَاکُمْ. (حجرات/13)
ـ قرآن کریم: در حقیقت ارجمندترین شما نزد خدا پرهیزگارترین شماست.

رسولُ اللّهِ(ص): أیُّها الناسُ، إنّ العَرَبیَّةَ لَیسَت بِأبٍ والِدٍ، و إنّما هُو لِسانٌ ناطِقٌ، فمَن تَکَلَّمَ بهِ فهُو عَرَبیٌّ، ألا إنَّکُم وُلدُ آدَمَ و آدَمُ مِن تُرابٍ، و أکرَمُکُم عِندَ اللّهِ أتقاکُم. (بحار الأنوار: 70/ 288/ 17)
ـ پیامبر خدا(ص): اى مردم! عرب بودن به پدر و نژاد عرب داشتن نیست، بلکه عربى یک زبان است و هر کس بدان سخن گوید عرب است. بدانید که شما همه فرزند آدم هستید و آدم از مشتى خاک آفریده شده است و گرامى ترین شما نزد خدا با تقواترین شماست.

سن ایندی او عرب جاهلینن نه فرقین وار ؟ اودا نژاد پرست ایدی سنده

چه فارس چه تورک چه کورد هر کس نژادپرست اولسا الله ئنن طرف دی

==============

من استادیوما گدیرم آذربایجانا خاطیر که باشی اوجا اولسین نه اینکه بیز تورکوخ اولار فارس !

سیز اله همان دسته سیز که دئیسیز بیز هارا فاسلار هارا :|

پرسپولیس جاویدان
Friday 14 June 13, 03:47 PM
پرسپولیس سایت هواداری نداره ؟؟

چرا اتفاقا خوبشم داره....اما چون اسطوره ی پرسپولیس اومده تراکتور ما هم بعضی اوقات میایم به اینجا سر میزنیم .....

farshid-1990
Friday 14 June 13, 03:48 PM
نجور شد؟؟
;;)

چی نجور شد ؟ :D

FIGHTER PILOT
Friday 14 June 13, 03:52 PM
چی نجور شد ؟ :D

دیدم اواتار نداری

FIGHTER PILOT
Friday 14 June 13, 03:53 PM
چرا اتفاقا خوبشم داره....اما چون اسطوره ی پرسپولیس اومده تراکتور ما هم بعضی اوقات میایم به اینجا سر میزنیم .....
خب بگو دیگه

خب کریمی تراختوری شدی شماهم میخوای تراختورچی بشی! خیلی هم خوبه میتونی طرفدار کریمی(تراختور)باشی و تو ورزشگاه ازادی بین ما بشینی و کریمی(تراختور)رو تشویق کنی

farshid-1990
Friday 14 June 13, 03:53 PM
دیدم اواتار نداری

آهان اوکی

یاشا :x

az1
Friday 14 June 13, 03:54 PM
واقعا متاسفم که برتریت نژادیه اعتقادین وار

الله دان گوخموسان بو سوزلری دئیسن ؟

سن ایندی او عرب جاهلینن نه فرقین وار ؟ اودا نژاد پرست ایدی سنده

چه فارس چه تورک چه کورد هر کس نژادپرست اولسا الله ئنن طرف دی

==============

من استادیوما گدیرم آذربایجانا خاطیر که باشی اوجا اولسین نه اینکه بیز تورکوخ اولار فارس !

سیز اله همان دسته سیز که دئیسیز بیز هارا فاسلار هارا :|
قردش من بو یوروم ده (کامنت ده) هاردا فارسلار توهین ائلدیم ؟؟هاردا نژاد لارین ائیچینده فرق قؤیدوم ؟؟ من دئیرم اؤز آزربایجانیمیزین و اؤز نژادیمیزین طرفین ساخلیاخ .بو سؤزون هاراسی نژاد پرست لیخ ده . ائله گرک بو فارسلار هر نه اؤیون گئتیلر باشیمیزا دینمیاخ (ساکت اؤلاخ) اؤندا حتما اؤلوخ یاخچی آدام ؟؟هله من نه دئدیم هانکی نژادا توهین ائلدیم ؟؟

alparartash
Friday 14 June 13, 03:54 PM
بو آرالیق اوشاغین ییغیشدیران یوخدی؟؟؟؟؟؟

y@s
Friday 14 June 13, 03:56 PM
اگر برهانی یا قاضی ن بیری کنسل اولسا بو احتمال فرواوان گله جاخ
بالاخره این حامد لک سهمیه لیگ برتر هست یا نه؟؟؟زینیزاه که میگه فقط دوتا سهمیه داریم اونم واسه نکو قاضی چطور این بیک زاده رو میاریم؟؟؟؟

FIGHTER PILOT
بو آرالیق اوشاغین ییغیشدیران یوخدی؟؟؟؟؟؟
ا ادبین اولسون

طرف کریمی سی گلیب تراختورا اودا ایستییر تراختورچی اولا یولا ورین بیلسین

پرسپولیس جاویدان
خب بگو دیگه

خب کریمی تراختوری شدی شماهم میخوای تراختورچی بشی! خیلی هم خوبه میتونی طرفدار کریمی(تراختور)باشی و تو ورزشگاه ازادی بین ما بشینی و کریمی(تراختور)رو تشویق کنی

ما خانه بدوشیم پرسپولیس را به عالم نفروشیم ......

az1
Friday 14 June 13, 03:58 PM

ما شما رو هم به عنوان عضو کوچکی از 40 میلیون طرفدار تیراختور کبیر می پذیریم .قابل توجهfarshid-1990 (http://forum.tractorfc.com/member.php?3887-farshid-1990) منی نژاد پرست ائلیین بئی!!!!!!!!!.

farshid-1990
Friday 14 June 13, 03:59 PM
قردش من بو یوروم ده (کامنت ده) هاردا فارسلار توهین ائلدیم ؟؟هاردا نژاد لارین ائیچینده فرق قؤیدوم ؟؟ من دئیرم اؤز آزربایجانیمیزین و اؤز نژادیمیزین طرفین ساخلیاخ .بو سؤزون هاراسی نژاد پرست لیخ ده . ائله گرک بو فارسلار هر نه اؤیون گئتیلر باشیمیزا دینمیاخ (ساکت اؤلاخ) اؤندا حتما اؤلوخ یاخچی آدام ؟؟هله من نه دئدیم هانکی نژادا توهین ائلدیم ؟؟

سن اولده ددین من نژادا خاطیر استادیوما گدیرم

آخه چوخلاری اله نژادا خاطیر استادیوما گدیر{ بیز هارا فاسلار هارا } نژاد پرستلیخ ده دا ! دئیر ؟

او دنیادا گرح جواب وراخ بونو معنیسی نمنه دی که بیز هارا فاسلار هارا

او فارس که بیزه توهین الیر دا همچنین !

=========

اتفاقا هامی موافق که اگر بیر نفهم بشر {بختیار رحمانی } یا {محسن مسلمان} کیمین آذربایجانین قومیتینه توهین الینده اون آدام الیاخ من اوزوم آزیمنان چیخانی بو ایکی نفر دیجام :D

ولی هشواخ بو نژادپرستانه شعار ورمیجام

alparartash
Friday 14 June 13, 04:00 PM
ا ادبین اولسون

طرف کریمی سی گلیب تراختورا اودا ایستییر تراختورچی اولا یولا ورین بیلسین
ادبیات معلیمی اولموسان منه؟

طرف سنه 1 تومن ارزیش وئرمیر

سیز نجور میللت سیز؟

اوزگه پرست اولمویون

FIGHTER PILOT
Friday 14 June 13, 04:02 PM
بالاخره این حامد لک سهمیه لیگ برتر هست یا نه؟؟؟زینیزاه که میگه فقط دوتا سهمیه داریم اونم واسه نکو قاضی چطور این بیک زاده رو میاریم؟؟؟؟
لک سربازه ضمنا اگه سربازم نباشه سهمیه زیر 23 ساله

+فرشید اواتارو عشق است :دی :ایکس

farshid-1990
Friday 14 June 13, 04:02 PM
فیکر الیرم بیر سری دا نکونامین اوستونده داعوامیز اولاجاخ فعلا خداحافظ

FIGHTER PILOT
Friday 14 June 13, 04:03 PM
ادبیات معلیمی اولموسان منه؟

طرف سنه 1 تومن ارزیش وئرمیر

سیز نجور میللت سیز؟

اوزگه پرست اولمویون
هانی ارزش ورمیر؟ من بونا ادام کیمین سلام وردیم اودا سلام وردی یامان دسن اودا سنه یامان دییر

سن صبر اله من بونی تراختورچی الیه جام:)))

az1
Friday 14 June 13, 04:04 PM
سن اولده ددین من نژادا خاطیر استادیوما گدیرم

آخه چوخلاری اله نژادا خاطیر استادیوما گدیر{ بیز هارا فاسلار هارا } نژاد پرستلیخ ده دا ! دئیر ؟

او دنیادا گرح جواب وراخ بونو معنیسی نمنه دی که بیز هارا فاسلار هارا

او فارس که بیزه توهین الیر دا همچنین !

=========

اتفاقا هامی موافق که اگر بیر نفهم بشر {بختیار رحمانی } یا {محسن مسلمان} کیمین آذربایجانین قومیتینه توهین الینده اون آدام الیاخ من اوزوم آزیمنان چیخانی بو ایکی نفر دیجام :D

ولی هشواخ بو نژادپرستانه شعار ورمیجام
ائله اؤیونون دوزی بیز هارا فارسلار هاردادی :D وئلله بولار توپ اوینامیلار کی استادیوما گئتماخ آداما یاپیشسین. !!!!!!!! اما قبولون وار بو نژاد پرست لیخ کی فارسلار ایرانین تورک لرینه ائلیردیلر تورک دیلین ایراندا یاواش یاواش آردان آپاریردی ؟؟

alparartash
Friday 14 June 13, 04:06 PM
هانی ارزش ورمیر؟ من بونا ادام کیمین سلام وردیم اودا سلام وردی یامان دسن اودا سنه یامان دییر

سن صبر اله من بونی تراختورچی الیه جام:)))

گوروم نجور الییسن؟:D

az1
Friday 14 June 13, 04:09 PM
گوروم نجور الییسن؟:D

منیم ده طرفیمدن ائله;) سن اؤ یوروم لر (کامنتلر) کی

پرسپولیس جاویدان (http://forum.tractorfc.com/member.php?18090-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%B3-%D8%AC%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D9%86),

یازمیشدین من قالمیشام بونون نه اؤزو وار کی بوردان ال چکمیر

alparartash
Friday 14 June 13, 04:12 PM
سن اؤ یوروم لر (کامنتلر) کی

پرسپولیس جاویدان (http://forum.tractorfc.com/member.php?18090-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%B3-%D8%AC%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D9%86),

یازمیشدین من قالمیشام بونون نه اؤزو وار کی بوردان ال چکمیر
:D
بولار بوجوردولر
یامان دئسن سویونللر

TIRAXTUR Bayrağı
Friday 14 June 13, 04:12 PM
پرسپولیس 04 !:204::204::204::204:

savalan-sahand
Friday 14 June 13, 04:19 PM
سلام سایقیلار
کیمسه بیلیر غلامی مهاجم سپاهان قراردادین سپاهانینان تمدید الییب یا آیریلاجاخ؟

az1
Friday 14 June 13, 04:20 PM
پرسپولیس 04 !:204::204::204::204:

بولارین کی 04 دان گئچیب .پرسپولیس 06 اؤلوب لار پرسپولیس پوبله شوبله (اؤزومنن گؤشدوم بؤلمورم دوز اؤلا یا یوخ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vaio
Friday 14 June 13, 04:20 PM
باسلام خدمت تمامی دوستداران تراختور کبیر دوستان میخواستم خدمت شما اعلام کنم که چون تراختور کبیر هر روز داره بزرگ وبزرگتر میشه و شاهدیم که تراختور در همه جای دنیا هوادار داره و چون تیم ما فوتبال خوب و شبیه بارسلونا رو بازی میکنه داریم یواش یواش به یک تیم بین المللی تبدیل میشیم خواستم خدمت دوستان عرض کنم چون سایر هموطنان منظورم غیر ترک قطره قطره به هواداران تراختور می پیوندند اتحاد خود را با انها اعلام کنیم تا هر روز شاهد عظمت تراختور بشیم واز مدیریت سایت خواهش میکنم اگر مقدور باشه یک تایپیک به نام هواداران فارسی زبان باز کنند تا هر روز به خیل هواداران تراختور افزوده بشه یاشاسین تراختور یاشاسین غیرتلی یاردیملاری زنده باد تراختور زنده باد هوادارانش

FGID
Friday 14 June 13, 04:23 PM
تبریز ده سرعت اینترنت صفره میل الیر بو پرسپولیس جاویدان (http://forum.tractorfc.com/member.php?u=18090) هاردان گلیر ؟ تهران ؟ اوردا یانی اینده هش اینترنت وار ؟ :-?
2 حالتدن خارج دییر . یا خودی ده :204: یا دا پرسپولیسین سیستان و بلوچستان دا کی هوادارلارینان ده :D یانی ارزیشی یوخده با :204:

+

اسدی کاپیتان اولسا قشح اولار

بو دا پست مربوط به موضوع:D

mtraxtur
Friday 14 June 13, 04:23 PM
باسلام خدمت تمامی دوستداران تراختور کبیر دوستان میخواستم خدمت شما اعلام کنم که چون تراختور کبیر هر روز داره بزرگ وبزرگتر میشه و شاهدیم که تراختور در همه جای دنیا هوادار داره و چون تیم ما فوتبال خوب و شبیه بارسلونا رو بازی میکنه داریم یواش یواش به یک تیم بین المللی تبدیل میشیم خواستم خدمت دوستان عرض کنم چون سایر هموطنان منظورم غیر ترک قطره قطره به هواداران تراختور می پیوندند اتحاد خود را با انها اعلام کنیم تا هر روز شاهد عظمت تراختور بشیم واز مدیریت سایت خواهش میکنم اگر مقدور باشه یک تایپیک به نام هواداران فارسی زبان باز کنند تا هر روز به خیل هواداران تراختور افزوده بشه یاشاسین تراختور یاشاسین غیرتلی یاردیملاری زنده باد تراختور زنده باد هوادارانش
گشح سوزدی

az1
Friday 14 June 13, 04:24 PM
قردش هش واخ بو سؤزی دئمه . بو تیمی سؤن گرک گئله قاتیشا تورک لره .بو پرسپولیس چی قولانجی (کاربر) ده کی گئلیب کریمی خاطیر ده و کریمی گئتماغینان گئدجاخ . تورک لرین ایفتیخاری .............................تیراختور تیراختور

TIRAXTUR Bayrağı
Friday 14 June 13, 04:24 PM
بولارین کی 04 دان گئچیب .پرسپولیس 06 اؤلوب لار پرسپولیس پوبله شوبله (اؤزومنن گؤشدوم بؤلمورم دوز اؤلا یا یوخ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اله دؤزدی ! 5 اویوندی بیزدن اوتوزولار .....:204: بیرسرده اوتوزسلار اولار 06 !:204:

az1
Friday 14 June 13, 04:27 PM
اله دؤزدی ! 5 اویوندی بیزدن اوتوزولار .....:204: بیرسرده اوتوزسلار اولار 06 !:204: یو خ 6 سری دالبادالا بیزدن اؤتوزوب لار بیر سری ده اؤتوزسالار اؤلالار پرسپولیس 07 ( فیکر ائلیرم 6 سری اؤتوزوب لار تیراختوردان دقیق ین بؤلمورم اما )

vaio
Friday 14 June 13, 04:30 PM
دوستان مگر تیمهای بزرگ محدود به یک منطقه اند مثلا بارسا بایرن منچستر میلان رئال و .... بیایید بزرگ فکر کنیم

نوید تراختورچی
Friday 14 June 13, 04:34 PM
برسد به دست علی کریمی(جادوگر)
ضمن خوشامدگویی، از شما بازیکن بزرگ و باتجربه استدعا و خواهشی را داریم و آن هم این است که برای تیم تیراختور کبیر، حاشیه ایجاد نکنید و در این تیم احساس تکبر و بزرگ بینی نکنید، چون در این تیم تازه وارد هستید(برعکس پرسپولیس)پس به مانند جواد کاظمیان باتعصب و باغیرت باشید،تا ما هواداران تیراختوری با حمایت ها و تشویق های آتشین خود، شما را نیز به دوران اوج بازیکنی دوباره برگردانیم... به قول شاعر که می فرماید:تواضع زگردان و گردن فرازان نکوست//گدا گر تواضع کند خوی اوست...متواضع باشید، تا در تیراختور رستگار شوید.(یاشاسین علی کریمی)

vaio
Friday 14 June 13, 04:36 PM
دوستان مگر تیمهای بزرگ محدود به یک منطقه اند مثلا بارسا بایرن منچستر میلان رئال و .... بیایید بزرگ فکر کنیم

vaio
Friday 14 June 13, 04:39 PM
قردش هش واخ بو سؤزی دئمه . بو تیمی سؤن گرک گئله قاتیشا تورک لره .بو پرسپولیس چی قولانجی (کاربر) ده کی گئلیب کریمی خاطیر ده و کریمی گئتماغینان گئدجاخ . تورک لرین ایفتیخاری .............................تیراختور تیراختور

alparartash
Friday 14 June 13, 04:43 PM
http://p30ex3.persiangig.com/2ql4bwi.jpg.gif
تراختورون دشمنلرینین اخیری

و شاید پند بگیرید تا رستگار شوید

پرسپولیس جاویدان
ما شما رو هم به عنوان عضو کوچکی از 40 میلیون طرفدار تیراختور کبیر می پذیریم .قابل توجهfarshid-1990 (http://forum.tractorfc.com/member.php?3887-farshid-1990) منی نژاد پرست ائلیین بئی!!!!!!!!!.
ممنون از لطفت اما این حرفت مثل اینکه طرفدارای رئال مادرید بیان طرفدار اسپانیول یا اتلتیکو بشن...هر چند هم پرسپولیس هم تراکتور قرمز پوشن اما هر گردی گردو نیست ...هر قرمزی هم قرمز نیست ....زنده باد پرسپولیس کبیر پر افتخارترین تیم ایران و پر طرفدار ترین اسیا

az1
مگر مادریدی ها طرفدار بارسلونا هستند که فارسها طرفدار تیراختور باشند ؟؟؟ .آن تعداد اندکی از فارس زبان هایی که تیم تیراختور را دوست دارند می توانند به جمع تورک های ایران بپیوندند .. شما باید واقع بینانه به قضیه نگاه کنید

نوید تراختورچی
Friday 14 June 13, 04:45 PM
سایت گل -علي كريمي با قراردادي يكساله به تراكتورسازي رفت تا پيراهن اين تيم پرطرفدار تبریزي را به تن كند. درباره علي كريمي گفته مي شود او امشب به تبريز مي رود تا به تراكتورسازي ملحق شود. كريمي كه ترس از هواپيما را هميشه همراه داشته احتمالا با ماشين شخصي خود مسير تهران- تبريز را طي مي كند . كريمي قرار است به محض حضور در تبريز ساعاتي استراحت كند و سپس در تمرين تراكتورسازي حاضر شود. با اين تفاسير بايد گفت علي كريمي فردا اولين تمرين خود را با تراكتورسازي انجام مي دهد. ضمن اينكه قرار است گروهي از هواداران تراكتورسازي از كريمي استقبال كنند و او را تا هتل و محل تمرين همراهي كنند.

az1
Friday 14 June 13, 04:50 PM
ممنون از لطفت اما این حرفت مثل اینکه طرفدارای رئال مادرید بیان طرفدار اسپانیول یا اتلتیکو بشن...هر چند هم پرسپولیس هم تراکتور قرمز پوشن اما هر گردی گردو نیست ...هر قرمزی هم قرمز نیست ....زنده باد پرسپولیس کبیر پر افتخارترین تیم ایران و پر طرفدار ترین اسیا
به عنوان مثال من یک تار موی طرفداران اتلتیک بیلبائو را به 100 تا طرفدار رئال نمی دم . غیرت طرفدارای اتلتیکو بیلبائو کجا و رئالی ها کجا(اصل به پیامکهای تلوزیونی نیست به تعداد حضور تماشاگر و نوع تشویق آنها در استادیوم است) . اما تیراختور و پرسپولیس با اتلتیکو بیلبائو و رئال فرق اساسی دارند .چون تیراختور از نظر تعداد تماشاگران در ایران هم از پرسپولیس سرتر هست

vahab
Friday 14 June 13, 04:56 PM
برسد به دست علی کریمی(جادوگر)
ضمن خوشامدگویی، از شما بازیکن بزرگ و باتجربه استدعا و خواهشی را داریم و آن هم این است که برای تیم تیراختور کبیر، حاشیه ایجاد نکنید و در این تیم احساس تکبر و بزرگ بینی نکنید، چون در این تیم تازه وارد هستید(برعکس پرسپولیس)پس به مانند جواد کاظمیان باتعصب و باغیرت باشید،تا ما هواداران تیراختوری با حمایت ها و تشویق های آتشین خود، شما را نیز به دوران اوج بازیکنی دوباره برگردانیم... به قول شاعر که می فرماید:تواضع زگردان و گردن فرازان نکوست//گدا گر تواضع کند خوی اوست...متواضع باشید، تا در تیراختور رستگار شوید.(یاشاسین علی کریمی)

شماها چرا هرروز یه مطلبی از کریمی میزنید مگه بچه هست که بره هرجایی وحاشیه درست کنه
دست از سرش بردارین اون بازیکن کوچیکی نیست که بخواد توی هر تیمی حاشیه درست کنه
یاشاسین تراختور ........یاشاسین کریمی

نوید تراختورچی
Friday 14 June 13, 05:00 PM
مذاکره تلفنی نکونام با مجید جلالی / کاپیتان استقلال هم به تبریز میرود؟ورزش > لیگ برتر - بعد از اضافه شدن علی کریمی به تراکتورسازی حالا مسئولان این باشگاه به دنبال جذب چند ستاره دیگر لیگ هستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ حالا باید تراکتور را هیجان انگیز توصیف کرد و حضور علی کریمی در این تیم اتفاق کوچکی نیست. این در حالی است که مسئولان تراکتور دنبال جذب نکونام و آرش برهانی هم هستند. مدیرعامل تراکتورسازی هم مذاکره با برهانی و نکونام را تایید کرده ولی نکته مهم این است که جذب نکونام برای تراکتوری ها یک اولویت مهم است.
جلالی از مسئولان این باشگاه خواسته که تحت هر شرایطی این بازیکن را جذب کنند.نکته مهم اما به صحبت های جلالی با نکونام مربوط می شود،این بازیکن قبل از پرواز تیم ملی به کره جنوبی دقایقی با سرمربی تراکتور به صورت تلفنی صحبت کرد و قرار شد بعد از بازگشت تیم ملی،همه چیز مشخص شود.نکونام در این مکالمه تلفنی،از تمایلش برای حضور در تراکتور خبر داد.

tiraxtor boy
Friday 14 June 13, 05:04 PM
سلام سایقیلار
کیمسه بیلیر غلامی مهاجم سپاهان قراردادین سپاهانینان تمدید الییب یا آیریلاجاخ؟

بلی دا
فیکر الیییام اول تمدیدی غلامی الدی

نوید تراختورچی
Friday 14 June 13, 05:29 PM
تاکنون جنگ فصل نقل و انتقالات را تیراختور از همه تیمها ربوده و برده است...با آمدن لک-دلیر- دقیقی-کریمی-بائو و احتمالا نکونام، تیم ما حرفهای بسیار زیادی برای گفتن خواهد داشت...حتی تمرینات و اردوی ما زودتر از سایر مدعیان انجام می گیرد(البته پرسپولیس تمریناتش را در سرعین انجام داد، ولی نبایست آنها را مدعی به حساب آورد ،چون با یک باخت، تماشاگران این تیم علی کریمی را فریاد خواهند زد و زود هم به حاشیه خواهند رفت)استقلال هم تاکنون تمریناتش را آغاز نکرده و بازیکنانش نیز قرارداشان را تمدید نکردند(رقیب اصلی ما در فصل 13 مطمئنا سپاهان اصفهان خواهد بود).

نوید تراختورچی
Friday 14 June 13, 05:44 PM
سایین علی کریمی دیقت لی اولون!!! کی بوراسی تیراختور ده و پرسپولیس دییر...پروبله م و سورون(موشکول)سی زدن گورسه له ر(هچ واخت باغیشلامیاجاق لار)حاشیه سعی ائله دوزئه د مه چونکی تیراختور یانداشلاره(هواد ارلاره)اویاخ دی لار(مطمئن اولون اه یه تیراختورا دوزگون و تعصب لی توپ اویناسان بیز ده سنه قووریاروق و گینه علی کریمی ساحیره و جادوگره تبدیل ائله روق)پس حاشیه یاساک و ممنوع ده(کاپیتان لیق دا اسدی یه لایق ده چونکی او هم تورک ده و هم نئچه ایل ده بو تاخیم دا توپ اوینوره)هله لیک گره ک چوخ بو تاخیم دا اولاسان تا کاپیتان دا اولاسان...در هر حال سیزه باشاریلیق آرزی لیروق.http://www.tiraxturfans.com/components/com_jcomments/images/smiles/Copy%20of%20-53-.gifhttp://www.tiraxturfans.com/components/com_jcomments/images/smiles/Copy%20of%20-53-.gifhttp://www.tiraxturfans.com/components/com_jcomments/images/smiles/Copy%20of%20-53-.gifhttp://www.tiraxturfans.com/components/com_jcomments/images/smiles/Copy%20of%20-53-.gifhttp://www.tiraxturfans.com/components/com_jcomments/images/smiles/Copy%20of%20-53-.gifhttp://www.tiraxturfans.com/components/com_jcomments/images/smiles/Copy%20of%20-53-.gifhttp://www.tiraxturfans.com/components/com_jcomments/images/smiles/Copy%20of%20-53-.gifhttp://www.tiraxturfans.com/components/com_jcomments/images/smiles/Copy%20of%20-53-.gif

alparartash
Friday 14 June 13, 05:46 PM
فلاویو لوپز از تراختور جدا خواهد شد.پرده برداری از دلیل جدایی تونی و لوپز از تراختور.(بخش اول مصاحبه)
(مصاحبه ی اختصاصی Traxtor fans (https://www.facebook.com/traxtorfans?ref=stream&directed_target_id=0) با مارکو برادر فلاویو لوپز)

طی مصاحبه ای که با برادر فلاویو لوپز داشتیم مارکو لوپز از فشار نهاد های امنیتی بر برادرش فلاویو پرده برداشت.
این مصاحبه قبل از پایان فصل گذشته انجام شده بود و به خاطر عدم حاشیه سازی برای تیم و برادرش منتشر نشده بود.

مارکو لوپز: طی فصل تماس های مشکوکی با برادرم می شد و او را تهدید می کردند که در بازی های مهم تراختور نباید با تمام توان خود بازی کنی! در مواردی هم به او گفته شده بود اگر خواهان تمام مبلغ قرار داد خود هستی باید تمام دستورات ما را مو به مو اجرا کنی!
برادرم چند باری توسط پسر جعفری تهدید به اخراج شده بود و پسر جعغری به او گفته بود اگر می خواهی طی فصل مشکلی نداشته باشی دستورات ما را اجرا کن!

مارکو لوپز در قسمتی از سخنان خود گفت که همواره مامورانی از نهادهای امنیتی او را کنترل می کردند و ماموری همواره به صورت مخفی او را تحت نظر داشت.
این فشار ها بعد از شروع بازی های آسیایی شدت بیشتری گرفت.فلاویو لوپز این تهدید ها را با مربی اسبق تراختور تونی اولیویرای پرتغالی در میان گذاشت که مربی تراختور این موضوع را به گوش سردار جعفری رساند که با برخورد سرد مدیریت رو به رو شد!

بعد این گفت و گو مدیریت در جواب تونی که این فشار ها برای چیست و چه علتی دارد گفت:
اینجا ما مدیر هستیم و اگر می خواهی اتفاقی ناگواری برای شما و دیگر پرتغالی ها روی ندهد دستورات را اجرا کنید!

این نقطه ی شروع اختلافات مدیریت با سرمربی تراختور بود.
فلاویو بار ها تصمیم به ترک تراختور گرفت که با مخالفت تونی روبرو شد.

مارکو این جمله را به نقل از برادرش می گوید:

"مربی به من گفت هرچقدر هم فشار باشد و مدیریت فاسد باشد ما برای مردم بازی می کنیم محبت مردم را به یاد داشته باش ما به مردم مدیون هستیم شاید قرار داد ما با تراختور بر روی کاغذ نوشته شده باشد اما به جز این قرار داد یک قرارداد قلبی با هواداران داریم که قرار داد اصلی ما است"

در ادامه ی مصاحبه مارکو به نقل از برادرش گفت قبل از بازی های حساس تراختور تعدادی از بازیکنان تراختور تهدید می شدند.که این بر تمرکز بازیکن تاثیر می گذاشت.

صحبت های دیگری نیز بین خبرنگار ما و مارکو لوپز بود که بنا به درخواست مارکو در زمانهای دیگری منتشر خواهیم کرد.پرینتی از نامه ها ی تهدیدی و فایل صوتی سخنان جعفری و پسرش را در زمان مناسب از همین صفحه منتشر خواهیم کرد.

استفاده از این خبر تنها با ذکر منبع تراختور فنز مجاز است.

faegh tttt
Friday 14 June 13, 06:26 PM
علي کريمي امشب به تبريز ميرود
علي کريمي براي حضور در تمرينات تراکتورسازي امشب راهي تبريز ميشود.
http://www5.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00943175.gif

علي کريمي پس از کش و قوسهاي فراوان با عقد قراردادي يک ساله به تيم فوتبال تراکتورسازي پيوست.

به گزارش فارس، وي قرار است طبق هماهنگيهاي انجامشده، امشب راهي تبريز شود و از فردا در تمرينات تراکتور شرکت کند. همچنين هواداران، کانون هواداران و مسئولان تراکتورسازي، برنامهاي ويژه براي استقبال از کريمي و حضور در اولين تمرين تراکتورسازي انديشيدهاند و قرار است با تمهيدات ويژه، براي کريمي روز باشکوهي را برنامهريزي کنند.

11/45 کریمی در فرودگاه تبریز از مشتاقن و علاقه مندان دعوت میشود 11.45 در محل فرودگاه تبریز باشند

Tutqun
Friday 14 June 13, 06:30 PM
علي کريمي امشب به تبريز ميرود

علي کريمي براي حضور در تمرينات تراکتورسازي امشب راهي تبريز ميشود.

http://www5.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00943175.gif

علي کريمي پس از کش و قوسهاي فراوان با عقد قراردادي يک ساله به تيم فوتبال تراکتورسازي پيوست.

به گزارش فارس، وي قرار است طبق هماهنگيهاي انجامشده، امشب راهي تبريز شود و از فردا در تمرينات تراکتور شرکت کند. همچنين هواداران، کانون هواداران و مسئولان تراکتورسازي، برنامهاي ويژه براي استقبال از کريمي و حضور در اولين تمرين تراکتورسازي انديشيدهاند و قرار است با تمهيدات ويژه، براي کريمي روز باشکوهي را برنامهريزي کنند.

11/45 کریمی در فرودگاه تبریز از مشتاقن و علاقه مندان دعوت میشود 11.45 در محل فرودگاه تبریز باشند
#268 (http://forum.tractorfc.com/showthread.php?5833-%E2%96%88%E2%95%AA%E2%97%84%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8 C%D9%86-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D8%AA%D9%88%D8%B1-93-92-TraCtoR-NeWS%E2%96%BA%E2%95%AA%E2%96%88&p=1283587&viewfull=1#post1283587)
اوز ماشینینن گلیر یا هواپیمانان؟:D

farshid-1990
Friday 14 June 13, 06:39 PM
برای اولین بار تو فصل نقل و انتقالات به تیتر یک سایت ها تبدیل شدیم :D

faegh tttt
Friday 14 June 13, 06:45 PM
#268 (http://forum.tractorfc.com/showthread.php?5833-%E2%96%88%E2%95%AA%E2%97%84%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8 C%D9%86-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D8%AA%D9%88%D8%B1-93-92-TraCtoR-NeWS%E2%96%BA%E2%95%AA%E2%96%88&p=1283587&viewfull=1#post1283587)
اوز ماشینینن گلیر یا هواپیمانان؟:D

با ماشین خودش نمیاد 11.45 با هواپیما تبریز میرسه به قران الان از اقای یاوران پرسیدم گفت ما هم میریم استقبالش

faegh tttt
Friday 14 June 13, 06:55 PM
نظرات کاربران پرسپولیسی در سایت اصلی هواداران باشگاه پرسپولیس خیلی خواندنی هست

دل کندن پرسپولیسیا از تیم.وپیوستن به تراکتور. من که دارم سایتارو میگردم دارم میبینم هوادارا به خاطر کریمی دارنم تراکتوری میشن

http://www.perspolisfc.net/forum/showthread.php?t=35288&p=424493#post424493

حتما سر بزنید

farshid-1990
Friday 14 June 13, 07:56 PM

دل کندن پرسپولیسیا از تیم.وپیوستن به تراکتور.

من که دارم سایتارو میگردم دارم میبینم هوادارا به خاطر کریمی دارنم تراکتوری میشن

حتما سر بزنید

هر کسی میره لینک سایت ما رو تو سایت پرسپولیسی ها میزاره داره اشتباه میکنه

چرا ؟

کم دردسر داریم اعصاب همه خورده این کارا رو نکنید

Love null کیه آخه x-(

DUYGU
Friday 14 June 13, 08:14 PM
سلام
اوشاخلار نکونام نان خبر وار؟؟
گلجاخ؟؟؟؟

TIRAXTUR Bayrağı
Friday 14 June 13, 08:21 PM
تورکی یازسیز ....اولردا بولمزلر بیز نه دییروخ ! ...چالشین تورکی یازین ..;):D

DUYGU
Friday 14 June 13, 08:24 PM
تورکی یازسیز ....اولردا بولمزلر بیز نه دییروخ ! ...چالشین تورکی یازین ..;):D
یاخجی
سعی الرم

TIRAXTUR Bayrağı
Friday 14 June 13, 08:29 PM
سلام
اوشاخلار نکونام نان خبر وار؟؟
گلجاخ؟؟؟؟ علیک سلام@};- ........کره اویونونان سورا مشخص اولاجاخ ! البته ایه امیرپارا مانع اولماسا :|...نکونام بیزمدی !

hisark
Friday 14 June 13, 08:32 PM
اولا کریمی ایسته مه دی بازوبندی

دوما بوکی دییسن اسدی نی سن کاپیتان الیبسنی بیزه توضیح وره بولرسن؟!

منیم حتمیم وار سن بو لحظه گدیب پیروزی طرفداری اولاسان نه اسدیه بیزاد اولار نه بازوبندینه نه کریمیه

اوز جایگاهیمیزی تانیساخ بهتردی;)

منیم باشیما بوردا کدخدا اداسی چخادما

فعلا کی جنابعالیز کریمی جوی برک توتوپ

من دمیشم گینه ده دییرم هر کیم تراختور عشق اولا و پول عشق اولمیا من اونا نوکرم

az1
Friday 14 June 13, 08:37 PM
علیک سلام@};- ........کره اویونونان سورا مشخص اولاجاخ ! البته ایه امیرپارا مانع اولماسا :|...نکونام بیزمدی ! نکونام گئلمز تیراختورا مطمئن اؤلون .یالانان اؤرکیزی اؤنا خوش ائلمیین

farshid-1990
Friday 14 June 13, 08:38 PM
منیم باشیما بوردا کدخدا اداسی چخادما

فعلا کی جنابعالیز کریمی جوی برک توتوپ

من دمیشم گینه ده دییرم هر کیم تراختور عشق اولا و پول عشق اولمیا من اونا نوکرم

عزیزیم عشق مشق زمانی گچیپ

ایندی کریمی آلماسان ساباح ابراهیم زاده فیکس اولار

hisark
Friday 14 June 13, 08:42 PM
عزیزیم عشق مشق زمانی گچیپ

ایندی کریمی آلماسان ساباح ابراهیم زاده فیکس اولار

کریمی ده اله بو دلیله گلیب تراختورا

ایراندا فقط تراختور هواداری تیمه عشق معنی الیبلر

:x به به نه گوزل دانشدوم :D

پرسپولیس جاویدان
Friday 14 June 13, 09:43 PM

دل کندن پرسپولیسیا از تیم.وپیوستن به تراکتور.

من که دارم سایتارو میگردم دارم میبینم هوادارا به خاطر کریمی دارنم تراکتوری میشن

حتما سر بزنید
خاک بر سر اون هوادار بی غیرتی که واسه خاطر یه بازیکن تیمش رو عوض کنه....دیگه اسمش هوادار نیست ......

Mehrdad Urmia
Friday 14 June 13, 09:53 PM
آقاي پرسپوليس جاويدان فرق تيراختور با اس اس و پس پس همين جا مشخص ميشه هوادار نه طرفدار...ماهوادار تيراختور هستيم نه طرفدار..تازه علي كريمي براي شما اسطوره و جادوگره براي ما تيراختوري ها به اندازه كاضميان يه بازيكن نامي و ساده ميباشد...ما لقبي براي كريمي نداريم كلا در ازربايجان يك لقب هست اونم پاشا ميباشد كه فقط به خادمين ازربايجان داده ميشود...علي كريمي براي ما مهمان تهرانيست و مهمان هم در ازربايجان عزيز است...انتظاري به اين نداشته باشيد كه مثل پس پسي ها باهاش رفتار بشه و در تيراختور بشه تاج سر...

Mehrdad Urmia
Friday 14 June 13, 09:54 PM
خاک بر سر اون هوادار بی غیرتی که واسه خاطر یه بازیکن تیمش رو عوض کنه....دیگه اسمش هوادار نیست ......

آقاي پرسپوليس جاويدان فرق تيراختور با اس اس و پس پس همين جا مشخص ميشه هوادار نه طرفدار...ماهوادار تيراختور هستيم نه طرفدار..تازه علي كريمي براي شما اسطوره و جادوگره براي ما تيراختوري ها به اندازه كاضميان يه بازيكن نامي و ساده ميباشد...ما لقبي براي كريمي نداريم كلا در ازربايجان يك لقب هست اونم پاشا ميباشد كه فقط به خادمين ازربايجان داده ميشود...علي كريمي براي ما مهمان تهرانيست و مهمان هم در ازربايجان عزيز است...انتظاري به اين نداشته باشيد كه مثل پس پسي ها باهاش رفتار بشه و در تيراختور بشه تاج سر...

donmez taymaz = t
Friday 14 June 13, 10:03 PM
پرسپولیس جاویدان (http://forum.tractorfc.com/member.php?18090-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%B3-%D8%AC%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D9%86)

پرسپولیس جاویدان
Friday 14 June 13, 10:04 PM

اول اینکه پس پس نه و پرسولیس .... دوم اینکه اونایی که بخاطر کریمی تیمشون رو عوض می کنن یا هر بازیکنی یه شخص پرسته بدبختن ......سوم هم شما داری کاظمیان رو با کریمی مقایسه می کنی ؟؟؟یا شما از فوتبالت سر در نمیاری یا اینکه بدجور کینه داری ...!!!!شایدم جز همونایی باشی که به کریمی تو بازی با پرسپولیس سال پیش فحاشی کرده باشی....شاید

donmez taymaz = t
Friday 14 June 13, 10:12 PM
اول اینکه پس پس نه و پرسولیس .... دوم اینکه اونایی که بخاطر کریمی تیمشون رو عوض می کنن یا هر بازیکنی یه شخص پرسته بدبختن ......سوم هم شما داری کاظمیان رو با کریمی مقایسه می کنی ؟؟؟یا شما از فوتبالت سر در نمیاری یا اینکه بدجور کینه داری ...!!!!شایدم جز همونایی باشی که به کریمی تو بازی با پرسپولیس سال پیش فحاشی کرده باشی....شاید

پورفوسور، انیشتن،... اون نگفت که از لحاظ فوتبالی و غیره کریمی مثل کاظمیانه. گفت واسه ما عین همن. یعنی همه بازیکن تیراختور. همین و فقط همین. واسه شما هرچی میخواد باشه واسه فقط یه بازیکن ساده.

alirezabihamta
Friday 14 June 13, 10:17 PM
اقای مهرداد اورمیه اینتیخاباتدان به خبر

Behzad.Tb
Friday 14 June 13, 10:19 PM
فحاشی گفتی یاد بازی تراختور و پرسپولیس تو تهران افتادم که هر چی لایق خودتون بود به ما گفتین. پس مظلوم نمایی نکن که حالم بهم میخوره
راستی من آخر سر هم نفهمیدم اسم تیمتون چیه پرسپولیس پیروزی دیدی فردا جو گرفتتون گذاشتین ویکتوریا=))

farshid-1990
Friday 14 June 13, 10:20 PM
پورفوسور، انیشتن،... اون نگفت که از لحاظ فوتبالی و غیره کریمی مثل کاظمیانه. گفت واسه ما عین همن. یعنی همه بازیکن تیراختور. همین و فقط همین. واسه شما هرچی میخواد باشه واسه فقط یه بازیکن ساده.

البته واسه ما هم ارزشش از بازیکنای ذخیره مثا جلیلی و ابراهیم زاده بیشتره :D و یک بازیکن ساده نیست :D

ولی بت هم نیست :| انشالله بعضی ها F14 رو بت کردن اونا هم دست از کارشون بر میدارن فلاوی هم بت نیست

بت فقط ذات مقدس آذربایجان

ولی اینکه همه بازیکن تراختور هستند هم درست نیست چون ما هیچ وقت علیزاده رو با اینکه بازیکن تراختور بود دوست نداشتیم + ابراهیم زاده

Mehrdad Urmia
Friday 14 June 13, 10:20 PM
اول اینکه پس پس نه و پرسولیس .... دوم اینکه اونایی که بخاطر کریمی تیمشون رو عوض می کنن یا هر بازیکنی یه شخص پرسته بدبختن ......سوم هم شما داری کاظمیان رو با کریمی مقایسه می کنی ؟؟؟یا شما از فوتبالت سر در نمیاری یا اینکه بدجور کینه داری ...!!!!شایدم جز همونایی باشی که به کریمی تو بازی با پرسپولیس سال پیش فحاشی کرده باشی....شاید داداش پس پسي...ببين اينجا خلاصه ازربايجانه از دم درب كرج(دمير قاپي) تا مرز تركيه كريمي براي ما مثل يه بازيكن ايرانيه ساده و معموليه نيهات قهوه چي.. آرادا.. بوراك.. هاكان شوكور..مسعود اوزيل ..نوري شاهين..و..نيست كه بياييم پوزش رو بديم فوتبالم زياد ديديم در عين حال ديديم كه بازيكني كه زياد بغلش هندونه بزارن هوادارا تيمش رو چجوري ميتونه بدبخت كنه...ما اهل توركا اهل فحاشي نيستيم يعني رهنگمون اجازه اين كارو نميده جالبه ما با كريمي از استيل آذين مشكل داريم ربطي به شما نداره...اگه بهتون بر ميخوره باز به شما ربطي نداره چون بازيكن خودمونه صاحب اختيارش هم خودمونيم...يكم برو صحه اصلي كامنت ها رو بخون ببين فرهنگ آزربايجاني يعني چي ..نصف تيراختوري ها با كريمي مخالفن ولي از نظر فني تاييدش ميكنن ولي هيچ بي احترامي به شخصيت ايشون نكردن...چند برا خود بنده در سايت اصلي محترم شما مورد اهانت قرار گرفتم با اينكه حرف منطقي زده ام...

alirezabihamta
Friday 14 June 13, 10:21 PM
اقای پرسپولیس جاویدان شما بفرمایید ما با کریمی شما چگونه رفتار کنیم؟

Mehrdad Urmia
Friday 14 June 13, 10:28 PM
اقای مهرداد اورمیه اینتیخاباتدان به خبر سلام..رياست جمهوري آزيدي....آما شورالار خوشيدي شورليدي...انشالله اكثريت توركلرينندي...كوردلر شايد 2 نفر چيخالار...ولي بو بي شرف لر هئرنه ايش گئورلر دقايق آخرده...

Behzad.Tb
Friday 14 June 13, 10:34 PM
سلام..رياست جمهوري آزيدي....آما شورالار خوشيدي شورليدي...انشالله اكثريت توركلرينندي...كوردلر شايد 2 نفر چيخالار...ولي بو بي شرف لر هئرنه ايش گئورلر دقايق آخرده...
آقا مهرداد من ارومودا مرز ترگورده خیدمت المیشم تانیسان؟؟؟؟؟

پرسپولیس جاویدان
Friday 14 June 13, 10:34 PM
داداش پس پسي...ببين اينجا خلاصه ازربايجانه از دم درب كرج(دمير قاپي) تا مرز تركيه كريمي براي ما مثل يه بازيكن ايرانيه ساده و معموليه نيهات قهوه چي.. آرادا.. بوراك.. هاكان شوكور..مسعود اوزيل ..نوري شاهين..و..نيست كه بياييم پوزش رو بديم فوتبالم زياد ديديم در عين حال ديديم كه بازيكني كه زياد بغلش هندونه بزارن هوادارا تيمش رو چجوري ميتونه بدبخت كنه...ما اهل توركا اهل فحاشي نيستيم يعني رهنگمون اجازه اين كارو نميده جالبه ما با كريمي از استيل آذين مشكل داريم ربطي به شما نداره...اگه بهتون بر ميخوره باز به شما ربطي نداره چون بازيكن خودمونه صاحب اختيارش هم خودمونيم...يكم برو صحه اصلي كامنت ها رو بخون ببين فرهنگ آزربايجاني يعني چي ..نصف تيراختوري ها با كريمي مخالفن ولي از نظر فني تاييدش ميكنن ولي هيچ بي احترامي به شخصيت ايشون نكردن...چند برا خود بنده در سايت اصلي محترم شما مورد اهانت قرار گرفتم با اينكه حرف منطقي زده ام...
باشه اگه من پس پسی ام تو هم تر تری هستی البته شرمنده از دوستان تراکتوری .....فقط منظورم ایشونه.....حالا جوابت : شما نمی دونی بدون در جوائز اسیا سال 2012 هم اینکه بازیکن دوم سال اسیا شد هم اینکه لقب استاد رو موقع خطاب بهش گفتن ...استاد کریمی یعنی استاد فوتبال ....بعدش شما بزرگترین ستاره ای که قبل کریمی به تیمتون اومده یدونه جاسم کاراره بقیه که دیگه ستاره نبودن ...امثال دهنوی که ستاره نمیشن ....کریمی تاپ ترین و سوپر استار تاریخ باشگاه تراکتوره .... از این بازیکن بزرگتر فعلا تو کل ایران نداریم اونوقت چجور میگی بازیکن معمولی .....؟؟!!!در مورد فحاشی همین فصل پیش با پرسپولیس کریمی اومد تبریز اینقدر فحاشی شد که دفعه بعد جرات نکرد بیاد تبریز.....

farshid-1990
Friday 14 June 13, 10:36 PM
سایت گل – علی کریمی مصاحبه منسوب به او که در شبکه اجتماعی فیسبوک منتشر شده بود را تکذیب کرد.
ظاهرا در این مصاحبه کوتاه به نقل از کریمی اعلام شده بود نکونام که بازوبند کاپیتانی آبی رنگ خود در تیم ملی را بوسیده تعلقات باشگاهی اش را به تیم ملی آورده و به هواداران پرسپولیس بی احترامی کرده.همچنین در این مصاحبه به نقل از کریمی آمده او به خاطر کی روش از تیم ملی کنار رفته و الان پشیمان است اما کریمی صراحتا این مصاحبه را تکذیب کرده و گفته اصلا درباره نکونام و بازوبند حرفی نزده است.

حالا سایت گل میبینه ما نکونام رو میخوایم

داره رابطه کریمی رو با نکونام خراب میکنه

farshid-1990
Friday 14 June 13, 10:36 PM
سایت گل – علی کریمی مصاحبه منسوب به او که در شبکه اجتماعی فیسبوک منتشر شده بود را تکذیب کرد.
ظاهرا در این مصاحبه کوتاه به نقل از کریمی اعلام شده بود نکونام که بازوبند کاپیتانی آبی رنگ خود در تیم ملی را بوسیده تعلقات باشگاهی اش را به تیم ملی آورده و به هواداران پرسپولیس بی احترامی کرده.همچنین در این مصاحبه به نقل از کریمی آمده او به خاطر کی روش از تیم ملی کنار رفته و الان پشیمان است اما کریمی صراحتا این مصاحبه را تکذیب کرده و گفته اصلا درباره نکونام و بازوبند حرفی نزده است.

Behzad.Tb
Friday 14 June 13, 10:39 PM
باشه اگه من پس پسی ام تو هم تر تری هستی البته شرمنده از دوستان تراکتوری .....فقط منظورم ایشونه.....حالا جوابت : شما نمی دونی بدون در جوائز اسیا سال 2012 هم اینکه بازیکن دوم سال اسیا شد هم اینکه لقب استاد رو موقع خطاب بهش گفتن ...استاد کریمی یعنی استاد فوتبال ....بعدش شما بزرگترین ستاره ای که قبل کریمی به تیمتون اومده یدونه جاسم کاراره بقیه که دیگه ستاره نبودن ...امثال دهنوی که ستاره نمیشن ....کریمی تاپ ترین و سوپر استار تاریخ باشگاه تراکتوره .... از این بازیکن بزرگتر فعلا تو کل ایران نداریم اونوقت چجور میگی بازیکن معمولی .....؟؟!!!در مورد فحاشی همین فصل پیش با پرسپولیس کریمی اومد تبریز اینقدر فحاشی شد که دفعه بعد جرات نکرد بیاد تبریز.....
داداش مثل اینکه آمارت هم توهم زده علی کریمی کی با پرسپولیس اومد تبریز که ما خبر نداریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میگن دروغگو حافظه نداره همینه .توهین و فحاشی تو خون شماست ولی همه مثل شما نیستن

پرسپولیس جاویدان
Friday 14 June 13, 10:40 PM
فحاشی گفتی یاد بازی تراختور و پرسپولیس تو تهران افتادم که هر چی لایق خودتون بود به ما گفتین. پس مظلوم نمایی نکن که حالم بهم میخوره
راستی من آخر سر هم نفهمیدم اسم تیمتون چیه پرسپولیس پیروزی دیدی فردا جو گرفتتون گذاشتین ویکتوریا=))

فحاشی اونجا از طرف تماشاچیایه تراکتور شروع شد و ما هم جواب دادیم ....در مورد اسم تیم هم اسمش به همراه تاج که اون شد استقلال ما هم قرار بود بشیم ازادی که پروین مخالفت کرد.... بعد هم با اصرار یه عده پروین با اسم پیروزی موافقت کرد ...الان هم که اسم پرسپولیس رسما برای تیم هست...

پرسپولیس جاویدان
Friday 14 June 13, 10:43 PM
داداش مثل اینکه آمارت هم توهم زده علی کریمی کی با پرسپولیس اومد تبریز که ما خبر نداریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میگن دروغگو حافظه نداره همینه .توهین و فحاشی تو خون شماست ولی همه مثل شما نیستن

دی ماه سال 90 کریمی با پرسپولیس اومد تبریز در مقابل شهرداری تبریز که هوادارای تبریزی بدترین فحاشی رو بهش کردن.....شما حافظت بدجور ضعیف شده ....تقویتش کن یا اطلاعات فوتبالیت رو زیاد کن

sasanred
Friday 14 June 13, 10:46 PM

چوخ کوپی اوغلی سایت دی . در ضمن قلعه نویی گلسه ایرانا قویماجاخ نکونام گله تراختوره. گره تز تر دست به کار اولیدوخ . گور هاواخ ددیم.

farshid-1990
Friday 14 June 13, 10:46 PM
دی ماه سال 90 کریمی با پرسپولیس اومد تبریز در مقابل شهرداری تبریز که هوادارای تبریزی بدترین فحاشی رو بهش کردن.....شما حافظت بدجور ضعیف شده ....تقویتش کن یا اطلاعات فوتبالیت رو زیاد کن

آقا بحث رو بیخودی کش نده

کریمی یک فوق ستارست که با اومدنش باعث میشه کیفیت تیمی تراختور بالا بره

ولی قرار نیست بت ی که تو پرسپولیس بود باشه چون تراکتور آذربایجان محور بوده و خواهد بود

تمام .

farshid-1990
Friday 14 June 13, 10:47 PM
چوخ کوپی اوغلی سایت دی . در ضمن قلعه نویی گلسه ایرانا قویماجاخ نکونام گله تراختوره. گره تز تر دست به کار اولیدوخ . گور هاواخ ددیم.

اونی هامی بیلیر اخه نکونام تهراندا دئیر که!

sasanred
Friday 14 June 13, 10:49 PM

فحش داده باشیم یا نداده باشیم میبینی که کریمی از بین تیمهای دیگه تراختور رو انتخاب کرده . :-*

sasanred
Friday 14 June 13, 10:50 PM
اونی هامی بیلیر اخه نکونام تهراندا دئیر که!

گلجاخ دا.کره ده قالمیجاخ کی :D

farshid-1990
Friday 14 June 13, 10:51 PM
گلجاخ دا.کره ده قالمیجاخ کی :D

خب قبل از نکو قلعه میاد دیگه مشکل اینجاست

تازه الان قلعه پشت سر هم داره تماس میگیره با نکو

Mehrdad Urmia
Friday 14 June 13, 10:52 PM
باشه اگه من پس پسی ام تو هم تر تری هستی البته شرمنده از دوستان تراکتوری .....فقط منظورم ایشونه.....حالا جوابت : شما نمی دونی بدون در جوائز اسیا سال 2012 هم اینکه بازیکن دوم سال اسیا شد هم اینکه لقب استاد رو موقع خطاب بهش گفتن ...استاد کریمی یعنی استاد فوتبال ....بعدش شما بزرگترین ستاره ای که قبل کریمی به تیمتون اومده یدونه جاسم کاراره بقیه که دیگه ستاره نبودن ...امثال دهنوی که ستاره نمیشن ....کریمی تاپ ترین و سوپر استار تاریخ باشگاه تراکتوره .... از این بازیکن بزرگتر فعلا تو کل ایران نداریم اونوقت چجور میگی بازیکن معمولی .....؟؟!!!در مورد فحاشی همین فصل پیش با پرسپولیس کریمی اومد تبریز اینقدر فحاشی شد که دفعه بعد جرات نکرد بیاد تبریز..... كريمي كي اومده تبريز كه ما خبر نداريم..دوستان زود اطلاع بدن هركي آمار روز سال و ساعتش رو بگه يه آبنبات چوبي مغز آدامسي پيشه من داره...حاجي برو تو كه كلا قات زدي رفته...انگار كريمي رته شماهم عين طرفداراتون رنگ عوض كردين و دارين علي كريمي چي ميشين...؟؟ خلاصه هواداري تيراختور براي كريمي برنامه خاصي ندارن و عين يه تراكتوري ساده باهاش رفتار ميشه..چه بخواي نخواي از امشب بازيكن ماست و صاحب اختيارشيم...اگه ميخواي معناي واقعي هوادار رو ببيني برو از صالحي بپرس و يا نه راه دوري نرو بشين نگاه كن كه چجوري كريمش كه تو پرسپوليس افت كرده تو اين چند سال دوباره متحول ميشه دقيقا هم تو مصاحبه ش اين رو خطاب كرده بخاطر هواراي تيراختور اين تيم رو انتخاب كردم چون ميخام متحول بشم و به اين هواداران خدمت كنم...

پرسپولیس جاویدان
Friday 14 June 13, 10:53 PM
آقا بحث رو بیخودی کش نده

کریمی یک فوق ستارست که با اومدنش باعث میشه کیفیت تیمی تراختور بالا بره

ولی قرار نیست بت ی که تو پرسپولیس بود باشه چون تراکتور آذربایجان محور بوده و خواهد بود

تمام .
کش دادن کجا بود.....گفته بود کی کریمی اومده تبریز منم گفتم دی ماه 90 که با فحاشی از دقیقه ی 1 تا 90 روبرو شد......

Behzad.Tb
Friday 14 June 13, 10:53 PM
من که یادم نمیاد چون تو بازی شهرداری هم تو ورزشگاه بودم ندیدمش شایدم خودش رو شبیه دخترا کرده بود ولی مشکلی نیست بازم قبولش داریم:D

tuuran
Friday 14 June 13, 10:55 PM
من نیز یکی از مخالفان حضور علی کریمی در تراختور بودم .ولی چون عده ای از دوستان با آمدن او موافقت کردند فعلآ صدایمان را در نمی آوریم . ولی گستاخی های علی کریمی نسبت به هواداران تراختور هر گز از یادم نرفته و نمی رود . متاسفم به مسئولین خودمان که نتوانستند تیم را جوری ببندند که نیازی به او نباشد :(

tuuran
Friday 14 June 13, 10:58 PM
کش دادن کجا بود.....گفته بود کی کریمی اومده تبریز منم گفتم دی ماه 90 که با فحاشی از دقیقه ی 1 تا 90 روبرو شد......

او یک بازیکن بود گیرم که بازیکن درجه یک هم باشه ولی حق نداشت که دستشو به طرف هواداران تراختور بگیره و اون حرفها رو بزنه برخوردش درست نبود جواب شنید

پرسپولیس جاویدان
Friday 14 June 13, 10:58 PM
من که یادم نمیاد چون تو بازی شهرداری هم تو ورزشگاه بودم ندیدمش شایدم خودش رو شبیه دخترا کرده بود ولی مشکلی نیست بازم قبولش داریم:D
سواد که داری ...اینو بخون ... http://www.inn.ir/NSite/FullStory/News/?Serv=0&Id=86285&Rate=0......اگه ندیدیش هم که دیگه عینک نیاز داری

پرسپولیس جاویدان
Friday 14 June 13, 11:01 PM
كريمي كي اومده تبريز كه ما خبر نداريم..دوستان زود اطلاع بدن هركي آمار روز سال و ساعتش رو بگه يه آبنبات چوبي مغز آدامسي پيشه من داره...حاجي برو تو كه كلا قات زدي رفته...انگار كريمي رته شماهم عين طرفداراتون رنگ عوض كردين و دارين علي كريمي چي ميشين...؟؟ خلاصه هواداري تيراختور براي كريمي برنامه خاصي ندارن و عين يه تراكتوري ساده باهاش رفتار ميشه..چه بخواي نخواي از امشب بازيكن ماست و صاحب اختيارشيم...اگه ميخواي معناي واقعي هوادار رو ببيني برو از صالحي بپرس و يا نه راه دوري نرو بشين نگاه كن كه چجوري كريمش كه تو پرسپوليس افت كرده تو اين چند سال دوباره متحول ميشه دقيقا هم تو مصاحبه ش اين رو خطاب كرده بخاطر هواراي تيراختور اين تيم رو انتخاب كردم چون ميخام متحول بشم و به اين هواداران خدمت كنم...
http://www.inn.ir/NSite/FullStory/News/?Serv=0&Id=86285&Rate=0...اب نبات چوبی هم خودت بخور بیشتر برات واجبه .....

sasanred
Friday 14 June 13, 11:04 PM
خب قبل از نکو قلعه میاد دیگه مشکل اینجاست

تازه الان قلعه پشت سر هم داره تماس میگیره با نکو

همین که فهمید برهانی داره میاد ، از اونجا گفت تمدیدش کنید.امیدوارم نکونام رو موفق نشه.

Behzad.Tb
Friday 14 June 13, 11:04 PM
برادر من من می گم تو بازی تراختور و پرسپولیس تو تهران، ورزشگاه بودیم شما شروع کردین به فحاشی میگی نه تراختوریا شروع کردن
الانم میگی تو تبریز از دیقه یک شروع به فحاشی کردین از کجا میدونی ورزشگاه بودی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نگو از تیوی شنیدم که خندم میگیره چون کلا تو تبریز صدای تماشاگرا رو قطع میکنن. حالا من موندم شما از کجا شنیدین ؟؟؟؟؟؟

alirezabihamta
Friday 14 June 13, 11:05 PM
سلام..رياست جمهوري آزيدي....آما شورالار خوشيدي شورليدي...انشالله اكثريت توركلرينندي...كوردلر شايد 2 نفر چيخالار...ولي بو بي شرف لر هئرنه ايش گئورلر دقايق آخرده...

ساغلیوا بویون اوردیدیم .
ولی وظعیت اله ده خراب دییر. امار اوندا بیره اوخشویور . باخ گوروم بولار هاممیسی طلیس گییرلر یا ادامکیمین گییننلرده واردی .

sasanred
Friday 14 June 13, 11:07 PM
آی بالا بو گدیه اوز ورمیین . . . کریمی شهرداری نین قاباندا اوینادی دا. یادیزدا دییر؟:D

BaturAlp
Friday 14 June 13, 11:10 PM
این پس پسی کیه اومده اینجا، آغا دیگه کریمی بازی کن تراکتوره تموم حالا تو بخوای دنبالش را بیافتی بیای سایت تراکتور بازیکن پس پس نمیشه.. به عنوان مهمان عزیزی اینجا ولی نه وقتی بخوای جو رو خراب کنی و هرچی از دهنت در اومد بگی!

پرسپولیس جاویدان
Friday 14 June 13, 11:11 PM
برادر من من می گم تو بازی تراختور و پرسپولیس تو تهران، ورزشگاه بودیم شما شروع کردین به فحاشی میگی نه تراختوریا شروع کردن
الانم میگی تو تبریز از دیقه یک شروع به فحاشی کردین از کجا میدونی ورزشگاه بودی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نگو از تیوی شنیدم که خندم میگیره چون کلا تو تبریز صدای تماشاگرا رو قطع میکنن. حالا من موندم شما از کجا شنیدین ؟؟؟؟؟؟

شنیدن چیه داداش من ..... کمیته انظباطی جریمه کرده اونوقت شما داری میگی شنیدی؟؟؟؟ تمام بازیکن ها مثل غلام رضایی و ... تایید کردن فحاشی رو ..... عجبیه ها

Behzad.Tb
Friday 14 June 13, 11:14 PM
سواد که داری ...اینو بخون ... http://www.inn.ir/NSite/FullStory/News/?Serv=0&Id=86285&Rate=0......اگه ندیدیش هم که دیگه عینک نیاز داری
برادر من. من مطمئنم تبریز نیومده کاری به خبرگزاری هم ندارم چون خودم شاهد زنده هستم
چون اگه اومده بود خودم شکمش رو پاره میکردم ولی الان دیگه خودش پشیمونه.ماهم میبخشیمش=))

پرسپولیس جاویدان
Friday 14 June 13, 11:14 PM
این پس پسی کیه اومده اینجا، آغا دیگه کریمی بازی کن تراکتوره تموم حالا تو بخوای دنبالش را بیافتی بیای سایت تراکتور بازیکن پس پس نمیشه.. به عنوان مهمان عزیزی اینجا ولی نه وقتی بخوای جو رو خراب کنی و هرچی از دهنت در اومد بگی!

جو خراب کردن کیلو چنده .... من دارم حقایق رو می گم ..... فحاشی تبریزی ها به کریمی در دی ماه نود در بازی با شهرداری تبریز از دقیقه ی 1 تا 90......اینها حقیقته .....

Behzad.Tb
Friday 14 June 13, 11:16 PM
آی بالا بو گدیه اوز ورمیین . . . کریمی شهرداری نین قاباندا اوینادی دا. یادیزدا دییر؟:D
داداش منیم یادیما گلن گلمدی تراختورورن قاباغیندا محروم و شهردارینین قاباغیندا مصدومیدی

1urek_2miz_3un
عاغا چوخ بشلینا بو قودوخ خرس پول لیسی آز قودوخلاندیرین دا ....یاواش یاواش جیزیغیننان چیخیر هاااااااااااا

Mehrdad Urmia
http://www.inn.ir/NSite/FullStory/News/?Serv=0&Id=86285&Rate=0...اب (http://www.inn.ir/NSite/FullStory/News/?Serv=0&Id=86285&Rate=0...%D8%A7%D8%A8) نبات چوبی هم خودت بخور بیشتر برات واجبه ..... ديدي ديگه نشد ..اومدي و نسازي چون دو ساعته دهنمون كف زد اينجا كه كريمي با تراكتوري ها از زمون استيل آذين مشكل و اختلاف داشته تو داري بازي شهرداري رو مثال ميزني...ديدي حاجي خودت داري لنگ ميزني انگار اومدن كريمي اول روي خود شما اثر گذاشته بيخود بعضي هواداري تيم خودتون رو به شخص پرستي محكوم نكن انگار خودت...البته اكثريت پس پسي ها همشون شخص پرستن چون پروين رو نه اعذ و بل الله خداي پرسپوليس فوتبال ميدونن..ولي اين حرف آخره منه بعنوان يه تيراختوري اگه مسعود اوزيل هم بياد تيراختور اول آزربايجان براي من مهمه بعد تيراختور بعد هم همه بازيكناش..يعني ترتيب اثر ما همينه علي كريمي هم روي اينها چه دكتر باشه چه مهندس...

tuuran
دوسلار بو ایندی بوجور دانئشری منشوری اولماسئن بحثین آخرینده آغزئننان چئخانی دیب گئده جاخدی

پرسپولیس جاویدان
Friday 14 June 13, 11:17 PM
برادر من. من مطمئنم تبریز نیومده کاری به خبرگزاری هم ندارم چون خودم شاهد زنده هستم
چون اگه اومده بود خودم شکمش رو پاره میکردم ولی الان دیگه خودش پشیمونه.ماهم میبخشیمش=))

پس همون شما یه شدت به عینک و چشم پزشک نیاز داری .... برو خودتو نشون بده به دکتر .....

tuuran
Friday 14 June 13, 11:18 PM
هله ده بو فارس لاری تانئمیین واردی آخی

Behzad.Tb
شنیدن چیه داداش من ..... کمیته انظباطی جریمه کرده اونوقت شما داری میگی شنیدی؟؟؟؟ تمام بازیکن ها مثل غلام رضایی و ... تایید کردن فحاشی رو ..... عجبیه ها
والله تماشاگرهای شما هم توهین کنن باز ما جریمه میشیم ما که عادت کردیم الان هر تیمی فحاشی کنه تیم ما جریمه میشه ولی مطمئن باش توهین و فحاشی نشد

alirezabihamta
جو خراب کردن کیلو چنده .... من دارم حقایق رو می گم ..... فحاشی تبریزی ها به کریمی در دی ماه نود در بازی با شهرداری تبریز از دقیقه ی 1 تا 90......اینها حقیقته .....

به نظر شما حقش نبود ؟

alparartash
دوسلار بو ایندی بوجور دانئشری منشوری اولماسئن بحثین آخرینده آغزئننان چئخانی دیب گئده جاخدی
گلین حالین توتاخ

من بیاخ سسین کسدیم اما ایندی گئنه گلیب

دوزون ایستسن بعضیلری اوز وئریللر

Behzad.Tb
Friday 14 June 13, 11:20 PM
پس همون شما یه شدت به عینک و چشم پزشک نیاز داری .... برو خودتو نشون بده به دکتر .....
من مریضتم و شما دکتری ولی من میام خونتون ها

پرسپولیس جاویدان
Friday 14 June 13, 11:21 PM
ديدي ديگه نشد ..اومدي و نسازي چون دو ساعته دهنمون كف زد اينجا كه كريمي با تراكتوري ها از زمون استيل آذين مشكل و اختلاف داشته تو داري بازي شهرداري رو مثال ميزني...ديدي حاجي خودت داري لنگ ميزني انگار اومدن كريمي اول روي خود شما اثر گذاشته بيخود بعضي هواداري تيم خودتون رو به شخص پرستي محكوم نكن انگار خودت...البته اكثريت پس پسي ها همشون شخص پرستن چون پروين رو نه اعذ و بل الله خداي پرسپوليس فوتبال ميدونن..ولي اين حرف آخره منه بعنوان يه تيراختوري اگه مسعود اوزيل هم بياد تيراختور اول آزربايجان براي من مهمه بعد تيراختور بعد هم همه بازيكناش..يعني ترتيب اثر ما همينه علي كريمي هم روي اينها چه دكتر باشه چه مهندس...

چرا بحث رو می پیچونی ؟؟ اونایی که فحاشی کردن 100% طرفدارای تراکتور بودن ..چون شهرداری تبریز طرفدار زیادی نداره .... شخص پرستی کدومه ..شخص پرست زمانیه که اغراق بشه در مورد یه نفر ...بازیکن دوم سال 2012 و استاد فوتبال اسیا حقیقته .....در کل منظور اینکه تراکتور امسال با وجود سوپر استاری مثل کریمی عیارش بیشتر شده هم تو داخل ایران هم تو اسیا......فقط مدیون کریمی وبس

Poorya_N

چنان می گی فحاشی انگار تا حالا اسمشم به گوشت نخورده.شما خودتون که ماشالله ید بیضایی در این امر دارین...تو ایران اینجور کارا خعلی عاددیه مخصوصا اگه شروع کنندش خود بازیکن باشه

تاحالا برعکس بقیه تهرانیا خوب بحث کردی و به فحش کاری نکشوندی پس لدفن دیگه این بحث بیخودو به قول دوستان کشش نده

aLi.aLex
آقا دوزدییر کریمی شهردارین قاباندا گلدی اوینادی همان اویونکی 2-2 مساوی اولدی

اولده 2-0 شهرداری قاباغا دوشدی سورا مساوی اولدی

یادیما گلن کریمی ایکیمینجی یاری دا گلدی ایچریه

Behzad.Tb
Friday 14 June 13, 11:22 PM
آی بالا هش کیم بولمور کریمی گلمیشدی یا یوخ؟؟؟؟؟؟؟؟

aLi.aLex
Friday 14 June 13, 11:23 PM
در کل منظور اینکه تراکتور امسال با وجود سوپر استاری مثل کریمی عیارش بیشتر شده هم تو داخل ایران هم تو اسیا......

آری . . . .

فقط مدیون کریمی وبس

جک نگو

Mehrdad Urmia
Friday 14 June 13, 11:23 PM
ساغلیوا بویون اوردیدیم .
ولی وظعیت اله ده خراب دییر. امار اوندا بیره اوخشویور . باخ گوروم بولار هاممیسی طلیس گییرلر یا ادامکیمین گییننلرده واردی .قارداشيم گوذشت اله بيواخت جاواب وئريرم..اينترنت اورمودا چزيب...والله اله گينه طليس گئينميشديلر...گوراخ نجور اولاجاخ دا..دئديم بو گده صفت ساتقينلار دان هئرنه ايش گئلر راي لري تئز آرادان آپارالار...ايرادتيم تكميلدي سنه قارداش

tuuran
Friday 14 June 13, 11:24 PM
گلین حالین توتاخ

من بیاخ سسین کسدیم اما ایندی گئنه گلیب

دوزون ایستسن بعضیلری اوز وئریللر

هن ائله بیر آدام کیمی گئدن دییری

alirezabihamta

تو کجای اون خبرت اومده که کریمی خودش تو اون بازی حضور داشت ؟

Poorya_N
چرا بحث رو می پیچونی ؟؟ اونایی که فحاشی کردن 100% طرفدارای تراکتور بودن ..چون شهرداری تبریز طرفدار زیادی نداره .... شخص پرستی کدومه ..شخص پرست زمانیه که اغراق بشه در مورد یه نفر ...بازیکن دوم سال 2012 و استاد فوتبال اسیا حقیقته .....در کل منظور اینکه تراکتور امسال با وجود سوپر استاری مثل کریمی عیارش بیشتر شده هم تو داخل ایران هم تو اسیا......فقط مدیون کریمی وبس

تو 2تا نائب قهرمانیامون کریمی بود یا 5بار تحقیر متوالی شما؟ :D

شما دعا کن ما هم مث استیل و پرسپولیس امسال واسه بقا نجنگیم :D

tuuran
Friday 14 June 13, 11:26 PM
پرسپولیسی یک علی دادیم بهتون که از هزار تا علی کریمی با ارزش تره . برو بخواب مامانت صدات میزنه . برو پسرم

sasanred
Friday 14 June 13, 11:26 PM
داداش منیم یادیما گلن گلمدی تراختورورن قاباغیندا محروم و شهردارینین قاباغیندا مصدومیدی

منیم یادیما گلن هم او واریدی هم مهدوی کیا.

1urek_2miz_3un
Friday 14 June 13, 11:27 PM
پیروزی با حضور کریمی چن تا قهرمانی به دست آورده و چه موفقیتی کسب کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

پرسپولیس جاویدان
Friday 14 June 13, 11:29 PM
تو کجای اون خبرت اومده که کریمی خودش تو اون بازی حضور داشت ؟

اینو بخون : به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، کادر فنی سرخپوشان پایتخت، ترکیب این تیم برابر شهرداری را بشرح زیر اعلام کرد:

میثاق معمارزاده، مجتبی شیری، مازیار زارع، علیرضا محمد، ابراهیم شکوری، محمد نوری، علی کریمی، حسین بادامکی، غلامرضا رضایی، مهرداد اولادی و جواد کاظمیان. ...خواستی لینک خبر رو میدم

rjk
Friday 14 June 13, 11:29 PM
http://upload.tehran98.com/img1/ixvp6vc2mooyombbeb99.gif

Behzad.Tb
Friday 14 June 13, 11:32 PM
منیم یادیما گلن هم او واریدی هم مهدوی کیا.
مهدوی کیا یادیمدا ولی کریمی یوخ.گیجلدیم

rjk
آقا نیه کل کل الیسیز؟

جوابین وئرمیئین - گویون سیه...ن دا

اعصابیمیز قاتیشدی

پرسپولیس جاویدان
پرسپولیسی یک علی دادیم بهتون که از هزار تا علی کریمی با ارزش تره . برو بخواب مامانت صدات میزنه . برو پسرم

انگار از وقت خواب خودت گذشته که بدجور داری توهم میزنی و افتادی به هذیون گفتن ....علی دایی مال فوتباله اردبیله و فوتبالش رو از تیم شهرداری اردبیل شروع کرده ...این بحث اول ... در ضمن بحث من باشگاهیه و قومیتی نیست که میگی دایی رو ما دادیم بهتون ....

alparartash
با رعایت قوانین به حفظ جان خود و مردم بیاندیشیم

ت***س*** کوروش

Poorya_N
Friday 14 June 13, 11:34 PM
ابراهيمي ازدواج کرد
90: محمد ابراهيمي ازدواج کرد. اين بازيکن طي هفته جاري در تدارک مراسم ازدواجش بود و بالاخره يکشنبه هفته جاري ازدواج کرد و به جرگه متاهلين پيوست.
البته وي از ديروز در تمرينات حاضر شد و تراکتوريها را در سفر سرعين همراهي خواهد کرد. روزنامه 90 اين اتفاق فرخنده را به ابراهيمي و همسر گرامياش تبريک ميگويد و براي اين زوج آرزوي خوشبختي ميکند.

عاغا بونون میه قیزی زادی یوخیدی؟؟اوروپایی ایزدواجلاردان الییب؟ :D

Mehrdad Urmia
Friday 14 June 13, 11:35 PM
چرا بحث رو می پیچونی ؟؟ اونایی که فحاشی کردن 100% طرفدارای تراکتور بودن ..چون شهرداری تبریز طرفدار زیادی نداره .... شخص پرستی کدومه ..شخص پرست زمانیه که اغراق بشه در مورد یه نفر ...بازیکن دوم سال 2012 و استاد فوتبال اسیا حقیقته .....در کل منظور اینکه تراکتور امسال با وجود سوپر استاری مثل کریمی عیارش بیشتر شده هم تو داخل ایران هم تو اسیا......فقط مدیون کریمی وبس اي خدا ببين مارو با كيا داري به آزمايش ميكشوني...باز تو قوپوز در كردي؟؟ همين كاهارو كردين كه افغاني ها هم به شما ميگن بولوف زن و هندونه زيربغلي...بابا عياره ما زموني مشخص شد كه تو بازي الجزيره بعد اون بنر معروف سايت اصلي بارسا كاتالونيا از ما حمايت كرد و عيار ما به اين جور چيزهاست عيار ما لخت شدن تو استاديوم آزادي تو زمستون تهران بخاطر زلزله زده هاي آزربايجانيمونه عياره ما با هواداري اروپاييمون مشخص ميشه..خيلي تو آزادي بودم ديدم ما وقتي بشيكتاش رو اجرا ميكنيم شما انگشت به دهان با حسرت يه تشويق اروپايي رو ميبينيد..ديگه گذشت شعارهاي آهنگ هاي لوس آنجلسي و مداحي 35 ساله...

Poorya_N

واریدی قردش واریدی

tuuran

آقای مدیر این تابلو رو بزن سر در سایت تو رو خدا

alirezabihamta

در کل منظور ما هم اینه که کریمی با نامه فدایت شوم هوادارا به تراختور نیومده . یه کار ابلهانه از طرف مدیریت رخ داده (البته به نظر شخصیه من) ولی حالا دیگه بازیکن تراختوره وما واسش ارزش قائلیم . دوما ما نمیخوایم عیارمون پیش شما بیشتر بشه عیار ما واسه اذربایجانیها مشخصه . تراختور هم صرفا مدیون هوادارانش هستو بس

sasanred
Friday 14 June 13, 11:37 PM

واله بیللاه واریدی.حتی یادیمدا مهدوی کیا گلایه الدی کی کریمیه یامان ددیلر.

Behzad.Tb
Friday 14 June 13, 11:37 PM
واریدی قردش واریدی
بو مغزین ایچین س...یم که دردیمه دیمدی

aLi.aLex
Friday 14 June 13, 11:38 PM
آقا کیم فرودگاها گدن لردن خبری وار؟؟ کریمی گلدی؟؟

1urek_2miz_3un
Friday 14 June 13, 11:39 PM
پرسپولیس خاویدان دیگه داری یکه دانیشماخ میکنیا بفهم کجاییو با کی داری حرف میزنی

aLi.aLex
Friday 14 June 13, 11:40 PM
=))=))=))=))=))=))

عزیزم تو نمیخوای مثل دوستات لوگوی سرورت تراختور رو انتخاب کنی؟؟؟

tuuran
Friday 14 June 13, 11:40 PM
انگار از وقت خواب خودت گذشته که بدجور داری توهم میزنی و افتادی به هذیون گفتن ....علی دایی مال فوتباله اردبیله و فوتبالش رو از تیم شهرداری اردبیل شروع کرده ...این بحث اول ... در ضمن بحث من باشگاهیه و قومیتی نیست که میگی دایی رو ما دادیم بهتون ....

نه بابا علی دایی اصالتآ پارسه شاید هم اهل کابل باشه اردبیل هم جزیی از استان پارسه دیگه . در واقع همه دنیا پارس بودن بعدآ اینجوری شده (آدم شده اند)

پرسپولیس جاویدان
Friday 14 June 13, 11:42 PM
پرسپولیس خاویدان دیگه داری یکه دانیشماخ میکنیا بفهم کجاییو با کی داری حرف میزنی

=))=)) ...باشه بهش میگم

alparartash
Friday 14 June 13, 11:43 PM
حالا چند سالته؟
یه عکس بده ببینم ارزششو داری امشبمو به تو اختصاص بدم؟

دوستلار قزوین یولونان گئدیروخ;)

Mehrdad Urmia
Friday 14 June 13, 11:44 PM
پس پسي جان برو بخواب كريمي بازيكن ماست هجوره دوست داشته باشيم باهاش رفتار ميكنيم..شما برو ببين چجوري ميتوني دوباره بين هواداراتون اتحاد جور كني..چون اوضاع هوادارتون خيلي بهم ريخته شده..پس پس ديگه از دست رفت حاجيييييييي...باي باي

1urek_2miz_3un
Friday 14 June 13, 11:44 PM
=))=)) ...باشه بهش میگم
مال من گفتنی نیس خوردنیه

SHahab
Friday 14 June 13, 11:45 PM
دوسلاردان خواهشیم اولاجاخ در کمال احترام بحث اولونسون یوخسا اخطار وریلیب و ایه تکرار اولا مجبور اولاجاخ بن الیاخ

فارسی سیندا یازیرام سوریه سوز قالمیه *
از دوستان عزیز خواهش می شود در کمال احترام بحث شود در غیر این صورت اخطار و در صورت تکرار بن خواهید شد

پرسپولیس جاویدان
Friday 14 June 13, 11:46 PM
حالا چند سالته؟
یه عکس بده ببینم ارزششو داری امشبمو به تو اختصاص بدم؟

دوستلار قزوین یولونان گئدیروخ;)
پسرم من نمیخوام مثل خودت با هات صحبت کنم..... بهتره اونجور هم صحبت نکنم چون بد میشه ..... افرین پسر گلم ...حالا برو بخواب...پسر خوبی باش;)

alparartash
Friday 14 June 13, 11:47 PM
دوسلاردان خواهشیم اولاجاخ در کمال احترام بحث اولونسون یوخسا اخطار وریلیب و ایه تکرار اولا مجبور اولاجاخ بن الیاخ

فارسی سیندا یازیرام سوریه سوز قالمیه *
از دوستان عزیز خواهش می شود در کمال احترام بحث شود در غیر این صورت اخطار و در صورت تکرار بن خواهید شد
اگر ایستییسیز سفه سوز اولماسین اونو بن الیین دا

مگر اعصاب قاتماغا گلمییب؟

SHahab
Friday 14 June 13, 11:50 PM
اگر ایستییسیز سفه سوز اولماسین اونو بن الیین دا

مگر اعصاب قاتماغا گلمییب؟

بحث فنی دن سورا بوردا آیری سوز صحبت ممنوع و اسپم حسابیندا دی کی سیلینجاخ
+ در ضمن تا زمانی کی خلاف سوز یازیلمیب بن اولونماز

yashatraktor
Friday 14 June 13, 11:51 PM
با شعار کریمی کاپرفیلد/بازیکن جدید تراکتورسازی وارد تبریز شد
http://www.m0ri.com/images/4e292c8531def1f7524a747eed72dfa4.jpg
بازیکن جدید تیم تراکتورسازی با استقبال شدید هواداران این تیم وارد تبریز شد.
به گزارش اوج نیوز از تبریز،علی کریمی ساعت 12:35 بامداد روز شنبه در شرایطی که حدود 1500 هوادار تراکتورسازی در فرودگاه شهر حضور داشتند،وارد تبریز شد.طرفداران تراکتورسازی با شعارهای خود از حضور کریمی در تیمشان ابراز رضایت کردند."کریمی به تبریز خوش آمدی"،"کریمی،جادوگر"،"کریمی کاپرفیلد" و ...از شعارهای هواداران تراکتورسازی بود.کریمی بلافاصله با اتومبیل باشگاه محل فرودگاه را ترک کرد و این در حالی است که هواداران حاضر در محل با اتومبیل هایشان او را همراهی می کردند.

tuuran
Friday 14 June 13, 11:54 PM
قئردشلر گئدین یاتئن
گجز خیر اولسون

az1
Saturday 15 June 13, 12:24 AM
گئیرین یاتین دا کریمی ده صاف سالیم قزوینه رد ائلیب تبریزه یئتیشیب نگران چیلیخ یئری یوخده !!!.

az1
Saturday 15 June 13, 12:28 AM
درخواست طرفداران از اسدی تورک اؤغلی شماره 10 را بپوش !!!!!!!!(دفاع یاخچی اؤلار آخی ؟؟؟؟)

seccad
Saturday 15 June 13, 12:38 AM
درخواست طرفداران از اسدی تورک اؤغلی شماره 10 را بپوش !!!!!!!!(دفاع یاخچی اؤلار آخی ؟؟؟؟)

اسدی 5
انشالله 10 فقط لوپوز
19 سعید دقیقی
18 بائون
8کریمی کاپرفیلد
17دلیر
6نکونام
26کیانی
16 اکرامی
1لک
22قوضی

نوید تراختورچی
Saturday 15 June 13, 09:09 AM
تراکتور جادویی!جواد رستم زاده: علی کریمی در تراکتور سازی. بدون جار و جنجال.قابل پیش بینی و کاملا دیپلماتیک. مجید جلالی، بدون هیچ واسطه ای عامل اصلی این اتفاق بزرگ در آذربایجان بود.
علی کریمی، تقریبا بهترین تصمیم را گرفت .نماندن در پرسپولیس و پیوستن به تیمی قرمزپوش با میلیونها هوادار پر شور. جادوگر درس گرفته از حضور در تیم بی ریشه ای چون استیل آذین تیمی را برگزید که در آن همچنان محبوب خواهد ماند. این انتقال حدود یک میلیارد و دویست میلیون تومان برای زینی زاده، آب خورد. مبلغی که به نظر ارزش داشتن جادوگری محبوب در لیگ و جام باشگاه های آسیا را برای تراکتوری ها دارد. سرخ پوشان تبریزی که طی یکی دو فصل گذشته همیشه مدعی قهرمانی بوده اند هیچ گاه ستارهای بزرگ به اندازه کریمی نداشته اند. آنها غالبا تیمی یک دست بودند که بزرگترین ستاره شان تیموریان بوده و مردان متوسطی چون سیدصالحی و نصرتی، وزنه ای برای هواداران محسوب می شدند. اتفاقاً مجید جلالی هم مربی بوده که در اغلب تیم هایش جز صبا با بازیکنانی جوان و کم ادعا کار کرده است. حالا اما تراکتورسازی و جلالی ستاره ای بزرگ دارند که به تنهایی خودش می تواند یک تیم باشد به این شرط که حوصله اش را داشته باشد!
اصولا حال و حوصله در شکل بازی کریمی نقش حیاتی داشته و او معمولا در بدو ورودش به تیم های جدید انگیزه بالایی دارد اما رفته رفته بی حوصلگی در پی حضور و فشار مداوم جای انگیزه ابتدایی را می گیرد و کریمی را بار تیم می کند نه یار تیم.(چه کسانی موافقند؟)
جلالی و کریمی متفاوت
اتفاقاً مجید جلالی هم با علم به این موضوع در مذاکرات خود با کریمی این موضوع را به وی گوشزد و به عنوان شرط حضور عنوان نموده است." من در صحبتهای پیش از توافق می خواستم مطمئن شوم که او انگیزه خوبی دارد تا بتواند در فوتبال بازیکن نمونه و تاپ باشد و من با او صحبت کردم و مطمئن شدم و شما نیز بدانید که در فصل آینده علی کریمی متفاوتی خواهید دید. خودش هم انگیزه قوی دارد تا بتواند در باقی مانده زمان فوتبالش بزرگی کند. وقتی شور و اشتیاق او را دیدم فهمیدم که میتوانیم به هم کمک کنیم. من فقط به او گفتم که دو راه پیشرو داری، یکی این که خداحافظی کنی و دیگری بزرگ بازی کنی. این نظر من بود که اتفاقا نظر خودش هم دقیقا همین بود.
آرزوی خداحافظی با پرسپولیس
علی کریمی هم البته ضمن آرزوی موفقیت برای پرسپولیس با طعنه به سرخپوشان پایتخت و آرزوی موفقیت برای آنها گفت: باید قبول کنیم که تراکتورسازی هواداران بسیار پرشوری دارد و من هم یکی از دلایل انتخابم همین هواداران خونگرم تبریزی بود. البته خوشحالم که باز هم پیراهن قرمز میپوشم و از روز پنجشنبه که با تراکتورسازی قرارداد بستم به خودم قول دادم که فقط به این تیم فکر کنم. از علی دایی تشکر میکنم و برای او و پرسپولیس صمیمانه آرزوی موفقیت دارم. او ظاهرا در گفتگو با جلالی عنوان کرده خداحافظی با پیراهن پرسپولیس هنوز هدف اصلی اش است. در تایید این گمانه هم مجیدجلالی عنوان کرد: انتقال علی کریمی به تراکتورسازی نه انگیزه مادیگرایانه داشته و نه با انگیزه منفی اتفاق افتاده که بخواهند به واسطه آن هواداران پرسپولیس ناراحت شوند. در ضمن خود کریمی گفته میخواهد فوتبالش را در پرسپولیس تمام کند.
این خواسته و گفته کریمی به طور حتم فشار را بر رویانیان و دایی در روزهای پیش رو زیاد خواهد کرد. به خصوص در روزهای ناکامی.روزهایی که هواداران پر شمار جادوگر یادشان بیاید آرزوی او خداحافظی با پیراهن سرخ اورجینال پرسپولیس است.
همین هم بود که سرمربی پرسپولیس بدون هیچ واکنش خاصی دوباره حرف های بدون موضع قبلش در مورد کریمی را تکرار کرد “ آرزوی موفقیت برای آقای علی کریمی دارم. ایشان یکی از اسطورههای فوتبال ما هستند و انشاءا...هر جایی که هستند موفق، پیروز و سربلند باشند.”
نکونام و برهانی هم در راهند؟
اما از تراکتور خبرهای دیگری هم به گوش می رسد. تراکتوری ها می خواهند از آب گل الود استقلال هم ماهی درشتی صید کنند. یکی از بین نکونام و برهانی. که احتمال صید نکونام با توجه به مصاحبه های این بازیکن و البته سابقه شاگردی مجید جلالی بیشتر است.
حمید زینیزاده، مدیرعامل تراکتورسازی در مورد جذب جواد نکونام می گوید:” خوشحالیم که اکنون علی کریمی را جذب کردیم. در چند روز آینده سعی میکنیم با نکونام مذاکراتی داشته باشیم تا با جذب بازیکنان جدید تیم قدرتمندتری را برای فصل بعد ببندیم.
وی در مورد اینکه گفته میشود با آرش برهانی نیز مذاکراتی انجام دادهاید، گفت: باید چند روز منتظر بمانید، طی دو سه روز آینده امیدوارم خبرهای خوشی برای هواداران در پیش باشد.

نوید تراختورچی
Saturday 15 June 13, 09:19 AM
گوزه ل اردبیلی قارداشلار و سرعین جماعتی و بوتون اردبیل شهرلری!!!تیراختور سیزه منتظیر ده...اونی تک و یالقیز قویمیین،ائله گره ک حضوروز اولسون کی پرسپولیس استقبال ه هئچه چوندئره سیز...محبوب آذربایجان/تیراختور تیراختور و تورک لرین ایفتیخاره//تیراختور تیراختور گره ک بوگون سرعین اهالی سین نن چیخا...بوگون سیزین حماسه زه منتظیروق(گویون سایت لار و خائن سایت لار هیرس دن اولسون لر و روزی نامه لرین گوزون چیخارداسیز)یاشاسین ساوآلان ایگید لره.

احسان عاشق تراختور
Saturday 15 June 13, 09:42 AM
اسدی 5
انشالله 10 فقط لوپوز
19 سعید دقیقی
18 بائون
8کریمی کاپرفیلد
17دلیر
6نکونام
26کیانی
16 اکرامی
1لک
22قوضی

16 کیانی یاخچیدی

farshid-1990
Saturday 15 June 13, 09:43 AM
سلام..ازاین به بعد ماطرفدارای علی اقام مدام به خبرگزاریتون سرمیزنیم..از مردم دوست داشتنیه تبریز ممنونم که هوای علی اقا رو دارن....توی لیگ جدید ارزوی ما هم موفقیت تراکتورسازی هست.

این پرسپولیسی ها چطوری یک بازیکن رو تا این حد دوست دارن :|

کرار رفت اس اس یک نفر از هوادارای ما کم نشد

احسان عاشق تراختور
Saturday 15 June 13, 09:45 AM
ابراهيمي ازدواج کرد
90: محمد ابراهيمي ازدواج کرد. اين بازيکن طي هفته جاري در تدارک مراسم ازدواجش بود و بالاخره يکشنبه هفته جاري ازدواج کرد و به جرگه متاهلين پيوست.
البته وي از ديروز در تمرينات حاضر شد و تراکتوريها را در سفر سرعين همراهي خواهد کرد. روزنامه 90 اين اتفاق فرخنده را به ابراهيمي و همسر گرامياش تبريک ميگويد و براي اين زوج آرزوي خوشبختي ميکند.

عاغا بونون میه قیزی زادی یوخیدی؟؟اوروپایی ایزدواجلاردان الییب؟

قیزی یخودی ا قیز دوستی دی کی واریدی:D

farshid-1990
Saturday 15 June 13, 09:50 AM
http://anaj.ir/uploads/1392-3-23/anaj1371244371BFdUX1.JPG

امیدوارم با اومدن نکونام امسال استادیوم پر بشه مثل 4 سال پیش

احسان عاشق تراختور
Saturday 15 June 13, 09:50 AM
http://anaj.ir/uploads/1392-3-23/anaj1371275715fFd7pq_related.jpg
نسخه چاپی (http://anaj.ir/news/pages/39332#) ایمیل به دوستان (http://anaj.ir/news/pages/39332#) ذخیره (http://anaj.ir/news/pages/39332#)
تاریخ خبر : 1392/3/25 - 10:26
کد خبر : 39332

احمد سنجری سرمربی مس سونگون شد (http://anaj.ir/news/pages/39332)
احمد سنجری به عنوان سرمربی تیم فوتبال مس سونگون انتخاب شد.

به گزارش آناج، احمد سنجری به عنوان سرمربی تیم فوتبال مس سونگون انتخاب شد.

طی روزهای گذشته باشگاه مس سونگون با حضور مدیران صنایع مس ایران، برای انتخاب کادر فنی این تیم جلساتی داشتند که در نهایت احمد سنجری به عنوان سرمربی انتخاب شدند تا سکان هدایت این تیم را در لیگ دسته یک بر عهده گیرد.

وی مدرس رسمی کلاس مربی گری A آسیا از سوی فیفا می باشد. همچنین سابقه بازی در تیم دارایی، تیم هما را داشته است. در مسابقات مقدماتی المپیک مسکو و آسیایی دهلی نو بازیکن تیم ملی بوده است.

سنجری در مقام مربیگری سابقه سرمربیگری در تیم های ملی پایه را دارد. تیم مس سرچشمه در سال 89 با این سرمربی لیگ برتری شده است و در همان سال وی مربی برتر اخلاق ایران لقب گرفته است.

س..دیر گراخ تیم شخلاری گتیریپ اوست وریلر بو چتوش گدی اهx-(

احسان عاشق تراختور
Saturday 15 June 13, 09:54 AM
http://anaj.ir/uploads/1392-3-23/anaj1371244371BFdUX1.JPG

امیدوارم با اومدن نکونام امسال استادیوم پر بشه مثل 4 سال پیش

نکونام و کریمی کسی نیستن که به خاطر اونا تماشاگر زیاد بشه من امیدوارم با حضور یاوران تعداد اتوبوس ها خیلی زیاد تر شود و ورزشگاه پر شود.

farshid-1990
Saturday 15 June 13, 10:04 AM
نکونام و کریمی کسی نیستن که به خاطر اونا تماشاگر زیاد بشه من امیدوارم با حضور یاوران تعداد اتوبوس ها خیلی زیاد تر شود و ورزشگاه پر شود.

چرا حضور افرادی مثل ابراهیم زاده و اکرامی از عوامل کاهش تماشاگران بودند

خیلی ها به خاطر کرار به استادیوم میومدن

حضور بازیکنان محبوب و تاثیرگزار نتایجش این میشه یه تو هفته 5 لیگ قهرمانان حذف نمیشیم که هفته ششم 200 نفر هوادار داشته باشیم

Mohammad yegane
Saturday 15 June 13, 10:21 AM
16 کیانی یاخچیدی

کیانی 66

GLADEN
Saturday 15 June 13, 10:25 AM
چرا حضور افرادی مثل ابراهیم زاده و اکرامی از عوامل کاهش تماشاگران بودند

خیلی ها به خاطر کرار به استادیوم میومدن

حضور بازیکنان محبوب و تاثیرگزار نتایجش این میشه یه تو هفته 5 لیگ قهرمانان حذف نمیشیم که هفته ششم 200 نفر هوادار داشته باشیم
100%...اصلا او آخیر اویون آبرو ریزیدی!:(

GLADEN
Saturday 15 June 13, 10:28 AM
http://anaj.ir/uploads/1392-3-23/anaj1371275715fFd7pq_related.jpg
نسخه چاپی (http://anaj.ir/news/pages/39332#) ایمیل به دوستان (http://anaj.ir/news/pages/39332#) ذخیره (http://anaj.ir/news/pages/39332#)
تاریخ خبر : 1392/3/25 - 10:26
کد خبر : 39332

احمد سنجری سرمربی مس سونگون شد (http://anaj.ir/news/pages/39332)
احمد سنجری به عنوان سرمربی تیم فوتبال مس سونگون انتخاب شد.

به گزارش آناج، احمد سنجری به عنوان سرمربی تیم فوتبال مس سونگون انتخاب شد.

طی روزهای گذشته باشگاه مس سونگون با حضور مدیران صنایع مس ایران، برای انتخاب کادر فنی این تیم جلساتی داشتند که در نهایت احمد سنجری به عنوان سرمربی انتخاب شدند تا سکان هدایت این تیم را در لیگ دسته یک بر عهده گیرد.

وی مدرس رسمی کلاس مربی گری A آسیا از سوی فیفا می باشد. همچنین سابقه بازی در تیم دارایی، تیم هما را داشته است. در مسابقات مقدماتی المپیک مسکو و آسیایی دهلی نو بازیکن تیم ملی بوده است.

سنجری در مقام مربیگری سابقه سرمربیگری در تیم های ملی پایه را دارد. تیم مس سرچشمه در سال 89 با این سرمربی لیگ برتری شده است و در همان سال وی مربی برتر اخلاق ایران لقب گرفته است.

س..دیر گراخ تیم شخلاری گتیریپ اوست وریلر بو چتوش گدی اهx-(
شخلاری رئال ایستیری!:D اوزوده دییپ دستیارلامی اوزوم اینتخاب الیجام!
ولی رئال دا یالواریر کی زیدانیدا دستیار عنوانیندا قبول السین!:D

az1
Saturday 15 June 13, 10:30 AM
کیانی 66
کیانی 6

نوید تراختورچی
Saturday 15 June 13, 10:31 AM
چه خوب و چه بد... علی کریمی حالا لباس مقدس تیراختور را بر تن خواهد کرد و وظیفه ما هواداران تیراختوری حمایت از نه علی کریمی!!! بلکه تیراختور کبیرمان می باشد(پس آشتی با کریمی به خاطر تیراختور لازم و واجب است)تا تیراختور به حاشیه نرود...علی کریمی در اینجا نمی تواند حاشیه ایجاد کند ...چون اولا:هواداران تیراختوری اجازه نخواهند داد و ثانیا مجید جلالی هم مربی است که کریمی از او درس خواهد گرفت و نمی تواند مقابل او قدعلم کند...از نام او نیز باید بهره تبلیغاتی را ببریم ...چه ما قبول کنیم و چه رد کنیم... جذب علی کریمی تیراختور را از لحاظ یارگیری در فصل نقل و انتقالات از همه تیمها مطرح تر و نامی تر نموده است و با جذب نکونام در واقع این(یارگیری بازیکنان نامی در فصل 13) دوچندان خواهد کرد.

farshid-1990
Saturday 15 June 13, 10:40 AM
100%...اصلا او آخیر اویون آبرو ریزیدی!:(

آقا سن سحر آخشام آلاین سان

گجه 4 ده گلدیم سایتا سن چت روم دا تشریفین واریدی :D