PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 業عکس های جالب و دیدنی 業صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

R.F.A
Sunday 10 October 10, 08:33 PM
یاخجی پیس شعری اوستاد کریمی مراغه ای دن:


وئرمیشم طاقت و آرامیمی ای یار سنه
عاشقم عاشقم ای دلبر عیار سنه
سوه رم بزم اولا خلوت قویاسان من ائلیم
دردیمی محنتیمی غصه می اظهار سنه
گزه رم کوچه و دربندی دالونجا سوخارام
پیچاقی قارنینا هر کس ائده آزار سنه
ایستی وقتینده سویونسان سالارام تئز ایچینه
کاسه نین بوز وئره رم شربت گلنار سنه
گل اوتور قوزا قیچون گییدیریم ای یار سنه
هرنه سویسن جوراب و چکمه و شلوار سنه
نیه آوجوندا سیخورسان ازیسن سیندیریسان
نیلیوب آخ بو یازیق قلب وفادار سنه
سن یخیل بالش ناز اوسته اوزان منده چالیم
ضرب و قارمان و کمانچه، ویلن، تار سنه
اگمه شاخ ساخلا یانوندا باخوب اوپ قوی گوزیوه
بو گوزل عکسی که مندن قالور آثار سنه
دوگمه سین آچ آرالا ساخلا قویوم اورتاسینا
آلمیشام ساک دولوسی،حیوا،لیمو،نار سنه
عیبی یوخ اینجیمه ویش ویش دئمه قوی تئز چیخادوم
سیخسا باشماق ایاقون اولسا اگر دار سنه
دوز بیر آز بندین آچوم تا وئریم الآن الیوه
چتریوی وئرمیه زحمت بو یاغیش قار سنه
گله سن باغدا وئرم بیر الیوه اویناداسان
قرمزی آلما ، شمامه ، گل بی خار سنه
ال ایاق چالما چالیشما نئجه دوتسان گئچه جاق
دئمه خاطر قویاجاق چرخ جفاکار سنه
احتراماً دایارام آغزیوا سنده سوراسان
سولی قلیانی کریمی دییر اشعار سنه
..........:24:
.......:24::24:
...:24::24::24:
:24::24::24::24:

aliizaa
Sunday 10 October 10, 08:52 PM
دایی بالاخره در آزادی توسط خود پرسپولیسی ها (پس از بازی با ملوان) فحش خورد. این یک تجربه بود برای ما. پس مراقب رفتارمان باشیم و مغرور نشویم.

md619+
Sunday 10 October 10, 09:13 PM
تفاوت زبان ترکی آذربایجانی با ترکی استانبولی:


شاید تاکنون برایتان سوال پیش اومده که چرا طرز گفتار ترکیه یی ها با آذربایجانی ها وترکمنی ها تفاوت داره..اگه ریشه همه این تفاوتها را پیگیری کنیم در وحله اول به علت تاثیر فرهنگ غالب بر آن کشور است وبعد اختلاف در الفبا و طرز تلفظ حروفشان.مثلا ترک زبانان ایران در هر جمله حدودا ازچند واژه فارسی استفاده میکنند ولی ترک زبانان جمهوری آذربایجان شاید در گفتارشان از چند واژه روسی استفاده کنند.به همین صورت یک اختلاف جزیی در فهم این زبان پیش میاد .
در ترکی استانبولی فرق اساسی در تلفظ لغات میباشد واین برگرفته از تلفظ در بعضی از حروف الفبایش میباشد.
مثلا حرف( ğ) در ترکی آذری فقط (غ) تلفظ میشه ولی در ترکی استانبولی بجز(غ) حرف ( ی--ئ) هم تلفظ میشه.یا حرف (h) در ترکی استانبولی هم (ح--ه) و هم (خ) تلفظ میشه ولی در ترکی آذری فقط (ح-- ه) تلفظ میشه و برای حرف (خ) از (x) استفاده میکنند.
در ترکی استانبولی حرف (e) هم فتحه و هم کسره تلفظ میشه ولی در ترکی آذربایجانی فقط کسره تلفظ میشه و برای فتحه از(Ə) استفاده میکنند.
*تفاوت بعدی در شکل ضمیر(من) است که (بن) تلفظ میشه.
*تفاوت بعدی در صرف افعال در حالت(زمان حال استمراری) است:
در ترکی آذری: (مکده) یا (ماقدا) به بن فعل اضافه میشه:
گلمه کده یم:gəlməkdəyəm :دارم می آیم.
در ترکی استانبولی (یور) به بن فعل اضافه میشه:
گلی یوروم: gelıyorum : دارم می آیم.
***تفاوت دیگه ای فکرنکنم تودستورزبانش داشته باشه ولی در اسامی وسایل ومیوه ها وایام هفته و.....بازهم تفاوت دارند.
*نکته: در ترکی استانبولی حرف (ک) در پایان کلمات محکم تلفظ میشه ولی در ترکی آذربایجانی خیلی سبک تلفظ میشه ودر بعضی موارد بصورت (ه) تلفظ میشه.
* ترکی ترکمنی تفاوت زیادی با ترکی استانبولی نداره از لحاظ لغات ولی الفبای منحصربه فرد خودشو داره.الفبای زبان ترکمنی چندین حرف بیشتر از الفبای لاتین آذری ویا الفبای لاتین ترکی استانبولی دارد که این شکل از الفبا به راحت تر نوشتن وسریعتر یادگرفتن این زبان برای غیر ترک زبانان کمک شایانی کرده است.این الفبا تا چند سال پیش در اینترنت با مشکل تایپ مواجه بود که خوشبختانه ترکمن زبانان شجاع وتیزهوش بالاخره فونت ترکمنی را تکمیل وبه شبکه اینترنت عرضه کردند.

sadra-tttt
Sunday 10 October 10, 10:08 PM
هواپیمای اختصاصی منچستر یونایتد
http://khabaronline.ir/images/2010/9/10-9-29-2210219m-afc_nf_050506.jpg

BAHMAN_T
Sunday 10 October 10, 11:15 PM
مصاحبه پیمنتا با روزنامه برزیلی:تراکتورانقلاب فوتبال ایران است/در ایران مردان شلوار برمودا نمی پوشند!
روزی پس از تمرینات، شلوا برمودا به پا داشتم و با همین شلوار در اتومبیل بودم. پلیسی جلوی اتومبیلم را گرفت و شروع به فارسی صحبت کردن با من نمود.او داد می زد و من متوجه حرفهایش نمی شد .خوشبختانه با مسئولان تیم تماس گرفتم تا همه چیز را توضیح دهد. از آن روز به بعد فهمیدم که مردان نمی توانند در ایران با شلوار برمودا در خیابانها ظاهر شوند!


سایت گل - استادیومهایی که همیشه دست کم 70% ظرفیتشان تکمیل است. دستمزدهای خوب، توقف رقابتهای باشگاهی برای برگزاری بازیهای ملی...اینها بخشی از ویژگی های فوتبال ایران است. اینها جملاتی هستند که لئوناردو پیمنتا در تشریح فوتبال ایران در گفت و گویش با روزنامه «دیاریو دو کومرسیو» برزیل و در آستانه دیدار حساس دوستانه دو تیم انجام داده بود.
پیمنتا پیش از دیدار دوستانه دو تیم برزیل و ایران در صحبتهایی با آنالیز این دیدار دوستانه گفت:« قطعا برزیل مدعی اصلی پیروزی در این دیدار است و ایران حتی قادر به خلق موقعیت های چندانی نخواهد بود. فوتبال ایرانی در سالهای اخیر به خاطر سرمایه گذاریهای انجام شده، از آن به عنوان قدرت دوم قاره آسیا بعد از ژاپن یاد می شود.ولی بازی مقابل برزیل دیداری است که خیلی در مور آن صحبت می شود. این طور به نظر می رسد که این دیدار، در حقیقت گویای آن است که فوتبال ایران به چه سمتی حرکت می کند و روند تحول تیم به چه ترتیب بوده است.»
در ادامه این مقاله، به تشریح پرونده ورزشی پیمنتا در ایران و تیمهایی که در آن توپ زده پرداخته : لئو فاریا در سال 2007 به ایران رفت و به تیم صنعت نفت پیوست .نکته ای که بیش از هر چیز دیگری توجه پیمنتا را به خود جلب کرده بود، گرمای فراوان آبادان بود:« روزهای اول در آبادان گرمایی در حدود 47 تا 48 درجه را لمس کردیم، به نظر می رسید که انگار باد سشوار را روی صورتم گرفته اند.»
پیمنتا در ادامه خاطره ای از دوران حضورش در آبادان تعریف می کند:« روزی پس از تمرینات، شلوا برمودا به پا داشتم و با همین شلوار در اتومبیل بودم. پلیسی جلوی اتومبیلم را گرفت و شروع به فارسی صحبت کردن با من نمود.او داد می زد و من متوجه حرفهایش نمی شد (می خندد).خوشبختانه با مسئولان تیم تماس گرفتم تا همه چیز را توضیح دهد. از آن روز به بعد فهمیدم که مردان نمی توانند در ایران با شلوار برمودا در خیابانها ظاهر شوند؛ این موضوع در مورد لباسهای بدون آستین نیز صدق می کند. و باید پیراهن آستین دار پوشید. یکی از بزرگترین مشکلات ایران آب و هوای این کشور است که یا خیلی گرم است و یا خیلی سرد.»
به رغم شرایط آب و هوایی سخت، لئو فاریا در ایارن لذت می برد. در این کشوربازیکنان برزیلی دیگری نیز توپ می زنند.تیم اولی که پیمنتا در آن توپ می زد، لباسی مشابه با تیم ملی برزیل برتن می کند و همه صنعت نفت را به عنوان «برزیل ایران » می شناسند.او در ایران احساس راحتی می کند و حس می کند که در خانه است.
البته او مدتی به صورت موقت به دوبی رفت و به رغم دستمزدخوبی که در دوبی وجود داشت، لئو برای خانه، یا بهتر بگوئیم، خانه جدیدش (ایران) احساس دلتنگی می کرد:« شاید اماراتی ها خیلی ثروتمندترو منسجم تر از ایرانی ها باشند ولی در دوبی احساس راحتی نمی کردم.زندگی آنجا سخت بود و دلم برای آنکه کسی نام پیمنتا پیمنتا را صدا کند تنگ شده بود. در ایران 75 تا 80 هزار نفر به ورزشگاه ها می آیند و همه عاشق فوتبال هستند. در تراکتور هستم، تیمی که انقلاب فوتبال ایران است، دستمزدم در اینجا رقم مشابهی با امارات است ومن به موقع به ایران بازگشتم.»

rezapbs
Monday 11 October 10, 07:59 AM
می خواهند با آب لیتر ده تومان تمام شده خزر، در سمنان خیار بکارند
یک مشت بیمار روانی سوار بر پشت مردم و به خرج مردم خیال دارند همه افکار مالیخولیایی خود را زمینی کنند. از حساب بی حساب بیت المال جاده برای عبور صاحب زمان کشیده اند و اکنون نیز هوس کرده اند آب دریای مازندران را به سمنان بریزند. کدام مهندس و کدام کارشناس تا کنون این طرح را دیده است و روی آن نظر کارشناسی داده است؟ کشیدن کیلومترها لوله و پمپاژ آب شور از بلندی البرز و سپس شیرین کردن آن تا بدست کشاورز سمنانی برسد ، لیتری چند پایش آب خورده است؟ با آب لیتر ده تومان کشاورز برود خیار بکارد؟:-@:-@=))=))=))=))=))=))

mehrazin
Monday 11 October 10, 01:28 PM
خروج اعتراضی هنرمندان ترک از جشنواره آنتالیا


اعتراضات شدید هنرمندان ترکیه، امیر کاستاریتسا فیلمساز معروف صرب را وادار به کناره*گیری از عضویت در هیئت داوران جشنواره آنتالیا کرد.
به گزارش مهر به نقل از از هالیوود ریپورتر نوشت: از آنجا که گروهی از هنرمندان و سینماگران ترکیه*ای در اعتراض به جنایات صرب*ها در جنگ داخلی یوگسلاوی سابق حاضر به ایستادن در کنار فیلمسازان صرب نیستند، حضور کاستاریتسا در ترکیب هیئت داوران جشنواره آنتالیا جنجال بر انگیز شد.
این گروه از هنرمندان ترک هوادار بوسنی با محکوم کردن حضور این فیلمساز نامدار صرب او را فاشیست خواندند. وزیر فرهنگ ترکیه نیز انتخاب کاستاریتسا در هیئت داوران جشنواره آنتالیا را به شدت مورد انتقاد قرار داد.
ماجرا از آنجا آغاز شد که سمیح کاپلانوغلو فیلمساز نامدار ترک که آخرین فیلمش "عسل" پس از بردن جایزه خرس نقره*ای جشنواره برلین به عنوان نماینده ترکیه در رقابت*های اسکار فرستاده شده، در اعتراض به حضور کاستاریتسا فیلمش را از جشنواره آنتالیا خارج کرد. مصطفی آکایدین شهردار آنتالیا نیز به خاطر دعوت از کاستاریتسا وادار به عذر خواهی از مردم ترکیه شد.
کاستاریتسا پس از کناره گیری از هیئت داوران جشنواره آنتالیا در نشستی مطبوعاتی حاضر شد و اعلام کرد از آنجا که حضورش در هیئت داوران با همراهی ماموران امنیتی و محافظان، کار دیگر اعضای هیئت داوران را مختل می*کند از این هیئت کناره*گیری کرده است.

rezapbs
Monday 11 October 10, 01:29 PM
عکسهای دیدنی تجمع خواستگاران یک دختر مقابل خوابگاه !
"یانگ زنگ منگین" دانشجوی دختر دانشگاهی در چین به واسطه ی یادداشتش روی یک کاغذ بیشتر از آنچه که فکرش را می کرد در میان هم دانشکده هایش خواستگار پیدا کرد .
در 8 مارس 2010 که مصادف با روز زن در چین بود دانشگاه "علم و تکنولوژی الکترونیک" چین به تمام دختران دانشگاه یک تکه کاغذ سفید داد و از آنان خواست آرزویشان را روی آن بنویسند و روی "دیوار آرزو" ی دانشگاه بچسبانند تا همه آن را ببینند.
http://files.tabnak.com/pics/201010/201010050730442336.jpgپیام "یانگ زنگ منگین"


"یانگ زنگ منگین" اینگونه روی کاغذ نوشت:
"اسم من "یانگ زنگ منگین" است دانشجوی سال اول دانشگاه و فکر می کنم که جذاب هستم .متاسفانه تا به حال نتوانستم شخص مناسبی را برای زندگیم پیدا کنم. اما به سرنوشت اعتقاد دارم. اگر کسی از شما آقایان آرزویی مانند من دارید، پایین ساختمان خوابگاه من بیایید و نام مرا با صدای بلند بین ساعت 12:30 تا 12:50 در 11 مارس فریاد بزنید. من پنهانی شما را نگاه خواهم کرد.اگر شما همانی بودید که من دنبالش هستم پایین می آیم و شما را ملاقات خواهم کرد.
این را هم اضافه می کنم که نسبت دانشجویان پسر در این دانشگاه به دختران 25 به 1 است. شما واقعا فرصت خوبی دارید!.


تجمع خواستگاران مقابل خوابگاه
http://files.tabnak.com/pics/201010/201010050730442976.jpg
http://files.tabnak.com/pics/201010/201010050735334332.jpg

پیام "یانگ زنگ منگین" در 11 مارس مشهور شد.
بیش از 2000 دانشجوی پسر مقابل خوابگاه این دختر جمع شدند.با وجود این همه ی آنها شهامت فریاد زدن نام آن دختر را نداشتند. شاید هم به این دلیل اینکار را نکردند چون آنهایی هم که نامش راصدا کردند شانسی برای ملاقت "یانگ زنگ منگین" نداشتند.
http://files.tabnak.com/pics/201010/201010050730443962.jpg
تصویری از "یانگ زنگ منگین"
گردآوری : پایگاه اینترنتی پرشین وی

google
Monday 11 October 10, 02:42 PM
sahand
.
.
.
.
.
http://tabrizpic.bloghaa.com/files/2010/03/111.jpg (http://www.hi98.ir/www/YUhSMGNEb3ZMM1JoWW5KcGVuQnBZeTVpYkc5bmFHRmhMbU52Yl M5bWFXeGxjeTh5TURFd0x6QXpMekV4TVM1cWNHYz0=)

sadra-tttt
Monday 11 October 10, 02:50 PM
بدترین اتفاقی که واسه یه دختر میتونه بیفته


http://www.pc100software.com/pictures/pics-jpg/pics1/38.jpg

COCAINE
Monday 11 October 10, 03:43 PM
بودا ایرانیلاردان نچه شکیل

http://www.s4.img4u.net/images/y6ieckd71k6l9tr0th46.jpg

http://www.s5.img4u.net/images/0vpp2yhxbpya12bot4y.jpg

http://www.s6.img4u.net/images/97xzuwnl73kmvh00rkz3.jpg

http://www.pars-pic.com/files/k7x5ebgsrwfj3d1eowtv.jpg

http://092.myup.org/images/ku3gyp6eekdmttpcdjb.jpg

http://092.myup.org/images/jdy0xhy31y7koih064kx.jpg

http://behnazmim.persiangig.com/301220071424.jpg
http://www.mehrnews.com/mehr_media/image/2009/06/455607_orig.jpg

http://image.kocholo.org/News/420.jpg
http://www.chopogh.com/upload_images/images_medium/1_0_48766.jpg

RED-TNT
Monday 11 October 10, 04:31 PM
وقتی گلشیفته فراهانی پانتورک میشود!!!:-o

نگا کن حالشو ببر ....\:D/

http://www.mediafire.com/?an92vr9pin11wnk

COCAINE
Monday 11 October 10, 04:50 PM
کولگرلرینن هنر یارادماخ

گوزل دیلر
http://www.monopic.com/show-image.ph...6a3a7f64530250 (http://www.monopic.com/show-image.php?id=55f6cd31dee6efc08a6a3a7f64530250)


http://www.monopic.com/show-image.ph...af89dc8bf807a3 (http://www.monopic.com/show-image.php?id=b39b2053f012e20652af89dc8bf807a3)
http://www.monopic.com/show-image.ph...c7346b31b73b42 (http://www.monopic.com/show-image.php?id=2a32dae924e06cf217c7346b31b73b42)
http://www.monopic.com/show-image.ph...12aa9cb94a4501 (http://www.monopic.com/show-image.php?id=61179ca55ba12f50e712aa9cb94a4501)
http://www.monopic.com/show-image.ph...f49005e1f1f5e3 (http://www.monopic.com/show-image.php?id=26d6563f7ce1f69ef5f49005e1f1f5e3)
http://www.monopic.com/show-image.ph...69b85a7412d37f (http://www.monopic.com/show-image.php?id=7396ed002963ffdafa69b85a7412d37f)
http://www.monopic.com/show-image.ph...809edbbea39f77 (http://www.monopic.com/show-image.php?id=afd04180e4729b5fc5809edbbea39f77)
http://www.monopic.com/show-image.ph...460c5a72eb94b2 (http://www.monopic.com/show-image.php?id=ddc5171105ad4ab590460c5a72eb94b2)
http://www.monopic.com/show-image.ph...3850da4ff2ad2f (http://www.monopic.com/show-image.php?id=d5c8fdf784578981ad3850da4ff2ad2f)
http://www.monopic.com/show-image.ph...3a82212fe454d0 (http://www.monopic.com/show-image.php?id=ec177bb203d7512c3b3a82212fe454d0)
http://www.monopic.com/show-image.ph...f09afc048dfb6b (http://www.monopic.com/show-image.php?id=ca765ab161c402483bf09afc048dfb6b)
http://www.monopic.com/show-image.ph...eebd050c10a6f1 (http://www.monopic.com/show-image.php?id=0608a257bb8d4dcce7eebd050c10a6f1)
http://www.monopic.com/show-image.ph...f2f7613505af63 (http://www.monopic.com/show-image.php?id=b96b3e46495554f122f2f7613505af63)
http://www.monopic.com/show-image.ph...ed8241bbf1517a (http://www.monopic.com/show-image.php?id=5bac530ddff2be18c0ed8241bbf1517a)
http://www.monopic.com/show-image.ph...f5511d3899af25 (http://www.monopic.com/show-image.php?id=cddbc3257129443b9df5511d3899af25)
http://www.monopic.com/show-image.ph...6b9ac5eeeeaf38 (http://www.monopic.com/show-image.php?id=8dae6008ad74b6f6486b9ac5eeeeaf38)

naseer_tra
Monday 11 October 10, 06:16 PM
http://upload1.imgdl.ir/images/585karikator_bazigaran_13.jpg

http://upload1.imgdl.ir/images/666karikator_bazigaran_11.jpg

http://upload1.imgdl.ir/images/259karikator_bazigaran_4.jpg

http://upload1.imgdl.ir/images/835karikator_bazigaran_2_.jpg

http://upload1.imgdl.ir/images/358Copy_of_karikator_bazi.jpg

alparartash
Monday 11 October 10, 06:18 PM
وقتی گلشیفته فراهانی پانتورک میشود!!!:-o

نگا کن حالشو ببر ....\:D/

http://www.mediafire.com/?an92vr9pin11wnk
بوردا پانتورک گورمورم

اگر یاشاسین آذربایجان دئماغینان بیری پانتورک اولار اوندا تیراختورچیلار هامیسی پانتورک دیلر

RED-TNT
Monday 11 October 10, 06:31 PM
بوردا پانتورک گورمورم

اگر یاشاسین آذربایجان دئماغینان بیری پانتورک اولار اوندا تیراختورچیلار هامیسی پانتورک دیلر

ای وای
دوز دیسن من اشتباه یازمیشام
آذربایجان بیر السون مرکزی تبریز السون، پان ایرانیست لرین شعاری دی
گینده استاد سیزین محضریزدن معذرت ایستیرم کی بو بویوه اشتباه الدیم#:-s:65:

alparartash
Monday 11 October 10, 06:34 PM
ای وای
دوز دیسن من اشتباه یازمیشام
آذربایجان بیر السون مرکزی تبریز السون، پان ایرانیست لرین شعاری دی
گینده استاد سیزین محضریزدن معذرت ایستیرم کی بو بویوه اشتباه الدیم#:-s:65:


آذربایجان بیر السون مرکزی تبریز السون: اوستاد بو پانتورک یوخ ،میلتچیلرین شعاریدی

باغیشلایین کی یادامدان چیخمیشدی سیزین بیر خاص ایرادتیز واردی اصفهان ،تهران و ... همانلارکی سنه ... دئدیلر

RED-TNT
Monday 11 October 10, 06:37 PM
آذربایجان بیر السون مرکزی تبریز السون: اوستاد بو پانتورک یوخ ،میلتچیلرین شعاریدی

باغیشلایین کی یادامدان چیخمیشدی سیزین بیر خاص ایرادتیز واردی اصفهان ،تهران و ... همانلارکی سنه ... دئدیلر

اوجوردی! دا سنه وقتیم یوخدی =d>

alparartash
Monday 11 October 10, 06:38 PM
اوجوردی! دا سنه وقتیم یوخدی =d>

وقتین وار آمما سوزون یوخدی

TimsaR
Monday 11 October 10, 06:46 PM
صلوات چؤرون بابا!! بيردانا قيز ايكي اوغلاني گؤرنه سالدي بيربيرين جانينا!!!!!!!!!!!!!

alparartash
Monday 11 October 10, 06:50 PM
صلوات چؤرون بابا!! بيردانا قيز ايكي اوغلاني گؤرنه سالدي بيربيرين جانينا!!!!!!!!!!!!!


تیمسار سن بیلرسن بو دوزدی:

هر قتلین دالیسیندا بیر خانیمین ایاقینین اثری وار

amir_TTTT
Monday 11 October 10, 06:51 PM
گوتارین گوروم/:)%-(

araz_pasha
Monday 11 October 10, 06:51 PM
صلوات چؤرون بابا!! بيردانا قيز ايكي اوغلاني گؤرنه سالدي بيربيرين جانينا!!!!!!!!!!!!!

فاسلارین ایشی بودی دا

TimsaR
Monday 11 October 10, 06:53 PM
آیا می دانید؟


حروف انگلیسی A,B,C,D در املای انگلیسی هیچ یک از اعداد 1 تا 99 دیده نمی شود؟
حرف D برای اولین بار در عدد 100 بکار می رود (Hundred)

حروف A,B,C در املای انگلیسی هیچ یک از اعداد 1 تا 999 دیده نمی شود.
حرف A برای اولین بار در املای عدد 1000 دیده می شود (Thousand)

حروف B,C در املای انگلیسی هیچ یک از اعداد 1 تا 999999999 دیده نمی شود.
حرف B برای اولین بار در املای عدد بیلیون بکار می رود. (billion)

و حرف C هیچ وقت در املای اعداد انگلیسی بکار نمی رود.

alparartash
Monday 11 October 10, 06:55 PM
گوتارین گوروم/:)%-(
چونکی بعضی مدیرلرین بیزلره وقتی یوخدی یا دوزون دئساخ سوزی یوخدی بحثی چوخداندی قوتاردیخ


فاسلارین ایشی بودی دا

اولاردا یاشاسین دیینده بیزلردن بعضیلری ناراخت اولور

TimsaR
Monday 11 October 10, 07:03 PM
دوستان حتما بخونند جالبه!!!!!!!!

تازه ترین اعجاز اعداد در قرآن http://www.bazyab.ir/templates/ja_antares/images/printButton.png
آقای دکتر طارق سیودان اخیراً کشفیات بسیار جالب، قابل توجه و تعمقی در آیات قرآن، به شرح زیر داشته*اند: به گزارش رويه، برابری یک چیز با چیز دیگر، به عبارتی برابری اضداد!
مثال: برابری مرد با زن.
هر چند این نکته از لحاظ دستور زبان عجیب می*نماید، لیکن آنچه برابر مجموع آیات قرآن مجید آشکار می*گردد این است که:
کلمه مرد 24 بار در قرآن مقدس آمده است .
همچنین کلمه زن نیز 24 بار در قرآن مقدس آمده است .
یعنی 24 = 24
سپس مطابق آنالیز آیات مختلف مشخص شده که این همسانی در تنقیضات در تمامی قرآن کریم صادق است. قرآن مجید مشخص می*کند که یک چیز با چیز دیگری (یا به عبارتی با متضاد خود و یا ریشه خود) برابر است.
در ادامه نتایج شگفت*آور حاصل از محاسبه کلمات عربی قرآن مجید و رمز اعداد را خواهید یافت.
کلمات و دفعات تکرار در جمع آیات قرآن مجید

دنیا (یکی از نام*های زندگی): ١١۵
آخرت (نامی برای زندگی پس از این جهان): ١١۵

ملائکه: ٨٨
شیاطین: ٨٨

زندگی: ١۴۵
مرگ: ١۴۵

سود: ۵٠
زیان: ۵٠

ملت (مردم): ۵٠
پیامبران: ۵٠

ابلیس(پادشاه شیاطین): ١١
پناه*جوئی از شرّ ابلیس: ١١

مصیبت: ٧۵
شکر: ٧۵

صدقه: ٧٣
رضایت: ٧٣

فریب خوردگان (گمراه شدگان): ١٧
مردگان (مردم مرده): ١٧

مسلمین: ۴١
جهاد: ۴١

طلا: ٨
زندگی راحت: ٨

جادو: ۶٠
فتنه: ۶٠

زکات: ٣٢
برکت: ٣٢

ذهن : ۴٩
نور: ۴٩

زبان: ٢۵
موعظه (گفتار، اندرز): ٢۵

آرزو: ٨
ترس: ٨

آشکارا سخن گفتن (سخنرانی): ١٨
تبلیغ کردن: ١٨

سختی: ١١۴
صبر: ١١۴

محمد (صلوات الله علیه): ۴
شریعت (آموزه*های حضرت محمد صلی الله علیه و آله): ۴

مرد: ٢۴
زن: ٢۴

و نیز جالب خواهد بود به دفعاتی که کلمات زیر در قرآن ظاهر شده*اند نگاهی داشته باشیم:

نماز: ۵
ماه: ١٢
روز: ٣۶۵
دریا : ٣٢ ، زمین (خشکی): ١٣

%٧١٫١١١١١١١١=٣٢/۴۵*١٠٠q = دریا

%٢۵٫٨٨٨٨٨٨٨٩=۴۵/١٣*١٠٠q = خشکی

۴۵ = ٣٢ + خشکی + دریا = ١٣

%١٠٠=(% دریا ( ٧١٫١١١١١١١١ %)+خشکی( ٢۵٫٨٨٨٨٨٨٨٩

دانش بشری به تازگی اثبات نموده که آب ٧١٫١١١ % و خشکی ٢٨٫٨٨٩ % از کره زمین را فراگرفته است.

آیا می*توان گفت که این*ها همه بر حسب اتفاق در قرآن مجید آمده است؟
پرسش این است که چه کسی این علم را به پیامبر اسلام حضرت محمد(ص) آموخته است؟
پاسخ بی اختیار در ذهن خواهد درخشید.

خداوند قادر مطلق این همه را بر پیامبر(ص) در قالب قرآن، کلام وحی آموخت.

آیه ٨٧ از سورهء انبیاء:

لا اِلهَ اِلاّ اَنت سُبحانَکَ اِنّی کُنتُ مِنَ الظّالِمین .

سُبحانَ اللهِ و بِحَمدِهِ سُبحانَ اللهِ العَظیم .

raha-tttt
Monday 11 October 10, 07:06 PM
http://up.iranblog.com/Files73/7b1f21216a8c4931b7ba.jpg

http://up.iranblog.com/Files73/0dd463a72e1f46f789fa.jpg

http://up.iranblog.com/Files73/41e9cc71ba734dce8276.jpg

http://up.iranblog.com/Files73/3562332917a34df8b4ba.jpg

http://up.iranblog.com/Files73/e80316d5e1db4cd7bc13.jpg

http://up.iranblog.com/Files73/0e750b7a4ef247d092cd.jpg

http://up.iranblog.com/Files73/54da7416e7814fde9ad3.jpg

http://up.iranblog.com/Files73/da3e32443f4f49d9b61e.jpg

http://up.iranblog.com/Files73/964fcedbe56d4175bb74.jpg

http://up.iranblog.com/Files73/4538269646294a85b88d.jpg

http://up.iranblog.com/Files73/3e23a50ce10b46dfbb75.jpg

COCAINE
Monday 11 October 10, 07:07 PM
=))=))=))
'گینه ولنتایم ولنتاین برنامسی باشلاندییییییییییییییی

=))=))
آآ اونون دوزی ولنتایم دی هااااا
ولنتاین زاد دییر

همان طوری کی اوبیریسینین دوزی اسنو بوردودیییییییییی
=))=))=))

alparartash
Monday 11 October 10, 07:11 PM
=))=))=))
'گینه ولنتایم ولنتاین برنامسی باشلاندییییییییییییییی

=))=))
آآ اونون دوزی ولنتایم دی هااااا
ولنتاین زاد دییر

همان طوری کی اوبیریسینین دوزی اسنو بوردودیییییییییی
=))=))=))

بیزیمکی سونای دی کی اودا سوروشدی

سونای=یایین سون آیینین سون گونوو آذربایجانین سئوکیلر گونو

R.F.A
Monday 11 October 10, 07:11 PM
müdüer bəy çox özür dilirəm
amma gərəh yazam
ramin gərdəş pantürk yaxçı bir addi bunu burda pisə çıxardıplar
lütfən bulara diqət eliyin dünyanın hər yerində pan var yani hər ülkə pandi və ingilizcə təlləfuzi pən olur
lutfən bülün panın adın pisıə çıxardıplar ki bəziləri bəzi işləri görməsinlər

COCAINE
Monday 11 October 10, 07:12 PM
http://www.img4up.com/up2/2008423216513.jpg (http://www.img4up.com/up2/2008423216513.jpg)نه عجب؟!

alparartash
Monday 11 October 10, 07:15 PM
müdüer bəy çox özür dilirəm
amma gərəh yazam
ramin gərdəş pantürk yaxçı bir addi bunu burda pisə çıxardıplar
lütfən bulara diqət eliyin dünyanın hər yerində pan var yani hər ülkə pandi və ingilizcə təlləfuzi pən olur
lutfən bülün panın adın pisıə çıxardıplar ki bəziləri bəzi işləri görməsinlər


بوردا پانتورکونن میلتچینی بیر آنلام داشییر آمما میلتچی یانی ناسیونالیسم

بیز میلتچییخ


http://www.img4up.com/up2/2008423216513.jpg (http://www.img4up.com/up2/2008423216513.jpg)نه عجب؟!

نمنیه ؟

tiraxturum
Monday 11 October 10, 07:15 PM
یاشاسین گولشیفته

sasanred
Monday 11 October 10, 07:16 PM
=))=))=))
'گینه ولنتایم ولنتاین برنامسی باشلاندییییییییییییییی

=))=))
آآ اونون دوزی ولنتایم دی هااااا
ولنتاین زاد دییر

همان طوری کی اوبیریسینین دوزی اسنو بوردودیییییییییی
=))=))=))

موافقم ، چوخ جلف گون دی:d

raha-tttt
Monday 11 October 10, 07:19 PM
=))=))=))
'گینه ولنتایم ولنتاین برنامسی باشلاندییییییییییییییی

=))=))
آآ اونون دوزی ولنتایم دی هااااا
ولنتاین زاد دییر

همان طوری کی اوبیریسینین دوزی اسنو بوردودیییییییییی
=))=))=))

دا ولنتایم دی دا بون دا کی سوز یوخدی
هانکی کتدی دیر ولنتاین دی؟؟؟؟؟؟؟

amir_TTTT
Monday 11 October 10, 07:22 PM
دا ولنتایم دی دا بون دا کی سوز یوخدی
هانکی کتدی دیر ولنتاین دی؟؟؟؟؟؟؟
^#(^^#(^^#(^^#(^^#(^

COCAINE
Monday 11 October 10, 07:24 PM
دا ولنتایم دی دا بون دا کی سوز یوخدی
هانکی کتدی دیر ولنتاین دی؟؟؟؟؟؟؟


همان لار کی پاشازا دییلر پاساااااااااااااااااژ


بابا نه پاشازییییییییییییییییی


;));));))

TimsaR
Monday 11 October 10, 07:25 PM
عجايب عدد هفت و حكمتهاي الهي نهفته در عدد هفت :


بسیاری از فرهنگ*ها و تمدن*های قدیم و جدید، برای عدد هفت احترامی بیش از سایر اعداد (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D8%AF) قائلند. ایام هفتگانه هفته (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%87%D9%81%D8%AA%D9%87) در نظر بنی اسرائیل (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A8%D9%86%DB%8C_%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%A6% DB%8C%D9%84)، طبقات آسمان (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A2%D8%B3%D9%85%D8%A7%D9%86) و زمین (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B2%D9%85%DB%8C%D9%86) در نظر مردم قدیم بابل (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A8%D8%A7%D8%A8%D9%84)، هفت بار زنده شدن انسان در مذهب برهما (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A8%D8%B1%D9%87%D9%85%D8%A7)، هفت قدم همراهی عروس (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3) و داماد (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AF%D8%A7%D9%85%D8%A7%D8%AF) در هند (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%87%D9%86%D8%AF)، هفت فرشته (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%81%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87) مقرب زرتشتیان (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B2%D8%B1%D8%AA%D8%B4%D8%AA)، هفت نر و ماده در تورات (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D8%AA)، هفت روح (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B1%D9%88%D8%AD) پلید و هفت گناه کبیره (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%87%D9%81%D8%AA_%DA%AF%D9%86%D8%A7%D9%87_%DA%A9 %D8%A8%DB%8C%D8%B1%D9%87) مسیحیت (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%B3%DB%8C%D8%AD%DB%8C)، طبقات هفتگانه آسمان در اسلام (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85)، هفت گاو (http://fa.wikipedia.org/wiki/%DA%AF%D8%A7%D9%88) لاغر و هفت گاو فربه در روایت حضرت یوسف (http://fa.wikipedia.org/wiki/%DB%8C%D9%88%D8%B3%D9%81) در قرآن (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%82%D8%B1%D8%A2%D9%86)، قراء سبع (http://fa.wikipedia.org/w/index.php?title=%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%A1_%D8%B3%D8 %A8%D8%B9&action=edit&redlink=1) (هفتگانه)، قرارگرفتن هفت قسمت بدن در سجده (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%D8%AC%D8%AF%D9%87) نماز (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B2) مسلمانان (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%B3%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86) بر زمین، هفت وادی سلوک (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%D9%84%D9%88%DA%A9) در تصوف (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AA%D8%B5%D9%88%D9%81)، هفت انسان نقش شده در بالای درب آرامگاه داریوش هخامنشی (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D9%88%D8%B4_%D9%87%D8%AE% D8%A7%D9%85%D9%86%D8%B4%DB%8C)، هفت خوان (http://fa.wikipedia.org/w/index.php?title=%D9%87%D9%81%D8%AA_%D8%AE%D9%88%D8 %A7%D9%86&action=edit&redlink=1) رستم (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D9%85) در شاهنامه (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B4%D8%A7%D9%87%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87)، پله*های هفتگانه آرامگاه کورش کبیر (http://fa.wikipedia.org/wiki/%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%B4_%DA%A9%D8%A8%DB%8C%D8%B1) در پاسارگاد (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D8%AF) همگی از همین نمونه*اند.
در ادبیات فارسی (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D8%AF%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%AA_%D9%81%D8%A7% D8%B1%D8%B3%DB%8C) نيز عدد هفت نقش مهمی دارد. هفت پیکر (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%87%D9%81%D8%AA_%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B1) نظامی (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%86%D8%B8%D8%A7%D9%85%DB%8C) و هفت اورنگ (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%87%D9%81%D8%AA_%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%86%DA%AF) جامی (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AC%D8%A7%D9%85%DB%8C) از کتب معتبر شعر فارسی (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B4%D8%B9%D8%B1_%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C) هستند. در فرهنگ امروزه نیز عدد هفت نشانگر زیادی و بیشی است: هفت قلم آرایش (http://fa.wikipedia.org/w/index.php?title=%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4&action=edit&redlink=1)، مجلس هفتمین روز درگذشت، هفت پشت دورتر نیز مثالهایی از این دستند.[۲] (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%87%D9%81%D8%AA_%28%D8%B9%D8%AF%D8%AF%29#cite_n ote-1)
رقم اسرارآمیز و مقدس*گونه هفت، از ترکیب دو عدد سه (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%D9%87) و چهار (http://fa.wikipedia.org/w/index.php?title=%DA%86%D9%87%D8%A7%D8%B1&action=edit&redlink=1) ایجاد شده*است که بنابر حکمت فیثاغورثی (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%81%DB%8C%D8%AB%D8%A7%D8%BA%D9%88%D8%B1%D8%AB) و زمانی بسیار دورتر از آن، اعدادی خوش*یمن شناخته می*شدند. به عقیده بابلیان (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A8%D8%A7%D8%A8%D9%84)، مصریان (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%B5%D8%B1%DB%8C) و تمدن*های باستانی دیگر، به وجود هفت سیاره (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B1%D9%87) مقدس اعتقاد داشتند. در زبان عبری (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86_%D8%B9%D8%A8%D8%B1%DB%8C) واژه قسم*خوردن، به طور تحت*اللفظی به معنای قرارگرفتن تحت نیروی هفت چیز است که برگرفته از هفت میشی است که در پیمان میان ابراهیم نبی (http://fa.wikipedia.org/w/index.php?title=%D8%A7%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%87%DB% 8C%D9%85_%D9%86%D8%A8%DB%8C&action=edit&redlink=1) و ابی ملک (http://fa.wikipedia.org/w/index.php?title=%D8%A7%D8%A8%DB%8C_%D9%85%D9%84%DA %A9&action=edit&redlink=1) در بیرشیبا (http://fa.wikipedia.org/w/index.php?title=%D8%A8%DB%8C%D8%B1%D8%B4%DB%8C%D8% A8%D8%A7&action=edit&redlink=1) بدان اشاره شده*است.
هرودوت (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%87%D8%B1%D9%88%D8%AF%D9%88%D8%AA) نیز به یک قسم عربی اشاره کرده که در آن هفت سنگ به خون آغشته می*شوند. آفرینش جهان در هفت روز انجام شد، هفته هفت روز دارد، هفت حسن خداداد، هفت گناه کبیره در مسیحیت، هفت مرحله در زندگی انسان، هفت طبقه بهشت و جهنم و مثال*های بیشمار دیگری در میان ادیان، ملل و اعصار مختلف از جمله مصادیق حضور جادویی عدد هفت در زندگی و مرگ انسان*ها هستند.

هفت طبقه بهشت

بر اساس آیات قرآن (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%82%D8%B1%D8%A2%D9%86) و مفسران احادیث، بالاترین درجه سعادت معنوی، ورود به طبقه هفتم بهشت است. مسلمانان به وجود هفت طبقه یا مرحله آمرزش و بهشتی شدن اعتقاد دارند. این طبقات هفتگانه همانهایی هستند که حضرت محمد (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AD%D8%B6%D8%B1%D8%AA_%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF) (ص) در شب معراج خود سوار بر “براق (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%82)” آنها را طی کرده*است.
هفت طبقه جهنم

بر اساس آیات و روایات، جهنم (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AC%D9%87%D9%86%D9%85) ۷ طبقه دارد: سقر، سعیر، لظی، حطمه، جحیم، جهنم و هاویه.
هفت گناه کبیره

هفت گناه کبیره در مسیحیت (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%B3%DB%8C%D8%AD%DB%8C%D8%AA)، گناهانی هستند که در زمان تاریخ بسیار قدیم رهبانیت مسیحی مشخص شده و در قرن ششم میلادی (http://fa.wikipedia.org/w/index.php?title=%D9%82%D8%B1%D9%86_%D8%B4%D8%B4%D9 %85_%D9%85%DB%8C%D9%84%D8%A7%D8%AF%DB%8C&action=edit&redlink=1) توسط پاپ گرگوری اول یا گرگوری کبیر در یک دسته قرار گرفته*اند. این گناهان عبارتند از: تکبر، طمعکاری، شهوت –در معنای تمایل بیش از حد یا نامشروع جنسی، حسادت، شکم پرستی که معمولاً مستی نیز در آن منظور می*شود و تنبلی. هفت گناه کبیره از موضوعات مورد علاقه در وعظ و خطابه*ها، نمایشنامه*های اخلاقی و هنر اروپای قرون وسطا بوده*است.
هفت علم انسانی (علوم سبعه)

طبقه*بندی آزاد موضوعاتی که از قرن پنجم میلادی به بعد، دربرگیرنده برنامه آموزشی غرب در قرون وسطا (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%82%D8%B1%D9%88%D9%86_%D9%88%D8%B3%D8%B7%D8%A7) بود. به نظر می*رسد که نام “علوم انسانی” برگرفته از رساله “سیاست (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B3%D8%AA)” ارسطو باشد که در آن از “شاخه*هایی از دانش که شایسته انسان آزاد است”، یعنی دانش اولیه*ای که برای یک شهروند با تحصیلات مناسب لازم است، سخن گفته*است. این علوم عبارتند از علوم سه گانه: دستور زبان (ادبیات)، علم بیان و دیالکتیک (مباحثه و مکالمه) و علوم چهارگانه که پیشرفته تر بوده و از این قرارند: حساب (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%A8)، هندسه (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B3%D9%87)، موسیقی (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%82%DB%8C) و نجوم (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%86%D8%AC%D9%88%D9%85).
عجایب هفتگانه طبیعی

کوه اورست (http://fa.wikipedia.org/wiki/%DA%A9%D9%88%D9%87_%D8%A7%D9%88%D8%B1%D8%B3%D8%AA) در مرز نپال (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%86%D9%BE%D8%A7%D9%84) و چین (http://fa.wikipedia.org/wiki/%DA%86%DB%8C%D9%86)، آبشار ویکتوریا (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A2%D8%A8%D8%B4%D8%A7%D8%B1_%D9%88%DB%8C%DA%A9% D8%AA%D9%88%D8%B1%DB%8C%D8%A7) در مرز زامبیا (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B2%D8%A7%D9%85%D8%A8%DB%8C%D8%A7) و زیمبابوه (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B2%DB%8C%D9%85%D8%A8%D8%A7%D8%A8%D9%88%D9%87) گراند کانیون (http://fa.wikipedia.org/wiki/%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%AF_%DA%A9%D8%A7%D9%86% DB%8C%D9%88%D9%86) در آمریکا، ساحل مرجان بزرگ (http://fa.wikipedia.org/w/index.php?title=%D8%B3%D8%A7%D8%AD%D9%84_%D9%85%D8 %B1%D8%AC%D8%A7%D9%86_%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF&action=edit&redlink=1) در استرالیا، سپیده دم شمالی (http://fa.wikipedia.org/w/index.php?title=%D8%B3%D9%BE%DB%8C%D8%AF%D9%87_%D8 %AF%D9%85_%D8%B4%D9%85%D8%A7%D9%84%DB%8C&action=edit&redlink=1) در قطب شمال (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%82%D8%B7%D8%A8_%D8%B4%D9%85%D8%A7%D9%84)، آتشفشان پاریکوتین (http://fa.wikipedia.org/w/index.php?title=%D8%A2%D8%AA%D8%B4%D9%81%D8%B4%D8% A7%D9%86_%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D9%88%D8%A A%DB%8C%D9%86&action=edit&redlink=1) در مکزیک (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%DA%A9%D8%B2%DB%8C%DA%A9) و بندر ریو دوژانیرو (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B1%DB%8C%D9%88_%D8%AF%D9%88%DA%98%D8%A7%D9%86% DB%8C%D8%B1%D9%88) در برزیل (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A8%D8%B1%D8%B2%DB%8C%D9%84).
هفت هنر

نقاشی (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%86%D9%82%D8%A7%D8%B4%DB%8C)،مجسمه سازی (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%AC%D8%B3%D9%85%D9%87_%D8%B3%D8%A7%D8%B2% DB%8C)،معماری (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%B9%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C)،ادبیا (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D8%AF%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%AA)،موسیق (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%82%DB%8C)،تئاتر (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AA%D8%A6%D8%A7%D8%AA%D8%B1)،سینما (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%85%D8%A7)هفت دریا

شامل دریاهای قطب شمال (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%82%D8%B7%D8%A8_%D8%B4%D9%85%D8%A7%D9%84) و قطب جنوب (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%82%D8%B7%D8%A8_%D8%AC%D9%86%D9%88%D8%A8)، اقیانوس آرام (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D9%82%DB%8C%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B3_%D8%A2% D8%B1%D8%A7%D9%85) شمالی و جنوبی، اقیانوس اطلس (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D9%82%DB%8C%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B3_%D8%A7% D8%B7%D9%84%D8%B3) شمالی و جنوبی و اقیانوس هند (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D9%82%DB%8C%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B3_%D9%87% D9%86%D8%AF).
هفت حس

بر اساس تعلیمات باستانی، روح انسان یا “بدن مقدس درون” او مرکب از هفت خاصیت است که هر یک تحت تاثیر یکی از سیارات هفتگانه*اند. آتش موجب زندگی، خاک به وجود آورنده توانایی احساس کردن، آب موجب قدرت بیان، هوا حس چشایی، مه موجد حس بینایی، گلها به وجود آورنده حس شنوایی و باد جنوب به وجود آورنده حس بویایی هستند.
هفتمین پسر از هفتمین پسر

هفت جادویی*ترین اعداد است و در معرفت قومی، هفتمین فرزند پسر از هفتمین پسر یک خانواده با نیروهای قدرتمند جادویی و شفادهندگی متولد می*شود. او پیشگو است و می*تواند طلسم*های قدرتمندی را اجرا کند و می*تواند با نهادن دست (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AF%D8%B3%D8%AA) خود بر بدن افراد رنجور، آنان را شفا دهد.
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/82/SevenWondersOfTheWorld.jpg/290px-SevenWondersOfTheWorld.jpg (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%AF%D9%87:SevenWondersO fTheWorld.jpg) http://bits.wikimedia.org/skins-1.5/common/images/magnify-clip.png (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%AF%D9%87:SevenWondersO fTheWorld.jpg)
عجایب هفتگانه از چپ به راست بالا به پایین:هرم بزرگ جیزه (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%87%D8%B1%D9%85_%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF_%D8%AC %DB%8C%D8%B2%D9%87)، باغهای معلق بابل (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A8%D8%A7%D8%BA%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D9%85%D8%B9% D9%84%D9%82_%D8%A8%D8%A7%D8%A8%D9%84)، نیایشگاه آرتمیس (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%86%DB%8C%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87_% D8%A2%D8%B1%D8%AA%D9%85%DB%8C%D8%B3)، تندیس زئوس (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AA%D9%86%D8%AF%DB%8C%D8%B3_%D8%B2%D8%A6%D9%88% D8%B3)، آرامگاه هالیکارناسوس (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A2%D8%B1%D8%A7%D9%85%DA%AF%D8%A7%D9%87_%D9%87% D8%A7%D9%84%DB%8C%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D8 %B3%D9%88%D8%B3)، تندیس غول*پیکر رودس (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AA%D9%86%D8%AF%DB%8C%D8%B3_%D8%BA%D9%88%D9%84% E2%80%8C%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B1_%D8%B1%D9%88%D8%A F%D8%B3) و فانوس دریایی اسکندریه (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%81%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B3_%D8%AF%D8%B1%DB%8C% D8%A7%DB%8C%DB%8C_%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D9%86%D8%AF%D 8%B1%DB%8C%D9%87)


عجایب هفتگانه قرون وسطی

۱) آمفی تئاتر (http://fa.wikipedia.org/w/index.php?title=%D8%A2%D9%85%D9%81%DB%8C_%D8%AA%D8 %A6%D8%A7%D8%AA%D8%B1&action=edit&redlink=1) روم (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B1%D9%88%D9%85)، ۲) کاتاکومبهای (http://fa.wikipedia.org/w/index.php?title=%DA%A9%D8%A7%D8%AA%D8%A7%DA%A9%D9% 88%D9%85%D8%A8%D9%87%D8%A7%DB%8C&action=edit&redlink=1) (سرداب) اسکندریه (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D9%86%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D9%87) مصر (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%B5%D8%B1) ۳) دیوار بزرگ چین (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%A7%D8%B1_%D8%A8%D8%B2%D8%B1% DA%AF_%DA%86%DB%8C%D9%86) ۴) استون هنج (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%88%D9%86_%D9%87%D9%86%D8%AC) در ویلتشایر انگلستان (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86) ۵) برج کج پیزا (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A8%D8%B1%D8%AC_%DA%A9%D8%AC_%D9%BE%DB%8C%D8%B2 %D8%A7) ۶) برج چینی (http://fa.wikipedia.org/w/index.php?title=%D8%A8%D8%B1%D8%AC_%DA%86%DB%8C%D9 %86%DB%8C&action=edit&redlink=1) (از جنس چینی) نانکینگ (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%86%D8%A7%D9%86%DA%A9%DB%8C%D9%86%DA%AF)، چین (http://fa.wikipedia.org/wiki/%DA%86%DB%8C%D9%86) ۷) مسجد ایا صوفیه (http://fa.wikipedia.org/w/index.php?title=%D9%85%D8%B3%D8%AC%D8%AF_%D8%A7%DB %8C%D8%A7_%D8%B5%D9%88%D9%81%DB%8C%D9%87&action=edit&redlink=1) در استانبول (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%D8%A8%D9%88%D9%84)[۳] (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%87%D9%81%D8%AA_%28%D8%B9%D8%AF%D8%AF%29#cite_n ote-2)
هفت آتشکده

۱- آذرمهر (http://fa.wikipedia.org/w/index.php?title=%D8%A2%D8%B0%D8%B1%D9%85%D9%87%D8% B1&action=edit&redlink=1) ۲- آذرنوش (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A2%D8%B0%D8%B1%D9%86%D9%88%D8%B4) ۳- آذربهرام (http://fa.wikipedia.org/w/index.php?title=%D8%A2%D8%B0%D8%B1%D8%A8%D9%87%D8% B1%D8%A7%D9%85&action=edit&redlink=1) ۴- آذرآیین (http://fa.wikipedia.org/w/index.php?title=%D8%A2%D8%B0%D8%B1%D8%A2%DB%8C%DB% 8C%D9%86&action=edit&redlink=1) ۵- آذرخرداد (http://fa.wikipedia.org/w/index.php?title=%D8%A2%D8%B0%D8%B1%D8%AE%D8%B1%D8% AF%D8%A7%D8%AF&action=edit&redlink=1) ۶- آذر برزین (http://fa.wikipedia.org/w/index.php?title=%D8%A2%D8%B0%D8%B1_%D8%A8%D8%B1%D8 %B2%DB%8C%D9%86&action=edit&redlink=1) ۷- آذر زردهشت (http://fa.wikipedia.org/w/index.php?title=%D8%A2%D8%B0%D8%B1_%D8%B2%D8%B1%D8 %AF%D9%87%D8%B4%D8%AA&action=edit&redlink=1)
هفت آسمان

هفت طبقه آسمان به اعتقاد بابلیان، هفت فلک، هفت گنبد خضرا، هفت گردون، هفت افلاک، هفت آسیا
هفت اعضا

۱- سر (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%D8%B1) ۲- سینه (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%87) ۳- شکم (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B4%DA%A9%D9%85) ۴و۵- دو دست (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AF%D8%B3%D8%AA) ۶و۷- دو پا (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%BE%D8%A7)
هفت الوان

هفت رنگ اصلی/ طعام نازل شده از آسمان به جهت عیسی شامل: ۱- نان (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%86%D8%A7%D9%86) ۲- نمک (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%86%D9%85%DA%A9) ۳- ماهی (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%A7%D9%87%DB%8C) ۴- سرکه (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%D8%B1%DA%A9%D9%87) ۵- عسل (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B9%D8%B3%D9%84) ۶- روغن (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B1%D9%88%D8%BA%D9%86) ۷- تره (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AA%D8%B1%D9%87)، کنایه از طعامهای مختلف

R.F.A
Monday 11 October 10, 07:27 PM
دا ولنتایم دی دا بون دا کی سوز یوخدی
هانکی کتدی دیر ولنتاین دی؟؟؟؟؟؟؟
düzdü mən kəddi dəyirəm amma lütfən biraz çıxarız olsun
çün kəddi də bir insan di və ürəyi var
bülüsüz nə qəddə kəddi dorədən gəlir tirəxtura görə özün öldürür?
bidə siz öz dilizdə galmısız ingiliz danışısız
nə vəlentaymıdi
nə tə taynıdi
sevgililər günüdi

araz_pasha
Monday 11 October 10, 07:27 PM
دا ولنتایم دی دا بون دا کی سوز یوخدی
هانکی کتدی دیر ولنتاین دی؟؟؟؟؟؟؟

ولی ولینتاین دوزتردی

تصویری از یک کارت پستال روز والنتین در حدود سال ۱۹۰۰ میلادیروز والنتین یا والنتاین، (روز عشاق و یا روز عشق*ورزی) عیدی در روز ۱۴ فوریه (۲۵ بهمن*ماه و بعضی سال*ها ۲۶ بهمن*ماه) و در برخی فرهنگ*ها روز ابراز عشق است.

این ابراز عشق معمولاً با فرستادن کارت والنتین یا خرید هدایایی مانند گل سرخ انجام می*شود. سابقهٔ تاریخی روز والنتین به جشنی که به افتخار قدیس والنتین در کلیساهای کاتولیک برگزار میشد* باز می*گرددhttp://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/37/BigPinkHeart.jp،

TimsaR
Monday 11 October 10, 07:29 PM
هفت گاو لاغر که هفت گاو فربه را خوردند

فرعون (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%81%D8%B1%D8%B9%D9%88%D9%86) خوابی دید که اینک بر کنار نهر ایستاده است که ناگاه از نهر هفت گاو خوب*صورت و فربه*گوشت برآمده بر مرغزار می*چریدند و اینک هفت گاو دیگر بدصورت و لاغرگوشت در عقب آن*ها از نهر برآمده به پهلوی آن گاوان اول به کنار نهر ایستادند و این گاوان زشت*صورت و لاغرگوشت آن هفت گاو خوب*صورت و فربه را فروبردند و فرعون بیدار شد.[۴] (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%87%D9%81%D8%AA_%28%D8%B9%D8%AF%D8%AF%29#cite_n ote-3)
هفت سنبلهٔ لاغر و هفت سنبلهٔ پُر

و باز (فرعون) بخسبید و دیگرباره خوابی دید که اینک هفت سنبلهٔ پُر و نیکو بر یک ساق برمی*آید و اینک هفت سنبلهٔ لاغر از باد شرقی پژمرده بعد از آنها می*روید و سنبلهای لاغر آن هفت سنبلهٔ فربه و پُر را فروبردند و فرعون بیدار شده دید اینک خوابی است.[۵] (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%87%D9%81%D8%AA_%28%D8%B9%D8%AF%D8%AF%29#cite_n ote-4)
هفت سال قحطی در مصر

یوسف به فرعون گفت: همانا هفت سالِ فراوانی بسیار در تمامی زمین مصر می*آید و بعد از آن هفت سالِ قحط پدید می*آید و تمامی فراوانی در زمین مصر فراموش می*شود و قحط زمین را تباه خواهد ساخت.[۶] (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%87%D9%81%D8%AA_%28%D8%B9%D8%AF%D8%AF%29#cite_n ote-5)
هفت امشاسپندان

۱- اهورامزدا (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D9%87%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%B2%D8%AF%D 8%A7) ۲- بهمن (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A8%D9%87%D9%85%D9%86) ۳- اردیبهشت (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D8%A8%D9%87%D8%B4%D8%AA) ۴- شهریور (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%88%D8%B1) ۵- اسپندارمذ (http://fa.wikipedia.org/w/index.php?title=%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D9%86%D8%AF%D8% A7%D8%B1%D9%85%D8%B0&action=edit&redlink=1) ۶- خرداد (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AF) ۷- مرداد (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AF)
هفت بازی نرد

۱- فرد ۲- زیاد ۳- خانه ۴- ستاره ۵- هزاران ۶- منصوبه ۷- طویل
هفت باطن

۱- مغز (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%BA%D8%B2) ۲- قلب (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%82%D9%84%D8%A8) ۳- جگر (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AC%DA%AF%D8%B1) ۴و۵- دو ریه (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B1%DB%8C%D9%87) ۶و۷- دو کلیه (http://fa.wikipedia.org/wiki/%DA%A9%D9%84%DB%8C%D9%87)
هفت پرده چشم

۱- ملتحمه (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D9%84%D8%AA%D8%AD%D9%85%D9%87) ۲- قرنیه (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%82%D8%B1%D9%86%DB%8C%D9%87) ۳- عنبیه (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B9%D9%86%D8%A8%DB%8C%D9%87) ۴- عنکبوتیه (http://fa.wikipedia.org/w/index.php?title=%D8%B9%D9%86%DA%A9%D8%A8%D9%88%D8% AA%DB%8C%D9%87&action=edit&redlink=1) ۵- شبکیه (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B4%D8%A8%DA%A9%DB%8C%D9%87) ۶- مشیمیه (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%B4%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%87) ۷- صلبیه (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B5%D9%84%D8%A8%DB%8C%D9%87)
هفت تنان

هفت تن از نیکان/اصحاب کهف (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D8%B5%D8%AD%D8%A7%D8%A8_%DA%A9%D9%87%D9%81) : پناه*برندگان به غار در عهد دقیانوس که ۷ تن از معتقدان به خدای واحد بودند؛ به نامهای ۱- یملیخا ۲- مکسلمینا ۳- کشفوطط ۴- تبینوس ۵- کشافطیوس ۶- ازرفطیونس ۷- یوانس بوس؛ به همراه سگی به نام قطمیر
هفت دستگاه موسیقی

۱- شور (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B4%D9%88%D8%B1) ۲- همایون (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%87%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%88%D9%86) ۳- ماهور (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%A7%D9%87%D9%88%D8%B1) ۴- چهارگاه (http://fa.wikipedia.org/wiki/%DA%86%D9%87%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87) ۵- نوا (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%86%D9%88%D8%A7) ۶- راسپنجگاه (http://fa.wikipedia.org/w/index.php?title=%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D9%86%D8% AC%DA%AF%D8%A7%D9%87&action=edit&redlink=1) ۷- سه*گاه (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%D9%87%E2%80%8C%DA%AF%D8%A7%D9%87)
هفت راوی قرآن کریم

۱- نافع بن عبدالرحمن (http://fa.wikipedia.org/w/index.php?title=%D9%86%D8%A7%D9%81%D8%B9_%D8%A8%D9 %86_%D8%B9%D8%A8%D8%AF%D8%A7%D9%84%D8%B1%D8%AD%D9% 85%D9%86&action=edit&redlink=1) ۲- عبدالرحمن بن کثیر (http://fa.wikipedia.org/w/index.php?title=%D8%B9%D8%A8%D8%AF%D8%A7%D9%84%D8% B1%D8%AD%D9%85%D9%86_%D8%A8%D9%86_%DA%A9%D8%AB%DB% 8C%D8%B1&action=edit&redlink=1) ۳- ابوعمروبن العلاء (http://fa.wikipedia.org/w/index.php?title=%D8%A7%D8%A8%D9%88%D8%B9%D9%85%D8% B1%D9%88%D8%A8%D9%86_%D8%A7%D9%84%D8%B9%D9%84%D8%A 7%D8%A1&action=edit&redlink=1) ۴- عبدالله بن عامر (http://fa.wikipedia.org/w/index.php?title=%D8%B9%D8%A8%D8%AF%D8%A7%D9%84%D9% 84%D9%87_%D8%A8%D9%86_%D8%B9%D8%A7%D9%85%D8%B1&action=edit&redlink=1) ۵- عاصم بن ابی النجود (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B9%D8%A7%D8%B5%D9%85_%D8%A8%D9%86_%D8%A7%D8%A8 %DB%8C_%D8%A7%D9%84%D9%86%D8%AC%D9%88%D8%AF) ۶- حمزه بن حبیب (http://fa.wikipedia.org/w/index.php?title=%D8%AD%D9%85%D8%B2%D9%87_%D8%A8%D9 %86_%D8%AD%D8%A8%DB%8C%D8%A8&action=edit&redlink=1) ۷- کسائی علی بن حمزه (http://fa.wikipedia.org/w/index.php?title=%DA%A9%D8%B3%D8%A7%D8%A6%DB%8C_%D8 %B9%D9%84%DB%8C_%D8%A8%D9%86_%D8%AD%D9%85%D8%B2%D9 %87&action=edit&redlink=1)
هفت سبع

قرآن (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%82%D8%B1%D8%A2%D9%86) کریم به هفت بخش تقسیم شده*است.
قاریان هفتگانه قرآن

قاریان هفتگانه (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%82%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%86_%D9%87%D9%81% D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%86%D9%87) یا قراء سبعه، ۷ تن از روخوانان سرشناس قرآن (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%82%D8%B1%D8%A2%D9%86)، کتاب مقدس اسلام (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85) بودند که در نیمه سدهٔ دوم هجری قمری می*زیستند.
هفت سین

شش چیز از سفره هفت*سین (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%87%D9%81%D8%AA%E2%80%8C%D8%B3%DB%8C%D9%86) که حرف آغازین آنها سین است؛ به اضافه خود سفره یا هفت چیز در این سفره که نام آنها با حرف سین شروع می*شود؛از قبیل سیب (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%DB%8C%D8%A8)، سنجد (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%D9%86%D8%AC%D8%AF)، سماق (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%D9%85%D8%A7%D9%82)، سرکه (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%D8%B1%DA%A9%D9%87)، سبزه (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%D8%A8%D8%B2%D9%87)، سیر (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%DB%8C%D8%B1) و سمنو (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%D9%85%D9%86%D9%88)
هفت فلز

طلا (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B7%D9%84%D8%A7)، نقره (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%86%D9%82%D8%B1%D9%87)، آهن (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A2%D9%87%D9%86)، مس (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%B3)، قلع (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%82%D9%84%D8%B9)، سرب (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%D8%B1%D8%A8) و جیوه (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AC%DB%8C%D9%88%D9%87)
هفت قسم فعل در زبان عربی

اجوف، صحیح، لفیف، مثال، مضاعف، مهموز، ناقص
هفت مردان

محمد (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF) (پیامبر اسلام)، ابوبکر (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D8%A8%D9%88%D8%A8%DA%A9%D8%B1)، عمر بن خطاب (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B9%D9%85%D8%B1_%D8%A8%D9%86_%D8%AE%D8%B7%D8%A7 %D8%A8)، عثمان (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B9%D8%AB%D9%85%D8%A7%D9%86) و علی ابن ابی*طالب (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B9%D9%84%DB%8C) (خلفای راشدین)، حسن ابن علی (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AD%D8%B3%D9%86_%D8%A7%D8%A8%D9%86_%D8%B9%D9%84 %DB%8C) و حسین ابن علی (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AD%D8%B3%DB%8C%D9%86) (دومین و سومین پیشوای شیعیان)
هفت نت موسیقی

Do Re Mi Fa Sol La Si
هفت اقلیم

یا اقالیم هفتگانه یا اقالیم سبعه (در زبان پارسی میانه هفت اقلیم (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%87%D9%81%D8%AA_%D8%A7%D9%82%D9%84%DB%8C%D9%85) را هفت کشور می*نامیدند.)


هندوستان (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%87%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86)
[[عربستان[[ و حبشستان (http://fa.wikipedia.org/w/index.php?title=%D8%AD%D8%A8%D8%B4%D8%B3%D8%AA%D8% A7%D9%86&action=edit&redlink=1)
مصر (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%B5%D8%B1) و شام (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B4%D8%A7%D9%85)
ایران (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86)
روم (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B1%D9%88%D9%85) و صقلاب (http://fa.wikipedia.org/w/index.php?title=%D8%B5%D9%82%D9%84%D8%A7%D8%A8&action=edit&redlink=1)
ترک (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AA%D8%B1%DA%A9) و یأجوج (http://fa.wikipedia.org/w/index.php?title=%DB%8C%D8%A3%D8%AC%D9%88%D8%AC&action=edit&redlink=1)
چین (http://fa.wikipedia.org/wiki/%DA%86%DB%8C%D9%86) و ماچین (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%A7%DA%86%DB%8C%D9%86)


هفت ایل قزلباش

هفت ایل ترکمان (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AA%D8%B1%DA%A9%D9%85%D8%A7%D9%86) که در زمان شاه اسماعیل صفوی اتحادیه*ای تشکیل دادند و پشتیبان او در تأسیس سلطنت شدند: استاجلو – افشار (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D9%81%D8%B4%D8%A7%D8%B1) – بهارلو (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A8%D9%87%D8%A7%D8%B1%D9%84%D9%88) – تکللو – ذوالقدر – شاملو (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B4%D8%A7%D9%85%D9%84%D9%88) – قاجار (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%82%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1)[۷] (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%87%D9%81%D8%AA_%28%D8%B9%D8%AF%D8%AF%29#cite_n ote-6)

amir_TTTT
Monday 11 October 10, 07:34 PM
بحث ولتاین یا ولنتایم را در چت روم انجام دهید:

http://forum.tractorfc.com/showthread.php?1573-(-(-(-(-))-%DA%86%D8%AA-%D8%B1%D9%88%D9%85-TractorFC-((-)-)-)-)&p=322408

raha-tttt
Monday 11 October 10, 07:37 PM
ولی ولینتاین دوزتردی

تصویری از یک کارت پستال روز والنتین در حدود سال ۱۹۰۰ میلادیروز والنتین یا والنتاین، (روز عشاق و یا روز عشق*ورزی) عیدی در روز ۱۴ فوریه (۲۵ بهمن*ماه و بعضی سال*ها ۲۶ بهمن*ماه) و در برخی فرهنگ*ها روز ابراز عشق است.

این ابراز عشق معمولاً با فرستادن کارت والنتین یا خرید هدایایی مانند گل سرخ انجام می*شود. سابقهٔ تاریخی روز والنتین به جشنی که به افتخار قدیس والنتین در کلیساهای کاتولیک برگزار میشد* باز می*گرددhttp://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/37/BigPinkHeart.jp،

بیلدیر بو موضونون اوستونده چوخ بحث الدیخ و بو نتیجیه یتیشدوخ کی ولنتاین دیر ولنتایم دی
نجه کی بسکتبالین دوزی بستکبال دی:24::24::24:

TimsaR
Monday 11 October 10, 07:40 PM
عدد هفت در اسلام

http://www.hdabir.com/images/M_images/printButton.png (http://www.hdabir.com/haft/3-guran.html?tmpl=component&print=1&page=) براي شناخت عدد هفت كه بيشتر در انجام فرايض ديني به چشم مي*خورد نخست به كلام الله مراجعه مي*كنيم و براي درك مطلب و فهم موضوع كتاب اَلمُعجَمُ المُفَهرَس تأليف استاد محمد فؤاد عبدالباقي دانشمند بزرگ مصري را ورق مي*زنيم و در صفحه 340آن كتاب درباره عدد هفت «سبع» به تفصيل سخن گفته شده كه نمونه كوچك آن در اين بخش ذكر مي*شود.
عدد هفت در عبادات اسلامي بيشتر به چشم مي*خورد نخست اينكه مي*خوانيم آسمانها هفت طبقه هستند و سوره حمد كه در نمازهاي يوميّه خوانده مي*شود به اتّفاق همه مفسّرين هفت آيه دارد و اركان نماز هفت است:نماز شب قدر دو ركعت است كه در هر ركعت بعد از حمد لازم است هفت مرتبه قل هو الله خوانده شود.


سجده موقعي صحيح است كه هفت عضو بدن با زمين تماسّ داشته باشد.

ترا بــايدكه هفت اندام هنگام نماز اندر فــروسايي به خـــــاك تيره در كيش مسلماني

و گر از نام هفت اندام پرسي گويمت اينك دو شصت پاي و دو زانو دو پنجه دست و پيشاني

در اسلام مرد نمي تواند با هفت طبقه از خويشاوندان خود كه از راه همخوني محرم هستند ازدواج نمايد:
1.مادر
2. دختر
3. خواهر
4. دختر خواهر
5. دختر برادر
6. عمّه
7. خاله
و همچنین زن.

بزرگترين عبادات در اسلام شركت در كنگره عظيم حجّ است و در اين مرحله عدد هفت بيشتر به چشم مي*خورد، اصولاً مناسك حجّ هفت تا است:
1- احرام 2- طواف 3- سعي 4- عرفات 5- مني 6- رمي 7- ذبح


« مناسك حجّ (ترجمه سيد محمود طالقاني) »


سعي بين صفا و مروه 7مرتبه است يعني آن فاصله را بايد 7 بار طيّ كرد، صفا و مروه نام دو كوه است در مكّه كه فاصله ميان آن دو كوه 420 متر است كه مي*توان گفت در آن فاصله شصت تا هفت خوابيده است.هفت بار تهليل از اعمال حجّ است. پس از ايستادن در صفا بايد هفت بار تكبير گويد و هفت بار تهليل خدا كند.

در مشعر بايد هفتاد عدد سنگريزه جمع كرد تا در مني رمي جمره نمود، در روز اوّل ورود به مني اوّلين عمل واجب رمي جمره عقبه مي*باشد، پس از نيّت كه چنين است هفت سنگ به جمره عقبه مي*زنم بايد هفت سنگريزه نه كم و نه زياد به جمره عقبه بزند. روز يازدهم و دوازدهم نيز بايد رمي جمره كرد هر روز هفت سنگريزه به جمره اوّلي و هفت سنگريزه به جمره وسطي و هفت سنگريزه به جمره عقبه بزند «روزي21سنگريزه» و اگر شب سيزدهم هم درمني بماند بايد روز سيزدهم نيز به هر يك از جمرات هفت سنگريزه بزند.

طواف «پيرامون چيزي گشتن» عبارت از هفت مرتبه دور خانه خدا گرديدن است. شروع طواف بايد از حجرالاسود باشد ودر حجر الاسود ختم شود، طواف ا ز اركان حجّ است و كسي كه عمداً ترك كند حجّ او باطل است بايد دقّت كرد كه دورهاي كعبه از هفت مرتبه كمتر يا بيشتر نباشد.


« از كتاب به سوي كعبه تأليف اكبرفرد »

در قرآن كريم دفعات از سموات سبع نام برده شده است و در سوره حجر آيه 44 مي گويد كه جهنّم هفت درب دارد.

هفت سبع: قرآن را هفت سبع ناميده اند و دو وجه تسميه براي آن ياد كرده اند. نخست آنكه قاريان قديم آن را به هفت بخش تقسيم كرده هر روز يك سبع وهر هفته يك بار ختم قرآن مي*كردند.

دوم آنكه قرآن مشتمل بر هفت موضوع است: وعد- وعيد- وعظ- قصص- امر- نهي- ادعيه


« فرهنگ معين »


در سوره يوسف آمده است كه پادشاه وقت در خواب هفت گاو فربه هفت گاو لاغر و هفت خوشه سبز گندم و هفت خوشه خشك مي*بيند. ... حضرت يوسف در تعبیر آن خواب مي*گويد كه هفت سال پرنعمت و سپس هفت سال خشك سالي خواهد شد كه شرح آن را مي*توان از تفاسير معتبر استفاده كرد.

در علم تجويد قرآن كريم
در بحث استعلاء و استفال در مورد استعلاء كه به معني برتري طلبي و در اصطلاح تجويدي تفخيم مي گويند عبارت است از 7 حرف: ص*ـ ض*ـ ط*ـ ظ*ـ خ*ـ غ*ـ ق*ـ حروف استعلاء بايد با صداي پر حجم و درشت تلفّظ شوند.

هفت بطن: هفت مفهوم كه براي آيات قرآني قايلند


حرف قرآن را بدان كه ظاهري است زير ظاهر باطني بس قاهري است
زير آن باطـن يكـي بطــن ســــــوم كه در او گردد خردها جمله گم
بطن چارم از نبي خود كس نــــديد جـز خــداي بـي نظيــر بي نديد
همچنين تا هفت بطن اي بوالكرم مي شمر تو زين حديث معتصم


حنوط: احكام حنوط هفت است بعد از غسل واجب است ميّت را حنوط كنند يعني به پيشاني كف دستها، زانوها و دو انگشت بزرگ پاها كافور بمالند.

اصولاً الفباي زبان عربي 28حرف دارد كه مي*توان گفت از چهار تا، هفت ساخته شده است و وجوه صرف هم هفت تا است:

صحيح است و مثال است و مضاعف لفيف و نــاقص و مهمـــوز و اجوف


عدد هفت نه تنها در اسلام بلكه در ساير مذاهب و اديان و در نزد اقوام هند و اروپايي نيز مقدّس مي*باشد در کتاب ريگ ودا آمده است كه هفت اسب همه گاه گردونه خورشيد را مي*كشند.
تورات «اسفار خمسه عهد عتيق» نيز هفت را عدد كامل مي*داند. گروهي از محقّقين و دانشمندان اروپا معتقدند كه نسخه تورات اصلي پس از وفات حضرت موسي در صندوق شهادت بوده علماء بني اسرائيل برحسب وصيّت حضرت موسي در هر هفت سال يك بار آنرا بيرون مي*آوردند و بر بني اسرائيل مي*خواندند. از قوم يهود خواسته شده بود كه هر هفت سال يك بار بندگان را آزاد كنند و از وامي كه به ديگران داده*اند درگذرند.

« تاريخ تمدن ويل دورانت ترجمه احمدآرام »

كتاب مقدّس عهد عتيق «سفر پيدايش باب اوّل» :
1. در ابتدا خدا آسمانها و زمين را آفريد
2. خدا فلك را بساخت
3. علف و نباتات را بيافريد
4. ماه و ستارگان را بيافريد
5. جانوران و پرندگان و خزندگان را بيافريد
6. آدم را بيافريد تا بر ماهيان دريا و پرندگان آسمان و بهايم و بر تمامي زمين و حشراتي كه بر زمين مي*خزند حكومت نمايد.
7. روز هفتم خدا از همه كار خود كه ساخته بود فارغ شد پس خدا روز هفتم *را مبارك خواند و آن را تقديس نمود. در مذهب يهود حضرت موسي در فرامين ده*گانه*اش منع كار را در روز هفتم هر هفته مي*دهد.

در مذهب يهود انسان در موارد ذيل نجس مي*باشد: در درجه اوّل زايمان در صورتي كه اولاد پسر باشد تا 7روز و اگر دختر باشد تا14روز.

«سفرلاويان باب 12»

در مذهب يهود خون نه تنها نجس نيست بلكه ماليدن و پاشيدن خون حيوان قرباني وسيله تطهير و تقدس شناخته شده است.

«سفرلاويان باب28 و آيه 15»


زن حايض 7روز نجس مي*شود وبراي تطهير كفّاره هم لازم دارد

اگر در كنار فردي كسي بميرد آن شخص تا 7روز نجس مي*شود

زني كه پسر بزايد تا 7روز نجس است و پس از آن بايد تا 33 روز در خون تطهير خود بماند و چيز مقدّس را لمس ننمايد و به مكان مقدّس داخل نشود تا ايّام طهرش به پايان برسد و اگر دختر بزايد دوره نجاست او دو هفته «14روز» و مدّتي كه بايد در خون تطهيرش بخوابد 66 روز خواهد بود.

خلاصه تطهير شدن در مذهب يهود مدّت دار است به اين معني كه شخص مدّت زماني هم بايد صبر كند و انزوا اختيار كند. در بعضي مواقع قرباني دادن هم لازم است.

خانه شخص مبروص[1] بايد 7روز بسته شود «سفر لاويان باب13»

« كتاب مطهّرات تأليف مهندس مهدي بازرگان »

مسيحيت نيز هفت را گرامي مي*دارد و آئين مسيح هفت معجزه از سي و سه معجزه *را در انجيل يوحنّا ذكر مي*كند. انجيل متي نيز ما را به شگفتي وا مي*دارد، در انجيل متي از هفت روح پليد سخن رانده است به نظر فرقه كاتوليك هفت گناه اصلي و هفت نوع توبه و هفت نوع آداب هفت نوع شادي و هفت نوع غسل تعميد وجود دارد

« دائره المعارف اجتماعي چاپ1344 »


كليساي كاتوليك مقدّسات را هفت مي*شمارد و آنها را امور مقدّسه گويند و عبارتند از:
1. تعميد كه حضرت عيسي خود آن را دستور فرموده « متي28-19 »
2. تأئيد ميثاق
3. عشاء ربّاني
4. اعتراف به گناهان و كسب مغفرت انفرادي ولي اين عمل نزد كليساي پروتستان معمول نيست
5. سازمان روحاني كليسا از مقام پاپ اعظم و كاردينالهاي او گرفته تا ادني مرتبه پيشوايان مذهبي و كشيشهاي ساده سه درجه دارند: شمّاس- كشیش- اسقف هرعيسوي بايد به اين سلسله مراتب مقدّسه اعتقاد داشته باشد
6. ازدواج كه مراسم آن بايد به ترتيب مخصوص در كليسا و در حضور كشيش انجام گيرد
7. مسح محتضر كه اين عمل نيز فقط نزد كاتوليك ها معمول است و عبارت ازآن است كه شخص مشرف به موت را با روغن زيتون مقدّس تدهين مي*كنند و اسقف بر او دعائي مخصوص مي*خواند.

« علي اصغر حكمت »


زرتشتيان اعتقاد خاصّي به هفت امشاسپندان دارند هفت فرشتگاني كه هر كدام نشانه*اي از خوبي و رستگاري هستند. زردشتيان شعارشان گفتار نيك،پندار نيك، كردار نيك است در آئين زرتشتي در پاكيزگي راه مبالغه پيموده شده است مثلاٌ ارتكاب به گناه شخص را نجس مي*نمايد
شديدترين ناپاكي، ناپاكي است كه در اثر موت بستگان به مايملك شخص تعلّق مي*گيرد.
كسان مرده به حسب درجه قرابتي كه با ميّت دارند 5 تا 30 روز نجس بوده بايد انزوا اختيار نمايند و اعتقادي كه به آب و آتش و خاك دارند باعث شده است كه ملوّث كردن اين اشياء را خطاي بزرگ بدانند به طوري كه در كتاب زند مسطور است آن چيزي كه قوّت به اشيا مي*دهد آب مي*باشد و خرّمي دنيا به آب است. مبادا آب را آلوده نموده يا در آن مرده يا ناپاك بريزند زيرا براي اينكه خوراكیها سالم باشد لازم است در آب پاك پخته شود. يكي از زشترين اعمال كه مستوجب اعدام فردي است انداختن مرده در رودخانه است.

RED-TNT
Monday 11 October 10, 07:40 PM
دا ولنتایم دی دا بون دا کی سوز یوخدی
هانکی کتدی دیر ولنتاین دی؟؟؟؟؟؟؟
دودان دا بعضی لر هله دییلر پس ولنتاین دی . :90: سن الله پیس ایشدی آیری یرده دییسیز گوللر%-(

^#(^^#(^^#(^
امیر اوزی اولده اسنوبرد استادیوما دییردی اسکوربورد کی سورالار جورلندی

همان لار کی پاشازا دییلر پاساااااااااااااااااژ


بابا نه پاشازییییییییییییییییی


;))

الشن تازالیخ دا حله جایگاه vpn استادیوما، دییلر: وی آی پی!!! =))=))=))

ولی ولینتاین دوزتردی

تصویری از یک کارت پستال روز والنتین در حدود سال ۱۹۰۰ میلادیروز والنتین یا والنتاین، (روز عشاق و یا روز عشق*ورزی) عیدی در روز ۱۴ فوریه (۲۵ بهمن*ماه و بعضی سال*ها ۲۶ بهمن*ماه) و در برخی فرهنگ*ها روز ابراز عشق است.

این ابراز عشق معمولاً با فرستادن کارت والنتین یا خرید هدایایی مانند گل سرخ انجام می*شود. سابقهٔ تاریخی روز والنتین به جشنی که به افتخار قدیس والنتین در کلیساهای کاتولیک برگزار میشد* باز می*گرددhttp://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/37/bigpinkheart.jp، (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/37/bigpinkheart.jp%D8%8C)

آقا اولار اشتباه چاپی دی ، دوزی ولنتایم دی و حتی وله تایم دوزتر دی

amir_TTTT
Monday 11 October 10, 07:41 PM
تاريخچه ولينتايندر سال هاي بسيار دور در قرن سوم ميلادي شخصي به نام كلوديوس بر روم حكومت مي كرد. او ارتش بزرگي داشت وعلاقه زيادي به كشور گشايي داشت و از تمام مردان خواسته بود كه داوطلب نبرد در جنگ شوند، اما كسي اين كار را نكرد چون همه به همسر و خانواده خود علاقه مند بودند.
كلوديوس عصباني شد و فكر عجيبي به سرش زد، فكر كرد اگر مردان را از ازدواج كردن باز دارد ديگر دلبسته نخواهند شد و همه به ارتش او خواهند پيوست. پس كلوديوس ازدواج را در كشورش غير قانوني وممنوع كرد.http://jerryandmartha.com/yourdailyart/images/valentine.jpg
در اين ميان كشيشي به نام سنت والنتين بود كه مانند بقيه مردم با اين قانون مخالف بود اوتصميم گرفت زوج هاي جوان را مخفيانه و با يك جشن كوچك به هم برساند. يك اتاق كوچك يك شمع عروس و داماد والنتين و مراسمي كه تماما در نجوا برگزار مي شد. تا اين كه يك شب آنها متوجه صداي پاي سربازان نشدند...

بله والنتين به زندان افتاد و قرار شد محاكمه شود اما مردم دسته دسته به ملاقات او ميرفتند تا بگويند كه آنها نيز مانند او به عشق ايمان دارند. يكي از ملاقات كنندگان هميشگي والنتين دختر نگهبان زندان بود كه توانسته بود هر روز با اجازه پدرش به ديدار او برود آنها گاه تا ساعت ها با هم صحبت مي كردند.تا اينكه روز 14 فوريه سال 269 ميلادي حكم والنتين صادر و او محكوم به مرگ شد.

R.F.A
Monday 11 October 10, 07:41 PM
دا ولنتایم دی دا بون دا کی سوز یوخدی
هانکی کتدی دیر ولنتاین دی؟؟؟؟؟؟؟
düzdü mən kəddi dəyirəm amma lütfən biraz çıxarız olsun
çün kəddi də bir insan di və ürəyi var
bülüsüz nə qəddə kəddi dörədən gəlir tirəxtura görə özün öldürür?
bidə siz öz dilizdə galmısız ingiliz danışısız
nə vəlentaymıdi
nə tə taynıdi
sevgililər günüdi

COCAINE
Monday 11 October 10, 07:43 PM
باو امیر تی هله شجره نامه ووروب بوراااااااااا
اولان دا بیز اوزوموز ولنتایم کاروخ دااااا

او غلط دی
ویرایش اله
یاز ولنتایم

araz_pasha
Monday 11 October 10, 07:44 PM
سايت گل - پس از مصاحبه تند و انتقادي احمديان نماينده ويژه كميته ملي المپيك كه روز گذشته در باشگاه خبرنگاران انجام پذيرفت، پیروانی در جواب وی گفت: جوابي براي حرف هاي او ندارد.
غلامحسين پيرواني سرمربي تيم ملي اميد كشورمان در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: ابتدا عنوان كنم كه اين فرد را به هيچ عنوان نمي شناسم و در صورتي كه بر سر تمرينات حضور پيدا كند با او برخورد فيزيكي مي كنم و به شدت وي را تنبيه خواهم كرد تا ديگر حوالي ما و فوتبال پيدايش نشود.:))

amir_TTTT
Monday 11 October 10, 07:44 PM
دوسلار ولنتاین نام یک شخص خاص می باشد و منظور از تاین تایم نیست time!!
البته من اوجور فیکر الیرم.

لبته تمام منابع ده من دین کیمین یازیب آما سیز نجور او نتیجیه یتیشمیسیز بولمورم!!!!!!!

oscar
Monday 11 October 10, 07:44 PM
عکس هوایی از شهر مسکو در شب


http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/7/17/152187_807.jpgسگ های گدا در خیابانی در مانیل ( فیلیپین)


http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/7/17/152188_503.jpg" فیصل احمد " مارگیر معروف مالزیایی در حال زدن بوسه بر یک مار


http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/7/17/152163_831.jpg

بدون شرح
http://www.img4up.com/up2/126545294125331.jpg
http://www.iranvij.ir/upload/images/3x4nwudfmtzw4i0fk1x.jpghttp://up.iranblog.com/Files73/808510628b824ffdad16.jpg

http://tehranpic.net/images/zb3ighjq0bugwi7fegow.jpg

araz_pasha
Monday 11 October 10, 07:45 PM
دودان دا بعضی لر هله دییلر پس ولنتاین دی . :90: سن الله پیس ایشدی آیری یرده دییسیز گوللر%-(

امیر اوزی اولده اسنوبرد استادیوما دییردی اسکوربورد کی سورالار جورلندی


الشن تازالیخ دا حله جایگاه vpn استادیوما، دییلر: وی آی پی!!! =))=))=))


آقا اولار اشتباه چاپی دی ، دوزی ولنتایم دی و حتی وله تایم دوزتر دی

ا ریضا نمنه سن دسن او دوزدی

oscar
Monday 11 October 10, 07:46 PM
آیا می دانید !!!!-شما نميتوانيد با حبس نفستان ، خودكشي كنيد-محال است كه آرنجتان را بليسيد-خوكها به لحاظ فيزيك بدني ، قادر به ديدن آسمان نيستند-هر خال "شاه" در بازي ورق ، نشانه يكي از پادشاهان بزرگ تاريخ است

خال گشنيز : اسكندر كبير

خال پيك : شاه*ديويد

خال دل : شارلماني...امپراتور فرانسه بزرگ

خال خشت : ژوليوس سزار-تنها غذايي كه فاسد نميشود عسل است-قلب انسان فشاري كافي ايجاد ميكند تا به فاصله 30 فوتي(تقريباً 8 متر)خون را به خارج از بدن پمپاژکند

-با يک مداد معمولی خطی به طول 58k/m می توان کشيد-با 30 گرم طلا نخی به طول 81 k/m می توان درست کرد-آيا ميدانستيد حس بوياييه مورچه با حس بوياييه سگ برابري ميكند-آيا ميدانستيد که ظروف پلاستيكي تقريبا پنجاه هزار سال در برابر تجزيه و فساد مقاومند


-آيا ميدانستيد که رشد كودك در بهار بيشتر است

amir_TTTT
Monday 11 October 10, 07:51 PM
(http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%AF%D9%87:Valentineandd isciples.jpg)
(http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%AF%D9%87:Valentineandd isciples.jpg)
والنتین قدیس و مریدانش


در سده (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%D8%AF%D9%87) سوم میلادی که مطابق می*شود با اوایل شاهنشاهی ساسانی (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D9%86%DB%8C) در ایران (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86)، در روم باستان فرمانروایی بوده*است بنام کلاودیوس دوم (http://fa.wikipedia.org/wiki/%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%88%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%B3_% D8%AF%D9%88%D9%85) (Claudius II). کلودیوس عقیده داشت مردان مجرد نسبت به آنانی که همسر و فرزند دارند سربازان جنگجوتر و بهتری هستند. از این رو ازدواج را برای سربازان امپراتوری روم قدغن می*کند. کلاودیوس به قدری بی*رحم وفرمانش به اندازه*ای قاطع بود که هیچ کس جرات کمک به ازدواج سربازان را نداشت. (شایان ذکر است که در آن هنگام هنوز امپراتوری روم، به آیین مسیحیت نگرویده بود و این امر تقریباً ۴۰ سال پس از دوران کلاودیوس دوم یعنی در دوران کنستانتین اول، موسوم به کنستانتین کبیر (http://fa.wikipedia.org/wiki/%DA%A9%D9%86%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%D8%AA%DB%8C%D 9%86_%DA%A9%D8%A8%DB%8C%D8%B1) صورت گرفت). اما کشیشی (http://fa.wikipedia.org/wiki/%DA%A9%D8%B4%DB%8C%D8%B4) به نام والنتین (والنتیوس)، مخفیانه عقد سربازان رومی را با دختران محبوبشان جاری می*کرد. هنگامی که کلاودیوس این امر را دریافت، والنتین را دستگیر و زندانی کرد. کلاودیوس به منظور منصرف ساختن والنتین از باور خویش، به زندان و به استقبال وی شتافت و او را مورد محبت فراوان قرار داد. این در حالی بود که والنتین نیز به گونه*ای متقابل کوشید تا کلاودیوس را به آیین مسیحیت (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%B3%DB%8C%D8%AD%DB%8C%D8%AA) فراخواند؛ امری که موجبات خشم امپراتور روم را فراهم ساخت و حکم به اعدام (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D9%85) وی داد. هنگامی که والنتین در زندان به سر می*برد، یکی از زندانبانان دختری نابینا (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%86%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D9%86%D8%A7) داشت که به زندان می*آمد به تفصیل با وَلِنتَین سخن می*گفت و درست پیش از آن که والنتین به اعدام محکوم گردد، برای آن دختر نابینا کارتی فرستاد که بر روی آن نگاشته بود: ««از طرف والنتین ِ تو» (From Your Valentine)» امضاء کرده*است، اصطلاحی که تا به امروز مورد استفاده قرار گرفته و به وفور بر روی کارتهای والنتین مشاهده می*شود.

(http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%AF%D9%87:WhiteHousePet s,_ValentinesDay2007.jpg)
(http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%AF%D9%87:WhiteHousePet s,_ValentinesDay2007.jpg)
بارنی (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%86%DB%8C_%28%D8%B3%DA%AF%29) و دوستان در روز والنتین در سال ۲۰۰۷ در کاخ سفید (http://fa.wikipedia.org/wiki/%DA%A9%D8%A7%D8%AE_%D8%B3%D9%81%DB%8C%D8%AF).


افسانه دیگر حاکی از آن است که هنگامی که والنتین را به زندان افکندند، مردم برای وی یادداشت*هایی کوچک که در لفافه پیچانده بودند و در شکافهای دیواره سلول وی جاسازی می*کردند می*فرستادند و او آنها را یافت و در حق آنان نیایش کرد. به دیگر سخن، بنیاد تاریخی کارت والنتین همین امر است. کشیش والنتیوس در ۱۴ فوریه (http://fa.wikipedia.org/wiki/%DB%B1%DB%B4_%D9%81%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%87) ۲۷۰ (http://fa.wikipedia.org/wiki/%DB%B2%DB%B7%DB%B0_%28%D9%85%DB%8C%D9%84%D8%A7%D8% AF%DB%8C%29) میلادی (در برخی روایات ۲۶۹ (http://fa.wikipedia.org/wiki/%DB%B2%DB%B6%DB%B9_%28%D9%85%DB%8C%D9%84%D8%A7%D8% AF%DB%8C%29) و مطابق با برخی روایات دیگر ۲۷۳ (http://fa.wikipedia.org/wiki/%DB%B2%DB%B7%DB%B3_%28%D9%85%DB%8C%D9%84%D8%A7%D8% AF%DB%8C%29) بعد از میلاد) اعدام شد. بنابراین او را به عنوان فدایی و شهید راه عشق می*دانند و از آن زمان والنتین تبدیل به نمادی برای عشق (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B9%D8%B4%D9%82) شده*است و بدین روست که در کشورهای جهان، به ویژه کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7%DB%8C_%D8%B4% D9%85%D8%A7%D9%84%DB%8C)، مراسم روز والنتین همه ساله در ۱۴ فوریه (http://fa.wikipedia.org/wiki/%DB%B1%DB%B4_%D9%81%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%87) برگزار می*گردد.

raha-tttt
Monday 11 October 10, 07:52 PM
düzdü mən kəddi dəyirəm amma lütfən biraz çıxarız olsun
çün kəddi də bir insan di və ürəyi var
bülüsüz nə qəddə kəddi dorədən gəlir tirəxtura görə özün öldürür?
bidə siz öz dilizdə galmısız ingiliz danışısız
nə vəlentaymıdi
nə tə taynıdi
sevgililər günüdi

عزیز هر شیه چوخ جدی توتوسان
بی خیال داااااااااااااا شوخلوخ الدوخ

araz_pasha
Monday 11 October 10, 07:54 PM
مودور اصلی صفه ده بازی بعدی نی عوضله دا او اویون اوینانیب گوتولوب دا

R.F.A
Monday 11 October 10, 08:07 PM
عزیز هر شیه چوخ جدی توتوسان
بی خیال داااااااااااااا شوخلوخ الدوخ
..........:9:
:9:...............:9:
..........:9:
:9:...............:9:
..........:9:

oscar
Monday 11 October 10, 08:13 PM
گرانقیمت ترین خانه سگ!! در دنیا

عنوان این مطلب گرانقیمت ترین خانه سگ در دنیا است. سگ خانم پاریس هیلتون معروف !!!
این خانه 250.000 دلار قیمت دارد


http://apture.s3.amazonaws.com/0000012b16e517bf193aa34f007f000000000001.image__.j pg


http://apture.s3.amazonaws.com/0000012b16e5813cef31f79a007f000000000001.image___0 01.jpg

http://apture.s3.amazonaws.com/0000012b16e5dd7664e11ba0007f000000000001.image___0 02.jpg

http://apture.s3.amazonaws.com/0000012b16e64a37f13b5ca8007f000000000001.image___0 07.jpg

http://apture.s3.amazonaws.com/0000012b16e6a2ffd68d7192007f000000000001.image___0 06.jpg

http://apture.s3.amazonaws.com/0000012b16e7d5bb3c56e647007f000000000001.image___0 12.jpg

http://apture.s3.amazonaws.com/0000012b16e8b8986b437ac3007f000000000001.image___0 17.jpg

mtraxtur
Monday 11 October 10, 08:13 PM
یاشاسن اذربایجان

oscar
Monday 11 October 10, 08:16 PM
دستگاه حفاری و خاکبرداری Bagger 288 ابزاری غول پیکر و بزرگترین خودرو در جهان است که توسط شرکت کروپ آلمان ساخته شده. این دستگاه به دلیل ظاهر ترسناکی که دارد، بیشتر شهرتش به دلیل خطراتی است که در پی دارد، اما به هر حال شما شاهد بزرگترین دستگاه متحرک دنیا و در نوع خود منحصر به فردترین آن هستید!

از این وسیله نقلیه بزرگ که دارای 720 فوت (220 متر) طول و 315 فوت (96 متر) ارتفاع است، برای راه سازی، حفاری و استخراج معدن استفاده می شود. این ماشین چنان عظمتی دارد که می تواند یک کشتی را به راحتی به دو نیم کند و یا همانطور که در تصاویر می بینید، قادر است بولدوزری را بی هیچ دردسری همانند یک زردآلو قورت دهد. با دیدن تصاویر زیر این حس در هر بیننده ایجاد می شود که انجام کارهای هرچند بزرگ از دست انسان متفکر و کاردان غیر ممکن نیست .


http://tabnak.ir/files/fa/news/1389/7/11/70713_453.jpg

http://www.funpatogh.com/Pic_Auto_Update_News/1286307021777782-2010-10-5-10-5-53.gif

http://www.funpatogh.com/Pic_Auto_Update_News/1286307022343944-2010-10-5-10-6-9.gif

http://www.funpatogh.com/Pic_Auto_Update_News/1286307023641597-2010-10-5-10-6-25.gif

http://www.funpatogh.com/Pic_Auto_Update_News/1286307024498836-2010-10-5-10-6-40.gif
http://www.funpatogh.com/Pic_Auto_Update_News/1286307025154598-2010-10-5-10-7-14.gif
http://www.funpatogh.com/Pic_Auto_Update_News/1286307029477016-2010-10-5-10-8-32.gif

http://www.funpatogh.com/Pic_Auto_Update_News/1286307030182064-2010-10-5-10-8-52.gif

http://www.funpatogh.com/Pic_Auto_Update_News/1286307031727291-2010-10-5-10-9-28.gif
http://www.funpatogh.com/Pic_Auto_Update_News/128630703485567-2010-10-5-10-10-20.gif

mtraxtur
Monday 11 October 10, 08:22 PM
دستگاه حفاری و خاکبرداری bagger 288 ابزاری غول پیکر و بزرگترین خودرو در جهان است که توسط شرکت کروپ آلمان ساخته شده. این دستگاه به دلیل ظاهر ترسناکی که دارد، بیشتر شهرتش به دلیل خطراتی است که در پی دارد، اما به هر حال شما شاهد بزرگترین دستگاه متحرک دنیا و در نوع خود منحصر به فردترین آن هستید!

از این وسیله نقلیه بزرگ که دارای 720 فوت (220 متر) طول و 315 فوت (96 متر) ارتفاع است، برای راه سازی، حفاری و استخراج معدن استفاده می شود. این ماشین چنان عظمتی دارد که می تواند یک کشتی را به راحتی به دو نیم کند و یا همانطور که در تصاویر می بینید، قادر است بولدوزری را بی هیچ دردسری همانند یک زردآلو قورت دهد. با دیدن تصاویر زیر این حس در هر بیننده ایجاد می شود که انجام کارهای هرچند بزرگ از دست انسان متفکر و کاردان غیر ممکن نیست .


http://tabnak.ir/files/fa/news/1389/7/11/70713_453.jpg

http://www.funpatogh.com/pic_auto_update_news/1286307021777782-2010-10-5-10-5-53.gif

http://www.funpatogh.com/pic_auto_update_news/1286307022343944-2010-10-5-10-6-9.gif

http://www.funpatogh.com/pic_auto_update_news/1286307023641597-2010-10-5-10-6-25.gif

http://www.funpatogh.com/pic_auto_update_news/1286307024498836-2010-10-5-10-6-40.gif
http://www.funpatogh.com/pic_auto_update_news/1286307025154598-2010-10-5-10-7-14.gif
http://www.funpatogh.com/pic_auto_update_news/1286307029477016-2010-10-5-10-8-32.gif

http://www.funpatogh.com/pic_auto_update_news/1286307030182064-2010-10-5-10-8-52.gif

http://www.funpatogh.com/pic_auto_update_news/1286307031727291-2010-10-5-10-9-28.gif
http://www.funpatogh.com/pic_auto_update_news/128630703485567-2010-10-5-10-10-20.gif:-b
:-b:-b

nazli-daniz
Monday 11 October 10, 08:28 PM
776777

778779

780

تصاویری از هیتلر که تا حال ندیدید

R.F.A
Monday 11 October 10, 08:29 PM
sağol oscar

oscar
Monday 11 October 10, 08:38 PM
هیجان باورنکردنی بر بالای برج لاس وگاس آمریکا

http://persian-star.org/1389/7/19/LasV/picture_01.jpg (http://www.persian-star.org/)


http://persian-star.org/1389/7/19/LasV/picture_02.jpg (http://www.persian-star.org/)


http://persian-star.org/1389/7/19/LasV/picture_03.jpg (http://www.persian-star.org/)


http://persian-star.org/1389/7/19/LasV/picture_04.jpg (http://www.persian-star.org/)


http://persian-star.org/1389/7/19/LasV/picture_05.jpg (http://www.persian-star.org/)


http://persian-star.org/1389/7/19/LasV/picture_06.jpg (http://www.persian-star.org/)


http://persian-star.org/1389/7/19/LasV/picture_07.jpg (http://www.persian-star.org/)


http://persian-star.org/1389/7/19/LasV/picture_08.jpg (http://www.persian-star.org/)


http://persian-star.org/1389/7/19/LasV/picture_09.jpg (http://www.persian-star.org/)


http://persian-star.org/1389/7/19/LasV/picture_10.jpg (http://www.persian-star.org/)

Amor
Monday 11 October 10, 08:39 PM
القاب تیم ها


● اسپانیا

▪ آزلگرونا ...................... باشگاه بارسلونا

▪ کهکشانی*ها، اشباح .............. باشگاه رئال*مادرید

▪ شیرها ...................... باشگاه آتلتیک بیلبائو

▪ پرنده*های عاشق ......... باشگاه اسپانیول

▪ خفاش*ها ................... باشگاه کاستلون

▪ پسران ماتریس ........... باشگاه آتلتیکو مادرید

▪ آشوبگران ................... تیم ملی فوتبال اسپانیا

● انگلستان

▪ گربه*های سیاه ................. ساندرند

▪ بدذات*ها ......................... آستون ویلا

▪ کنار رودی*ها .................... بلکبرن روورز

▪ آواره*ها ........................... بولتون واندررز

▪ دلاوران ........................... چارلتون آتلتیک

▪ بازنشسته*ها .................... چلسی

▪ آب*نبات*سازها .................... اورتون

▪ کلبه*نشین*ها .................... فولهام

▪ قرمزها ............................ لیورپول، تاتینگهام فارست

▪ آبی*های آسمانی .............. منچسترسیتی

▪ بورو ................................. میدلزبورو

▪ سیاه و سفیدها، زاغ*ها ........ نیوکاسل

▪ سفیدهای زنبقی ................ تاتنهام هانسپرز

▪ توپچی*های لندن ................. آرسنال

▪ زنبورهای سرخ ................... واتفورد

▪ چکش*ها ........................... وستهام یونایتد

▪ بیسکویت*سازها .................. ریدینگ

▪ بچه*های تخس .................... بارنزلی

▪ آبی*ها ............................... بیرمنگام سیتی

▪ پرنده*های آبی ...................... کاردیف سیتی

▪ عقاب*ها .............................. کریستال پالاس

▪ ببرها .................................. هال سیتی

▪ تراکتورسازان ........................ ایپسویچ

▪ سفیدها .............................. لیدزیونایتد

▪ روباه*ها ................................ لستر سیتی

▪ کلاه*دوزها ............................. لوتون تاون

▪ قناری*ها ............................... نورویچ سیتی

▪ جغدها ................................. شفیلد ونزدی

▪ پرهیزکاران ............................ ساوتهمپتون

▪ کوزه*گران .............................. استوک سیتی

▪ گرگ*ها ................................ ولورهمپتون

▪ نارنجی*پوشان ........................ بلکبرن

▪ خروس*جنگی*ها ..................... برادفورد سیتی

▪ زنبورها ................................. برنت فورد

▪ سینه*سرخ*ها ......................... بریستول سیتی

▪ ارواح .................................... چسترفیلد

▪ وابکینگ*ها ............................. دونکاستر

▪ شیرها .................................. میلوال

▪ سگ*های شکاری ................... هادرز فیلد تاون

▪ پینه*دوزها .............................. نورئهمپتون

▪ آسیابان*ها ............................. روترهام یونایتد

▪ قوها .................................... سوانسی سیتی

▪ تبعیدشدگان .......................... مچسترسیتی

▪ دزدان دریائی .......................... بریستول روورز

▪ دریانوردان .............................. گریمس تاون

▪ گاوهای نر ............................. هرفورد یونایتد

▪ بچه*های شرور ........................ لینکلن سیتی

▪ اژدهای قرمز .......................... رکسهام

▪ شیاطین سرخ ....................... منچستریونایتد


● آلمان

▪ اف.ث.هالیوود ............. بایرن*مونیخ*

▪ کره*اسب*ها ............... بروسیا دورتموند

▪ شیاطین سرخ ........... کایزرسلاترن

▪ بزها ........................ اف. ث. کلن

▪ شیرها ..................... مونیخ ۱۸۶۰

▪ معدنچی*ها ................ شالکه ۰۴


● فرانسه

▪ خروس*ها .................. تیم ملی فوتبال فرانسه

▪ قناری*ها ................... باشگاه نانت

▪ شیرها ..................... باشگاه لیون

▪ پسرها ..................... باشگاه مارسی

▪ شاهزاده*ها ............... باشگاه موناکو

▪ عقاب*ها ................... باشگاه نیس

▪ لک*لک*ها .................. باشگاه استراسبورگ● هلند

▪ پسران خوب ................ باشگاه آژاکس آمستردام

▪ موش*های صحرائی ....... باشگاه بره*دا

▪ کشاورزان با کلاس ........ باشگاه گراف شاپ

▪ نارنجی*پوشان ............... تیم ملی فوتبال هلند


● پرتغال

▪ عقاب*ها ...................... باشگاه بنفیکا لیسیون

▪ اژدهاها ...................... باشگاه پورتو

▪ شیرها ........................ باشگاه اسپورتینگ لیسیون


● رومانی

▪ گرگ*های قرمز ............... دینامو بخارست

▪ آسمان پرستاره ............. باشگاه استوا بخارست

▪ ۳ رنگی*ها ..................... تیم ملی فوتبال رومانی


● ترکیه

▪ عقاب*های سیاه .............. باشگاه بشیکتاش

▪ قناری*ها ........................ باشگاه فنر باغچه

▪ شیرها .......................... باشگاه گالاتاسرای● سوئد

▪ فرشته*ها ................................. باشگاه گوتبرگ


● دانمارک

▪ دینامیت ................................... تیم ملی فوتبال دانمارک


● اسکاتلند

▪ خرس*های پشمالو ....................... باشگاه گلاسکو رنجرز

▪ ارتش عصبانی ............................ تیم ملی فوتبال بلژیک

▪ گورخرها .................................... باشگاه شارلروا


● اتریش

▪ بنفشه*ها .................................... باشگاه آستریاوین


● کرواسی

▪ شیرهای آبی ................................ دینامو زاگرب


● صربستان

▪ پسران خشمگین ........................... تیم ملی فوتبال صربستان


● ایتالیا

▪ لاجوردی*پوشان ................................ تیم ملی فوتبال ایتالیا

▪ بانوی پیر ........................................ باشگاه یوونتوس

▪ پرستوها ......................................... باشگاه بره*شا

▪ جزیره*نشینان ................................... باشگاه کالیاری

▪ بنفشه*ها ........................................ باشگاه فیورنتینا

▪ افعی*ها .......................................... باشگاه اینتر

▪ عقاب*ها .......................................... باشگاه لاتزیو

▪ شیاطین سرخ و مشکی ..................... باشگاه میلان

▪ زرافه*ها ........................................... باشگاه پروجا

▪ گاوهای نر ........................................ باشگاه تورینو

▪ گرگ*ها ............................................ باشگاه رم

▪ الاغ*های پرنده ................................... باشگاه کیه*وو

oscar
Monday 11 October 10, 08:41 PM
http://persian-star.org/1389/7/19/LasV/picture_11.jpg (http://www.persian-star.org/)


http://persian-star.org/1389/7/19/LasV/picture_12.jpg (http://www.persian-star.org/)


http://persian-star.org/1389/7/19/LasV/picture_13.jpg (http://www.persian-star.org/)


http://persian-star.org/1389/7/19/LasV/picture_14.jpg (http://www.persian-star.org/)


http://persian-star.org/1389/7/19/LasV/picture_15.jpg (http://www.persian-star.org/)


http://persian-star.org/1389/7/19/LasV/picture_16.jpg (http://www.persian-star.org/)


http://persian-star.org/1389/7/19/LasV/picture_17.jpg (http://www.persian-star.org/)


http://persian-star.org/1389/7/19/LasV/picture_18.jpg (http://www.persian-star.org/)


http://persian-star.org/1389/7/19/LasV/picture_19.jpg (http://www.persian-star.org/)


http://persian-star.org/1389/7/19/LasV/picture_20.jpg (http://www.persian-star.org/)

TimsaR
Monday 11 October 10, 08:46 PM
کشف دست خط امام علی (ع) در یک مسجد +عکس (http://www.niksalehi.com/fun/page/001457.php)

به گزارش آخرین نیوز به نقل از شیعه آنلاین، اخیرا مسجدی در نزدیکی شهر مکه مکرمه کشف شد که در آن سنگ بزرگی وجود دارد و جملاتی از دست نوشته های مولای متقیان، حضرت علی (ع) بر روی آن نوشته شده است.
کارشناسان مسائل آثار تخمین زده اند که عمر این مسجد که توسط کارگرانی که در حال حفاری کوه «جمرات» بودند کشف شد، به بیش از هزار و دویست سال باز می گردد.
در همین راستا دو روز پیش نیز خبری تحت عنوان «کشف جدید قبرستان “بنی هاشم” نزدیک مسجدالحرام» از کشف قبرستان خانوادگی در اطراف مکه مکرمه که به فرزندان «بنی هاشم بن عبد مناف» و «بنی عبدالمطلب بن عبدمناف» تعلق داشته، خبر دادیم.

http://persianload.com/wp-content/uploads/2010/10/14538_PR7XQPDR_pic.jpg (http://niksalehi.com/)

oscar
Monday 11 October 10, 09:01 PM
زیباترین ایستگاه های متروی جهان

ایستگاه مترو T-Centralen استکهلم، سوئد

http://persian-star.org/1389/7/17/Metro/01.jpg (http://www.persian-star.org/)


ایستگاه مترو Solna Centrum استکهلم، سوئد

http://persian-star.org/1389/7/17/Metro/02.jpg (http://www.persian-star.org/)


ایستگاه مترو Komsomolskaya مسکو، روسیه

http://persian-star.org/1389/7/17/Metro/03.jpg (http://www.persian-star.org/)


خیابان Quirin – Platz مونیخ، آلمان

http://persian-star.org/1389/7/17/Metro/04.jpg (http://www.persian-star.org/)


متروی دوبی

http://persian-star.org/1389/7/17/Metro/05.jpg (http://www.persian-star.org/)


ایستگاه موزه تورنتو، کانادا

http://persian-star.org/1389/7/17/Metro/06.jpg (http://www.persian-star.org/)


ایستگاه مترو Iidabashi توکیو، ژاپن

http://persian-star.org/1389/7/17/Metro/07.jpg (http://www.persian-star.org/)http://persian-star.org/1389/7/17/Metro/09.jpg (http://www.persian-star.org/)


تونل متروی شانگهای چین که نورپردازی و زیبایی منحصر بفردی در آن استفاده شده است

http://persian-star.org/1389/7/17/Metro/10.jpg (http://www.persian-star.org/)http://persian-star.org/1389/7/17/Metro/12.jpg (http://www.persian-star.org/)

oscar
Monday 11 October 10, 09:09 PM
عکسهای دیدنی ساختمانی با ساختار بدن انسان (http://www.fun.persianv.com/view/005308.php)


این ساختمان در هلند ساخته شده و با سفر به درون آن می*توان با بازدید از همه بخشها، از کارکرد درست یک بدن سالم آگاه شد و آموزش دید. ارتفاع این ساختمان که از نظر ظاهری پیکر انسانی نشسته است، 35 متر است.http://tabnak.ir/files/fa/news/1389/7/15/71017_246.jpg


http://tabnak.ir/files/fa/news/1389/7/15/71018_122.jpg

http://tabnak.ir/files/fa/news/1389/7/15/71020_669.jpg


http://tabnak.ir/files/fa/news/1389/7/15/71021_356.jpg


http://tabnak.ir/files/fa/news/1389/7/15/71022_808.jpg
http://tabnak.ir/files/fa/news/1389/7/15/71025_955.jpg


http://tabnak.ir/files/fa/news/1389/7/15/71026_735.jpg

http://tabnak.ir/files/fa/news/1389/7/15/71028_549.jpg


http://tabnak.ir/files/fa/news/1389/7/15/71029_787.jpg


http://tabnak.ir/files/fa/news/1389/7/15/71030_695.jpg

oscar
Monday 11 October 10, 09:10 PM
عکسهای دیدنی عجیب*ترین غذاخوری*های جهان (http://www.fun.persianv.com/view/005308.php) 1
http://www.fararu.com/images/docs/000056/n00056456-r-b-000.jpg (http://persianv.com/)


کافه«بچه مدرسه*ای* ها» در ژاپن. در این کافه پیشخدمت ها
لباس فرم مدارس ژاپن را به تن می*کنند.


http://www.fararu.com/images/docs/000056/n00056456-r-b-001.jpg (http://www.persianv.com/)رستورانی با دکوری شبیه هواپیما و پیشخدمت هایی به شکل
خدمه هواپیما در تایوان.


http://www.fararu.com/images/docs/000056/n00056456-r-b-002.jpg (http://www.persianv.com/)رستوران انگلیسی «در آبی» در برلین آلمان. دکور این
رستوران با اشیا قراضه و کهنه تزئین شده است.


http://www.fararu.com/images/docs/000056/n00056456-r-b-003.jpg (http://www.persianv.com/)بستنی فروشی«دستشویی» در ژینگ چیانگ چین. ظروف مورد
استفاده در این بستنی فروشی مانند کاسه دستشویی است.


http://www.fararu.com/images/docs/000056/n00056456-r-b-004.jpg (http://www.persianv.com/)رستوران «تفنگها» در لبنان. در این رستوران خدمه مانند
ارتش لبنان لباس پوشیده اند.


http://www.fararu.com/images/docs/000056/n00056456-r-b-005.jpg (http://www.persianv.com/)رستوران «ارتش سرخ» در چین. خدمه این رستوران شبیه
سربازان ارتش سرخ لباس پوشیده و دیوارهای آن هم با تصاویر مائو پوشیده شده است.


http://www.fararu.com/images/docs/000056/n00056456-r-b-006.jpg (http://persianv.com/)رستورانی با خدمه شبیه بازیکنان بیس بال در توکیو.


http://www.fararu.com/images/docs/000056/n00056456-r-b-007.jpg (http://persianv.com/)رستوران هواپیمایی در نینجیانگ چین. این رستوران دکوری
شبیه به هواپیما دارد و گارسون های آن مثل مهمانداران هواپیما لباس می*پوشند.


http://www.fararu.com/images/docs/000056/n00056456-r-b-008.jpg (http://persianv.com/)رستوران سنگاپوری با صندلی* و میز چرخ دار.


http://www.fararu.com/images/docs/000056/n00056456-r-b-009.jpg (http://persianv.com/)رستوران تایوانی که شبیه بیمارستان است و پیشخدمت*های
آن مثل پرستارها لباس پوشیده و سرویس می*دهند.

oscar
Monday 11 October 10, 09:11 PM
عکسهای دیدنی عجیب*ترین غذاخوری*های جهان 2 (http://www.fun.persianv.com/view/005308.php)
http://www.fararu.com/images/docs/000056/n00056456-r-b-010.jpg (http://persianv.com/)رستوران طرفداران هیتلر در هند.


http://www.fararu.com/images/docs/000056/n00056456-r-b-011.jpg (http://persianv.com/)رستوران امریکایی «مبادله» جایی است که طرفداران تیم*ها
به نسبت طرفداری از تیم خود و میزان ارزش مالی آن تیم در زمان های مختلف برای
سفارش خود پول پرداخت می کنند.


http://www.fararu.com/images/docs/000056/n00056456-r-b-012.jpg (http://persianv.com/)رستوران خون آشام ها در بخارست رومانی. در این رستوران
پیش خدمت ها شبیه خون آشام لباس پوشیده و دکور داخلی هم مثل کلبه وحشت طراحی
شده است.


http://www.fararu.com/images/docs/000056/n00056456-r-b-013.jpg (http://persianv.com/)رستوران معلق در بلژیک که از میهمانش در فاصله 50 متری
زمین پذیرایی می کند. میز غذا خوری این رستوران با کمک جرثقیل در هوا معلق نگه
داشته می شود.


http://www.fararu.com/images/docs/000056/n00056456-r-b-014.jpg (http://persianv.com/)رستورانی شبیه دستشویی در بیجینگ چین.

TimsaR
Monday 11 October 10, 09:19 PM
معجزه های ریاضی قرآناصولاً قرآن به حدی شیوا و روان است که هر کس حتی کمترین آشنایی با زبان عربی داشته باشد با خواندن یا شنیدن قرآن ناخودآگاه در می یابد که هیچ فرد سخنوری نمی تواند چنین بیانی داشته باشد و کلام و سخن هیچ انسانی نمی تواند باشد .
خداوند متعال در سوره بقره آیه ی ۲۲ می فرماید : «اگر از آنچه که بر بنده خودمان فرو فرستاده ایم در تعجب و تردید می باشید . پس (حداقل) یک سوره مشابه آن بیاورید و در این کار از هر که خواهید کمک بگیرد . و در آیه بعد از آن می فرماید : «اگر نتوانستید که هرگز هم نخواهید توانست از آتشی بترسید که برای کافران آماده شده است» .
اصولاً قرآن به حدی شیوا و روان است که هر کس حتی کمترین آشنایی با زبان عربی داشته باشد با خواندن یا شنیدن قرآن ناخودآگاه در می یابد که هیچ فرد سخنوری نمی تواند چنین بیانی داشته باشد و کلام و سخن هیچ انسانی نمی تواند باشد .
معجزه قرآن فقط به معارف عمیق عقلی و اجتماعی ، علوم غیبی و معانی شگفت انگیز و شیوایی و روانی کلام محدود نمی شود و هر روز ابعاد تازه ای از شگفتیهای قرآن کشف می شود .
پ) کلمه (یوم) به معنای روز ، ۳۶۵ بار در قرآن کریم تکرار شده است که مساوی تعداد روزهای یکسال شمسی است .
اکنون ۲۰ مورد برای نمونه از اعجازهای عددی و ریاضی قرآن که با استفاده از کامپیوتر تاکنون مشخص شده در زیر می آوریم :
الف) کلمه (امام) به معنای رهبر و زمامدار الهی به صورت مفرد و جمع ۱۲ بار در قرآن کریم تکرار شده است که مطابق است با روایات نقل شده از پیامبر اسلام (ص) از طریق شیعه و سنی مبنی بر اینکه تعداد امامان بعد از ایشان ۱۲ نفر می باشند . برای نمونه یکی از آیات قرآن که کلمه امام در *آن آمده است ، سوره یس آ*یه ۱۲ می باشد: «وکل شییء أحصیناه فی امام مبین» و ما هر چیزی را در امام روشنگری جمع نموده ایم .
نام دوازده امام که جانشینان پیامبر (ص) می با شند عبارتند :
۱) امام امیرالمؤمنین علی بن ابیطالب (ع)
۲) امام حسن (ع)
۳) امام حسین (ع) که امام حسن و امام حسین علیهماالسلام برادر یکدیگر می باشند و هر دو فرزند امام امیرالمؤمنین (ع) می باشند در حالی که بقیه امامان علیهم السلام نسبت به یکدیگر نسبت پدر و پسر دارند
۴) امام سجاد (ع)
۵) امام محمد باقر (ع)
۶) امام جعفر صادق (ع)
۷) امام موسی کاظم(ع)
۸) امام رضا(ع)
۹) امام جواد (ع)
۱۰) امام هادی (ع)
۱۱) امام حسن عسگری(ع)
۱۲) امام مهدی (ع) که طبق اعتقادات مسلمانان او زنده و غیرقابل رؤیت و در همه جا حاضر است و روزی قدرت جهان را همراه حضرت عیسی (ع) بدست می گیرد .
برای اطلاع بیشتر رجوع کنید به کتاب شریف و مقدس «اسرار آل محمد (ص) » نوشته شاگرد و سرباز فداکار امام امیرالمؤمنین علی علیه السلام جناب سلیم بن قیس هلالی .
ب) کلمه (شهر) به معنی ماه ، ۱۲ بار در قرآن کریم تکرار شده است که مساوی تعداد ماههای یکسال است .
پ) کلمه (یوم) به معنای روز ، ۳۶۵ بار در قرآن کریم تکرار شده است که مساوی تعداد روزهای یکسال شمسی است .
ت) کلمه (ساعه) ۴۸ بار در قرآن کریم تکرار شده است که در ۲۴ مورد قبل از آن یکی از حروف ذکر شده است و در ۲۴ مورد دیگر قبل از آن حرفی وجود ندارد . بنابراین هر مورد را که در نظر بگیریم مطابق است با تعداد ساعات یک شبانه روز که ۲۴ ساعت می باشد .
ث) کلمه (سجد) به معنای سجده کرد و مشتقات آن (در زمان ماضی ، مضارع و امر) برای عاقلان ۳۴ بار تکرار شده است که این عدد برابر است با تعداد سجده های واجب روزانه ، چون روزانه ۱۷ رکعت نماز واجب است و هر رکعت ۲ سجده دارد .
ج) کلمه (رجل) به معنای مرد مساوی کلمه (امراه) به معنای زن هر کدام ۲۴ بار آمده است .
چ) کلمه (ملائکه) به معنای فرشتگان و کلمه (شیطان) به معنای اهریمن و یا جن هر کدام ۸۸ بار تکرار شده است .
ح) کلمه (استعاذه) به معنای پناه بردن و کلمه (ابلیس) به معنای شیطان هر کدام ۱۱ بار به کار رفته است .
خ) کلمه (آخرت) به معنای جهان آخرت و کلمه (دنیا) به معنای این جهان هر کدام ۱۱۵ بار تکرار شده است .
ژ کلمه (الحسنات) به معنای خوبی ها و کلمه (سیئات) به معنای گناهان هر کدام ۱۸۰ بار تکرار شده است .
د) کلمه (الحیاه) به معنای زندگی وکلمه (الموت) به معنای مرگ هر کدام ۱۴۵ بار تکرار شده است .
ذ) کلمه (ارسل) به معنای فرستاد و مشتقات آن ۵۱۳ بار در قرآن کریم تکرار شده است و نام ۲۸ پیامبری که در قرآن از آنها نامی آورده شده است نیز مجموعاً ۵۱۳ بار تکرار شده است .
ر) کلمه (الرسل) به معنای پیامبران و کلمه (الناس) به معنای مردم هر کدام ۳۶۸ بار تکرار شده است .
ز) کلمه (الرغبه) به معنای میل و کلمه (الرهبه) به معنای ترس هر کدام ۸ بار تکرار شده است .
ژ) نام مبارک پیامبر اسلام (محمد و احمد) مجموعاً ۵ بار در قرآن امده است (۴ بار محمد و ۱ بار احمد) و کلمه صلوات که به معنای درود می باشد و بیشتر برای درود فرستادن بر پیامبر و خاندان پیامبر استفاده می شود نیز ۵ بار در قرآن تکرار شده است .
س) کلمه (ایثار) به معنای گذشت و فداکاری و کلمه (شح) به معنای بخل و تنگ نظری هر کدام ۵ بار تکرار شده است .
ش) کلمه (سرور) به معنای شادی و کلمه (حزن) به معنای غم و اندوه هر کدام ۴ بار تکرار شده است .
ص) کلمه (الحر) به معنای گرما و کلمه (البرد) به معنای سرما هر کدام ۴ بار تکرار شده است .
ض) عبارت (حزب الله) به معنای یاران خداوند و عبارت (حزب الشیطان) به معنای یاران شیطان هر کدام ۳ بار تکرار شده است .
ط) در قرآن کریم به اینکه ۳۰۰ سال شمسی دقیقاً برابر ۳۰۹ سال تمام قمری است به صورت مستقیم اشاره شده است .
این مطلب وقتی مشخص شد که یکی از علمای دین یهود از حضرت امام امیرالمؤمنین (علیه السلام) پرسید : چرا قرآن مدت توقف و خواب اصحاب کهف را ۳۰۹ ذکر سال کرده است در حالی که در حاشیه تورات ما این مدت ۳۰۰ سال نوشته شده است ؟
حضرت امیر علیه السلام فرمودند : «سالهای شما شمسی است ولی سالهای ما قمری است» .
جالب اینجاست که یکی از اساتید ریاضی این محاسبات را انجام داده که خلاصه قابل فهم آن چنین است :
سال شمسی یهود ۳۶۵ روز تمام بوده است . بنابراین ۳۰۰ سال آنها می شود :
روز ۱۰۹۵۰۰=۳۶۵×۳۰۰
در حالی که سال قمری برابر است با ۳۵۴ روز و ۸ ساعت و ۴۸ دقیقه بنابراین ۳۰۹ سال قمری برابر است با :
روز ۱۰۹۵۰۰=]۴۸ دقیقه و ۸ ساعت و ۳۵۴ روز[ ×۳۰۹
پس معلوم شد که ۳۰۰ سال شمسی یهود برابر است با ۳۰۹ سال قمری نه یک روز کمتر نه بیشتر.
این در حالی است که تا صدها سال بعد از نزول قرآن هنوز شبانه روز به ۲۴ ساعت و هر ساعت به ۶۰ دقیقه و الی آخر تقسیم نشده بود . و حتی ساعت هنوز اختراع نشده بود .
بنابراین حضور هر کلمه در قرآن در مکان خاص و به تعداد معین حادی پیام و مفهوم ویژه ای می باشد که در حقیقت یک نوع از اعجاز و معجزه می باشد . زیرا مجموعه آیات قرآن در مدت نسبتاً طولانی ۲۳ سال و در اوضاع و احوال مختلف مثلاً گاهی در جنگ و گاهی در صلح ، گاهی در مکه و گاهی در شعب ابیطالب و محاصره گاهی در مدینه و گاهی در سفر و گاهی در شب و گاهی در روز بر پیامبر (ص) نازل می شد و چنین نبود که پیامبر خدا (ص) مانند مؤلفان کتابهای مختلف مدتی در کتابخانه ای خلوت کند و از سر فرصت و فراغت و یا با رجوع به منابع مختلف کتابی بنویسد .
یکی دیگر از اعجازهای قرآن که ۲ سال قبل توسط یکی از فارغ التحصیلان رشته آمار جناب آقای کوروش جم نشان کشف شده است :
قبل از *آنکه آن را توضیح دهیم ابتدا سه نکته را متذکر می شویم :
الف) همان طور که می دانیم تعداد کل آیات قرآن کریم ۶۲۳۶ آیه است که یک عدد زوج است .
ب) همچنین می دانیم که قرآن ۱۱۴ سوره دارد پس مجموعه شماره سوره های قرآن می شود ۶۵۵۵ که یک عدد فرد است: (۶۵۵۵=۱۱۴+۰۰۰+۴+۳+۲+۱)
ج) اگر شماره ی هر سوره را با تعداد آیات آن سوره جمع کنیم عدد مخصوص آن سوره بدست می آید مثلاً برای سوره حمد که اولین سوره قرآن می باشد عدد مربوط می شود ۸* (۷+۱) و برای سوره بقره می شود ۲۸۸(۲۸۶+۲) و برای سوره آل عمران عدد مربوط می شود ۲۰۳ یعنی (۲۰۰+۳) .
حال اگر این عددهای به دست آمده برای هر سوره را به تفکیک زوج و فرد در جدول های جداگانه ای قرار دهیم نتایج شگفت آوری به دست می آید .
جدول عددهای حاصله ی فرد
آل عمران ۲۰۳ مائده ۱۲۵
انعام ۱۷۱
جمع کل ۶۵۵۵
جدول عددهای حاصله ی زوج
فاتحه ۸ بقره ۲۸۸
نساء ۱۸۰
جمع کل ۶۲۳۶
چهار مطلب شگفت انگیز در این جدول ها دیده می شود :
الف)مجموع اعداد جدول زوج برابر است با ۶۲۳۶ که مساوی مجموع کل *آیات قرآن است و مجموع عددهای حاصل از جدول فرد برابر است با ۶۵۵۵ که همان عدد حاصل جمع شماره سوره های قرآن است .
ب) در هر جدول ۲۷ سوره وجود دارند که تعداد کل آیات آن سوره یک عدد زوج است و بنابراین در هر جدول نیز ۳۰ سوره وجود دارد که تعداد کل آیات آن سوره فرد است .
ج) در هر جدول به طور مساوی ۵۷ سوره قرار می گیرد .
د) مجموع اعداد جدول زوج یک عدد زوج شده است و مجموع اعداد جدول فرد یک عدد فرد شده است .

md619+
Monday 11 October 10, 10:24 PM
میوه فروشی گوگل:

http://www.monopic.com/pictures/a2fc806a6eddad5dec86c6113f9293ea.jpg

trakhtorci-seed
Monday 11 October 10, 11:28 PM
لطفا هرکس الیه بیلر منی راهنمالیخ السین
من 10 -15 دانا گیم دانلود المیشم ولی بیلارین حجمی 4 gb دان چوخدی و dvd ویرانمیرام حتا 17 gb تا جان حجملری وار
چون بیلار ایمیجدیلر رایت الینمیرم نجور بیلاری رایت الیم؟

oscar
Tuesday 12 October 10, 08:22 AM
فضاي مطالعه در كالج دانماركhttp://www.asriran.com/files/fa/news/1389/7/17/152094_830.jpg

http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/7/17/152095_980.jpg

http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/7/17/152096_799.jpg

oscar
Tuesday 12 October 10, 08:38 AM
عکسهای دیدنی تجمع خواستگاران یک دختر مقابل خوابگاه ! (http://www.persianv.com/view/%3C$MTEntryPermalink$%3E)


یانگ زنگ منگین" دانشجوی دختر دانشگاهی در چین به واسطه ی یادداشتش روی یک کاغذ بیشتر از آنچه که فکرش را می کرد در میان هم دانشکده هایش خواستگار پیدا کرد .
در 8 مارس 2010 که مصادف با روز زن در چین بود دانشگاه "علم و تکنولوژی الکترونیک" چین به تمام دختران دانشگاه یک تکه کاغذ سفید داد و از آنان خواست آرزویشان را روی آن بنویسند و روی "دیوار آرزو" ی دانشگاه بچسبانند تا همه آن را ببینند.


http://files.tabnak.com/pics/201010/201010050730442336.jpg (http://persianv.com/)

پیام "یانگ زنگ منگین"


"یانگ زنگ منگین" اینگونه روی کاغذ نوشت:
"اسم من "یانگ زنگ منگین" است دانشجوی سال اول دانشگاه و فکر می کنم که جذاب هستم .متاسفانه تا به حال نتوانستم شخص مناسبی را برای زندگیم پیدا کنم. اما به سرنوشت اعتقاد دارم. اگر کسی از شما آقایان آرزویی مانند من دارید، پایین ساختمان خوابگاه من بیایید و نام مرا با صدای بلند بین ساعت 12:30 تا 12:50 در 11 مارس فریاد بزنید. من پنهانی شما را نگاه خواهم کرد.اگر شما همانی بودید که من دنبالش هستم پایین می آیم و شما را ملاقات خواهم کرد.
این را هم اضافه می کنم که نسبت دانشجویان پسر در این دانشگاه به دختران 25 به 1 است. شما واقعا فرصت خوبی دارید!.


تجمع خواستگاران مقابل خوابگاه


http://files.tabnak.com/pics/201010/201010050730442976.jpg (http://persianv.com/)


http://files.tabnak.com/pics/201010/201010050735334332.jpg (http://persianv.com/)
پیام "یانگ زنگ منگین" در 11 مارس مشهور شد.
بیش از 2000 دانشجوی پسر مقابل خوابگاه این دختر جمع شدند.با وجود این همه ی آنها شهامت فریاد زدن نام آن دختر را نداشتند. شاید هم به این دلیل اینکار را نکردند چون آنهایی هم که نامش راصدا کردند شانسی برای ملاقت "یانگ زنگ منگین" نداشتند.http://files.tabnak.com/pics/201010/201010050730443962.jpg (http://persianv.com/)

تصویری از "یانگ زنگ منگین"

TimsaR
Tuesday 12 October 10, 08:41 AM
اهمیت آهنگ ها در زبان چینی

فرق عمده زبان چینی ماندارین با اکثر زبانهای دیگر جهان در آهنگین بودن آن می*باشد.بدین صورت که هر هجا در این زبان (chang, chung, bei, ba, lai و...) در ۴ آهنگ و تعدادی ازهجاها نیز بصورت استثنائی در ۵ آهنگ تلفّظ می*شوند.


در آهنگ اوّل هجا به صورت یکنواخت و کشیده تلفظ می*شود.
در آهنگ دوّم، در هنگام تلفّظ هجا صدای فرد به صورت تدریجی به سمت بالا می*رود.
در آهنگ سوّم صدای فرد ابتدا به سمت پایین سقوط می*کند و سپس به سمت بالا اوج می*گیرد.
در آهنگ چهارم هجا بصورت دفعی و ضربتی تلفّظ می*شود.
تلفّظ پنجم هم که بصورت استثنائی در برخی هجاها وجود دارد فاقد آهنگ است و هجا بصورت معمولی بیان می*شود.

مثال از آهنگ ها

به عنوان مثال هجای ma در آهنگ اوّل معنی مادر را می*دهد و بدین شکل نوشته می*شود(媽/妈). در اهنگ دوّم معنای کَنَف را می*دهد و بدین شکل نوشته می*شود(麻). در آهنگ سوّم معنی اسب را می*دهد و بدین شکل نوشته می*شود(馬/马). در آهنگ چهارم معنای توامان سرزنش کردن و توهین کردن را می*دهد و بدین شکل نوشته می*شود(罵/骂). در آهنگ پنجم به عنوان جزء پایانی جمله سؤالی بکار می*رود و جمله را سؤالی می*کند و بدین شکل نوشته می*شود(嗎/吗).

Zh-pinyin_tones_with_ma.ogg (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/64/Zh-pinyin_tones_with_ma.ogg)‏

oscar
Tuesday 12 October 10, 08:45 AM
لباس ها و عصای پیامبر اعظم (ص) (http://www.persianv.com/view/%3C$MTEntryPermalink$%3E)

http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/7/9/151278_637.jpg (http://www.persianv.com/)

منبع: http://www.persianv.com/view/117836.php

oscar
Tuesday 12 October 10, 08:50 AM
عکسهای دیدنی مردانی که از آمپول می*ترسند! (http://www.persianv.com/view/%3C$MTEntryPermalink$%3E)(http://persianv.com/)
http://tabnak.ir/files/fa/news/1389/7/7/70353_701.jpghttp://tabnak.ir/files/fa/news/1389/7/7/70354_118.jpghttp://tabnak.ir/files/fa/news/1389/7/7/70355_275.jpghttp://tabnak.ir/files/fa/news/1389/7/7/70356_899.jpg (http://persianv.com/)

oscar
Tuesday 12 October 10, 09:01 AM
شمشیر پیامبر(ص) (http://www.pic.persianv.com/view/000410.php)


http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/7/14/151902_648.jpg
منبع: http://www.pic.persianv.com/view/000410.php

rezapbs
Tuesday 12 October 10, 09:10 AM
حکومت زنان بر مردان
http://scoo.info/index.php/1010110A/44105161432ca6d9851322b3ae18d7b361c2f44ff74ed7d2ef 05b4d642d190bc34d86b6ef06c3b9f6dea3cfac416f5791015 568
http://scoo.info/index.php/1010110A/44105161432ca6d9851322b3ae18d7b361c2f44ff74ed7d2ef 05b4d642d190bc34d86b6ef06c3b9f6dea3cfac316f5791015 568
http://scoo.info/index.php/1010110A/44105161432ca6d9851322b3ae18d7b361c2f44ff74ed7d2ef 05b4d642d190bc34d86b6ef06c3b9f6dea3cfac516f5791015 568
http://scoo.info/index.php/1010110A/44105161432ca6d9851322b3ae18d7b361c2f44ff74ed7d2ef 05b4d642d190bc34d86b6ef06c3b9f6dea3cfac616f5791015 568
http://scoo.info/index.php/1010110A/44105161432ca6d9851322b3ae18d7b361c2f44ff74ed7d2ef 05b4d642d190bc34d86b6ef06c3b9f6dea3cfac816f5791015 568
http://scoo.info/index.php/1010110A/44105161432ca6d9851322b3ae18d7b361c2f44ff74ed7d2ef 05b4d642d190bc34d86b6ef06c3b9f6dea3cfac916f5791015 568

SHahab
Tuesday 12 October 10, 09:15 AM
گلين گداخ آغلياخ اروما گولون دولدوراخ

rezapbs
Tuesday 12 October 10, 09:22 AM
http://scoo.info/index.php/1010110A/44105161433bafd186142db1ae10c5fb6bc3fd05ec0ddfdbec 19b4d2469381ba3fdf2131b46e7fdf2ee76fa78317ad3947b5 1713d19a8ab78f54fbc8a7e7a8dec783f0dfc54d7ab5ef949c e4ffcecbb26ce5ec9bfc82e5ee53101e6a5a49db0815568

MaryaM
Tuesday 12 October 10, 09:39 AM
http://0k.07.img98.com/out.php/i229246_Persianfunirfunnymails10.jpg (http://0k.07.img98.com/out.php/i229246_Persianfunirfunnymails10.jpg)

http://0k.07.img98.com/out.php/i229245_Persianfunirfunnymails03.jpg (http://0k.07.img98.com/out.php/i229245_Persianfunirfunnymails03.jpg)

http://0k.07.img98.com/out.php/i229244_Persianfunirfunnymails07.jpg (http://0k.07.img98.com/out.php/i229244_Persianfunirfunnymails07.jpg)

http://0k.07.img98.com/out.php/i229243_n8o9tlfdwjl3q60nqxew.jpg (http://0k.07.img98.com/out.php/i229243_n8o9tlfdwjl3q60nqxew.jpg)

http://up.iranblog.com/Files/8cf1d0cf3c8c4484a4e2.jpg (http://up.iranblog.com/Files/8cf1d0cf3c8c4484a4e2.jpg)

http://up.iranblog.com/Files/d45dfdc9213145ccb9f5.jpg (http://up.iranblog.com/Files/d45dfdc9213145ccb9f5.jpg)

MaryaM
Tuesday 12 October 10, 09:46 AM
سه نفر آمریکایی و سه نفر ایرانی با همدیگر برای شرکت در یک

کنفرانس مسافرت میکردند.

در ایستگاه قطار سه آمریکایی هر کدام

یک بلیط خریدند، اما در کمال

تعجب دیدند که ایرانی ها

سه نفرشان یک بلیط خریده اند. یکی از

آمریکایی ها گفت: چطور است


که شما سه نفری با یک بلیط مسافرت


می کنید؟ یکی از ایرانی ها گفت: صبر کن تا نشانت


بدهیم.

همه سوار قطار شدند. آمریکایی ها روی صندلی های تعیین شده

نشستند، اما ایرانی ها سه

نفری رفتند توی یک توالت و در را

روی
خودشان قفل کردند. بعد، مامور کنترل قطار آمد و بلیط

ها را کنترل
کرد.

بعد، در توالت را زد و گفت: بلیط، لطفا! بعد، در توالت باز شد و از لای

در یک

بلیط آمد بیرون، مامور قطار آن بلیط را نگاه


کرد و به راهش ادامه


داد. آمریکایی ها که این را


دیدند، به این نتیجه رسیدند که چقدر

ابتکار هوشمندانه ای بوده است.

بعد از کنفرانس آمریکایی ها تصمیم گرفتند در بازگشت همان کار

ایرانی ها را انجام دهند تا از این طریق مقداری پول هم

برای

خودشان

پس انداز کنند. وقتی به ایستگاه رسیدند، سه نفر آمریکایی یک بلیط

خریدند، اما در کمال تعجب دیدند که آن سه ایرانی هیچ بلیطی

نخریدند.

یکی از آمریکایی ها پرسید: چطور می خواهید بدون بلیط سفر کنید؟

یکی از ایرانی ها گفت


صبر کن تا نشانت بدهم


سه آمریکایی و سه ایرانی سوار قطار شدند، سه آمریکایی رفتند توی

یک توالت و سه ایرانی هم رفتند توی توالت بغلی آمریکایی ها و قطار

حرکت کرد. چند لحظه بعد از حرکت قطار یکی ازایرانی ها از توالت بیرون آمد و رفت جلوی توالت

آمریکایی ها و گفت: بلیط، لطفا!
http://www.kocholo.org/modules/Forums/images/smiles/4.gif (http://www.kocholo.org/modules/Forums/images/smiles/4.gif)

rezapbs
Tuesday 12 October 10, 10:05 AM
http://www.up.farc.ir/uploads/1286946506.jpg

TimsaR
Tuesday 12 October 10, 10:12 AM
مکانیک بی سوات!اسانسور (http://scoo.info/index.php/1010110A/40b13f4fd5b1b72a26e5cf525631ac8a5f4b394c139bdc5a88 5ef9bcefb6c57c57532f8d0ff9c5d6aada5215852)http://scoo.info/index.php/1010110A/40b13f4fd5b1b72a26e5cf525631ac8a5f4b394c139bdc5a8e 53fdbfa1dac332410731f64fb6c189fe15852 (http://scoo.info/index.php/1010110A/40b13f4fd5b1b72a26e5cf525631ac8a5f4b394c139bdc5a8e 53fdbfa1da842f1f0468b41a15852)

شیر بی بخار زن ذلیل (http://scoo.info/index.php/1010110A/40b13f4fd5b1b72a26e2c05a4a2ba78b0349380f5f91df1292 5eefa3ef94c57e454374a10eb79bc9a0db5544eef248841585 2)

http://scoo.info/index.php/1010110A/40b13f4fd5b1b72a26e2c05a4a2ba78b0349380f5f84d91a8a 58efe4f0cc87291c1a2fbe1cf6d198f5810c52f0b30e9efd25 15852
http://scoo.info/index.php/1010110A/40b13f4fd5b1b72a26e2c05a4a2ba78b0349380f5f84d91a8a 58efe4f0cc87291c1a2fbe1cf6d198f5810c52f0b00e9efd25 15852
http://scoo.info/index.php/1010110A/40b13f4fd5b1b72a26e2c05a4a2ba78b0349380f5f84d91a8a 58efe4f0cc87291c1a2fbe1cf6d198f5810c52f0b10e9efd25 15852
http://scoo.info/index.php/1010110A/40b13f4fd5b1b72a26e2c05a4a2ba78b0349380f5f84d91a8a 58efe4f0cc87291c1a2fbe1cf6d198f5810c52f0b60e9efd25 15852


علائم رانندگي در قزوين (+18)


http://up.iranblog.com/Files73/e14a4935272344aaa9.jpeg (http://up.iranblog.com/Files73/e14a493527234f04aaa9.jpeg)


http://scoo.info/index.php/1010110A/40b13f4fd5b1b72a26e3d25b4334a7825e5379011f999e149a 44b3aaa483de785a0472ac0da7dc91f89c5d07afec45cebf75 aa9720189183f3992fda4915852 (http://scoo.info/index.php/1010110A/40b13f4fd5b1b72a26e3d25b4334a7825e5379011f999e149a 44b3aaa496db744e412cb415e89497a489581ca1b54195bf15 852)

ابرو گذاشتن براي چراغ ماشين:

http://scoo.info/index.php/1010110A/40b13f4fd5b1b72a26edce515639ec965e05270a1f80de06d1 5ef1aaa790c4324e4b709b11f9d891fc9b4e17b0e515852

rezapbs
Tuesday 12 October 10, 10:33 AM
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTqnYwXJBOCT5G83EbUfiDaaN9i6GG--pt9qMjM7tgFVuoBZhs&t=1&h=167&w=223&usg=__jAubMFO8UDSSlJIGT2xrq5A8aKA=

oscar
Tuesday 12 October 10, 10:53 AM
مرد ژیمناست ایرانی از هنر خود برای گدایی استفاده می کرد (http://www.pic.persianv.com/view/000386.php)http://www.parsine.com/files/fa/news/1389/7/6/18300_864.jpg (http://www.persianv.com/)

oscar
Tuesday 12 October 10, 10:57 AM
عبور خودروهای مسابقات رالی پکن تا پاریس از تبریز (1)http://www.mehrnews.com/mehr_media/image/2010/10/578979_orig.jpg
http://www.mehrnews.com/mehr_media/image/2010/10/578982_orig.jpg
http://www.mehrnews.com/mehr_media/image/2010/10/578984_orig.jpg

http://www.mehrnews.com/mehr_media/image/2010/10/578985_orig.jpg

http://www.mehrnews.com/mehr_media/image/2010/10/578986_orig.jpg

http://www.mehrnews.com/mehr_media/image/2010/10/578988_orig.jpg

http://www.mehrnews.com/mehr_media/image/2010/10/578987_orig.jpg

http://www.mehrnews.com/mehr_media/image/2010/10/578990_orig.jpg

http://www.mehrnews.com/mehr_media/image/2010/10/578989_orig.jpg
http://www.mehrnews.com/mehr_media/image/2010/10/578991_orig.jpg

oscar
Tuesday 12 October 10, 10:58 AM
عبور خودروهای مسابقات رالی پکن تا پاریس از تبریز (2)

http://www.mehrnews.com/mehr_media/image/2010/10/578992_orig.jpg

http://www.mehrnews.com/mehr_media/image/2010/10/578993_orig.jpg

http://www.mehrnews.com/mehr_media/image/2010/10/578994_orig.jpg

http://www.mehrnews.com/mehr_media/image/2010/10/578995_orig.jpg

http://www.mehrnews.com/mehr_media/image/2010/10/578997_orig.jpg

http://www.mehrnews.com/mehr_media/image/2010/10/578998_orig.jpg

http://www.mehrnews.com/mehr_media/image/2010/10/578999_orig.jpg

http://www.mehrnews.com/mehr_media/image/2010/10/579001_orig.jpg

http://www.mehrnews.com/mehr_media/image/2010/10/579000_orig.jpg

http://www.mehrnews.com/mehr_media/image/2010/10/579002_orig.jpg

naseer_tra
Tuesday 12 October 10, 11:01 AM
http://upload1.imgdl.ir/images/6271.jpg

http://upload1.imgdl.ir/images/8632.jpg

http://upload1.imgdl.ir/images/1553.jpg

saray
Tuesday 12 October 10, 12:00 PM
یانگ زنگ منگین” دانشجوی دختر دانشگاهی در چین به واسطه*ی یادداشتش روی یک کاغذ بیشتر از آنچه که فکرش را می کرد در میان هم دانشکده هایش خواستگار پیدا کرد.
در ۸ مارس ۲۰۱۰ که مصادف با روز زن در چین بود دانشگاه “علم و تکنولوژی الکترونیک” چین به تمام دختران دانشگاه یک تکه کاغذ سفید داد و از آنان خواست آرزویشان را روی آن بنویسند و روی “دیوار آرزوی” دانشگاه بچسبانند تا همه آن را ببینند.
http://persianload.com/wp-content/uploads/2010/10/201010050730442336.jpg (http://www.miyanali.com/exlink.php?url=http://persianload.com/?attachment_id=83894)
پیام “یانگ زنگ منگین”

“یانگ زنگ منگین” اینگونه روی کاغذ نوشت:
“اسم من “یانگ زنگ منگین” است دانشجوی سال اول دانشگاه و فکر می کنم که جذاب هستم. متاسفانه تا به حال نتوانستم شخص مناسبی را برای زندگیم پیدا کنم. اما به سرنوشت اعتقاد دارم. اگر کسی از شما آقایان آرزویی مانند من دارید، پایین ساختمان خوابگاه من بیایید و نام مرا با صدای بلند بین ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۲:۵۰ در ۱۱ مارس فریاد بزنید. من پنهانی شما را نگاه خواهم کرد.اگر شما همانی بودید که من دنبالش هستم پایین می آیم و شما را ملاقات خواهم کرد.
این را هم اضافه می*کنم که نسبت دانشجویان پسر در این دانشگاه به دختران ۲۵ به ۱ است. شما واقعا فرصت خوبی دارید!!

http://persianload.com/wp-content/uploads/2010/10/201010050730442976.jpg (http://www.miyanali.com/exlink.php?url=http://persianload.com/?attachment_id=83895)
http://persianload.com/wp-content/uploads/2010/10/201010050735334332.jpg (http://www.miyanali.com/exlink.php?url=http://persianload.com/?attachment_id=83896)
تجمع خواستگاران مقابل خوابگاه

پیام “یانگ زنگ منگین” در ۱۱ مارس مشهور شد.
بیش از ۲۰۰۰ دانشجوی پسر مقابل خوابگاه این دختر جمع شدند. با وجود این، همه*ی آنها شهامت فریاد زدن نام آن دختر را نداشتند. شاید هم به این دلیل اینکار را نکردند چون آنهایی هم که نامش راصدا کردند شانسی برای ملاقت “یانگ زنگ منگین” نداشتند.
http://persianload.com/wp-content/uploads/2010/10/201010050730443962.jpg (http://www.miyanali.com/exlink.php?url=http://persianload.com/?attachment_id=83897)
تصویری از “یانگ زنگ منگین

TimsaR
Tuesday 12 October 10, 01:03 PM
http://traxtorchi.ir/files/public/1285520225_2208_FT17609_ahay_adamha1_.jpg (http://traxtorchi.ir/files/public/1285520225_2208_FT17609_ahay_adamha1.jpg)

مهرداد
Tuesday 12 October 10, 01:05 PM
اوشاخلار بو حسنی گوردوس دا ؟ اله تی تی لرین اوردیدی !!!
نقده ددیخ آی اوغلان اونی ییشتیر !!یا نمنه اخی ؟ هش سوزین معنیسیده یوخیدی !!
بودا عاقیبتی !!!

http://up.iranblog.com/Files73/52fc0ce600bf45a99be2.JPG

لاب سفهلمیشدی

TimsaR
Tuesday 12 October 10, 01:21 PM
اینم سرگذشت نسل ما به روایت کاریکاتور !!!!!!!!

http://traxtorchi.ir/files/public/1278952579_248_FT17609_60tiha.jpg

traxtorsazi
Tuesday 12 October 10, 01:33 PM
http://www.irfreeup.com/css/images/no_thumbnail.jpg (http://www.irfreeup.com/viewer.php?file=cei74gvglu9cg1ea9yk.bmp)

http://www.irfreeup.com/images/xk2q0cwjmlqmy28nro9u_thumb.jpg (http://www.irfreeup.com/viewer.php?file=xk2q0cwjmlqmy28nro9u.jpg)

http://www.irfreeup.com/images/7gacl5krmarbnyhiswr_thumb.jpg (http://www.irfreeup.com/viewer.php?file=7gacl5krmarbnyhiswr.jpg)

http://www.irfreeup.com/images/uw89eqfxriwid6qbfu_thumb.jpg (http://www.irfreeup.com/viewer.php?file=uw89eqfxriwid6qbfu.jpg)

http://www.irfreeup.com/images/2ks1kk8cpkv3vgpgpxl7_thumb.jpg (http://www.irfreeup.com/viewer.php?file=2ks1kk8cpkv3vgpgpxl7.jpg)

BAHMAN_T
Tuesday 12 October 10, 03:21 PM
چند هفته ای خبری از مایلی کهن نبود اما نشست خبری بازی سایپا و شهرداری تبریز؛ عدالت است كه صغیر و كبیر فدراسیون فوتبال به امارات رفتند؟
سرمربی سایپا پس از صحبت در خصوص شکست سایپا مقابل شهرداری تبریز خطاب به فدراسیون فوتبال گفت: آیا عدالت است كه صغیر و كبیر فدراسیون فوتبال برای تماشای بازی تیم*های ایران و برزیل به امارات بروند و پول بیت المال به این شكل هزینه شود؟
وی خاطرنشان كرد: ضد انقلاب نیستم و كشورم را هم دوست دارم، اما نباید پول بیت المال به این طریق استفاده *شود و این مبالغ هدر رود. بروید میدان میوه و تره*بار را ببینید كه چگونه پیرزن*ها و پیرمردها از داخل زباله*ها، میوه*های خراب را جدا می*كنند و برای مصرف به خانه*هایشان می*برند. ما انقلاب كردیم تا در این مملكت حق به حق*دار برسد، این عدالت باید رعایت شود، اما عدم درایت برخی مدیران ما باعث شده برخی مسائل به وجود بیاید. مایلی*كهن یادآور شد: ما در این مملكت همه چیز داریم، اما باید كمی با هم كنار بیاییم، امیدوارم صحبت*هایم به طور كامل انعكاس پیدا كند. من همه مسئولیت آن را بر عهده می*گیرم.

naseer_tra
Tuesday 12 October 10, 04:00 PM
http://upload1.imgdl.ir/images/7190_32_.jpg

http://upload1.imgdl.ir/images/9060_24_.jpg

http://upload1.imgdl.ir/images/9650_97_.jpg

amir_TTTT
Tuesday 12 October 10, 04:24 PM
http://www.parsiblog.com/Images/Emotions/161.gif1389 شاخه گل سرخ به سویت فرستاده و بر تک تک گلبرگ های آن می نویسم تولدت مبارک


تولدم موبارهههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه ه\:D/:-bd:idea::139:


در 20 مهر1371 دنيا صداي گريه کودکي را شنيد که امروز تنها بهانه براي خنديدن من است . . . امروز برای منو توئه عزیزم ... تولدت مبارک . . . . . . يک تکه بلور از جنس حضور / يک ياس سپيد از رنگ اميد با هرچي وفاست از سوي خدا / همه تقديم تو باد عزيزم امروز قشنگ ترين روز زندگيمه وای که بدونی چقد خوشحالم
:excla:

google
Tuesday 12 October 10, 06:05 PM
http://moodturn.com/gfx/night/1.jpg
http://moodturn.com/gfx/rain/1.jpg
http://moodturn.com/gfx/rain/3.jpg
http://moodturn.com/gfx/night/1.jpg
http://moodturn.com/gfx/night/3.jpg
http://moodturn.com/gfx/bonfire/1.jpg
http://moodturn.com/gfx/birds/1.jpg
http://moodturn.com/gfx/birds/5.jpg
http://moodturn.com/gfx/birds/6.jpg
.
.
.
.
.
.
background به این خوشگلی پیدا میشه؟

gamos
Tuesday 12 October 10, 06:13 PM
برنده کیست و بازنده چه کسی خواهد بود ؟!

برنده متعهد میشود.
بازنده وعده میدهد.

وقتی برنده ای مرتكب اشتباه میشود، میگوید: اشتباه كردم.
وقتی بازنده ای مرتكب اشتباه میشود، میگوید: تقصیر من نبود.

برنده بیش از بازنده كار انجام میدهد، و در انتها باز هم وقت دارد.
بازنده همیشه آنقدر گرفتار است كه نمیتواند به كارهای ضروری بپردازد.

برنده به بررسی دقیق یك مشكل می پردازد.
بازنده از كنار مشكل گذشته، و آن را حل نشده رها میكند.

برنده میگوید: بیا برای مشكل راه حلی پیدا كنیم.
بازنده میگوید: هیچ كس راه حلی را نمیداند.

برنده می داند به خاطر چه چیزی پیكار میكند و بر سر چه چیزی توافق و سازش نماید.
بازنده آنجا كه نباید، سازش میكند، و به خاطر چیزی كه ارزش ندارد، مبارزه میكند.

برنده با جبران اشتباهش، تاسف و پشیمانی خود را نشان میدهد.
بازنده می گوید : "متاسفم"، اما در آینده اشتباه خود را تكرار میكند.

برنده مورد تحسین واقع شدن را به دوست داشته شدن ترجیح میدهد، هر چند كه هر دو حالت را مد نظر دارد.
بازنده دوست داشتنی بودن را، به مورد تحسین واقع شدن ترجیح میدهد، حتی اگر بهای آن خفت و خواری باشد.

برنده گوش می دهد.
بازنده فقط منتظر رسیدن نوبت خود، برای حرف زدن است.

برنده از میانه روی و نرمش خود احساس قدرت میكند.
بازنده هرگز میانه رو و معتدل نیست گاهی از موضع ضعف و گاهی همچون ستمگران فرودست رفتار میكند.

برنده میگوید: باید راه بهتری هم وجود داشته باشد.
بازنده میگوید: تا بوده همین بوده و تا هست همین است.

برنده به افراد برتر از خود، احترام میگذارد و سعی میكند تا از آنان چیزی بیاموزد.
بازنده از افراد برتر از خود، خشم و نفرت داشته و در پی یافتن نقاط ضعف آنان است.

برنده گامهای متعادلی بر میدارد.
بازنده دو نوع سرعت دارد، یا خیلی تند و یا خیلی كند.

برنده میداند كه گاهی اوقات، پیروزی به بهای بسیار گرانی بدست می آید.
بازنده بسیار مشتاق برنده شدن است، در جایی كه نه قادر به برنده شدن و نه حفظ آن است.

برنده ارزیابی درستی از تواناییهای خود داشته و هوشمندانه از ناتوانی های خود، آگاه است.
بازنده از توانایی ها و ناتوانی های واقعی خود بی خبر است.

برنده مشكلی بزرگ را انتخاب می كند و آن را به اجزای كوچكتر تفكیك میكند، تا حل آن آسان گردد.
بازنده مشكلات كوچك را آنچنان به هم می آمیزد كه دیگر قابل حل شدن نیستند.

برنده می داند كه اگر به مردم فرصت داده شود، مهربان خواهند بود.
بازنده احساس میكند كه اگر به مردم فرصت داده شود، نامهربان خواهند شد.

برنده تمركز حواس دارد.
بازنده پریشان حواس است.

برنده از اشتباهات خود درس میگیرد.
بازنده از ترس مرتكب شدن اشتباه، یادگرفته كه اقدام به هیچ كاری نكند.

برنده میكوشد تا مردم را هرگز نیازارد، مگر در مواقع نادری كه این دل آزاری در راستای یك هدف بزرگ باشد.
بازنده نمیخواهد به عمد دیگران را آزار دهد، اما ناخودآگاه همیشه این كار را میكند.

برنده ثروت اندوزی را وسیله ای برای لذت بردن از زندگی می داند.
بازنده مال اندوزی را هدف خود قرار میدهد،* بنابراین گذشته از میزان انباشت ثروت، هیچگاه نمیتواند خود را برنده محسوب كند، و هرگز برنده نمیشود.

برنده ترجیح می دهد كه، خود را مسئول شكست هایش بداند و نه دیگران را ولی وقت زیادی را صرف عیب جویی نمیكند.
بازنده شكست های خود را ناشی از، تبعیض یا سیاست می داند.

برنده معتقد است، ما با كارهای درست و اشتباه خود، سرنوشت خویش را تعیین میكنیم.
بازنده به قضا و قدر اعتقاد دارد.

برنده در چنین موقعیتی احساس میكند كه اعتبار خود را برای آینده تقویت می نماید.
بازنده از این كه بیش از آنچه می گیرد، بدهد، احساس میكند بازنده است.

برنده در هر شرایطی كه قرار بگیرد، آرامش و تعادل خود را حفظ میكند.
بازنده اگر از دیگران عقب بماند، تندخو و خشن میشود، و اگر جلوتر از دیگران باشد، بی احتیاطی میكند.

برنده میداند كه نارسایی های او جزیی از شخصیت وجودی اوست، در حالی كه می كوشد تا آثار ناگوار این نقایص را بزداید هرگز تاثیر آنها را انكار نمیكند.
بازنده از اینكه خود و یا دیگران به نقایص وی آگاهی یابند، هراسان است.

برنده در چنین شرایطی آزادانه، رنجش و آزردگی خود را بیان نموده، تخلیه ی احساسی میكند، سپس مساله را به فراموشی می سپارد.
بازنده هنگامی كه از دیگران بدرفتاری میبیند، خشم و ناخشنودی خویش را به زبان نمی آورد و زجر می كشد، و با انتقام گرفتن از خود، شرایط بدتری را پدید می آورد.

برنده میداند كه كدام تصمیم ها را به طور مستقل بگیرد، و كدام یك را پس از مشورت با دیگران حتی بازندگان اجرا نماید.
بازنده به "استقلال" خود می بالد، در حالیكه به واقع در حال خونسردی است. و به كار گروهی" خود می بالد، در صورتی كه در حال دنباله روی است، و اراده ای از خود ندارد.

برنده می داند كه هر قاعده ای در هر كتابی را می توان نادیده انگاشت جز یكی، "همانی كه هستی و میخواستی، باش"، تنها برگ برنده، در دنیا همین است.
بازنده فكر میكند كه برای بازنده شدن و برنده شدن قوانینی وجود دارد.

برنده روی پای خود می ایستد و از اینكه دیگران، به وی تكیه كنند، احساس تحمیل شدن نمی كند.
بازنده به كسانی كه از خودش قوی ترند، تكیه میكند و عقده های خود را بر سر افراد ضعیفتر از خویش خالی میكند.

برنده نسبت به فضای اطراف خود حساس است.
بازنده فقط نسبت به احساسات خود حساس است.

برنده در وجود یك آدم بد، خوبی ها را می جوید و روی همین قسمت كار میكند.
بازنده در وجود یك انسان خوب، بدی ها را می جوید. از این رو، به سختی میتواند با دیگران همكاری كند.

برنده در عین حال كه تعصبات خود را میپذیرد، تلاش میكند كه در هنگام قضاوت كردن بر این تعصبات غلبه كند.
بازنده منكر وجود هرگونه تعصب در خود است، و بنابراین در سراسر عمر، اسیر تعصبات خویش خواهد بود.

برنده هراسی ندارد از اینكه در یك موقعیت ضد و نقیض قرار گیرد، زیرا در افكارش خللی وارد نمی شود.
بازنده سازگار شدن با موقعیتهای ضد و نقیض را به كار شایسته ترجیح میدهد.

برنده بازی سرنوشت، و این حقیقت كه شایستگی ها را همواره پاداشی نیست، بی آنكه دیدگاهی بدبینانه داشته باشد، درك میكند.
بازنده بی آنكه بازی های سرنوشت را درك نماید، بدگمان است.

برنده میداند كه چگونه میتوان جدی بود، بی آن كه خشك و رسمی باشد.
بازنده غالبا خشك و رسمی است زیرا، فاقد توانایی جدی بودن است.

برنده آنچه را كه ضرورت دارد، با متانت لازم انجام می دهد، و توان خود را برای راه حل هایی ذخیره می كند كه، در آنها از حق انتخاب برخوردار است.
بازنده آنچه را كه ضرورت دارد، با حالتی اعتراض آمیز انجام می دهد، و هیچ توان و نیرویی را برای گرفتن تصمیمات اخلاقی مهم باقی نمی گذارد.

برنده ارزش های اخلاقی را، به عنوان تنها منبع قدرت حقیقی می شناسد.
بازنده چون در باطن، برای ارزشهای اخلاقی احترام اندكی قایل است، بیش از ظرفیت خویش در جهت كسب منابع قدرت بیرونی تلاش میكند.

برنده سعی میكند كه رفتارهای خود را براساس نتایج منطقی آنها قضاوت كند، و رفتارهای دیگران را، براساس قصد و نیت آنها ارزیابی كند.
بازنده رفتارهای خود را بر اساس قصد و نیت خویش و رفتارهای دیگران را بر اساس نتایج آنها ارزیابی میكند.

برنده دیگران را نكوهش می كند ولی آنها را می بخشد.
بازنده چنان بزدل است كه قادر به نكوهش دیگران نیست، و چنان حقیر است كه قادر به بخشیدن دیگران هم، نیست.

برنده پس از بیان نكته ی اصلی مورد نظرش، لب از سخن فرو می بندد.
بازنده آنقدر به صحبت ادامه می دهد، كه نكته ی اصلی را فراموش میكند.

برنده هر امتیازی را كه بتواند بدهد، می دهد جز این كه اصول بنیادی خود را فدا كند.
بازنده به خاطر هراس از دادن امتیاز به لجاجت خود ادامه می دهد، و این در حالی است كه اصول بنیادی اش رفته رفته از بین می رود.

برنده ضعفهای خود را به خدمت توانایی هایش می گیرد.
بازنده توانایی های خود را هدر میدهد، زیرا كه آنها را در خدمت ضعفهای خود به كار می گیرد.

برنده در برابر افراد سودمند و ناتوان، یكسان عمل میكند.
بازنده به تملق قدرتمندان پرداخته و ضعفا را تحقیر میكند.

برنده میخواهد مورد احترام دیگران باشد، اما ذهنش را درگیر آن نمیكند.
بازنده برای رسیدن به این هدف، دست به هر كاری میزند، اما سرانجام، با شكست روبرو می شود و به هدف اش نمی رسد.

برنده حتی زمانی كه دیگران وی را به عنوان یك خبره می شناسند، می داند كه، هنوز خیلی چیزها را نمیداند.
بازنده میخواهد كه دیگران او را یك خبره بدانند، و این نكته كه : "بسیار كم می داند" را، هنوز نیاموخته است.

برنده گشاده روست، زیرا كه میتواند بی آنكه خود را تحقیر كند، بر خطاهای خویش بخندد.
بازنده چون حتی در خلوت خویش، خود را پست و حقیر می شمارد، در حضور دیگران نیز قادر به خندیدن بر خطاهای خود نیست.

برنده نسبت به ضعفهای دیگران، غمخواری میكند، زیرا ضعفهای خود را درك نموده و آنها را پذیرفته است.
بازنده دیگران را به دلیل ضعفهایشان خوار و خفیف می شمارد، زیرا وجود ضعف در درون خود را، انكار نموده و پنهان میكند.

برنده هر كاری كه از دست اش بر آید انجام میدهد، و اگر سرانجام شكست خورد، به معجزه امید می بندد.
بازنده بدون آنكه كوچكترین تلاشی كند، به انتظار معجزه می نشیند.

برنده تا دم مرگ بیشتر از آنچه كه از دیگران میگیرد، می دهد.
بازنده تا پای جان از این توهم دست بر نمیدارد كه، "پیروزی" یعنی بیش از آنچه كه می دهی، بستانی.

برنده هنگامی كه می بیند راهی را كه در پیش گرفته است، با مسیر زندگانی او سازگار نیست، هراس از ترك كردن آن، ندارد.
بازنده "نیمه ی راهی" را در پیش گرفته و به آن، ادامه می دهد، و اهمیتی نمیدهد كه سرانجام به كجا منتهی م

oscar
Tuesday 12 October 10, 06:26 PM
فقط دراندونزی

http://salijoon.ws/mail/890710/faghat/1.jpg

فقط درچین


http://salijoon.ws/mail/890710/faghat/2.jpg

فقط در هاوایي


http://salijoon.ws/mail/890710/faghat/3.jpg

فقط در پاكستان


http://salijoon.ws/mail/890710/faghat/4.jpg

فقط درژاپن


http://salijoon.ws/mail/890710/faghat/5.jpg

فقط در تكزاس


http://salijoon.ws/mail/890710/faghat/6.jpg

فقط دراستراليا


http://salijoon.ws/mail/890710/faghat/7.jpg

فقط در هند


http://salijoon.ws/mail/890710/faghat/8.jpg

فقط در تايلند


http://salijoon.ws/mail/890710/faghat/9.jpg

فقط در ایران


http://salijoon.ws/mail/890710/faghat/11.jpg

google
Tuesday 12 October 10, 06:41 PM
http://moodturn.com/gfx/swamp/1.jpg
http://moodturn.com/gfx/rainforest/1.jpg
http://moodturn.com/gfx/rainforest/4.jpg
http://moodturn.com/gfx/rainforest/5.jpg
http://moodturn.com/gfx/thunderstorm/1.jpg
http://moodturn.com/gfx/thunderstorm/3.jpg
http://moodturn.com/gfx/thunderstorm/4.jpg
http://moodturn.com/gfx/thunderstorm/2.jpg
http://moodturn.com/gfx/thunderstorm/5.jpg
http://moodturn.com/gfx/bonfire/7.jpg
.
.
.
.
.
background به این خوشگلی پیدا میشه؟سری 2

sadra-tttt
Tuesday 12 October 10, 07:44 PM
کی جرات داره این کارو بکنه ؟


http://www.s1.img4u.net/images/0vsy641z0agwrkzkm3d3.jpg (http://www.s1.img4u.net/images/0vsy641z0agwrkzkm3d3.jpg)

Amor
Tuesday 12 October 10, 08:41 PM
طنز: فارسی را پاس بداریم !

شهرام شکیبا در خبرآنلاین نوشت:

عطف به حضور مؤثر دکتر میرجلال*الدین کزازی در کافه خبر و صحبت*هایشان در باب لزوم توجه به ادبیات فارسی و شکل انتخاب وی از کلمات و کلماتی که در عوض سایر کلمات استفاده می*کنند و ایضاً عطف به تذکر سازنده*شان بابت اینکه عوض «فیس بوک» اظهار کنیم:

«رخ*نامه» فهرست ذیل از کلمات مطرح فعلی با کلماتی که مستحسن است به آنها تبدیل شوند، به محضر شریف ملت ایران تقدیم می*گردد. [عجب فارسی نابی پاس داشتم در این پاراگراف!]

مناظره انتخاباتی: نگاهینه گزینشانه

تقریب جناحین: نزدیکی دو وره

جلسه استیضاح: همنشست خواهش به زیرکشانی

صحن علنی مجلس: آوردگاه دیدگانی همنشست

مصالح عمومی مملکت: ساختینه*گان همگان کشور

اقدام علیه امنیت کشور: روکار به همریختینگی* کشور

محمدصادق محصولی: ستوده راستگوی بارآور

قوه*قضاییه: توان داورینه

برج میلاد: راستینه زایشینه

تورم: بادکردینه

ستاد مبارزه با تورم: دورهمینه آورد بادکردینه

لوح کورش کبیر: گلینة کورش بزرگه

طرف مذاکره: اون*وری

وقایع بعد از انتخابات: شده*های پس از گزینش

محمدجواد لاریجانی: ستودة بخشندة نیمة راه هراز

حاج فرج دباغ: سروش

فراکسیون اکثریت مجلس: گروهینة بیشترینة همنشست

وزیر اطلاعات: دانای راز

وزیر علوم و تحقیقات: دانای دانش و پژوهینه*ها

مطبوعات: چاپانه*ها

اسفندیار رحیم*مشایی: رویین*تن بخشایندة پیاده*روندگی

وزیر امور*خارجه: دانای کاراهای برونی

طرح هدفمند کردن یارانه*ها: کشکینة سرکارینه

مجلس شورا: همنشست گفتارینه*پرسی

رئیس مجلس شورا: بالای همنشست گفتارینه*پرسی

رأس امور: نداریم

رئیس*جمهور: بالای مردمان

هوگو چاوز: داداش بالای مردمان

مجمع تشخیص مصلحت نظام: همنشست دریافت بایستگی راست*بودگی

واقعا خنده دار .............

riza-tiraxtor
Tuesday 12 October 10, 08:54 PM
عکس هوایی فوق العاده جالب از ریزش باران!! (حتما" ببینید)
http://www.parsine.com/files/fa/news/1389/6/31/18202_578.jpg

عکس هوایی فوق العاده جالب از ریزش باران
http://www.parsine.com/files/fa/news.../18202_578.jpg

sadra-tttt
Tuesday 12 October 10, 10:08 PM
http://sumwebs.com/storage/funzug/imgs/creativity/alphabets_creativity_01.jpg

TimsaR
Tuesday 12 October 10, 11:52 PM
علي دايي بعد از باخت به ملوان:
دليل باخت ما شعارهاي ملواني ها بود،اصلا اونها واسه فوتبال نمياند استاديوم!چرا طرفدارهاي ملوان، ميرزا كوچك خان جنگلي رو تشويق ميكردند، انزلي مال ايرانه!اين رو فراموش نكنيد!

rezapbs
Tuesday 12 October 10, 11:55 PM
علي دايي بعد از باخت به ملوان:
دليل باخت ما شعارهاي ملواني ها بود،اصلا اونها واسه فوتبال نمياند استاديوم!چرا طرفدارهاي ملوان، ميرزا كوچك خان جنگلي رو تشويق ميكردند، انزلي مال ايرانه!اين رو فراموش نكنيد!
=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

mehrazin
Wednesday 13 October 10, 07:30 AM
کاریکاتورهای انواع و اقسام گدا
http://www.bo2aks.com/pix2pix2pix2/11889.jpg

http://www.bo2aks.com/pix2pix2pix2/11890.jpg

http://www.bo2aks.com/pix2pix2pix2/11891.jpg

کاریکاتور بازیگران, کاریکاتور جدید, کاریکاتور خارجی

http://www.bo2aks.com/pix2pix2pix2/11892.jpg

http://www.bo2aks.com/pix2pix2pix2/11893.jpg

http://www.bo2aks.com/pix2pix2pix2/11894.jpg

کاریکاتور خنده دار, کاریکاتور دختر, کاریکاتور سیاسی

http://www.bo2aks.com/pix2pix2pix2/11895.jpg

http://www.bo2aks.com/pix2pix2pix2/11896.jpg

http://www.bo2aks.com/pix2pix2pix2/11897.jpg

کاریکاتور شخصیت ها, کاریکاتور طنز, کاریکاتور غمناک

http://www.bo2aks.com/pix2pix2pix2/11898.jpg

mehrazin
Wednesday 13 October 10, 07:32 AM
کاریکاتورهای انواع و اقسام گدا (2)

http://www.bo2aks.com/pix2pix2pix2/11899.jpg

http://www.bo2aks.com/pix2pix2pix2/11900.jpg

کاریکاتور های جالب و دیدنی, کاریکاتور های جدید

http://www.bo2aks.com/pix2pix2pix2/11901.jpg

http://www.bo2aks.com/pix2pix2pix2/11902.jpg

http://www.bo2aks.com/pix2pix2pix2/11903.jpg

کاریکاتور های طنز, کاریکاتور های عاشقانه

http://www.bo2aks.com/pix2pix2pix2/11904.jpg

http://www.bo2aks.com/pix2pix2pix2/11905.jpg

کاریکاتور هنرمندان

http://www.bo2aks.com/pix2pix2pix2/11906.jpg

http://www.bo2aks.com/pix2pix2pix2/11907.jpg

rezapbs
Wednesday 13 October 10, 08:34 AM
http://www.img.online-dl.com/images/9935_reeee.gif

COCAINE
Wednesday 13 October 10, 09:30 AM
بولاردا نئچه شکیلدیلر کی مثلا 20 ایل سورا همان یرده همان آدام لاردان سالینیب

گوزل دیلر

مخصوصا
هامیسینین کوکلماغی و لاپ جالیبی اوراسیدی کی او یرلرده کی عکس سالینیب ایندی همان یر ساختمان لار ی اوجالیب و ....


باخییز


http://3nasl.com/UserFiles/Contents/2130149/me_01.jpg

http://3nasl.com/UserFiles/Contents/2130149/me_04.jpg

http://3nasl.com/UserFiles/Contents/2130149/me_13.jpg

http://3nasl.com/UserFiles/Contents/2130149/me_06.jpg

http://3nasl.com/UserFiles/Contents/2130149/me_12.jpg

http://3nasl.com/UserFiles/Contents/2130149/me_30.jpg

http://3nasl.com/UserFiles/Contents/2130149/me_21.jpg

http://3nasl.com/UserFiles/Contents/2130149/me_07.jpg

http://3nasl.com/UserFiles/Contents/2130149/me_11.jpg

http://3nasl.com/UserFiles/Contents/2130149/me_23.jpg

COCAINE
Wednesday 13 October 10, 09:31 AM
http://3nasl.com/UserFiles/Contents/2130149/me_03.jpg

http://3nasl.com/UserFiles/Contents/2130149/me_02.jpg

http://3nasl.com/UserFiles/Contents/2130149/me_09.jpg

http://3nasl.com/UserFiles/Contents/2130149/me_08.jpg

http://3nasl.com/UserFiles/Contents/2130149/me_18.jpg

http://3nasl.com/UserFiles/Contents/2130149/me_17.jpg

http://3nasl.com/UserFiles/Contents/2130149/me_16.jpg

http://3nasl.com/UserFiles/Contents/2130149/me_20.jpg

http://3nasl.com/UserFiles/Contents/2130149/me_27.jpg
http://3nasl.com/UserFiles/Contents/2130149/me_24.jpg

RED-TNT
Wednesday 13 October 10, 09:41 AM
800
ماماسی دی پیس
گوزده باخمیین;;)

AliTabrizi
Wednesday 13 October 10, 10:25 AM
ریضا تاپیک لیگی نجور قاخیزیم؟؟؟

mehrazin
Wednesday 13 October 10, 01:07 PM
كاريكاتور: باز هم جواد خياباني

http://www.goaldaily.ir/Template1/CrthKarikagol.aspx?Pic=578316354_emroz.jpg http://www.goaldaily.ir/Template1/Images/PicPopup2.gif

sadra-tttt
Wednesday 13 October 10, 01:12 PM
چه زمانی جمله دوستت دارم را بگوییم؟http://www.aftab.ir/lifestyle/images/4b60d330dfbfd5cf0d19282001a68de6.jpg

تشخیص دادن زمان مناسب برای گفتن جمله دوستت دارم نیاز به مهارت دارد. دوستت دارم یک عبارت دو کلمه ای است اما اولین باری که شخص از طرف مقابل آن را می شنود یک رویداد بزرگ برای او اتفاق می افتد. اگر این جمله را زود بگویید، ریسک بزرگی کرده اید. اما اگر آن را دیر بگویید، ممکن است نامزدتان فکر کند که به آن توجهی نمی کنید. اگر کمی به روابط و احساسات گذشته تان برگردید، می توانید دوستت دارم را به زبان بیاورید.
اولین کاری که باید انجام دهید این است که به احساساتتان مراجعه کنید و ببینید چه احساسی به طرف مقابل دارید. باید مطمئن شوید که واقعا طرف مقابلتان را دوست دارید یا خیر. اگر شخص مقابل را کمی دوست دارید یا امیدوار هستید که در آینده عاشقش شوید، اکنون زمان آن نیست که به دروغ ادعا کنید که دوستش دارید و جمله دوستت دارم را به زبان بیاورید. چندوقت یکبار به دوستتان یا نامزدتان فکر می کنید؟ هدفتان از برقراری این ارتباط چیست؟ اگر فکر می کنید که واقعا و از صمیم قلب دوستش دارید به زمان ادای این جمله نزدیک شده اید.
به رابطه بینتان فکر کنید و ببینید تا چه حد پیش رفته اید. آیا پدر و مادر او را ملاقات کرده اید؟ چندوقت یکبار با یکدیگر صحبت می کنید؟ اگر هر دوی شما به یکدیگر متعهد هستید، با فاصله زمانی کمی با یکدیگر صحبت می کنید و با یکدیگر برای آینده تان برنامه ریزی می کنید، اکنون زمان آن است که این عبارت دو کلمه ای را به زبان بیاورید.
درمورد زمان گفتن جمله دوستت دارم تصمیم بگیرید، و با گفتن دوستت دارم یک زمان استثنایی خلق کنید. توجه داشته باشید که ممکن است وقتی شما دوستت دارم را به زبان می آورید، شخص مقابلتان آن را متقابلا به شما نگوید. اگر چنین موردی برایتان اتفاق افتاد، به بهترین نحو با آن برخورد کنید. ممکن است شخص مقابل شما، زمان بیشتری برای گفتن دوستت دارم نیاز داشته باشد.

md619+
Wednesday 13 October 10, 01:31 PM
گوگل - ده تورکجه "سسلی آراما" گلیر (http://www.gunazport.com/site/kultur/39-yazi/2035-google)


"google"، دانیشاراق آختاریش امکانی تانییان "وویس سیرچ" سرویسی، تورکیه*ده و تورکجه اولاراق سوناجاق.
موبایل جیهاز ایشله*دیجیلرینه آختارماق ایسته*دیکلری کلمه*لری یازاراق دئییل، دانیشاراق آختارما امکانی تانییان "وویس سیرچ" اوچون "google" تورکیه اکیبی*نین اؤنوموزده*کی گونلرده تانیتیم توپلانتیسی دوزنله*یه*جگی بیلدیریلدی.


تي آر تي

ayti
Wednesday 13 October 10, 04:44 PM
روانشناسی چهره صورت

صورت گرد
صاحب اين گونه چهره فردي است بسيار درويش مسلك، مهربان كه عاشق صلح و صفا ميباشد اين فرد ميتواند عاشق بسيار خوبي باشد.

صورت چهار گوش:
صاحب يك چنين چهره اي حتما از اراده بسيار قوی برخوردار است و به احتمال خيلي زياد هم به رهبري گروهي خواهد رسيد. جنگجوي بسار خوبي است و در عشق بسيار رك گو و مصمم ميباشد.

صورت شبه مثلث:
صاحب يك چنين صورتي از هوشي بسيار زياد و استعداد فوق العاده اي برخوردار ميباشد. اين فرد عاشقي بسيار مهربان و وفا دار به حساب مي آيد.

صورت سه گوش:
صاحب يك چنين چهره اي بسيار حساس ميباشد. فرد با وجود حساس بودن بسيار درونگرا نيز ميباشد. اين گونه افراد بعضي وقتها رويايي و رويا پرست ميشوند و امکان زيادي نيز وجود دارد كه حيله گر نيز باشند اين گونه افراد ميتوانند خيلي حسود باشند و در عين حال كمترين وفاداري نسبت به همسر و محبوبشان ندارند.

صورت مستطيلي:
صاحب اين گونه چهره هميشه در زندگي موفق ميباشد. جاه طلب هستند و حتما نيز به مقامهاي بالايي خواهند رسيد. بسيار قدرتمند هستند و همه را در سطح پايين تر خورد ميبينند.

ابرو

دلپسند ترين ابرو آني است كه بسيار تميز و كشيده باشد و قوس زيبايي روي چشم باشد.اگر انتهاي باريك ابرو به طرف بالا متمايل شده باشد صاحب آن بسيار شجاع و وفا دار ميباشد و در سخت ترين شرايط نيزدوست و محبوبش را تنها نخواهد گذاشت.

اگر انتهاي ابرويي دراز و متمايل به پايين باشد صاحب آن بسيا خوش شانس خواهد بود و در موقعيت اجتماعي حتما مقام بالايي خواهد يافت و بسيار ثروتمند خواهد شد. داشتن همسري با اين مشخصات آرامش خيال به همراه خواهد داشت.

اگر ابرو پر پشت و كوتاه باشدصاحب آن بسيار با شخصيت و خانواده دوست و متعصب خواهد بود.

اگر موهاي ابرويي در دو جهت مخالف رشد كرده باشد صاحب آن غير قابل اطمينان و اعتماد خواهد بود.

اگر ابرويي به طور مستقيم و متمايل به بالا باشد صاحب آن بسيار رويايي و ميتواند عاشقي بسيار هيجان انگيز باشد.

ابروان قوسي به شخصي تعلق دارند كه بسيار زورگو، خود مختار با قدرت بيش از اندازه و غير قابل كنترل جنسي ميباشد.

ابرواني كه در وسط به هم رسيده باشندبه شخصي تعلق دارند كه بسيار مصمم ميباشد و بجز عقيده خودش به عقيده كسي اهميت نميدهد و ميتواند عاشقي بسيار زورگو باشد.

صاحبان آبروان مستقيم و به هم چسبيده بسيار رك گو هستند و به نظريه و عقايد ديگران در مورد خود كمترين اهميتي نميدهند.

چشمها

صاحب چشمهاي درشت ، بسيار حساس و در عين حال از صميميت زياد برخوردارند.

اگر مردمك چشمي درشت باشد صاحب آن بسيار سخاوتمند و وفادار و صميمي ميباشد و نسبت به معشوق و همسر وفادار خواهد بود.

اگر مردمك چشمي كوچك است صاحب آن حساس و شخصيتي منزوي طلب خواهد داشت.

اگر عنبيه چشمي درشت باشد، صاحب آن بسيار حساس بوده وبه راحتي ميرنجد و ممكن است بدون دليل خوشحال شود و با كوچكترين بهانه اي به گريه بيفتد.

اگر عنبيه چشمي كوچك باشد صاحب آن احتياج بسيار زيادي به توجه ديگران دارد و به سادگي احساسش را بروز نميدهد.

چشماني كه بيش از حد معمول به هم نزديك باشند ، صاحب آن بسيارنكته سنج خواهد بود و جزئيات هيچ چيز از نظرش دور نخواهند ماند. گاهي اوقات يك چنين افرادي ميتوانند بسيار تنگ نظر باشند.

اگر چشماني بيش از حد معمول از هم فاصله داشته باشند صاحب آن بسيار متفكر خواهد بود. يك چنين شخصي از وسعت فكري بيش از اندازه برخوردار خواهد بود و به طور كلي يك چنين افرادي را ميتوان بسيار باهوش و در عين حال روشنفكر ناميد. خواسته ها و توقعات يك چنين فردي از زندگي بيش از حد ميباشد و اراده اش را هو دارد كه به همه خواسته هاي خود برسد.

دماغ

دماغ كوتاه:
صاحب يك چنين دماغي حتما داراي يك شخصيت ممتاز ميباشد، با روحيه اي بسيار شاد و با دست و دلبازي بسيار زياد . عشق براي يك چنين شخصيتي بسيار مهم به شمار ميرود و خود نيز بسيار عاطفي ميباشند.

دماغ بلند:
قدرت اراده بسيار زياد و طبيعت گرم از مختصات چنين دماغي هستند، يك چنين شخصي از نظر جنس مخالف بسيار محبوب ميباشد و در عين حال نيز خود فردي بسيار مسئول ميباشد. اگر دماغ شخصي بسيار بلند ميباشد شخصي بيش از اندازه جاه طلب خواهد بود و در عين حال بسيار كله شق.

اگر دماغي به صورت محدب باشد صاحب آن عاشق تفريح ميباشد و همه سعيش را براي خوشحال كردن محبوب ، دوست و همسرخود خواهدنمود. در عين حال صاحب يك چنين دماغي شخصي بسيار پول پرست خواهد بود ولي اگر كسي صاحب دماغ مقعري باشد، برعكس بالايي بسيار سخاوتمند و دست و دلباز خواهد بود و براي محبوب و همسرش مرتب كادوهاي گرانبها خواهد خريد .


اگر دماغي بسيار پهن باشد صاحب آن بسيار حساب گر خواهد بود و در عين حال در عشق و ازدواج بسيار وفا دار است .

لبها

اگر شخصي صاحب لبهاي باريك باشد هرگز نبايد از او انتطار ابراز عشق و عاطفه زياد داشت و هر گاه يك چنين فردي به شما ابراز عشق بكند بايد آن را جزو يكي از معجزات به حساب بياوريد.

صاحب لبهاي پر گوشت و كلف حتما بسيار حراف تشريف دارد و سخنش نيز دلنشين خواهد بود. اين شخص هميشه آماده كمك به كساني است كه احتياج به او دارند و در عين حال كه سخنران بسيار خوبي به حساب مي آيد مستمع فوق العاده اي نيز هست . اين گونه افراد بسيار قابل اعتماد ميباشند و از طرف ديگر بسيار شهوت پرست نيز ميباشند.

Amor
Wednesday 13 October 10, 07:22 PM
http://up.iranblog.com/Files73/f5f12f3be9094c0da8dd.gif

nazli-daniz
Wednesday 13 October 10, 07:32 PM
انوع گدا ها

815

816

817

818


http://up.iranblog.com/Files73/bba0bc481a754693b738.jpg
http://up.iranblog.com/Files73/01a1a8e4d92e4053bbdb.jpg
http://up.iranblog.com/Files73/cd9cbb9d977245c7af10.jpg
http://up.iranblog.com/Files73/6582825c35f546ec8e77.jpg
http://up.iranblog.com/Files73/700a2edc2cf44db4b3ae.jpg
http://up.iranblog.com/Files73/42437c43efdd4158b971.jpg

raha-tttt
Wednesday 13 October 10, 07:49 PM
موش ازشكاف ديوار سرك كشيد تا ببيند اين همه سروصدا براي چيست . مرد مزرعه دار تازه از شهر رسيده بود و بسته اي با خود آورده بود و زنش با خوشحالي مشغول باز كردن بسته بود.

موش لب هايش را ليسيد و با خود گفت :« كاش يك غذاي حسابي باشد .»

اما همين كه بسته را باز كردند ، از ترس تمام بدنش به لرزه افتاد ؛ چون صاحب مزرعه يك تله موش خريده بود.

موش با سرعت به مزرعه برگشت تا اين خبر جديد را به همه ي حيوانات بدهد . او به هركسي كه مي رسيد ، مي گفت :« توي مزرعه يك تله موش آورده اند، صاحب مزرعه يك تله موش خريده است . . . »

مرغ با شنيدن اين خبر بال هايش را تكان داد و گفت : « آقاي موش ، برايت متأسفم . از اين به بعد خيلي بايد مواظب خودت باشي ، به هر حال من كاري به تله موش ندارم ، تله موش هم ربطي به من ندارد.»

ميش وقتي خبر تله موش را شنيد ، صداي بلند سرداد و گفت : «آقاي موش من فقط مي توانم دعايت كنم كه توي تله نيفتي ، چون خودت خوب مي داني كه تله موش به من ربطي ندارد. مطمئن باش كه دعاي من پشت و پناه تو خواهد بود.»

موش كه از حيوانات مزرعه انتظار همدردي داشت ، به سراغ گاو رفت. اما گاو هم با شنيدن خبر ، سري تكان داد و گفت : « من كه تا حالا نديده ام يك گاوي توي تله موش بيفتد.!» او اين را گفت و زير لب خنده اي كرد ودوباره مشغول چريدن شد.

سرانجام ، موش نااميد از همه جا به سوراخ خودش برگشت و در اين فكر بود كه اگر روزي در تله موش بيفتد ، چه مي شود؟

در نيمه هاي همان شب ، صداي شديد به هم خوردن چيزي در خانه پيچيد. زن مزرعه دار بلافاصله بلند شد و به سوي انباري رفت تا موش را كه در تله افتاده بود ، ببيند.

او در تاريكي متوجه نشد كه آنچه در تله موش تقلا مي كرده ، موش نبود ، بلكه يك مار خطرناكي بود كه دمش در تله گير كرده بود . همين كه زن به تله موش نزديك شد ، مار پايش را نيش زد و صداي جيغ و فريادش به هوا بلند شد. صاحب مزرعه با شنيدن صداي جيغ از خواب پريد و به طرف صدا رفت ، وقتي زنش را در اين حال ديد او را فوراً به بيمارستان رساند. بعد از چند روز ، حال وي بهتر شد. اما روزي كه به خانه برگشت ، هنوز تب داشت . زن همسايه كه به عيادت بيمار آمده بود ، گفت :« براي تقويت بيمار و قطع شدن تب او هيچ غذايي مثل سوپ مرغ نيست .»

مرد مزرعه دار كه زنش را خيلي دوست داشت فوراً به سراغ مرغ رفت و ساعتي بعد بوي خوش سوپ مرغ در خانه پيچيد.

اما هرچه صبر كردند ، تب بيمار قطع نشد. بستگان او شب و روز به خانه آن ها رفت و آمد مي كردند تا جوياي سلامتي او شوند. براي همين مرد مزرعه دار مجبور شد ، ميش را هم قرباني كند تا باگوشت آن براي ميهمانان عزيزش غذا بپزد.

روزها مي گذشت و حال زن مزرعه دار هر روز بدتر مي شد . تا اين كه يك روز صبح ، در حالي كه از درد به خود مي پيچيد ، از دنيا رفت و خبر مردن او خيلي زود در روستا پيچيد. افراد زيادي در مراسم خاك سپاري
او شركت كردند. بنابراين ، مرد مزرعه دار مجبور شد ، از گاوش هم بگذرد و غذاي مفصلي براي ميهمانان دور و نزديك تدارك ببيند.

حالا ، موش به تنهايي در مزرعه مي گرديد و به حيوانان زبان بسته اي فكر مي كرد كه كاري به كار تله موش نداشتند!

نتيجه ي اخلاقي : اگر شنيدي مشكلي براي كسي پيش آمده است و ربطي هم به تو ندارد ، كمي بيشتر فكر كن. شايد خيلي هم بي ربط نباشد!

saeedEz
Wednesday 13 October 10, 11:03 PM
یه روز یه ترکه،
اسمش ستار خان بود، شاید هم باقر خان.. ؛
خیلی شجاع بود، خیلی نترس.. ؛
یکه و تنها از پس ارتش حکومت مرکزی براومد!
جونش رو گذاشت کف دستش و سرباز راه مشروطیت و آزادی شد،
فداکاری کرد، برای ایران، برای من و تو.. ،
برای اینکه ما یه روزی تو این مملکت آزاد زندگی کنیم.. .

یه روز یه رشتیه.. ! -
اسمش میرزا کوچک خان بود، میرزا کوچک خان جنگلی؛
برای مهار کردن گاو وحشی قدرت مطلقه تلاش کرد،
برای اینکه کسی تو این مملکت ادعای خدایی نکنه؛
اونقدر جنگید تا جونش رو فدای سرزمینش کرد ...

یه روز یه لره بود،

کریم خان زند
ساده زیست ، نیك سیرت و عدالت پرور بود و تا ممكن می شد از شدت عمل احتراز می كرد.


یه روز ما همه با هم بودیم.. ،
ترک و رشتی و لر و اصفهانی و ... !
تا اینکه یه عده رمز دوستی ما رو کشف کردند
و قفل دوستی ما رو شکستند .. ؛

حالا دیگه ما برای هم جوک می سازیم،
به همدیگه می خندیم،
و اینجوری شادیم ...
خیلی خوش می گذره

نه ؟؟؟

sadra-tttt
Thursday 14 October 10, 12:27 AM
عبور بزرگراه از داخل ساختمان

http://axerooz.files.wordpress.com/2010/10/join.jpg?w=400&h=600

MaryaM
Thursday 14 October 10, 10:31 AM
عكسهايي بينظير از نقاشي چهره روي ديوار ;;)


http://www.thisblogrules.com/wp-content/uploads/2009/08/realisticwalldrawings_09.jpg (http://pic.kocholo.org/)

http://www.thisblogrules.com/wp-content/uploads/2009/08/realisticwalldrawings_11.jpg http://www.thisblogrules.com/wp-content/uploads/2009/08/realisticwalldrawings_07.jpg http://www.thisblogrules.com/wp-content/uploads/2009/08/realisticwalldrawings_06.jpg http://www.thisblogrules.com/wp-content/uploads/2009/08/realisticwalldrawings_05.jpg (http://pic.kocholo.org/)

TimsaR
Thursday 14 October 10, 10:56 AM
تبلیغ آبجو در مترو تهران + عکس

http://www.jahannews.com/images/docs/000139/n00139060-b.jpg


اخیراً تبلیغاتی که به شکلی نمی*توان از نظر عرفی در شبکه*های تبلیغاتی شهری یا رسانه*ای آگهی شود در نقاطی از ایستگاه*ها و نیز واگن*های متروی تهران تبلیغ می*شوند.
به گزارش مشرق، به تازگی یک شرکت بازرگانی ایران که امتیاز توزیع ماءالشعیر در کشور را اخذ کرده است به تبلیغ و توزیع نوعی از ماءالشعیر بدون الکل پرداخته است که کارخانه آن از معروف*ترین سازنده*های آبجوی الکلی در سراسر دنیاست.
آبجوی ... که در سراسر جهان با 5.5 درصد الکل توزیع می شود در زمان رژیم ستمشاهی با عنوان شراب هامبورگی در کشور توزیع می شد. برای تداعی کردن نام شراب آلمانی تبلیغات خاصی نیز شده است. البته امتیاز این شرکت آلمانی به کشور انگلیس هم فروخته شده و قراردادهای فروش آن در شهر دورکینگ این گشور منعقد می شود.
اما این شرکت که پس از مذاکرات فراوان نتوانست به مانند ماءالشعیرهای دیگر راهی برای تبلیغ کالایش در صدا و سیما بپردازد، متروی تهران را برای انتشار آگهی*هایش انتخاب کرد.
براساس این گزارش ایستگاه*هایی از خط یک تهران تابلوهای بزرگی را برای تبلیغ این محصول با نام تجاری …. اختصاص داده*اند.
شایان ذکر است نام این محصول به صورت انگلیسی نوشته شده است تا کسی در نگاه اول نام سازنده آبجو و تولیدات شوم آن را به یاد نیاورد.
گفتنی است نام این شرکت در هیچ فضایی غیر از مترو نیامده است و محصول آن در کشورهای مسلمان تبلیغ نمی*شود اما به راحتی در کشور ما در زیر زمین با پس زمینه ای خاص آگهی می شود.

mehrazin
Thursday 14 October 10, 11:14 AM
آینه جادویی

http://img357.yukle.tc/images/4620cybertecture-mirror.jpg
(http://www.narenji.ir/)

شاید تا یه حال آینه هایی را دیده باشید که زمان یا دمای محیط را نمایش می دهند. پشت بخشی از این آینه ها یک نمایشگر ساده است که ساعت را نمایش می دهد یا دمای محیط را مشخص می کند. اما حالا با این آینه جادویی چطورید؟ اینجا یک آینه دارید که همزمان یک نمایشگر و کامپیوتر هوشمند هم هست.


این آینه که با نام Cybertecture معرفی شده طرحی فوق العاده است که قابلیت اتصال به وای فای دارد. و اطلاعاتی متناسب با خواسته افراد نمایش می دهد. البته نمونه ای از آن فقط در هنگ کنگ پیش فروش شده و قرار است تا دسامبر امسال عرضه شود. همچنین قرار شده تا نیمه سال ۲۰۱۱ عرضه کلی اش شروع شود.


این آینه در ابعاد ۵۰×۵۰۰×۸۰۰ میلی متر با شیشه ضد گرد و غبار و به همراه دو اسپیکر با قدرت خروجی ۱۰ وات ساخته شده است. همچنین احتمالا قابلیت اجرای آندروید را دارد و قادر به دریافت و نمایش اطلاعاتی همچون ایمیل های دریافتی، وضعیت هوا، تقویم و اجرای نرم افزارها نیز می باشد. ضمن اینکه به نرم افزاری برای کنترل وزن نیز مجهز است.


سازندگان این آینه ادعا کرده اند که قادر به فروش دو میلیون عدد از این آینه ها در سه سال اول عرضه محصولشان هستند. در حال حاضر Cybertecture با قیمت بسیار گران ۷۷۳۳ دلار در هنگ کنگ پیش فروش می شود. اما می توانید امیدوار باشید تا چند سال دیگر از این آینه ها در دستشویی خانه داشته باشید و صبح ها مطالب فیدرتان را رویش بخوانید.


توصیه می شود ویدئوی این آینه را اینجا (http://www.viddler.com/explore/narenji/videos/40/) مشاهده نمایید.

sasanred
Thursday 14 October 10, 11:38 AM
829
................yashasin.....................

SHahab
Thursday 14 October 10, 11:44 AM
گلين گداخ آغلياخ ***** اروما گولون دولدوراخ

md619+
Thursday 14 October 10, 11:46 AM
تصاویری که ندیده اید:

http://pix2pix.org/my_unzip/11966232341215206.jpghttp://pix2pix.org/my_unzip/1196623234thumb2_8029111.jpghttp://pix2pix.org/my_unzip/11966232343434080.jpg
http://pix2pix.org/my_unzip/11966232345215338.jpg
http://pix2pix.org/my_unzip/11966232348670488.jpg
http://pix2pix.org/my_unzip/11966232349242841.jpg

shn
Thursday 14 October 10, 12:20 PM
این عکس واسه او کسایی که عکسو گذاشتند سایتشون نوشتن عکس اختصاصی :D
این سایز اصلی عکس با تبلیغات تو همه جای عکس می خوام ببینم اون اختصاصی رو از اونجا ورمیدارین یا نه:D
http://up.iranblog.com/Files73/70b5dda2c5d04099a0b6.jpg

md619+
Thursday 14 October 10, 12:32 PM
رسوایی همسر جی جی (بوفون) !!!...


بازار انتشار اخبار مربوط به زندگی خصوصی ورزشکاران و رسوایی های اخلاقی آنها با موضوع زندگی تایگر وودز ابعاد تازه***ای پیدا کرد.
بازار شایعات هم به شدت داغ شده و برخی از روزنامه***های زرد اروپایی در پی این هستند که ازاین شرایط برای خود وجهه ای کسب کنند و به قیمت از میان بردن اعتبار و حیثیت ورزشکاران تیراژ پیدا کنند.
روزنامه تورینو کورناکا پس از مشاهده موفقیت روزنامه***های انگلیسی در شاخ و برگ دادن به رسوایی اخلاقی جان تری و اشلی کول، در هفته گدشته دست به انتشار گزارشی زد که در آن مطرح شده بود النا سردووا همسر جیان لوییجی بوفون دروازه بان باشگاه یوونتوس و تیم ملی ایتالیا مدتی است رابطه نامشروع با آمائوری مهاجم یووه دارد که البته او هم فردی متاهل است.
http://www.2rnaz.com/khabar/zanebofon.jpg
بوفون بامشاهده این خبر دست به اقدامی پنداموز زد و باهماهنگی یکی از تهیه کنندگان تلویزیونی برنامه***ای زنده در یکی از کافه***های شهر تورین ترتیب داد و با واسطه سردبیر این روزنامه که گویا نویسنده این گزارش نیز بوده را به کافه دعوت کرد در حالیکه همسر و آمائوری هم در این کافه حضور داشتند.

سردبیر مذکور زمانی که وارد کافه شد و مقابل این سه نفر و دوربین تلویزیونی قرار گرفت، خود را کاملا باخت. بوفون در کمال آرامش از او خواست تا بار دیگر گزارشی را که چاپ شده به شکل شفاهی در مقابل آنها و بینندگان تلویزیونی بازخوانی کند اما از سردبیر چیزی بجز عذرخواهی نشنید!

بوفون در پایان این برنامه اظهار داشت که علیرغم تحقیر تلویزیونی سردبیر دست به شکایت علیه این روزنامه خواهد زد و گفت: من در روزنامه***ها چیزهای زیادی درباره خودم خوانده***ام؛ درباره اینکه فاشیست و یا همجنس باز هستم، روابط خانوادگی خوبی ندارم ودر این اواخر بد دروازه بانی می***کنم.

من با تمامی***این شایعات کنار می***آیم اما خانواده حریمی است که هر کسی نمی***تواند وارد آن شود و اگر غیر از این باشد به مشکل بزرگی برمی***خورد.

raha-tttt
Thursday 14 October 10, 12:43 PM
وقتی یه نوشابه می*خورید، چه اتفاقی می*افتد؟
10دقیقه بعد : 10 قاشق چای*خوری شکر وارد بدنتان می*شود. می*دانید چرا با وجود خوردن این حجم شکر دچار استفراغ نمی*شوید؟ چون اسید فسفریک، طعم آن را کمی می*گیرد و شیرینی*اش را خنثی می*کند.

20 دقیقه بعد : قند خونتان بالا می*رود و منجر به ترشح ناگهانی و یک *جای انسولین می*شود. کبدتان شروع می*کند به تبدیل قند به چربی تا قند خون، بیشتر از این بالا نرود.

40 دقیقه بعد : حالا دیگر جذب کافئین کامل شده؛ مردمک*های* چشمتان گشاد می*شود، فشار خونتان بالا می*رود و در پاسخ به این حالت، کبدتان قند را به داخل جریان خون رها می*کند. گیرنده*های آدنوزین مغز حالا بلوک می*شوند تا از احساس خواب*آلودگی جلوگیری کنند.

45 دقیقه بعد : ترشح دوپامین افزایش پیدا می*کند و مراکز خاصی در مغز، که حالت سرخوشی ایجاد می*کنند، تحریک می*شوند. این همان مکانیسمی است که در مصرف هروئین منجر به ایجاد سرخوشی می*شود.

60 دقیقه بعد : اسید فسفریک موجود در نوشابه، داخل روده کوچک، به کلسیم، منیزیم و روی می*چسبد. متابولیسم بدن افزایش پیدا می*کند. میزان بالای قند خون و شیرین*کننده*های مصنوعی، دفع هرچه بیشتر کلسیم را از طریق ادرار باعث می*شوند.

مدتی بعد : کافئین در نقش یک داروی مدر (ادرارآور) وارد عمل می*شود. حالا دیگر کلسیم و منیزیم و رویی که قرار بود جذب بدن شود، بیش از پیش از طریق ادرار دفع می*شود و به همراه آن مقادیر زیادی آب، سدیم و دیگر الکترولیت*ها نیز از دست می*رود.

مدتی بعدتر : کم*کم آن غوغایی که در بدن*تان ایجاد شده بود فروکش می*کند و نوبت به افت قند می*رسد. در این مرحله یا خیلی حساس و تحریک*پذیر می*شوید یا خیلی کرخت و بی*حال. حالا دیگر تمام آن آبی را که از طریق نوشابه وارد بدن خود کرده بودید، دفع کرده*اید؛ آبی که می*شد به جای اسید و کافئین و شکر، حاوی مواد مفیدی برای بدن*تان باشد. تا چند ساعت بعد اثر کافئین هم از بین می*رود و شما هوس یک نوشابه دیگر می*کنید.


مضرات نوشابه های رژیمی :در نوشابه های رژیمی به جای شكر از شیرین كننده های مصنوعی عمدتاً آسپارتام استفاده میكنند كه خود این ماده، اشتهاآور است و می تواند باعث سردرد، سرگیجه و كاهش حافظه شود. مصرف بیش از اندازه آسپارتام خالی از عارضه نیست. تومور مغزی، نقص عضو جنین و بروز حمله های صرع بعضی از این عوارض هستند.

مصرف مداوم نوشابه به علت بالا بودن اسید فسفریك آن باعث پوكی استخوان و پوسیدگی دندانها میشود. همچنین خوردن نوشابه باعث چاقی و افزایش وزن میشود. همچنین باعث تولید انسولین زیاد در بدن میگردد كه فرد را یك قدم برای ابتلا به دیابت نزدیك میكند. قند موجود در یك بطری نوشابه گازدار برابر با دو بسته شكلات است.


نوشابه *خورترین ملت جهان كدامند ؟!


سرانه مصرف نوشابه*های گازدار در ایران ۴۲ لیتر است. با مقایسه این آمار با آمار دیگر کشورهای جهان به این نتیجه وحشتناک می*رسیم که ما در سرانه مصرف نوشابه*هاى گازدار مقام اول را در جهان پیدا کرده*ایم !!! برای این که بیشتر تعجب كنید، بد نیست بدانید که :
میانگین مصرف نوشابه*های گازدار در دنیا برای هر فرد 10 لیتر است.
در بیست سال اخیر، مصرف نوشابه هاى گازدار در كشور، نزدیك به ۱۵ درصد رشد داشته است.
در طی همین بیست سال، مصرف شیر و لبنیات، تنها حدود یك دهم درصد رشد كرده است.
سرانه* مصرف لبنیات در ایران كمتر از یك سوم استاندار جهانی است.
طبق آمار، ۹۰ درصد كودكان ۲۴ ماهه تا ۱۲ ساله کشورمان، روزانه حداقل یك بار پفك و نوشابه مصرف كرده*اند.
25 درصد از كودكان ایرانى به نوعی با سوء تغذیه دست* به *گریبانند.

sadra-tttt
Thursday 14 October 10, 12:52 PM
عکس عجیب، عکاس عجیب، عکاسی عجیب (http://www.cloob.com/profile/blog/one/username/hajnaghi/logid/1433401)

http://emamimahdi.persiangig.com/image/32.jpg (http://rangaranggroup.com/)

COCAINE
Thursday 14 October 10, 01:10 PM
http://taksoda1.com/dltaksoda/1389/peyman/aks%203/6.jpg

http://taksoda1.com/dltaksoda/1389/peyman/aks%203/4.jpg

MaryaM
Thursday 14 October 10, 04:04 PM
چرا هیچ وقت نباید داخل دستشویی با موبايل صحبت کرد؟!
( یک خاطره از یک نفر )
من تقریباً تو دستشویی نشسته بودم که از دستشویی کناری صدایی شنیدم که گفت؛
سلام حالت خوبه؟
من اصلاً عادت ندارم که تو دستشویی مردانه هر کی رو که پیدا کردم شروع کنم به حرف زدن باهاش، اما
نمی دونم اون روز چِم شده بود که پاسخ واقعاً خجالت آوری دادم؛
- حالم خیلی خیلی توپه.
بعدش اون آقاهه پرسید؛
- خوب چه خبر؟ چه کار می خوای بکنی؟
با خودم گفتم، این دیگه چه سؤالی بود؟ اون موقع فکرم عجیب ریخت به هم برای همین گفتم؛
- اُه منم مثل خودت فقط داشتم از اینجا می گذشتم..
وقتی سؤال بعدیشو شنیدم، دیدم که اوضاع داره یه جورایی ناجور میشه، به هر ترفندی بود خواستم سریع قضیه رو تموم کنم؛
- منم می تونم بیام طرفت؟
آره سؤال یکمی برام سنگین بود. با خودم فکر کردم که اگه مؤدب باشم و با حفظ احترام صحبتمون رو تموم کنم، مناسب تره، بخاطر همین بهش گفتم؛
- نه الآن یکم سرم شلوغه!!!
یک دفعه صدای عصبی فردی رو شنیدم که گفت
- ببین. من بعداً باهات تماس می گیرم. یه احمقی داخل دستشویی بغلی همش داره به همه سؤال های من جواب
می ده!!! ول کن هم نیست ! :D

alimessi10
Thursday 14 October 10, 05:35 PM
اين سري اول عكس هاي جالب از عادل فردوسيپوره.اگه خوشتون اومد تشكر كنين
http://myup.ir/images/73323403249642287066.jpg
http://myup.ir/images/86856433458570715814.jpg
http://myup.ir/images/48015202666704724037.jpg
http://myup.ir/images/90237244964202139053.jpg
http://myup.ir/images/21765192218513974512.jpg

MPN_Tabrizli
Thursday 14 October 10, 10:48 PM
بو يولچولاري 6 سري قويوب لار بورا !!! :-&

sasanred
Friday 15 October 10, 10:24 AM
در واكنش به فحاشي هم*وطن خود
مورينيو: فريرا خري است كه هرگز اسب نمي*شود
خبرگزاري فارس: سرمربي پرتغالي تيم فوتبال باشگاه رئال مادريد اسپانيا در مورد همتاي خود در تيم فوتبال مالاگا گفت: فريرا خري است كه هرگز اسب نمي*شود.

http://media.farsnews.net/Media/8906/Images/jpg/A0912/A0912432.jpg


به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا اسپانيا، چندي پيش مانوئل خسوالدو فريرا سرمربي 64 ساله تيم فوتبال مالاگا اسپانيا، متولد ميراندا پرتغال است و تا كنون مربيگري در تيم*هاي ريو مايور، تورنسه، آكادميا، اتلتيكو، بنفيكا، براگا و پورتو را در اختيار داشته است.
او چندي پيش مربيگري تيم فوتبال مالاگا را در اختيار گرفت و در يك سخنراني ضمن انتقاد شديد از همتا و هم*وطن خود، مورينيو، وي را يك اسب توصيف كرد و گفت: مثل خر 30 سال كار كرده*ام ولي به فوتبال كشورم پايبند هستم.
مورينيو اما خيلي زود و البته بدون در نظر گرفتن كسوت وي واكنش نشان داد و گفت: او هم خري است كه اگر 30 سال ديگر هم كار كند تبديل به اسب نمي*شود.
اين دو مربي بزرگ فردا شب برابر يكديگر قرار مي*گيرند و مورينيو با ستارگانش ميهمان اين تيم جنوبي است.


=))=))=))=))=))=))

N4viD
Friday 15 October 10, 11:48 AM
دختری کنجکاو میپرسید:

ایها الناس عشق یعنی چه؟

دختری گفت: اولش رویا

آخرش بازی است و بازیچه
مادرش گفت: عشق یعنی رنج

پینه و زخم و تاول کف دست

پدرش گفت: بچه ساکت باش

بی ادب! این به تو نیامده استرهروی گفت: کوچه ای بن بست

سالکی گفت: راه پر خم و پیچ

در کلاس سخن معلم گفت:

عین و شین است و قاف، دیگر هیچدلبری گفت: شوخی لوسی است

تاجری گفت: عشق کیلو چند؟

مفلسی گفت: عشق پر کردن

شکم خالی زن و فرزندشاعری گفت: یک کمی احساس

مثل احساس گل به پروانه

عاشقی گفت: خانمان سوز است

بار سنگین عشق بر شانه

شیخ گفتا:گناه بی بخشش

واعظی گفت: واژه بی معناست

زاهدی گفت: طوق شیطان است

محتسب گفت: منکر عظما ستقاضی شهر عشق را فرمود

حد هشتاد تازیانه به پشت

جاهلی گفت: عشق را عشق است

پهلوان گفت: جنگ آهن و مشترهگذر گفت: طبل تو خالی است

یعنی آهنگ آن ز دور خوش است

دیگری گفت: از آن بپرهیزید

یعنی از دور کن بر آتش دست
چون که بالا گرفت بحث و جدل

توی آن قیل و قال من دیدم

طفل معصوم با خودش می گفت:

من فقط یک سوال پرسیدم!

alimessi10
Friday 15 October 10, 12:11 PM
اين سري اول عكس هاي جالب از عادل فردوسيپوره.اگه خوشتون اومد تشكر كنين
http://myup.ir/images/73323403249642287066.jpg
http://myup.ir/images/86856433458570715814.jpg
http://myup.ir/images/48015202666704724037.jpg
http://myup.ir/images/90237244964202139053.jpg
http://myup.ir/images/21765192218513974512.jpg

tashakor elin azizlar. yashasin tiraxtur

nazli-daniz
Friday 15 October 10, 01:46 PM
http://img4up.com/up2/3129123575251.jpg

http://img4up.com/up2/963831388521214.jpg

http://img4up.com/up2/6524809290362.jpg

http://img4up.com/up2/963333860223716.jpg

http://img4up.com/up2/7726292243442854.jpg

http://img4up.com/up2/4144515583141932.jpg

http://img4up.com/up2/334313274106203.jpg

http://img4up.com/up2/1469945503217171.jpg

http://img4up.com/up2/472335293828544.jpg

http://img4up.com/up2/46553343783254.jpg

sadra-tttt
Friday 15 October 10, 02:54 PM
شگفت انگیزترین ساختمان های دنیا !

http://www.dl.persianmob.net/images/group/2010.02.07/sakhteman/2.jpghttp://www.dl.persianmob.net/images/group/2010.02.07/sakhteman/5.jpg

http://www.dl.persianmob.net/images/group/2010.02.07/sakhteman/6.jpg

http://www.dl.persianmob.net/images/group/2010.02.07/sakhteman/7.jpghttp://www.dl.persianmob.net/images/group/2010.02.07/sakhteman/9.jpg

http://www.dl.persianmob.net/images/group/2010.02.07/sakhteman/12.jpg

http://www.dl.persianmob.net/images/group/2010.02.07/sakhteman/13.jpg

http://www.dl.persianmob.net/images/group/2010.02.07/sakhteman/14.jpg

http://www.dl.persianmob.net/images/group/2010.02.07/sakhteman/15.jpg

http://www.dl.persianmob.net/images/group/2010.02.07/sakhteman/16.jpg

Amor
Friday 15 October 10, 08:14 PM
وای............................................ .................................................. .........................................


http://www.pixnaz.ir/user_files/image/image1/0.558705001281775994_pixnaz_ir.jpg

sadra-tttt
Friday 15 October 10, 08:16 PM
http://upload1.imgdl.ir/images/2496k4ywqj5vhnl0p3ntov.jpg

=))=))=))=))=))

mtraxtur
Friday 15 October 10, 08:21 PM
http://upload1.imgdl.ir/images/2496k4ywqj5vhnl0p3ntov.jpg

=))=))=))=))=))

ای واییییییییییییی=))
=))=))=))=)

sasanred
Friday 15 October 10, 10:25 PM
خبرنگار سايت گل از راه پله ورزشگاه پايين مي*رفت كه با صحنه عجيبي مواجه شد. عزيزالله محمدي رئيس سازمان ليگ برتر مشغول گفت*وگو با يكي از جانبازان طرفدار فوتبال بود كه ناگهان او با سه ضربه مشت پشت سر هم صورت سردار را نوازش داد.
اين ضربات طوري به صورت سردار برخورد كرد كه ظاهرا عينك او را شكست. در آن لحظه به نظر مي*رسيد كه اين جانبازي از پرسپوليسي*ها شناخته شده نيز هست به بحث داوري اعتراض دارد اما عزيزمحمدي كه واكنش مودبانه*اي نسبت به اين حركت عجيب داشت به دوستانش مي*گفت كه ظاهرا كل ماجرا ناشي از يك سوتفاهم بوده است.
ظاهرا اين جانباز از عزيزمحمدي سوال كرده كه چرا آنها در كنار زمين جاي نگرفته*اند و عزيزمحمدي به او گفته است به اين دليل كه ممكن است به آنها توپ برخورد كند و همين مسأله واكنش اين جانباز را در پي داشت. اين فرد از پرسپوليسي*هاي خيلي معروف است و اتفاقا شب قبل از مسابقه در اردوي پرسپوليس حاضر بود.=))=))=))=))=))ایول به این جانباز عزیز

nasir66
Friday 15 October 10, 11:20 PM
http://up.iranblog.com/Files73/8b2a1c90164f4ac19f81.jpg

MaryaM
Saturday 16 October 10, 02:25 PM
چیزهایی که فقط در ایران پیدا می شود ( حقیقت به روایت طنز !)

فقط یک ایرانی استعداد چت کردن همزمان با ۱۸ آی دی یاهو رو داره!
فقط یک ایرانی هنگام دور زدن با ماشین، بجای استفاده از راهنما، دستش رو بیرون از ماشین میاره!
فقط یک ایرانی میتونه بوسیله بوق ماشین از و احوالپرسی گرفته تا فحش ... استفاده کنه!
فقط در ایرانه که بعد از مراسم ازدواج به عروس و داماد به جای آرزوی خوشبختی انواع راه های کشتن گربه دم حجله را آموزش می دهند.
فقط در ایرانه که اگه دختری بهت محل نمی گذاره میگن می گن عاشقته! و اگر پسری بهت محل نمی زاره اوا خواهره!
فقط در سریال های ایرانیه که آدم خوباش فقیرند و پر از اعتقاد و آدم بداش پولدارند و دزدند و به هیچ وجه آدم ها نمی تونند هر دو خصلت را داشته باشند
فقط یک خواننده زن ایرانی، این نبوغ رو داره که با لباس شب بتونه تو کوه و کمر آواز بخونه
فقط یک پسر ایرانیه که بعد از ازدواجش تازه بیاد دوران شیرخوارگیش میوفته و به مادرش وابسته میشه
فقط یک فروشنده ایرانیه که اگه وارد فروشگاه بشی و مثلا یک پیراهن را ازش بخوای بیاره تا پرو کنی میگه "اگه میخری بیارمش"
فقط در ایرانه که بعد از یک تصادف ساده ممکنه قتل اتفاق بیوفته
فقط خانمهای ایرانی هستند که دچار عارضه پوستی هستند و رنگ پوست صورت با گردنشون 6 درجه فرق میکنه
فقط در ایرانه که داشتن زن با 7،8 تا دوست دختر امری اجتناب ناپذیره
فقط در عروسی ایرانیه که تعداد بچه ها از تمام میهمان ها و خدمه بیشتره
فقط یک مرد ایرانیه که مامانش رو بیشتر از زنش دوست داره
فقط در رستوران ایرانیه که تو بجای معاشرت با کسایی که باهاشون اومدی، بر و بر میز روبروت رو نگاه میکنی
فقط یک خانم ایرانیه که توی سوپرمارکت، سلمونی، مهمونی، صف مرغ و تخم مرغ، کفش پاشنه 25 سانتی میپوشه
فقط در ایرانه که توی مهمونی، آدمها بجای معاشرت کردن و شاد بودن فقط به دنبال ایراد گرفتن و سوژه کردن هستند!
فقط در ایرانه که تا یه مهمون خارجی میاد سریع دور و برش جمع می شن و می پرسن اجاره خونه اون ور آب چقدره؟
فقط یک پدر بیچاره ایرانیه که مجبوره خرج بچه هاشو تا زنده است بده بعد هم بگن بیچاره سنی نداشت سکته کرد!
فقط در ایرانه که ابروی دختراش 6 خط بالاتره
فقط در ایران بعد از طلاق، زنه فاسد بوده و مرده دیوانه!
فقط یه دختر ایرانی این استعداد رو داره که توی گرمای تابستون چکمه بپوشه و توی سرمای زمستون صندل
فقط یک ایرانیه که توی رستوران بعد از خوردن غذاش درخواست ظرف یکبار مصرف میده تا 2 لقمه باقیمونده غذاشو ببره خونه چون فکر میکنه پول داده
فقط یک ایرانیه که تو رستوران سالاد را شخم میزنه و قبل از اینکه غذا رو براش بیارن سیر میشه
فقط یک پدر و مادر ایرانی هستند که چه بچشون 4 سال داشته باشه چه 40 بازم این اجازه را دارن که حتی به آب خوردن بچشون نظارت کامل داشته باشن
فقط ایرانی ها هستند که معتقدن که هنر، فقط و فقط نزد خودشونه
فقط ایرانی ها هستند که در فرودگاه ها یه 40/50 کیلو اضافه بار دارن
فقط یک خانم ایرانی میتونه که در یک استخر هتل 5 ستاره با گن و لباس زیر بیاد تو آب چون فکر میکنه هر گردی گردوست
فقط ایرانیها هستند که باز هم در رستوران همون هتل دوربین بدست از غذا و همه توریستهای دیگه در حال خوردن غذا بدون اجازه فیلم میگیره تا به همه بگه من کجا بودم
فقط در اداره های دولتی ایرانه که هیچ وقت حق با مشتری نیست و هر یک از کارکنان خود مدیر کل آن اداره هستند و در ضمن به نشانه خاکی بودن کفشهاشونو زیر میز پارک میکنند و با دمپایی در اداره میچرخه.
فقط در اداره های دولتی ایرانه که امکان داره پرونده های شما گم بشه.
فقط در ایرانه که پسر به پسر تیکه میندازه تا پیش دوست دخترش کلاس بزاره!
فقط یک ایرانی هست که پیش از یاد گرفتن کامپیوتر، می تونه ***** رو دور بزنه!

mehrazin
Saturday 16 October 10, 03:15 PM
نمایشگاه رسانه های دیجیتال (1)


این چهارمین سال پیاپی است که نمایشگاه رسانه های دیجیتال که در میانه راه، پیشوند "بین*المللی" را نیز به خود اضافه کرد، در حال برگزاری است. نمایشگاهی که کاربران دیجیتال همه*ساله انتظار برگزاری بهتر آن*را دارند و هر*بار، به امید سال بعد، از وجود نواقص و مشکلات عدیده آن چشم پوشی می*کنند.
http://weblogina.com/media/images/digital-media-fair-1.jpg نمایشگاه امسال از ۱۵ مهر آغاز شد و تا ۲۴ مهر ماه نیز ادامه خواهد داشت. این نمایشگاه در ۶ دسته مختلف که شامل پایگاه*های اینترنتی و وبلاگ*ها، نرم*افزارهای رسانه*ای، نرم*افزارهای تلفن همراه، هنرهای دیجیتال، بازی*های رایانه*ای و پژوهش، فناوری و نو*آوری است، طبقه*بندی شده است. البته مانند سال*های گذشته، رسانه*های دیجیتال شامل نشست*ها آموزشی نیز هست که شاید یکی از معدود نقاط قوت آن، وجود همین برنامه باشد؛ البته باز هم نمی*توان کلیه آن*ها را قابل قبول توصیف کرد.

http://weblogina.com/media/images/digital-media-fair-2.jpg ما مانند رویه سال*های گذشته، تلاش کردیم تا تصاویری را از بخش*های مختلف این نمایشگاه تهیه کنیم و آن*را در قالب گزارشی تصویری در اختیار شما کاربران وبلاگینا (http://weblogina.com/) قرار دهیم. آنچه که در ادامه می*بینید تصاویری منتخب از چهارمین نمایشگاه بین*المللی رسانه*های دیجیتال است.
http://weblogina.com/media/images/digital-media-fair-3.jpg مجموعه پرفروش کینگ یکی از متمایزترین وجوح رسانه*ای و نرم*افزاری ایران نسبت به سایر دنیا است که می*بایست حتما در حضور دیگر کشورهای بین*المللی به رخ آنان کشیده شود تا باعث افتخار ما گردد. قانون*شکنی، بسته بسته...!
http://weblogina.com/media/images/digital-media-fair-4.jpg کاش تابلوی بخش وب*سایت*ها و وبلاگ*ها نیز بین این تابلوها گذاشته می*شد.
http://weblogina.com/media/images/digital-media-fair-5.jpg نه! اشتباه نشده. تصویر نمایشگاه لباس نیست! این شرکت که به گفته خود تولید*کننده مدرن*ترین لباس*هاس اسلامی است، احتمالا خواسته تا این مدرن بودن را در چنین نمایشگاه به تصویر بکشد. نمی*دانم چنین غرفه*ای را عزیزان در کدامین بخش جشنواره قرار داده*اند؟ هنرهای دیجیتال؟ یا پژوهش، فناوری و نو*آوری؟
http://weblogina.com/media/images/digital-media-fair-6.jpg یک نوع تبلیغات رایگان!
http://weblogina.com/media/images/digital-media-fair-7.jpg
بدون شرح
http://weblogina.com/media/images/digital-media-fair-8.jpg حتما خارجی*های حاضر در نمایشگاه با حضور در این قسمت به وجد آمده*اند! فکر کنم بالغ بر ۱۰ نوع مختلف کینگ نرم*افزرای در این بخش بود که هر*کدام از آن*ها را شرکتی به نام خود منتشر کرده بود. مثلا ادوبی فتوشاپ پرند، ادوبی فتوشاپ گردو، ادوبی فتوشاپ ... . اما ما همچنان امیدواریم!
http://weblogina.com/media/images/digital-media-fair-9.jpg این*هم بدون شرح!
http://weblogina.com/media/images/digital-media-fair-10.jpg ایرانسل مثل همیشه غرفه نسبتا بزرگی داشت.

mehrazin
Saturday 16 October 10, 03:17 PM
نمایشگاه رسانه های دیجیتال (2)


http://weblogina.com/media/images/digital-media-fair-11.jpg اینجا هم محل سفارش آهنگ*های درخواستی ایرانسل بود!
http://weblogina.com/media/images/digital-media-fair-12.jpg صرفا جهت جلب توجه بود چرا که استفاده به خصوصی از این به اصطلاح تلفن نمی*شد.
http://weblogina.com/media/images/digital-media-fair-13.jpg نسبتا از این*جا خوشم آمده بود.
http://weblogina.com/media/images/digital-media-fair-14.jpg بانک پاسارگاد هم آمده بود تا در غیاب دیگر رقیبانش خودی نشان دهد.
http://weblogina.com/media/images/digital-media-fair-15.jpg این برچسب روی کف زمین و در بدو ورود به بخش سایت*ها و وبلاگ*ها زده شده بود. به نظر شما معنی "پایگاه*های اینترنتی و وبلاگ*ها" به انگلیسی چه می*شود؟!
http://weblogina.com/media/images/digital-media-fair-16.jpg این*هم سردر همان قسمت است با همان ترجمه!
http://weblogina.com/media/images/digital-media-fair-17.jpg این*جا غرفه خانوادگی سافت*گذر بود. آشنایان، بچه*ها و همه و همه را می*توانستید در آن پیدا کنید. به هر*حال مهم نیست که حتما افراد، ارتباط کاری داشته باشند، ارتباط فامیلی هم کفایت می*کند. البته زمان ثبت عکس، این غرفه از ثبات نسبی*ای برخوردار بود!
http://weblogina.com/media/images/digital-media-fair-18.jpg هرچند که شیوه فعالیت سایت*شان را نمی*پسندم اما نسبت به خیلی از رقیبان، غرفه بهتری داشتند. حد*اقل آبروداری کردند و کمی در طراحی بنر، غرفه و پوشش غرفه داران سلیقه به خرج داده*اند. ساده اما پسندیده!

mehrazin
Saturday 16 October 10, 03:19 PM
نمایشگاه رسانه های دیجیتال (3)


http://weblogina.com/media/images/digital-media-fair-19.jpg ما که پوششی ندیدیم. شما اگر دیدید بگویید تا اصلاحش کنیم.
http://weblogina.com/media/images/digital-media-fair-20.jpg این هم برای مشتاقان پرشین*بلاگی...!
http://weblogina.com/media/images/digital-media-fair-21.jpg گمان کنم حداقل ۲ ساعتی را میهمان علی توکلی عزیز بودیم و در این بین با دوستان زیادی آشنا شدیم.
http://weblogina.com/media/images/digital-media-fair-22.jpg چین حتی به نمایشگاه رسانه*های دیجیتال هم نفوذ کرده است. باور کنید! پوشش کارت*های غرفه*داران همگی داخل لفاف*های چینی تحویل آن*ها شده است. این*هم جهت اثبات!
http://weblogina.com/media/images/digital-media-fair-23.jpg حتی در پلاک مشخصات غرفه*ها نیز اندکی توجه نشده بود تا "پایگاه*های اینترنتی و وبلاگ*ها" را "Internet & Weblogs" ترجمه نکنند.
http://weblogina.com/media/images/digital-media-fair-24.jpg هر شرحی که دوست دارید می*توانید برای این تصویر به کار ببرید!
http://weblogina.com/media/images/digital-media-fair-25.jpg گیم*نت!
http://weblogina.com/media/images/digital-media-fair-26.jpg این هم نمایشی بود که در بیرون از سالن نمایشگاه در حال اجرا بود. احتمالا به نوعی نشانگر عصر طلایی فعلی و عصر نقره*ای گذشته بوده است.

varliq
Saturday 16 October 10, 03:28 PM
توهینی دیگر به ملت تورک در رسانه به اصطلاح ملی ایران+عكس


روز جمعه مورخه 89.7.23 در برنامه تلویزیونی گزارش هفتگی شبکه یک صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران چندین بار و دقایقی متمادی واژه «ترکتازی» در بیان توصیف حملات اسراییل بر فلسطینیها در طول برنامه هم توسط گوینده و هم با تیتر درشت بر روی صفحه تلویزیون به کار رفتگونازپورت: صدا و سیمای به اصطلاح ملی ایران بار دیگر به ملت و ملیت تورک توهین نمود.

روز جمعه مورخه 89.7.23 در برنامه تلویزیونی گزارش هفتگی شبکه یک صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که معمولا این برنامه به تحلیل و انعکاس رویدادهای مهم هفته گذشته ایران و جهان می پردازد، با پخش گزارشی از حملات اسراییل به ملت فلسطین و نشستهای سران اسراییل و فلسطین و مسائل پیرامون آن چندین بار و دقایقی متمادی واژه «ترکتازی» در بیان توصیف حملات اسراییل بر فلسطینیها در طول برنامه هم توسط گوینده و هم با تیتر درشت بر روی صفحه تلویزیون به کار رفت.

در ایران بنابر سیاستهای ضد تورکی حاکمیتهای اخیر در طول 85 سال گذشته واژۀ «تورک» که در اصل به معنای نیرومند، قوی، توانا و قدرتمند می باشد تحریف گشته و با مفهوم راسيستي و اهانت آميز "وحشی، بی تمدن، یاغی، عقب مانده، وحشیگری، یاغیگری، و ..." در تمام لغت نامه ها، کتابهای درسی تمام مقاطع تحصیلی و ... در جهت سرکوبی خواسته ها و حقوق ملت تورک و از بین بردن هویت، زبان، و فرهنگ و غرور ملی ملیت تورک تلاش می شود.

گفتنی است بیش از 35 میلیون نفر از جمعیت 73 میلیونی ایران را شهروندان تورک و آذربایجانی تشکیل می دهند که هنوز از حقوق اولیۀ انسانی، مدنی و ملی خود و تحصیل به زبان مادریشان محروم بوده و هر روز و هر ساعت در رسانه ها و محافل عمومی و سیاسی به خاطر ملیتشان تحقیر می شوند.

http://www.gunazport.com/site/images/stories/Boyuk_foto/ihanet03.jpg

قیزلاریمیز

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs503.ash1/29768_117136164988263_100000756404131_103663_31042 28_n.jpg

mehrazin
Saturday 16 October 10, 03:51 PM
كاهش سردرد با پوست موز
بررسی های جدید پژوهشگران علوم پزشكی نشان می دهد، قرار دادن پوست موز روی سر، سردرد را کاهش می*دهد.
پژوهش های جدید در انگلیس نشان می دهد، هنگام سردرد، قرار دادن پوست موز رسیده روی سر به مدت پانزده دقیقه، میزان سردرد را كاهش می دهد.
براساس این پژوهش، پوست موز حاوی مقدار زیادی ریزمغذی منگنز است که احتمالا به کاهش اختلالات رگ ها کمک می کند.
همچنین موز مقدار زیادی پتاسیم دارد که در کنترل فشار خون موثر است.

Amor
Saturday 16 October 10, 07:00 PM
شش سال اوّل زندگی:

• گریه نکن
• شیطونی نکن
• دست تو دماغت نکن
• تو شلوارت پیپی نکن
• مامانت رو اذیّت نکن
• روی دیوار نقاشی نکن
• انگشتت رو تو پریز برق نکن
• دمپایی بابا رو پات نکن
• به خورشید نگاه نکن
• شبها تو جات جیش نکن
• تو کمد مامان فضولی نکن
• با اون پسر بیتربیته بازی نکن
• اسباببازیها رو تو دهنت نکن
• زیر دامن شمسی خانوم رو نگاه نکن
• دماغت رو تو لوله جاروبرقی نکن


http://www.iranimg.com/images/34188576487413526615.jpg

دوره دبستان:

• موقع رفتن به مدرسه دیر نکن
• پات رو تو جامیزی نکن
• ورقهای دفترت رو پاره نکن
• مدادت رو تو دهنت نکن
• به دخترهای مدرسه بغلی نگاه نکن
• تخته پاککن رو خیس نکن
• حیاط مدرسه رو کثیف نکن
• با دخترهای شمسی خانوم آمپول بازی نکن
• دست تو کیف بغل دستیت نکن
• تخته سیاه رو خطخطی نکن
• گچ رو پرت نکن
• تو راهرو سرو صدا نکن
• تو کلاس پچپچ نکن
• ATARI بازی نکن


http://www.iranimg.com/images/35917266978670726807.jpg

دوره راهنمایی:

• ترقّه بازی نکن
• SEGAبازی نکن
• موقع برگشتن از مدرسه دیر نکن
• تو کوچه فوتبال بازی نکن
• دست تو جیبت نکن
• با مامانت کلکل نکن
• تو کلاس صحبت نکن
• بعد از ظهر سروصدا نکن
• با دختر شمسی خانوم منچ بازی نکن
• اتاقت رو شلوغ نکن
• روی میز بابات کتابهات رو ولو نکن
• با بچّههای بی ادب رفت و آمد نکن
• جرّ و بحث نکن


http://www.iranimg.com/images/89102433747946178006.jpg

دوره دبیرستان:

• با کامپیوتر بازی نکن
• تقلّب نکن
• با دوستات موتورسواری نکن
• عصرها دیر نکن
• با دختر شمسی خانوم صحبت نکن
• با بابات دعوا نکن
• تو کلاس معلّمتون رو مسخره نکن
• تو خیابون دنبال دخترها نکن
• مردم آزاری نکن
• نصف شب سرو صدا نکن
• وقتت رو با مجله تلف نکن
• چشمچرونی نکن


http://www.iranimg.com/images/74285939079213332205.jpg

دوره دانشگاه:

• رشتهای رو که دوست داری انتخاب نکن
• ?? ساعته چت نکن
• سر کلاس درس غیبت نکن
• با دختر شمسی خانوم دل و قلوه ردّ و بدل نکن
• خیابونها رو متر نکن
• تو سیاست دخالت نکن
• با دخترهای مردم هر کاری دلت خواست نکن
• شب برای شام دیر نکن
• با مأمور پلیس کلکل نکن
• چراغ قرمز رو عشقی رد نکن
• موبایلت رو Reject نکن
• حذف پزشکی نکن
• آستین کوتاه تنت نکن


http://www.iranimg.com/images/98317468170588435967.jpg

دوره سربازی:

• موهات رو بلند نکن
• روت رو زیاد نکن
• از اوامر سرپیچی نکن
• فرار نکن
• با اسلحه شوخی نکن
• غیبت نکن
• به آینده فکر نکن
• درگیری ایجاد نکن
• به فرمانده بی احترامی نکن
• غیر از خدمت به هیچ چیز دیگری فکر نکن
• با رئیس عقیدتی جرّ و بحث نکن
• اعتراض نکن
• با دختر شمسی خانوم نامه نگاری نکن
• از تلف شدن وقتت ناله نکن


http://www.iranimg.com/images/72874557369017501749.jpg

دوره شوهر بودن:

• با زنت شوخی نکن
• زنت رو با دختر شمسی خانوم مقایسه نکن
• به زنت خیانت نکن
• با دوستانت الواتی نکن
• تو Orkut خودت رو Singleمعرفی نکن
• به زنهای دیگه نگاه نکن
• موبایلت رو قایم نکن
• از عکسهای قبل از ازدواجت نگهداری نکن
• پولت رو خرج دوستات نکن
• رفتار دوران مجرّدی رو تکرار نکن
• غیر از زندگی مشترک به هیچ چیز فکر نکن
• ریسک نکن


http://www.iranimg.com/images/50762975665437411076.jpg

دوره پدر بودن:

• بچّه رو تنبیه نکن
• به بچّه بی توجّهی نکن
• بچّت رو با بچّه های دیگه مقایسه نکن
• به بچّه توهین نکن
• بچّه رو از بازی منع نکن
• بچّت رو به کتک زدن بچّه دختر شمسی خانوم تشویق نکن
• با بچّه کلکل نکن
• بچّه رو محدود نکن
• بچّه رو از جنس مخالف دور نکن
• به مادر بچّه بی توجّهی نکن
• بچّه رو به هیچ چیز مجبور نکن
• آزادی بچّه رو محدود نکن
• به حلال زاده بودن بچّه شک نکن


http://www.iranimg.com/images/48156536456644879254.jpg

دوره پیری:

• برای بچّه هات مزاحمت ایجاد نکن
• نوه هات رو لوس نکن
• با پیرزن های دیگه معاشرت نکن
• به خاطراتت فکر نکن
• پولت رو خرج نکن
• هوس جوونی نکن
• غیر از آخرتت به هیچ چیز فکر نکن
• با زنت بیوفایی نکن
• از رفتن به خانه سالمندان احساس نارضایتی نکن
• لباس شاد تنت نکن
• به بیوه شدن دختر شمسی خانوم توجّه نکن
• تو وصیتنامه، هیچکس رو فراموش نکن
• از گذشته ناله نکن
• به هر کی رسیدی، نصیحت نکن
• به آینده فکر نکن
• از خواستهای بچّه چشم پوشی نکن


http://www.iranimg.com/images/63509531525992330807.jpg

دوره پس از مرگ !

• حالا دیگه دوره نکن تموم شد! حالا هر غلطی دلت میخواد بکن....
• ......بکن
• ....... بکن
• ..... بکن
• ..... بکن
• ..... بکن
• ..... بکن
• ..... بکن
• ...... بکن
• ...... بکن
• ..... بکن
• ..... بکن
• ..... بکن
• ..... بکن
• ..... فقط خواهشا'' با روح دختر شمسی خانوم کاری نکن !!!

gamos
Saturday 16 October 10, 07:28 PM
عکس هایي از پروژه جدید شهر شناور در دبی

http://www.anjir.com/upload_images/images_medium/1_0_12667.jpg


http://www.anjir.com/upload_images/images_medium/3_0_12667.jpg


http://www.anjir.com/upload_images/images_medium/5_0_12667.jpg


http://www.anjir.com/upload_images/images_medium/7_0_85351.jpg


http://www.anjir.com/upload_images/images_medium/8_0_85351.jpg


http://www.anjir.com/upload_images/images_medium/10_0_73073.jpg

amir_TTTT
Saturday 16 October 10, 07:35 PM
گزارش تصویری/ شهرداری تبریز - راه آهن شهرری

http://pana.ir/showNews.aspx?CID=0000542440.html

عکس از امیر توپچی پور

gamos
Saturday 16 October 10, 07:38 PM
فضاي مطالعه در كالج دانمارك (عكس)


http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/7/17/152094_830.jpg


http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/7/17/152095_980.jpg


http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/7/17/152096_799.jpg

nazli-daniz
Saturday 16 October 10, 07:43 PM
http://01.farskids33.com/1389/07/23/hossein-tohi-mano-in-ino-man/#more-29708

آهنگ جدید و بسیار زیبای تهی

gamos
Saturday 16 October 10, 07:53 PM
کالیفرنیا، میزبان موج سواران حرفه ای دنیا


http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/7/17/152059_708.jpg


http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/7/17/152060_325.jpg


http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/7/17/152061_770.jpg


http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/7/17/152062_789.jpg


http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/7/17/152063_116.jpg


http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/7/17/152064_772.jpg


http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/7/17/152065_151.jpg


http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/7/17/152084_643.jpg

nazli-daniz
Saturday 16 October 10, 08:10 PM
:::مصاحبه با عادل, 25 باند:::http://www.irfreeup.com/images/ryoqyknrpvn7yleq0j9s.jpg
اسم:
_عادل

لقب:
_ملقب به A-del

سن:
_ من متولد 1362 هستم

رنگ مورد علاقه:
_ 100% آبی

اصلیت بچه کجایی:
_بچه شیرازم اما تو مشهد زندگی می کردم

Tamin نسبتی داری؟
_ آره همسرمه

مجرد بود می خوندی یا بعد آشنایی با تامین شروع کردی:
_ آره گروه 3Gz! رو تو مشهد داشتم با همراهی F-jam & T7

چطور 25band شدی؟
اصلا چرا 25band یعنی چی؟؟
_ چون احساس کردیم باهم کامل شدیم

25 = twoS = mashhad
2= Two
5=S

ایران که نیستی؟
نه دبی هستیم

دوست داری برگردی ایران:
_ آره ما عشق ایرانیم اگه بتونیم باز میایم ایران

در حال حاضر مشغول چه کاری هستید تک آهنگو کلیپ یا آلبوم:؟
_ نه آلبوم نه تک تک و کلیپ

چیزی تو راه هست آهنگی کلیپی:؟
_ تا 2 الی 3 هفته دیگه کلیپ جدیدمون میاد که تازگی Edit شده

یکم ازش میگی:
_آره. یک کار هیپ هاپ مثل وقت پرواز و شاد مثل همون

اسم کار چیه :
_هنوز اسم نداره

از کنسرت خبری نیس:
_ چرا بزودی یعنی تا کلیپ پنجم بیاد بعدش انشالا سال نو

آهنگ سازی کاراتون شخصیه یعنی آهنگساز شخصی دارید یا که هر کار با یه اهنگساز:
_ 90% کارا با گروه تیک تاک khashayar Sr & Sina Saee

تکست کاراتون چطور کار خودتونه:
_رپ رو آره خودم میگم اما شعر یعنی قسمت تامین رو اکثرا Sina saee میگه

خب تو ایران الان شایعه شده که ورس رپ آهنگ از من نگذر را شما لحن خوندن و سبک تکست نویسیشو از yas تقلید کردی جوابت واسه تموم شدن این شایعه ها چیه:؟
_این استایل منه میتونید کارای 4سال پیش و قدیمی رو گوش بدید من احساس می کنم کلماتم رو چون سنگین انتخاب کردم واسه همین این قضیه تداعی شده چون فقط تو ایران چند نفر هستند که کلماتشون دارای معنا و مفهوم هست.

ok پس این قضیه رو تکذیب میکنی:؟
_آره . من خودم هیچ تعصبی رو استفاده کردن کلمات سنگین ندارم اما احساس مردم این کار یه این سبک نیاز داشت پس اگه اینجوره یاس هم استایل 2pac رو داره دیگه پس این دلیل نمیشه.

توی موسیقی الگوی خاصی داری یا نه؟
_:ما همه سبک هارو میخونیم البته سبکهایی که خوشمون بیاد

تا کی دوست داری کارتو ادامه بدی:
_ تا همیشه

پس قبول نداری رپ فقط ما جوانهاست و بعده مدتی از مد و صحنه کنار میره:
_ مگه ما جوان نیسیم

نه منظور من جواب سوال قبلیت بود که گفتی تا همیشه :
_ رپ داره هر روز جاشو محکم تر میکنه اگه دقت کنید شاهد این قضیه هستید که الان بهترین خواننده های پاپ دنیا با رپرا همکاری می کنند.

رپ فارسی رو به شخصه دوست داری :
_حتما اینجوریه آره

با این وضع آینده رپو تو ایران کجا میبینی: رپ داره هر روز تو ایران پیشرفت میکنه

یه سوال رایج که الان ورد زبوناس نظرت در مورد خالطور اصلا خالطور چیه :
_ خالطور به افرادی گفته میشه که تو مهمونیا میخونن و چون تو مهمونی اغلب اهنگ شاد خونده میشه البته امروز به کسی که 6/8 میخونه خالطور میگن ولی میتونم بگم الان کسی که 6/8 میخونه مهمونی میره یا همون خالطور میرن

نظرت راجع به خوانندههای تازه به دوران رسیده چیه که مغرورا و ادعا دارن ولی خداروشکر شما از اون دست نیسی:
_من میگم آدم قبل از اینکه به جایی برسه باید جنبشو داشته باشه

آخه بعضی خواننده ها میگن ما فلان ساله کار میکنیم زحمت کشیدیم پس الان باید اینجوری کنیم:
_من اعتقادی ندارم به این حرفا

خب دیگه خسته نمیکنمت بعنوان حرف آخر:
_ با تشکر از همه کسایی که با ما در ارتباط هستند و انرژی میدن

mehrazin
Sunday 17 October 10, 07:48 AM
یه روز یه ترک و یه رشتی و یه اصفهانی ...!
یه روز یه ترک بود ...

http://mashreghnews.ir/images/News/daiimashaii/sattarbagher.jpg
اسمش ستار خان بود، اون یکی هم باقر خان.
شجاع بودند و نترس.
در دوران استبداد که نفس کشیدن هم جرم بود ، با کمک دیگر مبارزان ترک، در برابر دیکتاتوری ایستادند
انها برای مردم ایران، آزادی می خواستند
و در این راه، زیستند و مبارزه کردند و به تاریخ پیوستند تا فرزندان این ملک، طعم آزادی و مردمسالاری و رهایی از استبداد را بچشند.
یه روز یه رشتی بود...http://mashreghnews.ir/images/News/daiimashaii/d985db8cd8b1d8b2d8a7-daa9d988da86daa9-d8acd986daafd984db8c%20%281%29.jpg
اسمش میرزا کوچک خان بود، میرزا کوچک خان جنگلی.
او می توانست از سبزی جنگل های شمال و از دریای آبی اش لذت ببرد و عمری را به خوشی و آرامش سپری کند
اما سرزمین اش را دوست داشت و مردمانش را
و برای همین در برابر ستم ایستاد
آنقدر که روزی سرش را از تنش جدا کردند.
یه روز یه اصفهانی بود...


http://mashreghnews.ir/images/News/daiimashaii/all%20pic%20%286782%29.jpg
اسمش حسین خرازی
وقتی عراقی ها به کشورش حمله کردند، جانش را برداشت و با خودش برد دم توپ و گلوله و خمپاره.
کارش شد دفاع از مردم سرزمینش، از ناموس شان و از دین شان.
آنقدر جنگید و جنگید تا در یکی از روزهای آن جنگ بزرگ، خونش بر زمین ریخت و خودش به آسمان رفت.
یه روز یه ...
ترک و رشتی و فارس و کرد و لر و اصفهانی و عرب و ... !http://mashreghnews.ir/images/News/daiimashaii/2522.jpg
تا اینکه یه عده رمز دوستی ما رو کشف کردند
و به صرافت شکستن قفل دوستی ما افتادند
و از آن پس "یه روز یه ... بود" را کردند جوک تا این ملت، به جای حماسه های اقوام این سرزمین که به عشق همدیگر، حتی جانشان را هم نثار کرده اند، به "جوک ها " و "طعنه ها" و "تمسخرها" سرگرم باشند و چه قصه غم انگیزی!

mehrazin
Sunday 17 October 10, 07:54 AM
سايت ازدواج آسان راه اندازي شد
مديركل امور تربيتي سازمان ملي جوانان از راه اندازي سايت ازدواج آسان با نام www.14sekeh.ir (http://www.14sekeh.ir/) خبر داد.
به گزارش شبكه خبر دانشجو، سيد مهدي صدري در نشست خبري صبح امروز به مناسبت هفته ازدواج در سازمان ملي جوانان برگزار شد، گفت: ما درصدديم در سايت ازدواج آسان كه به تازگي راه اندازي شده است از كساني كه با مهريه 14 سكه ازدواج كرده*اند ثبت نام به عمل آورده و ميزان موفقيت آنها را ارائه دهيم.
وي همچنين از راه اندازي تشكل*هايي تحت عنوان فعالين ازدواج- شفاء خبر داد و گفت: اين تشكل*ها به صورت مردم نهاد از سال 1386 راه اندازي شده كه اولين مركز آن در استان اصفهان بود و تاكنون به 14 موسسه در استان*هاي كشور افزايش يافته است.
صدري خاطرنشان كرد: عمده ترين نگاه ما، فرهنگ سازي درباره ازدواج آسان و گسترش اين موسسات در سطح كشور است كه با عنوان ازدواج*هاي 200 هزار توماني آغاز شده اند.
مديركل امور تربيتي سازمان ملي جوانان خاطرنشان كرد: اين موسسات در قالب يك موسسه اقتصادي، خدمات ازدواج را از 200 تا 600 هزار تومان ارائه مي دهند.
وي گفت: همچنين موضوع مهريه آسان نيز در اين موسسات در حال پيگيري است كه اميدواريم بتوانيم به نتيجه*هاي مناسب برسيم.

TimsaR
Sunday 17 October 10, 10:49 AM
شعر جالب يک بچه آفريقايي با استدلال شگفت انگيز (http://scoo.info/index.php/1010110A/c619b5238262509b04900f52a0d3238d89f4c55eef4d382b4a b02e301e25a387f40b687665ec7e4851ea9819245ab57cf13b 9319c169f73ac0405e282ddf2ece7f22be11bdccbb5c94c026 b5e4b0b62abb90bcf8e5e798dc02b600d56ccd83745f3edaa0 5d16156)


http://scoo.info/index.php/1010110A/c619b5238262509b04900f52a0d3238d89f4c55eef4d382b4a b02e301e7dfddeab432a683baa241709bec6067b12f521ac60 db51df29a7678403406f6c8116156شعر جالب يک بچه آفريقايي با استدلال شگفت انگيز اين شعر کانديداي شعر برگزيده سال 2005شده توسط يک بچه آفريقايي نوشته شده و استدلال شگفت انگيزي داره.

وقتي به دنيا ميام، سياهم، وقتي بزرگ ميشم، سياهم
وقتي ميرم زير آفتاب، سياهم، وقتي مي ترسم، سياهم
وقتي مريض ميشم، سياهم، وقتي مي ميرم، هنوزم سياهم
و تو، آدم سفيد
وقتي به دنيا مياي، صورتي اي، وقتي بزرگ ميشي، سفيدي
وقتي ميري زير آفتاب، قرمزي، وقتي سردت ميشه، آبي اي
وقتي مي ترسي، زردي، وقتي مريض ميشي، سبزي
و وقتي مي ميري، خاکستري اي
و تو به من ميگي رنگين پوست؟؟؟

nazli-daniz
Sunday 17 October 10, 02:53 PM
860 ^#(^

google
Sunday 17 October 10, 03:42 PM
http://www.aspic2.com/1389/7/24/wall2/www.aspic2.com%20%283%29.jpg
http://www.aspic2.com/1389/7/24/wall2/www.aspic2.com%20%288%29.jpg
http://www.aspic2.com/1389/7/24/wall2/www.aspic2.com%20%281%29.jpg

mortaza041
Sunday 17 October 10, 04:28 PM
کرار جاسم محمد
http://www.irfreeup.com/images/gh55666tixgju2wvm0w.jpg

http://www.irfreeup.com/images/gh55666tixgju2wvm0w.jpg


http://www.irfreeup.com/images/503uk06sad3o8cr6n4y3.jpg


http://www.irfreeup.com/images/503uk06sad3o8cr6n4y3.jpg


مصطفی اکرامی
http://www.irfreeup.com/images/eu9j5eprlkf1wox6302t.jpg

http://www.irfreeup.com/images/eu9j5eprlkf1wox6302t.jpg

Amor
Sunday 17 October 10, 04:56 PM
مقایسه مترو در ایران با برخي کشورهای جهان


لندن


http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/7/24/152838_265.gif


پاریس


http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/7/24/152839_121.gif


سئول


http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/7/24/152840_876.gif


توکیو


http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/7/24/152841_448.gif


برلین


http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/7/24/152842_700.gif


نیویورک


http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/7/24/152843_642.gif
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
و در اخر تهران


http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/7/24/152837_894.gif

orhan-azar
Sunday 17 October 10, 05:06 PM
و در آخر متروی تبریز,با وجود 10 سال از شروع احداث آن,هنوز به جایی نرسیده است و هر ساله در دهه فجر وعده ی اتمام آن و افتتاح آن داده می شود,ولی در آخر دروغی بر دروغهای دیگر تلمبار می شود.

rezapbs
Sunday 17 October 10, 05:10 PM
و در آخر متروی تبریز,با وجود 10 سال از شروع احداث آن,هنوز به جایی نرسیده است و هر ساله در دهه فجر وعده ی اتمام آن و افتتاح آن داده می شود,ولی در آخر دروغی بر دروغهای دیگر تلمبار می شود.
متروی تبریز خط یک تنها و تنها 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد یعنی 10 ساله دیگر کار دارد تا راه اندازی شود
تازه اگر مدیر با لیاقت داشته باشد

N4viD
Sunday 17 October 10, 05:40 PM
نظر شخصیییییییییییییییییییییی یییییییییییییییی در این تاپیک ممنوع

sahar_red
Sunday 17 October 10, 05:45 PM
مي گويند در زمانهاي دور پسري بود كه به اعتقاد پدرش هرگز نمي توانست با دستانش كار با ارزشي انجام دهد. اين پسر هر روز به كليسايي در نزديكي محل زندگي خود مي رفت و ساعتها به تكه سنگ مرمر بزرگي كه در حياط كليسا قرار داشت خيره مي شد و هيچ نمي گفت. روزي شاهزاده اي از كنار كليسا عبور كرد و پسرك را ديد كه به اين تكه سنگ خيره شده است و هيچ نمي گويد. از اطرافيان در مورد پسر پرسيد. به او گفتند كه او چهار ماه است هر روز به حياط كليسا مي آيد و به اين تكه سنگ خيره مي شود و هيچ نمي گويد.
شاهزاده دلش براي پسرك سوخت. كنار او آمد و آهسته به او گفت: «جوان، به جاي بيكار نشسستن و زل زدن به اين تخته سنگ، بهتر است براي خود كاري دست و پا كني و آينده خود را بسازي.»
پسرك در مقابل چشمان حيرت زده شاهزاده، مصمم و جدي به سوي او برگشت و در چشمانش خيره شد و محكم و متين پاسخ داد: «من همين الان در حال كار كردن هستم!» و بعد دوباره به تخته سنگ خيره شد.
شاهزاده از جا برخاست و رفت. چند سال بعد به او خبر دادند كه آن پسرك از آن تخته سنگ يك مجسمه با شكوه از حضرت داوود ساخته است. مجسمه اي كه هنوز هم جزو شاهكارهاي مجسمه سازي دنيا به شمار مي آيد.
نام آن پسر «ميكل آنژ» بود!

Türkelim
Sunday 17 October 10, 06:02 PM
آقا 10 سال چیه ؟ 15 ایل ده ده قوتولسا گره کف الیاخ !
ایه بولار قالسالا بیز کی مترو زات گورمه ریخ !

MPN_Tabrizli
Sunday 17 October 10, 06:13 PM
البته اگر قوتولانا جاخ ، او اول ايشله ديغي يرلر چورومه سه !!! 8-x

gamos
Sunday 17 October 10, 06:39 PM
خودکشی نوین


http://persian-star.org/1389/3/01/6Fun/08_suicide_01.jpg


http://persian-star.org/1389/3/01/6Fun/09_suicide_02.jpg


http://persian-star.org/1389/3/01/6Fun/10_suicide_03.jpg


http://persian-star.org/1389/3/01/6Fun/11_suicide_04.jpg


http://persian-star.org/1389/3/01/6Fun/13_suicide_06.jpg

google
Sunday 17 October 10, 06:47 PM
000000___00000
_00000000♥0000000
_0000000000000000
__00000000000000
____00000000000
_______00000
_________0
________*__000000___00000
_______*__00000000♥0000000
______*___0000000000000000
______*____00000000000000
_______*_____00000000000
________*_______00000
_________♥________0
_000000___00000___*
00000000♥0000000___*
0000000000000000____*
_00000000000000_____*
___00000000000_____*
______00000_______*
________0________*
________*__000000___00000
_______*__00000000♥0000000
______*_http://static.cloob.com//public/images/smiles/4.gif
i love you traxtor

gamos
Sunday 17 October 10, 09:30 PM
انواع بله گفتن عروس خانم ها

عروس عادي: با اجازه بزرگترها بله (اين اصولا مثل بچه آدم بله رو ميگه و قال قضيه رو ميکنه.)

عروس لوس: بع..........له!

عروسزيادي مؤدب: با اجازه پدرم، مادرم، برادرم، خواهرم، دايي جون، عمهجون،...،زن عمو کوچيکه، نوه خاله عمه شکوه، اشکان کوچولو، ... ، مرحوم زنآقاجانبزرگه ، قدسي خانوم جون ، ... ، ... (اين عروس خانوم آخر هم يادشميره بگهبله واسه همين دوباره از اول شروع ميکنه به اجازه گرفتن ... !)

عروس خارج رفته: با پرميشن گريت ترهاي فميلي ... اُ يس

عروس خجالتي: اوهوم

عروسپاچه ورماليده: به کوري چشم پدر شوهر و مادر شوهر و همه فک و فاميلاينبزغاله (اشاره به داماد) آره.... ( وضعيت داماد کاملا قابل پيش بينياست)

عروسهنرمند: با اجازه تمامي اساتيدم، استاد رخشان بني اعتماد، استادمسعودکيميايي، ...، اساتيد برجسته تاتر، استاد رفيعي، ... ، مرحوم نعمتا.. گرجي، شير علي قصاب هنرمند، روح پر فتوه مرحومه مغفوره مرلين مونرو،مرحوممارلين ديتريش، مرحوم مغفور گري گوري پک و ... آري مي پذيرم که بهپاي ايناتللوي خبيث بسوزم چو پروانه بر سر آتش ...

عروس داش مشتي: با اجزه بروبکس مُجلي نيست من که پايه ام ...

عروسزيادي مؤمن و معتقد: بسم ا.. الرحمن الرحيم و به نستعين انه خير ناصرومعين ... اعوذ با... من شيطان رجيم يس و القرآن الحکيم .... الي آخر.... (و در آخر ) نعم

عروس فمنيست: يعني چي؟! چه معني داره همش ما بگيمبله ... چقدر زن بايد توسري خور باشه چرا همش از ما سؤال مي پرسن ! ... يهبار هم از اين مجسمهبلاهت (اشاره به داماد) بپرسين ... (اصولا اين قومفمنيست جنبه ندارن کهبهشون احترام بذارن و يه چيزي ازشون بپرسن ... فقطبايد زد تو سرشون وبهشون گفت همينه که هست مي خواي بخواه نمي خواي هم به درک

sadra-tttt
Sunday 17 October 10, 11:31 PM
شانس آورد دختر بود اگه پسر بود ؟؟!!!!

http://d.yimg.com/gg/erdem/88b51a2caaff61db49e929ee0f8f958c0c6a4407.gifa

چاه مکن بهر کسی.. اول خودت..

http://img98.net/img/11120718267347301170.gif

جانم چه ماساژی میده

http://marh-q.net/uploads/images/marh-q1ae4519d66.gif

SHahab
Monday 18 October 10, 07:55 AM
گلين گداخ آغلياخ**** اروما گولون دولدوراخ

N4viD
Monday 18 October 10, 09:35 AM
برد قرمز با گل کرار زیبا میشود.......لیگ با تشییع سرخ امصفا میشود
گر نشد قسمت که با گلدسته راهیشان کنیم........با همان یک گل بهار ما هویدا میشود
زینکه کم نورست ورزشگاه،هرگز غم مخور........کله تاس رضایی نورافزا میشود!!
مرگ سرخ،شرم دایی،جشن ما........این همه با ضربه کرار امضا میشود
شرط میبندم که با این حال و روز تیم سرخ........واژه بردن براشان،خود معما میشود
پس بیارایید با روبان قرمز جام را........مژده یاران، "غول قرمز"باز احیا میشود

Mouneskhah
Monday 18 October 10, 10:04 AM
عكس از خلیل غلامی
طراح گراپیكhttp://grapic.persiangig.com/cloob/w18-1.jpg

N4viD
Monday 18 October 10, 10:16 AM
عكس از خلیل غلامی
طراح گراپیكhttp://grapic.persiangig.com/cloob/w18-1.jpg

داداااااااااااش

گرافیک کبوتر میکنی؟؟؟؟؟ بنرش کنیم؟؟؟؟

Mouneskhah
Monday 18 October 10, 10:24 AM
okkookok hastam
mouneskhah@gmail.com
matalebi ke mikhayno email konin tarho mifrestam chapesh ba khodetoon

MaryaM
Monday 18 October 10, 11:50 AM
این روزهامسئله امنیت وپخش عکس وفیلمهای

خصوصی داغ است پس زمان خوبیست

که این مطلب رابخوانید:

http://0k.010.img98.com/out.php/i301122_clipimage0001.jpg (http://0k.010.img98.com/out.php/i301122_clipimage0001.jpg)
بحث آیینه های دوطرفه.بله افرادی ازشمادرحالی که دراتاق پرو

یاهتل هستید فیلم یاعکس تهیه کرده وبه معرض عموم میگذارند

پس حتماازمحلهایی که دارای آیینه هستند ازیکطرفه بودن آن

اطمینان پیداکنید

اماچطور؟

قبل ازهرکاری ازتست انگشت استفاده کنید:

انگشت خودراروی آیینه قرارداده اگربین انگشت شما وآیینه یک

فاصله ای باشد این آیینه واقعیست واگرانگشت شمابه آن چسبیده باشد

این آیینه دوطرفه است وکسی داردشماراتماشامیکند

دلیل؟

چون درآیینه های واقعی جیوه درپشت آیینه است ولی درآیینه های

دوطرفه لایه جیوه برروی سطح جیوه است.

TTTT214
Monday 18 October 10, 12:51 PM
fark var

rezapbs
Monday 18 October 10, 01:33 PM
http://www.talab.ir/upload/6/0.209376001287226428_Wz3e9.gif

mehrazin
Monday 18 October 10, 02:04 PM
سوسانو به ایران می*آید

http://www.mehrnews.com/mehr_media/image/2010/10/582369_orig.jpg


هان جی های، بازیگر مجموعه پرمخاطب "افسانه جومونگ" برای بازی در فیلم سینمایی "شش نفر زیر باران" به کارگردانی علی عطشانی به ایران می*آید.
به گزارش مهر، این بازیگر شناخته شده سینمای کره جنوبی برای بازی در یکی از نقش*های اصلی فیلم سینمایی "شش نفر زیر باران" دعوت شده و هم اکنون گروه تولید در حال رایزنی با وی هستند.
"شش نفر زیر باران" دومین ساخته بلند سینمایی علی عطشانی است که نیمه آبان*ماه به تهیه کنندگی محسن طباطبایی*پور در تهران کلید می*خورد. این فیلم اثری پر بازیگری است که در کنار هان جی های، ستارگانی از سینمای ایران در آن به ایفای نقش می*پردازند.

از عوامل تولید "شش نفر زیر باران" که تا کنون حضورشان در این پروژه قطعی شده است، می*توان به مدیر فیلمبرداری: مرتضی غفوری، طراح صحنه و لباس: آیدین ظریف، طراح چهره پردازی: الهام اطیابی و مجری طرح: مجید کریمی اشاره کرد.

هان جی های در مجموعه "افسانه جومونگ" به عنوان بازیگر اصلی زن بازی کرده که مدتی پیش از تلویزیون ایران به نمایش در آمد و با استقبال بسیار زیادی روبرو شد. علی عطشانی فیلم سینمایی "دموکراسی تو روز روشن" را در کارنامه دارد.

عوامل تولید "شش نفرزیر باران" تلاش می*کنند با دعوت از این بازیگر در جذب مخاطب برای سینمای ایران گامی بردارند.

mehrazin
Monday 18 October 10, 02:25 PM
گزارشی از یک لامبورگینی برقی


آندره آوارواری طراح، ایده ای برای یک لامبورگینی نرم و مجللی دارد که درست نقطه مقابل لامبورگینی رونتون تیز سبکِ اوریگامی است. رقابت اصلی در ساخت لامبرگینی مینوتورو نه تنها بر سر حفظ سیستم هویت قوی محصولات لامبورگینی، بلکه بر سر برقی کردن آن نیز می باشد. البته رقابت بر سر تولید اتومبیل برقی نیست. هم اکنون سال هاست که اتومبیل های برقی تولید می شوند. خیر! رقابت بر سر متقاد کردن مشتری نسبت به این مساله است که نه تنها سوار شدن اتومبیل برقی بسیار لذت بخش است، بلکه لذت سوار شدن ابر اتومبیل برقی دو چندان است!
این اتومبیل مجهز به چهار موتور اسنکرون است که ۷۰% قدرت موتور را به محور عقب، و ۳۰% آن را به محور جلو تخصیص می دهد. برق اتومبیل توسط یک بسته باتری Li-Tac با خانه های تخت در عقب، و یک سیستم KERS در جلو تامین می شود. در عقب، که معمولا موتور غول پیکر اتومبیل باید جای داده شود، یک صندلی سوم برای کسی که می خواهد سوار اتومبیل شده و بخاطر سرعت بسیار بالای حرکت آن جیغ و فریاد بزند، تعبیه شده است. دسترسی به این صندلی از طریق درب بسیار بلند سمت مسافر لامبورگینی امکانپذیر است.
خروجی هوای مثلثی شکل در عقب به عنوان خنک ساز باتری عمل می کند. همچنین صدای موتورهای الکتریک پشت آنها را از طریق یک کانال، که مانند یک ساب ووفر عمل می کند، بیرون می دهند.
و یک چیز کاملا دیوانه وار در این طراحی وجود دارد. چیزی بسیار وحشی! بگذارید توصیف آن را زبان خود آوارواری بشنویم:
در سال ۲۰۲۰، صاحبان لامبورگینی مینوتورو چیز کاملا جدیدی به نام بازی آنلاین واقعی را تجربه خواهند نمود. در این سناریو راننده لامبورگینی می تواند در یک خط مسابقه واقعی (مانند پیست نوربرگ) مسابقه دهد. اطلاعات GPS محیط مسابقه وی در شبکه بازی پلی استیشن به عنوان یک محیط خیالی آپلود می شود. بازیکنان پلی استیشن از سرتاسر دنیا می توانند در محیط مجازی سه بعدی با راننده لامبورگینی مسابقه داده و سعی کنند وی را شکست دهند. این شبکه اجتماعی ماشین بازان دهه بعدی خواهد بود.
وحشی!http://www.gooyait.com/uploads/LamborghiniMinotauro01.jpghttp://www.gooyait.com/uploads/LamborghiniMinotauro05.jpghttp://www.gooyait.com/uploads/LamborghiniMinotauro06.jpghttp://www.gooyait.com/uploads/LamborghiniMinotauro02.jpghttp://www.gooyait.com/uploads/LamborghiniMinotauro03.jpg

mehrazin
Monday 18 October 10, 02:29 PM
http://ax2axnews.files.wordpress.com/2010/10/att0000411.jpg?w=585&h=404
http://ax2axnews.files.wordpress.com/2010/10/att0000722.jpg?w=604&h=843

MaryaM
Monday 18 October 10, 04:29 PM
ده نکته ناگفته از مختارنامه
http://files.tabnak.com/pics/201010/201010181243142975.jpg1- تداركات اوليه براي ساخت سريال مختارنامه از مهر 1381 آغاز شد و از شهريور 1382 نيز سريال وارد مرحله پيش*توليد شد و پس از 6 ماه پيش*توليد، فيلمبرداري آن به شيوه 35 ميلي*متري در رمل*ها و بيابان*هاي كاشان آغاز شد.

2- هزار و 430 نفر نيروي انساني درگير اين مجموعه بودند. برخي نيروها از شهرها و مکان*هايي که فيلم*برداري صورت مي*گرفت انتخاب مي*شدند.

3- چون رفت و آمد به مکان فيلم*برداري زمان زيادي از کارگردان مي*گرفت و مسئله زمان*بر و انرژي*بري بود، داوود ميرباقري در مقطعي در احمدآباد مستوفي منزلي اجاره کرد و همان جا مستقر شد تا وقت ويژه*اي را روي فيلم*نامه و کار بگذارد و با تمرکز بيشتري کار را انجام دهد.

4- داوود ميرباقري به عنوان كارگرداني كه سبك و سياقي كلاسيك را در كارهايش دنبال مي*كند، هميشه بر استفاده از بازيگران حرفه*اي اعتقاد و اصرار دارد. البته در مختارنامه گاه بنابه ضرورت افرادي مانند حامد حدادي بسكتباليست تيم ملي نيز به دليل فيزيك خاص مقابل دوربين رفتند. احمد ايراندوست يا همان غول برره هم ديگر بازيگري بود كه انتخاب آن از سوي مختارنامه نگاه*هاي زيادي را متوجه اين سريال كرد.

5- محمدرضا شريفي*نيا بازيگر نقش وليد هم اين اواخر به سريال مختارنامه پيوست و نقش محمد بن حنفيه را بازي كرد. به اين فهرست مي*توان نام*هاي ديگري را هم اضافه كرد. مثلا اكبر زنجانپور كه در اين سريال، نقش عموي مختار را ايفا كرده يا نسرين مقانلو كه ايفاگر نقش همسر مختار بوده است. در اين سريال نقش حضرت ابوالفضل (ع) هم توسط جواني 20 ساله به نام كاوه فتوحي ايفا شده است. رضا كيانيان هم نقش عبدالله بن زبير حاكم مكه را ايفا كرده است.

6- بهنوش بختياري هم در نقش يك شاهزاده اشرافي مقابل دوربين رفته است و شهره لرستاني هم در اين سريال در 2 نقش حضور يافته است؛ يكي در نقش زن كوفي كه دوستدار امام حسين (ع) است و يك بار هم در نقش خواهر مختار...

7- بهناز جعفري نيز در اين سريال نقش يكي از زنان شرور كوفه را ايفا كرده و همسر او نيز كه در اغلب فعاليت*هايش با او همكاري مي*كند، كسي نيست جز شهرام حقيقت*دوست......

8- اغلب بازيگران يا سوارکاري و شمشيربازي را ياد داشتند يا در طول مدت فيلم*برداري آموزش ديدند. آن*ها سوارکاري را زير نظر احمد نمازي و شمشيربازي و حرکات رزمي را زير نظر محمود اردلان طراح حرکات رزمي آموزش ديدند. افتادن از اسب، ضربه خوردن با شمشير و مواردي از اين دست چند مرتبه براي بازيگران اتفاق افتاد. فريبرز عرب*نيا و رضا رويگري چند بار در سر صحنه زخمي شدند. تهيه*کننده هم دو بار به دليل فشار کار سکته کرد!

9- فیلمبرداری این مجموعه، در آران و بیدگل، تهران، آبادان، شوشتر، شهریار، ورامین، تاکستان، قزوین و شاهرود انجام شده است.

10- در اواسط فیلمبرداری به علت فشار زیاد داوود میرباقری از حال رفت و راهی بیمارستان گشت و چندین روز بستری شد.....!

Amor
Monday 18 October 10, 07:51 PM
موفقیت در هر سنی چه معنی میده؟

در ۴ سالگى ... موفقیت عبارت است از ... کثیف نکردن شلوار

در ۶ سالگى ... موفقیت عبارت است از ... پیدا کردن راه خانه (از مدرسه)

در ١٢ سالگى ... موفقیت عبارت است از ... داشتنِ دوست (یافتن )

در ١٨ سالگى ... موفقیت عبارت است از ... گرفتن گواهى نامه رانندگى

در ٢٠ سالگى ... موفقیت عبارت است از ... برقرارى رابطه

در ٣۵ سالگى ... موفقیت عبارت است از ... پول داشتن

در ۴۵ سالگى ... موفقیت عبارت است از ... پول داشتن

در ۵۵ سالگى ... موفقیت عبارت است از ... پول داشتن

در ۶٠ سالگى ... موفقیت عبارت است از ... برقرارى رابطه

در ۶۵ سالگى ... موفقیت عبارت است از ... تمدید گواهى نامه رانندگى

در ٧٠ سالگى ... موفقیت عبارت است از ... داشتنِ دوست (تنهایی(

در ٧۵ سالگى ... موفقیت عبارت است از ... پیدا کردن راه خانه (از هر کجا (

در ٨٠ سالگى ... موفقیت عبارت است از ... کثیف نکردن شلوار

araz_pasha
Monday 18 October 10, 08:00 PM
http://www.wdfnews.com/UserFiles/funny_soccer_kick.jpg


http://up.iranblog.com/2/1255628851.jpg

http://cdn.ezprezzo.com/crazypics/crazysports22.jpg


http://www.football-media.net/wp-content/uploads/2007/04/funny-football-media-net.jpg

nazli-daniz
Monday 18 October 10, 08:10 PM
آهنگ جدید و بسیار زیبای آرمین 2afm

دانلود mp3 128

http://www.irfreeup.com/images/qf6kr8127ztdf3t5wmdb.zipدانلود ogg 64

http://www.irfreeup.com/images/pzfh8e85cuq1exlf6hc.zip

N4viD
Monday 18 October 10, 09:22 PM
http://myup.ir/images/18068305648269202156.jpg

Türkelim
Monday 18 October 10, 09:49 PM
برای تماشای تراختور"آديوخ" با عصا خواهد آمد شما چطور؟تراختور روزيكشنبه دوم آبان ماه در مقابل آبي پايتخت قرار خواهد گرفت .آبيها ميدانند از روزي كه تراختور وارد ليگ برتر شد حاشيه شان كمتر شده است و دليل اين امر هم اين است كه قرمزهاي پايتخت با ظهور و فروغ دوباره تراختور ديگر آبيها را رقيب و حريف خود نميدانند.هرچند بايد ذكر كرد كه تراختور در حيطه هواداري و پر طرفدار بودن خود را سرور سرخابيهاي پايتخت مي داند و مفهوم اس ام اس معروفي كه در ميان فوتبالدوستان مي چرخد" خداي را شكر كه تراختور آمد تا اس اس و پس پس بي سرور نمانند." خود گوياي حقيقتي است كه شانه تهي كردن از آن فقط ار كج خيالان مي تواند متصور گردد.بگذريم.دوستان رمز و رموز موفقيت يك تيم ورزشي و عوامل موثر درآن زياد است و از حوصله بحث ما خارج ولي پرداختن به مسئله هوادار هميشه جذابيت خود را دارد.تراختور تيمي است كه تكيه گاه اصلي آن آناني هستند كه گرما و سرما را به جان خريده و براي حمايت تيم محبوبشان در استاديوم حاضر مي شوند وبا اعتقاد راسخ به مثل تركي ائل گوجي سل گوجي، تراختور را تنها نمي گذارند.وقتي هوادار سرد وگرم چشيده ، هواداري كه حاضر است همه چيز را به جان خريده و چشمان خود را نيز تقديم محبو ب خود نمايد ، مي بيند معشوقه اش را مثله مي كنند. قطعا راهي پيدا مي كند تا دوام و ماندگاري معشوقه اش را بيشتر كند و اين امر ممكن نيست مگر با حضور در استاديوم و فرياد ياشاسين بر آوردن.يادم هست سال قبل ما با روش جديدي كه ابداع كرديم بنيان گذار سبك نوين هواداري در فوتبال ايران بوديم. توانستيم آن چنان نمود پيدا كنيم كه ثمره آن، برخوردهاي ناشايست امروز با ماست.بياييد در راهي كه انتخاب نموده ايم ثابت قدم باشيم تا از اين ره توشه اي براي تراختور بدست آوريم. آذربايجان در خور نام خود نيازمند حمايت است و ورزش آن خطه نيز خارج از آن نيست ما اگر داعيه داريم كه تراختور سمبل آذربايجان سرخ است پس بايد براي حمايت از آن قدمهاي بيشتري برداريم .مهم نيست كه تراختور با چه تيمي بازي دارد مهم اين است كه تراختور بايد حمايت شود .آن هم با حضور حداكثري.يادمان باشد، ما اگر تراختور رو قهرمان يا آسيايي كنيم(البته اگر تفكرات سرمربي بگذارد) قطعا اثرات مثبت آن در اقتصاد و ورزش منطقه آذربايجان تاثير خواهد گذاشت. ببينيد تيمهاي اصفهاني هوادار آن چناني ندارند اما ثروت حاميانشان از طرفي و مديريت صحيح باشگاهايشان از طرف ديگر آن دو باشگاه را به قطبي از فوتبال ايران تبديل كرده كه سرخابيهاي پايتخت حتي ذره اي از ميليونيوم آن را نيز نمي توانند ارائه كنند.تراختور شايد مديريت قوي نداشته باشد و يا شايد حاميان مالي آنچناني نداشته باشد ولي هواداراني دارد كه با اشك چشم خود راه گل آلود را شسته و برايش مهيا مي كنند.بياييد چشمهايمان را به آسمان بدوزيم و يكصدا از خداوند سبحان بخواهيم اين مظهر و سمبل ورزش آذربايجان را براي ما زياد نبيند و سنگلاخهاي پيش رويش را هموار كند.اخيرا كتابي خواندم بنام" محمد(ص) پيغمبري كه از نو بايد شناخت." وقتي كتاب تمام شد . بارها خدا را شكر كردم كه خداوند صبر را نيز در كنار ساير نعمات خداوندي به مخلوقش هديه كرد تا دركنار ناملايماتي كه از همنوع خودش مي بيند ، صبر پيشه كند. اين كتاب به من فهماند كه تنهايي ارزشي ندارد و بايد براي زيستن با هم بود و براي حفظ آنچه كه به آن اعتقاد پيدا كرده اي تلاش كرد.بياييد براي رسيدن به آرزوهاي دوردست و تكيه بر سكوي قهرماني دست در دست هم نواي ياشاسين سردهيم تا بانگ برخواسته از سهند و ساوالان را به فلات ايران زمين پخش كنيم تا همگان بدانند آذربايجان و آذربايجاني دلش و قلبش فقط براي تراختور مي تپد.براي آديوخ بسيار سخت است تا با عصاي شكسته اش فرسنگها مسير طي كند تا به سهند برسد.ولي قول ميدهم كه بيايم.خواهم آمد تا خاري باشم در چشمان آنكس كه دوست ندارد تا ما باهم باشيم.خواهم آمد تا بار ديگر بگويم تراختور زنده و پاينده است. خواهم آمد تا گرد پاي رهروان تراختور بر مژه هايم بنشيند تا من نيز در اين دنيا چهره اي آراسته باشم.آديوخ آذربايجانلي از كليه عزيزان و دوستاني كه دست به قلم دارند استدعا دارد در طول اين يك هفته باقيمانده هر چه توان دارند صرف نمايند تا حضور حماسي تراختورچيان را رقم زنند. آرتان عزيز بنويس تا سرابلي بداند كه بايد بنويسد .بنويس تا فرزاد با خواندن آن ، پيغام به ارسلان بیگ دهد كه قلم بر گيرد،وقت نبرد فرا رسيده است. گونش نيز بايد بداند كه در نبرد قلمها نبايد ايستاد بايد جوهرها همه روانه شوند ، سيل شوند ، چونكه ظفر نزديك است. من نيز خواهم نوشت.اؤیرنجيان (دانشجویان) هوادار تراختور كجاييد؟ ياد سال قبل آن روز كه با استيل در تهران بازي داشتيم به خير.تراختورچي بايد بداند كه تراختور امروز نيازمند است و به قولي هم اكنون نيازمند ياريتان هستيم، شايد فردا دير باشد.بياييد تا فردا نگوييم چرا چنين شد. بياييد تا فردا لب به دندان نگزيم.چشمان منتظر هر تراختورچي منتظر حضورتان است پس بياييد.ياشاسين آذربايجان .ياشاسين تراختور.آديوخ آذربايجانلي


sahar_red
Tuesday 19 October 10, 04:52 PM
زن و مرد جوانی به محله جدیدی اسبا*ب*کشی کردند. روز بعد ضمن صرف صبحانه، زن متوجه شد که همسایه*اش درحال آویزان کردن رخت*های شسته است و گفت:
«لباسها چندان تمیز نیست. انگار نمیداند چطور لباس بشوید. احتمالآ باید پودر لباس*شویی بهتری بخرد.»
همسرش نگاهی کرد اما چیزی نگفت.
هربار که زن همسایه لباس*های شسته*اش را برای خشک شدن آویزان می*کرد زن جوان همان حرف را تکرار می*کرد تا اینکه حدود یک ماه بعد، روزی از دیدن لباس*های تمیز روی بند رخت تعجب کرد و به همسرش گفت:
«یاد گرفته چطور لباس بشوید. مانده*ام که چه کسی درست لباس شستن را یادش داده!»
مرد پاسخ داد: «من امروز صبح زود بیدار شدم و پنجره*هایمان را تمیز کردم!»
زندگی هم همینطور است. وقتی که رفتار دیگران را مشاهده می*کنیم، آنچه می*بینیم به درجه شفافیت پنجره*ای که از آن مشغول نگاه کردن هستیم بستگی دارد. قبل از هرگونه انتقادی، بد نیست توجه کنیم به اینکه خود در آن لحظه چه ذهنیتی داریم و از خودمان بپرسیم آیا آمادگی آن را داریم که به*جای قضاوت کردن فردی که می*بینیم درپی دیدن جنبه*های مثبت او باشیم؟

Amor
Tuesday 19 October 10, 08:01 PM
فکرش و بکن !!!!


شما به علائم راهنمایی توجه نکردید میشه گواهی نامه تون رو ببینم..


http://www.picturehosting.org/u/949/g3jg2cup.13.jpg


دقیقه صبر کنید تا پیداش کنم میشه بگید چه شکلیه؟


http://aks98.com/images/sqzjguizedpaky83a6n1.jpg


مستطیل شکله و عکس خودت روشه!!


http://www.picturehosting.org/u/949/g3jg2cw1.a6.jpg


آهان پیداش کردم.


http://www.picturehosting.org/u/949/g3jg2cwg.yu.jpg


خودشه!!


http://www.picturehosting.org/u/949/g3jg2cwv.x6.jpg


بفرمایید!!!


http://www.picturehosting.org/u/949/g3jg9ppd.6w.jpg


http://www.picturehosting.org/u/949/g3jg9ppw.1k.jpg


اوه عذر میخوام متوجه نشدم که شما هم پلیسید!!!


http://www.picturehosting.org/u/949/g3jg9pqi.at.jpg

sadra-tttt
Tuesday 19 October 10, 08:21 PM
http://omid20-9.com/897/24/takht.jpg
http://omid20-9.com/897/24/takht%20%282%29.jpg
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
http://omid20-9.com/897/24/takht%20%281%29.jpg

mtraxtur
Tuesday 19 October 10, 08:27 PM
11 سپتامبر

oscar
Tuesday 19 October 10, 08:45 PM
تصاویری از آبشارهای عظیم و زیبا (http://www.pixdooni.com/1389/%d8%aa%d8%b5%d8%a7%d9%88%db%8c%d8%b1%db%8c-%d8%a7%d8%b2-%d8%a2%d8%a8%d8%b4%d8%a7%d8%b1%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b9%d8%b8%db%8c%d9%85-%d9%88-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7/)http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/image001.jpg (http://pixdooni.com/)

http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/image002.jpg (http://pixdooni.com/)

http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/image003.jpg (http://pixdooni.com/)

http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/image004.jpg (http://pixdooni.com/)

http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/image005.jpg (http://pixdooni.com/)

http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/image009.jpg (http://pixdooni.com/)

http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/image010.jpg (http://pixdooni.com/)

http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/image011.jpg (http://pixdooni.com/)

http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/image012.jpg (http://pixdooni.com/)


(http://pixdooni.com/)


(http://pixdooni.com/)


(http://pixdooni.com/)


(http://pixdooni.com/)


(http://pixdooni.com/)


(http://pixdooni.com/)


(http://pixdooni.com/)


(http://pixdooni.com/)


(http://pixdooni.com/)


(http://pixdooni.com/)

oscar
Tuesday 19 October 10, 08:45 PM
(http://pixdooni.com/)


(http://pixdooni.com/)

تصاویری از آبشارهای عظیم و زیبا 2
(http://pixdooni.com/)


(http://pixdooni.com/)


(http://pixdooni.com/)


(http://pixdooni.com/)


(http://pixdooni.com/)


(http://pixdooni.com/)


(http://pixdooni.com/)

http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/image013.jpg (http://pixdooni.com/)

http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/image014.jpg (http://pixdooni.com/)

http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/image015.jpg (http://pixdooni.com/)

http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/image016.jpg (http://pixdooni.com/)

http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/image018.jpg (http://pixdooni.com/)

http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/image019.jpg (http://pixdooni.com/)

http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/image020.jpg (http://pixdooni.com/)

http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/image021.jpg (http://pixdooni.com/)

http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/image022.jpg (http://pixdooni.com/)

http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/image023.jpg (http://pixdooni.com/)

oscar
Tuesday 19 October 10, 08:47 PM
عکس های زیبا بانگونک در شب (http://www.pixdooni.com/1389/%d8%b9%da%a9%d8%b3-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7-%d8%a8%d8%a7%d9%86%da%af%d9%88%d9%86%da%a9-%d8%af%d8%b1-%d8%b4%d8%a8/)http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/00117.jpg

http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/00216.jpg

http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/00316.jpg

http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/00416.jpg

http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/00516.jpg

http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/00616.jpghttp://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/00915.jpg

http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/01016.jpg

http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/01115.jpg

http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/01215.jpg

oscar
Tuesday 19 October 10, 08:51 PM
دوستی و وفاداری واقعی ! (http://www.pixdooni.com/1389/%d8%af%d9%88%d8%b3%d8%aa%db%8c-%d9%88-%d9%88%d9%81%d8%a7%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d9%88%d8%a7%d9%82%d8%b9%db%8c/)http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/0015.jpg (http://pixdooni.com/)

http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/0024.jpg (http://pixdooni.com/)

http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/0034.jpg (http://pixdooni.com/)


(http://pixdooni.com/)

http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/0054.jpg (http://pixdooni.com/)

http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/0064.jpg (http://pixdooni.com/)

http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/0074.jpg (http://pixdooni.com/)

http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/0084.jpg (http://pixdooni.com/)


(http://pixdooni.com/)


(http://pixdooni.com/)

http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/0104.jpg (http://pixdooni.com/)

http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/0114.jpg (http://pixdooni.com/)


(http://pixdooni.com/)

http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/0134.jpg (http://pixdooni.com/)


(http://pixdooni.com/)


(http://pixdooni.com/)

oscar
Tuesday 19 October 10, 08:53 PM
در پديده*اي کم*نظير؛
تولد سه فرزند يک خانواده در تاريخ*هاي رند سال + عکس
در پديده اي بي نظير سه فرزند يک خانواده آمريکايي به ترتيب در تاريخ*هاي 8/8/2008 ، 9/9/2009 و 10/10/2010 متولد شدند.

http://www.parsigold.org/up/images/mwnt1ikddq7yt4wd7e8.jpg

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از خبرگزاري نيوکرالا، يکشنبه هفته گذشته 10/10/2010 با بدنيا آمدن سومين فرزند يک خانواده اهل ميشيگان آمريکا رکورد تازه اي به ثبت رسيد و فرزندان اين خانواده با فاصله زماني يک سال و يک ماه و يک روز از هم در تاريخهاي رند قرن بدنيا آمدند.


اين پديده که بسيار نادر است ،تنها در 12 سال ابتدايي هر قرن مي تواند رخ دهد و احتمال وقوع آن يک در 2500 است.


گفتني است، والدين اين کودکان تأکيد کردند برنامه*اي براي بدنيا آوردن کودک چهارم خود در تاريخ 11/11/2011 ندارند./ا

R.F.A
Tuesday 19 October 10, 08:58 PM
mən ölüm baxın TİRƏXTURlara ba

889890891

oscar
Tuesday 19 October 10, 08:58 PM
شاهکار های رانندگی خانوم ها 1http://salijoon.ws/mail/890724/park/women_and_cars_640_01.jpghttp://salijoon.ws/mail/890724/park/women_and_cars_640_03.jpghttp://salijoon.ws/mail/890724/park/women_and_cars_640_08.jpghttp://salijoon.ws/mail/890724/park/women_and_cars_640_11.jpghttp://salijoon.ws/mail/890724/park/women_and_cars_640_14.jpghttp://salijoon.ws/mail/890724/park/women_and_cars_640_20.jpg
http://salijoon.ws/mail/890724/park/women_and_cars_640_29.jpghttp://salijoon.ws/mail/890724/park/women_and_cars_640_30.jpghttp://salijoon.ws/mail/890724/park/women_and_cars_640_31.jpghttp://salijoon.ws/mail/890724/park/women_and_cars_640_22.jpg

azarbijandiarm
Tuesday 19 October 10, 08:59 PM
http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/0272.jpg

oscar
Tuesday 19 October 10, 09:01 PM
شاهکار های رانندگی خانوم ها 2

http://salijoon.ws/mail/890724/park/women_and_cars_640_06.jpghttp://salijoon.ws/mail/890724/park/women_and_cars_640_10.jpghttp://salijoon.ws/mail/890724/park/women_and_cars_640_13.jpghttp://salijoon.ws/mail/890724/park/women_and_cars_640_24.jpghttp://salijoon.ws/mail/890724/park/women_and_cars_640_32.jpghttp://salijoon.ws/mail/890724/park/women_and_cars_640_05.jpghttp://salijoon.ws/mail/890724/park/women_and_cars_640_18.jpg

azarbijandiarm
Tuesday 19 October 10, 09:02 PM
http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/beautiful_paintings_01.jpg

gamos
Tuesday 19 October 10, 09:03 PM
http://www.dl.persianmob.net/images/group/2010.08.28/emtehan/1.jpg


حتی اگر تجهیزاتتان را بگیرند


http://www.dl.persianmob.net/images/group/2010.08.28/emtehan/2.jpg


حتی اگر تفتیش بدنیتان کردند


http://forum.tractorfc.com/images/editor/insertimage.png


تک تک لباسهایتان را وارسی کنند


http://www.dl.persianmob.net/images/group/2010.08.28/emtehan/4.jpgو شما را بی دفاع مقابل برگه امتحان بگذارند


.

.

.

.

باز هم میتوانید…!!!


http://www.dl.persianmob.net/images/group/2010.08.28/emtehan/5.jpg

azarbijandiarm
Tuesday 19 October 10, 09:10 PM
نقاشی های زیبا
http://pixdooni.com/
http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/beautiful_paintings_03.jpg
http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/beautiful_paintings_08.jpg

تماشاگر افغانی پس پس
http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/00719.jpg

گریه کردن شیث بعد گل
http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/00918.jpg

oscar
Tuesday 19 October 10, 09:12 PM
http://aks98.com/images/vt0qaqrz1nc5fp0dzu5.jpg (http://patoghu.com/forum/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fozviat.blogspot.co m%2F)http://aks98.com/images/4skf2iri5kgdcdfc42.jpg (http://patoghu.com/forum/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fozviat.blogspot.co m%2F)

http://aks98.com/images/mkso38nncztr1ow6t02l.jpg (http://patoghu.com/forum/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fozviat.blogspot.co m%2F)

http://aks98.com/images/cqqh1coo26mpdnvm44rp.jpg (http://patoghu.com/forum/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fozviat.blogspot.co m%2F)


http://aks98.com/images/95mz02xj060lp94gy5o.jpg (http://patoghu.com/forum/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fozviat.blogspot.co m%2F)

http://irfreeup.com/images/cvf3fw132bbm2834w7ir.jpg (http://patoghu.com/forum/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fozviat.blogspot.co m%2F)http://irfreeup.com/images/mk1gjw154u2cgawno5s1.jpg (http://patoghu.com/forum/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fozviat.blogspot.co m%2F)
http://irfreeup.com/images/0imm609zsk20r8rou1b.jpg (http://patoghu.com/forum/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fozviat.blogspot.co m%2F)

azarbijandiarm
Tuesday 19 October 10, 09:14 PM
عکس زمستانی
http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/0322.jpg
http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/0292.jpg
http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/0244.jpg
http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/10/0196.jpg

oscar
Tuesday 19 October 10, 09:17 PM
مادربزرگ های خلاف ! 1
http://www.hipersian.com/uploads/admin/23e7e841ac.jpg

http://www.hipersian.com/uploads/admin/b1815c9a03.jpg

http://www.hipersian.com/uploads/admin/783b943379.jpg

http://www.hipersian.com/uploads/admin/cd5c851dbc.jpg
http://www.hipersian.com/uploads/admin/55acf164b6.jpg
http://www.hipersian.com/uploads/admin/d0f50ed4b9.jpg

http://www.hipersian.com/uploads/admin/e07305e42b.jpg
http://www.hipersian.com/uploads/admin/92bddb41bb.jpg
http://www.hipersian.com/uploads/admin/d90b7130fb.jpg
http://www.hipersian.com/uploads/admin/d7eeb2931d.jpg

oscar
Tuesday 19 October 10, 09:18 PM
مادربزرگ های خلاف ! 2

http://www.hipersian.com/uploads/admin/cf0ac1d9be.jpg
http://www.hipersian.com/uploads/admin/cf6d84d8a4.jpg

http://www.hipersian.com/uploads/admin/e62b7ef47f.jpg
http://www.hipersian.com/uploads/admin/a96f14e7d8.jpg

http://www.hipersian.com/uploads/admin/3613519519.jpg
http://www.hipersian.com/uploads/admin/21d9234af0.jpg

azarbijandiarm
Tuesday 19 October 10, 09:40 PM
معجزه نقاشی
http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/01/1-600x542.jpg
http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/01/4-600x400.jpg

http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/01/5.jpg-600x457.jpg
http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/01/7-600x400.jpg
http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/01/8-600x798.jpg
http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/01/9-600x849.jpg
http://www.pixdooni.com/wp-content/uploads/2010/01/11-600x852.jpg

http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=77655&musicID=75488

oscar
Wednesday 20 October 10, 06:51 AM
هنرمندي با مداد


http://up.warningtm.info/images/904_Creativity_of_Pencils_.jpg

http://up.warningtm.info/images/820_Creativity_of_Pencils_.jpg

http://up.warningtm.info/images/560_Creativity_of_Pencils_.jpg

http://up.warningtm.info/images/902_Creativity_of_Pencils_.jpg
http://up.warningtm.info/images/255_Creativity_of_Pencils_.jpg

http://up.warningtm.info/images/750_Creativity_of_Pencils_.jpg

http://up.warningtm.info/images/818_Creativity_of_Pencils_.jpg

http://up.warningtm.info/images/126_Creativity_of_Pencils_.jpg
http://up.warningtm.info/images/133_Creativity_of_Pencils_.jpg

http://up.warningtm.info/images/600_Creativity_of_Pencils_.jpg

ayti
Wednesday 20 October 10, 12:21 PM
898
901
903
904
906

riza-tiraxtor
Wednesday 20 October 10, 12:42 PM
تو روز روشن ، اونم تو تهران ، با شلوارک ؟!

http://fixsat-pics.com/images/b86xff84zdrr3e2tussv.jpg

http://fixsat-pics.com/images/om72ngthungl3jijhtlo.jpg

.
.
.
.
.
.
.
.
http://fixsat-pics.com/images/t4pi5wpd9k571meewxhw.jpg

:))))

ayti
Wednesday 20 October 10, 01:24 PM
907
8-x

BAHMAN_T
Wednesday 20 October 10, 03:31 PM
گردان: جو ورزشگاه الهلال بدتر ازآزادي و تبريز نيست

دروازه*بان تيم فوتبال ذوب*آهن معتقد است بازيكنان اين تيم با غلبه بر جو ورزشگاه ملك*فهد عربستان به فينال ليگ قهرمانان آسيا صعود خواهند كرد. شهاب گردان در آستانه بازي حساس ذوب*آهن برابر الهلال جو ورزشگاه حريف را با استاديوم*هاي ايران مقايسه كرده است:«به نظر من حضور تماشاگران عربستان اصلا در اين بازي اهميت ندارد. جو اين ورزشگاه بدتر از ورزشگاه آزادي يا تماشاگران تبريزي نيست كه بخواهيم از آن بترسيم. خوشبختانه آنها تيم*شان را عربي تشويق مي*كنند و وقتي نمي*فهميم كه چه مي*گويند حضورشان تاثيري بر فوتبال ما نخواهد داشت و بگذاريد هر چقدر دوست دارند سروصدا كنند!»
گردان در خصوص بازي هم صحبت كرده:«بازي سختي پيش*رو داريم. الهلالي*ها در بازي رفت ثابت كردند تيم بزرگي هستند اما خوشحالم كه با يك قدم جلوتر نسبت به آنها در بازي برگشت به مصاف*شان خواهيم رفت. مهاجمان الهلال بسيار قوي هستند. در هر حال سعي مي*كنم باز هم يكي از مهره*هاي كليدي تيمم باشم ولي قول نمي*دهم دروازه**ام بسته بماند.»

اگر بیکار شوم برای مربیگری می روم تبریز ( قلعه نویی)

منظورش از این حرف چی بوده؟


http://www.football3.ir/admin/asp/uploads/1389-07-28-1249.jpg

gamos
Wednesday 20 October 10, 03:57 PM
اینجا جیگرکیه، کسی جیگر نمی خواد؟


http://negahak.net/images/stories/b/mehr89/b359.jpg


http://negahak.net/images/stories/b/mehr89/b360.jpg


http://negahak.net/images/stories/b/mehr89/b361.jpg


http://negahak.net/images/stories/b/mehr89/b362.jpg


http://negahak.net/images/stories/b/mehr89/b364.jpg


http://negahak.net/images/stories/b/mehr89/b366.jpg


http://negahak.net/images/stories/b/mehr89/b368.jpg

اینجا جیگرکیه، کسی جیگر نمی خواد؟


http://negahak.net/images/stories/b/mehr89/b359.jpg


http://negahak.net/images/stories/b/mehr89/b360.jpg


http://negahak.net/images/stories/b/mehr89/b361.jpg


http://negahak.net/images/stories/b/mehr89/b362.jpg


http://negahak.net/images/stories/b/mehr89/b364.jpg


http://negahak.net/images/stories/b/mehr89/b366.jpg


http://negahak.net/images/stories/b/mehr89/b368.jpg

riza-tiraxtor
Wednesday 20 October 10, 06:20 PM
تصادف زرافه با هواپیما
http://dc217.4shared.com/img/nct_xF6V/s3/0.7380465160577643/giraffe_planeCrash.jpg

سوتیه باحال دانشگاه امیر کبیر

http://up.pixdooni.com/images/lx6tpl9ylrnq53n4wr8z.jpeg


عکس خانوادگی +13 :))

http://tehranpic.net/images/0d0gmoff144rs9b0o3u7.jpg

و

http://www.up.tehrandownload.ir/images/01ca5tcreyq5gpoqxjh.jpg

ç i ç a k
Wednesday 20 October 10, 06:24 PM
مردی که درحال تبدیل شدن به درخت است!!(+عکس) (عجایب)

این مرد اندونزیای به مرد درختی معروف است.

تمام سطح بدن این مرد با زگیل*هایی به شکل گره*های درختی پوشیده شده است. او معتقد است که شرایطش هر روز بدتر می*شود و این در حالیست که به دنبال شغل مناسب موقعیت خود نیز می*گردد.
او یکبار در بیمارستان بستری شده است و حدود 6 کیلو گرم از این زگیل*ها را توسط متخصصین از خود جدا کرده است ولی زگیل*ها پس از مدتی دوباره رشد کردند و این وضعیت ناهنجار را برایش ساخته*اندhttp://www.seemorgh.com/DesktopModules/iContent2/files/19766.jpg

md619+
Wednesday 20 October 10, 06:32 PM
فرهنگ سگی...

http://135073.20upload.net/files/sh7/12875678501.jpg

TimsaR
Wednesday 20 October 10, 06:40 PM
اين فوتبال فرهنگي* است؟!
http://www.navad.net/NewsPic/Large1389/7/27/6773721.jpg از بازداشت بازيکنان استقلال و پرسپوليس تا روبوسي با يک خانم در فرودگاه! اتفاقات و رفتارهاي غير اخلاقي برخي بازيکنان فوتبال ايران کار را به جايي رسانده که برخي مسوولان ارشد ورزش کشور با ابراز نگراني نسبت به اين فضا، از مسوولان فدراسيون فوتبال به صورت محرمانه درخواست کردند تا براي پايان دادن به اين ناهنجاري*هاي اخلاقي تصميمي جدي بگيرند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني ورزشي پارسيان، پس از آن که بازيکن تيم فوتبال استيل آذين تهران در جريان بازي تيمش مقابل تيم فوتبال سايپا البرز در برابر دوربين*هاي تلويزيوني از کلمات ناشايست و رکيک استفاده کرد و اين حرکت به صورت غير منتظره روي آنتن شبکه تهران رفت، تعدادي از مسوولان فرهنگي ضمن تماس با مديران ورزش کشور خواستار برخورد جدي با اين معضلات فرهنگي شدند تا ديگر خانواده*ها شاهد بروز چنين ناهنجاري*هاي ازفوتباليست*هاي شناخته شده نباشند.
به فاصله چند ساعت از اين درخواست*ها، مجري برنامه ورزش از شبکه پنج در برنامه زنده تلويزيوني خبر از بازداشت چند بازيکن سرشناس فوتبال ايران قبل از بازي استقلال و پرسپوليس داد و گفت: «تعدادي از بازيکناني که عکس*شان روي بنر در ورزشگاه نصب شده بود، چند روز قبل بازداشت شده بودند و در بازداشتگاه به سر مي*بردند.»
با پخش اين خبر از رسانه ملي، بار ديگر تلفن مسوولان دستگاه ورزش به صدا درآمد، اما اين پايان کار نبود، چون منابع آگاه، همزمان با انتشار اين اخبار از وقوع يک معضل اخلاقي توسط فوتباليست*هاي يک تيم ليگ برتري در يکي از شهرستان*هاي کشور خبر دادند و مدعي شدند، سه بازيکن يک تيم ليگ برتري به دليل رفتار غيرشرعي در فرودگاه اين شهرستان تحت تعقيب هستند و حکم جلب آن*ها صادر شده است.
اين منابع افزودند اين سه بازيکن در حاشيه سفر تيم*شان به يکي از شهرهاي کشور در فرودگاه با خانمي که خود را هوادار تيم طرف قرارداد آنها معرفي کرده، اقدام به دست دادن و روبوسي کردند که اين اتفاق از چشم ماموران انتظامي دور نمانده و آنها با گزارش اين ماجرا به مسوولان ذي*ربط زمينه برخورد قانوني را فراهم آورده*اند.
انتشار اين خبر مديرعامل سرشناس اين تيم ليگ برتري را به تکاپو انداخته تا مانع از جلب بازيکنان تيم پر ستاره*اش شود اما به وي اعلام شده که اين بازيکنان بايد پاسخگوي رفتار خود باشند.

nazli-daniz
Wednesday 20 October 10, 06:50 PM
وقتی جواد خیابانی ناخواسته آبروی صدا و سیما رامی بردبرای دومین سال پیاپی صدا و سیما از خریدن حق پخس بازیهای لیگقهرمانان فوتبال اروپا خودداری می کند و ترجیح می دهد تصاویر را ازتلویزیون ماهواره ای الجزیره بگیرد بی انکه مجبور شود هزینه ای بدهد.


http://www.1pezeshk.com/archives/khiabani.jpg (http://www.1pezeshk.com/archives/khiabani.jpg)

استفاده از موهبتهای الجزیره که همزمان 8 بازی مرحله گروهی لیگقهرمانان را در 8 کانال پوشش می دهد البته برای تلویزیون ایران همیشه باآبروریزی هایی همراه بوده است.در چنین حالتی صدا و سیما مجبور می شود ازصدای ورزشگاه صرف نظر کند چون در تصاویر دریافتی صدای گزارشگر الجزیرهشنیده می شود .این اما تنها مشکل نیست.الجزیره علاوه بر قدرت انتخابگسترده به بینندگانش این امکان را هم می دهد که همزمان با تماشای یک بازیاز گل هایی که در 7 بازی دیگر زده می شود با خبر می شوند.با زده شدن هر گل، تصویر کوچکی کنار تصویر اصلی نمایش داده می شود که به بیینده این امکانرا می دهد بی آنکه نیازی به عوض کردن کانال تلویزیون داشته باشد ، صحنهآهسته همه گل ها را ببیند.و البته این خدمات اضافه همان چیزی است که آرامشمسئولان تلویزیون ایران را به هم می ریزد ، چرا که به هنگام نشان دادن اینگلها ، در گوشه ای از تصویر ، نام یکی از 7 کانال دیگر الجزیره که همزمانآن بازی را نشان می دهد ، درج می شود.
سالهاست که تلویزیون ایران آرم شبکه هایی را که تصاویر را غیرقانونیاز آنها دریافت می کند ، با آرم های خود ساخته می پوشاند تا بیینده متوجهنشود که از نظر تصمیم گیرندگان رسانه ملی ، کپی رایت بی معنی است.تصویرکوچکی که الجزیره به هنگام زده شدن هر گل ، در گوشه تصویر اصلی نشان میدهد ، تلاش های صدا و سیما برای مخفی نگه داشتن منبع تصاویر را به باد میدهد.تبعات این اتفاق علاوه بر احتمال شکایت و پیگیری حقوقی توسط الجزیره ،آگاهی پیدا کردن مخاطب عام از عمق رفتارهای غیر حرفه ای و غیر اخلاقیرسانه ای است که معمولا بیش از هر رسانه دیگری در دنیا پیام اخلاقی میدهد.
در تازه ترین ترفند برای استفاده رایگان از تصاویر بازیهای فوتبال درلیگ های اروپایی ، مردان فنی صدا و سیما به دلایلی نامعلوم قسمت هایی ازدو طرف تصویر را برش می زنند.این کار به اندازه ای آزار دهنده است که یکیچون جواد خیابانی هم که معمولا بیش از هر گزارشگر دیگری با سایت هایسازمان صدا و سیما همراه و هماهنگ است ، ناخوداگاه در هنگام گزارش بازیرئال مادرید – میلان از همکارانش می خواهد تصویر را درست کنند.جواد بیآنکه بداند چه افشاگری بزرگی می کند توضیح می دهد که بسیاری از لحظات ،توپ در کادر تلویزیون دیده نمی شود.
سه شنبه شب در نیمه اول بازی رئال – میلان ، جواد خیابانی مجبور شددر بسیاری از دقایق بر اساس حدس و گمان بازی را گزارش کند در حالی کهتصویر توپ و بازیکنانی که بر سر ان جدال می کردند را نشان نمی داد.نیمهدوم اما این مشکل حل شد و او- تنها او و نه بینندگان شبکه 3 – به تصاویربدون مشکل دسترسی پیدا کرد.نتیجه این شد که در چند لحظه از بازی ، خیابانیاتفاقی را گزارش کرد که بیینده آن را نمی دید !
تلویزیون ایران ، بازی رئال – میلان را تقریبا به تعداد گل هایی کهدر 6 بازی همزمان با این بازی زده شد ، قطع کرد و تصاویر تکراری – مانندصحنه گل های رئال – را روی آنتن فرستاد.دلیل واضح بود.با هر گلی که در هریک از 6 بازی دیگر زده می شد ، در گوشه ای از تصویر نتیجه آن بازی با نامکانالی که بازی را زنده پخش می کرد ، حک می شد.تلویزیون ایران دست کم 21بار (تعداد گل های زده شده در 6 بازی همزمان با بازی رئال – میلان ) تصویررا قطع کرد و جالب آنکه با هر قطع شدن تصویری ، خیابانی هیجان زده توضیحمی داد که نتیجه یکی از آن 6 بازی تغییر کرده اس.در حقیقت او ناخواستهدلیل قطع تصاویر را اعلام می کرد!!!

oscar
Wednesday 20 October 10, 06:55 PM
پسر به این خر شانسی دیده بودی؟
http://www.dordoneh.com/wp-content/uploads/2010/08/rilax-akac.gif

oscar
Wednesday 20 October 10, 07:31 PM
ماشین آپارتمان دوبلکس! (http://khabarkhooneh.com/Default,fa-IR,KhabarKhooneh,Content,NewsDetail,Key,10992.aspx )


http://www.khabaronline.ir/getthumb.ashx?url=images/2010/10/image001.jpg&w=520&h=300&q=90
http://www.khabaronline.ir/getthumb.ashx?url=images/2010/10/10-10-17-20840image002.jpg&w=520&h=300&q=90
http://www.khabaronline.ir/getthumb.ashx?url=images/2010/10/image003.jpg&w=520&h=300&q=90
http://www.khabaronline.ir/getthumb.ashx?url=images/2010/10/10-10-17-201015image005.jpg&w=520&h=300&q=90
http://www.khabaronline.ir/getthumb.ashx?url=images/2010/10/10-10-17-201059image006.jpg&w=520&h=300&q=90
http://www.khabaronline.ir/getthumb.ashx?url=images/2010/10/image007.jpg&w=520&h=300&q=90
http://www.khabaronline.ir/getthumb.ashx?url=images/2010/10/10-10-17-201231image008.jpg&w=520&h=300&q=90
http://www.khabaronline.ir/getthumb.ashx?url=images/2010/10/10-10-17-201313image009.jpg&w=520&h=300&q=90
http://www.khabaronline.ir/getthumb.ashx?url=images/2010/10/10-10-17-20142image010.jpg&w=520&h=300&q=90
http://www.khabaronline.ir/getthumb.ashx?url=images/2010/10/10-10-17-201531image012.jpg&w=520&h=300&q=90

raha-tttt
Wednesday 20 October 10, 08:06 PM
اولین مسابقه بوسه در ایران


میدونین که وقتی پای 20 میلیون تومن در میونه باید خجالت رو گذاشت کنار
جوایز مسابقه:

نفر اول:10 میلیون تومان پول نقد برای نفر اول

نفر دوم: امکان خرید 4 میلیون تومان مبلمان از نمایندگی*های مجاز مبلمان خاورمیانه

نفر سوم: امکان خرید 3 میلیون تومان از لوازم خانگی ال جی با نمایندگی گلدیران

نفر چهارم: سفر به کیش با همراه از طرف شرکت هواپیمایی هما

نفر پنجم: یک دستگاه سولاردوم هدیه از طرف شرکت سامسونگ با ضمانت سام سرویس

نکته: کاندیداهای اجرای مسابقه آمادگی خود را اعلام نمایند. واضح است که اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام نمایند.


سوژه مورد نظر برای خانم*ها:

http://up.iranblog.com/Files73/7c1f607394224626909f.jpg


سوژه مورد نظر برای آقایان:

http://up.iranblog.com/Files73/1d668b5112e84f16a279.jpg

Amor
Wednesday 20 October 10, 09:07 PM
عکسهای دیدنی ساخت یک برج استثنایی در دوبی


http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/7/28/153383_506.jpg


http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/7/28/153385_160.jpg


http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/7/28/153382_497.jpg


http://www.asriran.com/files/fa/news/1389/7/28/153384_189.jpg

alimessi10
Wednesday 20 October 10, 10:50 PM
sagh olun

aze_trk
Wednesday 20 October 10, 11:41 PM
باکتری کلستریدیوم تتانی : 6 گرم از سم این باکتری برای مرگ همه مردم جهان کافی است!!!


918

sasanred
Thursday 21 October 10, 12:17 AM
یک عکس جالب از آندرانیک : :D:D:D:D


919

SHahab
Thursday 21 October 10, 11:12 AM
tutkulu-ask

raha-tttt
Thursday 21 October 10, 12:41 PM
راهی متفاوت برای ابراز عشق

یک روز آموزگار از دانش آموزانی که در کلاس بودند پرسید :

آیا میتوانید راهی غیر تکراری برای ابراز عشق ، بیان کنید؟

برخی ازدانش آموزان گفتند با بخشیدن عشقشان را معنا می کنند.

برخی «دادن گل و هدیه» و «حرف های دلنشین» را راه بیان عشق عنوان کردند.

شماری دیگر هم گفتند « با هم بودن در تحمل رنجها ولذت بردن از خوشبختی » را راه بیان عشق می دانند.


در آن بین، پسری برخاست و پیش از این که شیوه دلخواه خود را برای ابراز عشق بیان کند، داستان کوتاهی تعریف کرد:

یک روز زن و شوهر جوانی که هر دو زیست شناس بودند طبق معمول برای تحقیق به جنگل رفتند.

آنان وقتی به بالای تپّه رسیدند درجا میخکوب شدند...

یک ببر بزرگ، جلوی زن و شوهر ایستاده و به آنان خیره شده بود.

شوهر، تفنگ شکاری به همراه نداشت و دیگر راهی برای فرار نبود.

رنگ صورت زن و شوهر پریده بود و در مقابل ببر، جرات کوچک ترین حرکتی نداشتند.

ببر، آرام به طرف آنان حرکت کرد...

همان لحظه، مرد زیست شناس فریادزنان فرارکرد و همسرش را تنها گذاشت.

بلافاصله ببر به سمت شوهر دوید و چند دقیقه بعد ضجه های مرد جوان به گوش زن رسید.

ببر رفت و زن زنده ماند...


داستان به اینجا که رسید دانش آموزان شروع کردند به محکوم کردن آن مرد.

اما پسرپرسید : آیا می دانید آن مرد در لحظه های آخر زندگی اش چه فریادمی زد؟


بچه ها حدس زدند حتما از همسرش معذرت خواسته که او را تنها گذاشته است!


پسرجواب داد: نه، آخرین حرف مرد این بود که :

عزیزم ، تو بهترین مونس من بودی. از پسرمان خوب مواظبت کن و به او بگو پدرت همیشه عاشقت بود...

قطره های اشک، صورت پسر را خیس کرده بود که ادامه داد:

همه زیست شناسان میدانند ببر فقط به کسی حمله می کند که حرکتی انجام می دهد و یا فرار میکند.پدر من در آن لحظه وحشتناک ، با فدا کردن جانش پیش مرگ مادرم شد واورا نجات داد.

این صادقانه ترین و بی ریاترین ترین راه پدرم برای بیان عشق خود به مادرم و من بود...

alimessi10
Thursday 21 October 10, 01:56 PM
پريز هاي برق در طرح هاي جالب
http://www.myup.ir/images/84864927940484959361.jpg
http://www.myup.ir/images/37804719163337042562.jpg
http://www.myup.ir/images/80712879645669776498.jpg
http://www.myup.ir/images/07227228493477687492.jpg
http://www.myup.ir/images/92148925559881501848.jpg

BAHMAN_T
Thursday 21 October 10, 03:25 PM
http://www.football3.ir/admin/asp/uploads/1389-07-29-1265.jpg


هراس تراکتورسازان از طوفان استفراغ :-|

alimessi10
Thursday 21 October 10, 03:45 PM
برخي از سوال هاي بي جواب :

چرا وقتی باطری کنترل تلویزیون تموم می شه دکمه های اونو محکمتر فشار میدیم؟

چرا اگر به کسی بگید که در فضا ۴ میلیارد ستاره وجود داره باورش میشه ولی اگر بهش بگید رنگ دیوار خیسه خودش با دست امتحان می کنه تا مطمئن بشه؟
چرا برای انجام مجازات اعدام با تزریق آمپول سمی، از سرنگ استریل استفاده می کنن؟
چرا تارزان ریش و سیبیل نداره؟

آیا میشه زیر آب گریه کرد؟
چطور ممکنه که انسان اول به فضا سفر کرد و بعدا به فکرش رسید که زیر چمدون چرخ بذاره؟
اگر روغن ذرت از ذرت تهیه میشه و روغن سبزیجات از سبزیجات، پس روغن بچه از چی تهیه می شه؟

تا حالا توجه کردید که اگر در صورت سگ ها فوت کنید دیوونه می شن ولی اگر با ماشین بیرون برن دوست دارن سرشونو از پنجره بیارن بیرون تا باد به صورتشون بخوره؟

azarbijandiarm
Thursday 21 October 10, 06:41 PM
http://www.rozanehonline.com/join

http://www.rozanehonline.com/join

http://img.uploader.ir/rozanehgroup/mehr89/animals/2.jpg

http://img.uploader.ir/rozanehgroup/mehr89/animals/4.jpg

http://img.uploader.ir/rozanehgroup/mehr89/animals/9.jpg

http://img.uploader.ir/rozanehgroup/mehr89/animals/11.jpg

http://img.uploader.ir/rozanehgroup/mehr89/animals/14.jpg

http://img.uploader.ir/rozanehgroup/mehr89/animals/19.jpg

http://img.uploader.ir/rozanehgroup/mehr89/animals/22.jpg

http://img.uploader.ir/rozanehgroup/mehr89/animals/29.jpg

استقلال را تیر باران میکنیم
http://www.3sut.com/images/3sut.com%20heivanate%20motaharek%20%283%29.gif

azarbijandiarm
Thursday 21 October 10, 06:45 PM
وقتی زنها مرد باشند
http://img.webme.com/pic/d/dl4mobile/angelina-jolie-beard.jpg

http://www.alleba.com/blog/wp-content/photos/angelina_jolie.jpg

raha-tttt
Thursday 21 October 10, 07:01 PM
معلم و دختر کوچولو

دختر کوچکى با معلمش درباره نهنگ*ها بحث مى*کرد.

معلم گفت: از نظر فیزیکى غیرممکن است که نهنگ بتواند یک آدم را ببلعد،

زیرا با وجود این که پستاندار عظیم*الجثه*اى است، امّا حلق بسیار کوچکى دارد.

دختر کوچک پرسید: پس چه طور حضرت یونس به وسیله یک نهنگ بلعیده شد؟

معلم که عصبانى شده بود تکرار کرد که نهنگ نمى*تواند آدم را ببلعد. این از نظر فیزیکى غیرممکن است.

دختر کوچک گفت: وقتى به بهشت رفتم از حضرت یونس مى*پرسم.

معلم گفت: اگر حضرت یونس به جهنم رفته بود چى؟

دختر کوچک گفت: اونوقت شما ازش بپرسید:24:

varliq
Thursday 21 October 10, 07:06 PM
تراختور طرفدارلاری بوتون شهرلرده ن

http://s1.picofile.com/azerulduz/Pictures/other/tiraxtur/tiraxtur-yardimcilari-little.jpg

Amor
Thursday 21 October 10, 07:14 PM
فکر می کنید تصویرفوق مربوط به قوی ترین زنان ایران است


http://www.persianv.com/khabar/44645_661.jpg


44645_661.jpg

اشتباه نکنید، تصویر مربوط به مسابقه قوی*ترین زنان ایران نیست

بلکه تصویر مربوط به کمبود گاز در گازی و نفتی ترین استان کشوره

ç i ç a k
Thursday 21 October 10, 08:18 PM
مطلب جالب درباره خانمها 1- مي دونين فرق خانمها با آهن ربا چيه؟..... آهن ربا حداقل يک روي مثبت داره
2- خانمها مثل راديو هستند..... هر چي ميخوان ميگن ولي هر چي بگي نمي شنوند
3- خامنها مثل چسب دوقلو هستند.....اگه دستشان با گوشي تلفن مخلوط شد ديگه بايد سيم تلفن را بريد
4- خانمها مثل رعدوبرق هستند ..... اول برق چشماشون ميرسه بعد رعد صداشون
5- خانمها مثل ليمو شيرين هستند..... اول شيرين هستند ولي بعد تلخ ميشن
6- خانمها مثل گچ هستند ..... اگه چند دقيقه مدارا کنيد چنان سفت و سخت ميشن که ديگه حالتي نمي گيرند.
7- خانمها مثل کنتور برق هستند..... هر چند سال يکبار عدد سنشون صفر ميشه
8- چرا خانمها نمي توانند نقشه بخوانند/ ..... براي اينکه فقط ذهن مرد هستش که ميتونه تجسم و درک کنه که يک کيلومتر با يک سانتي متر نشون داده شده
9- خانمها مثل اينترنت هستند.... از هر موصوعي بک فايل اطلاعاتي دارند
10- خانمها مثل فلزياب هستند ..... از نزديک طلافروشي که رد ميشن عکس العمل نشان ميدن
11- خانمها مثل موبايل هستند هر موقع کار مهم داريد در دسترس نيستند

Amor
Thursday 21 October 10, 08:19 PM
بوتون آنلاقلی تراختورچولارا سونولور:
تقدیم به همه طرفداران فهیم تراختور:


http://www.20upload.com/files/download/12829070145.jpg


http://www.20upload.com/files/download/12829083293.jpg


http://www.20upload.com/files/download/12829085385.jpg


http://www.20upload.com/files/download/12829083295.jpg


http://www.20upload.com/files/download/12829087414.jpg


http://www.20upload.com/files/download/12829083292.jpg


http://www.20upload.com/files/download/12829080853.jpg

Türkelim
Friday 22 October 10, 01:41 PM
همه باهم در سهند؛ به ياد كبوتري كه در راه تراختور جان داد


پرچم قرمزي به دست دارد. گونه هاي سرخش حاكي از اين است كه در منطقه خوش آب و هوا زندگي مي كند. به نظر مي رسد در گوشه اي از بهشت بوده و آب زمزم نوشيده است.بر روي پرچمش نوشته شده "ياشاسين آذربايجان .ياشاسين تراختور".سن بالايي دارد ، اعتقادش به ائل گوجي ، سل گوجي بسيار است.قدمهايش آهسته است ولي پر بار ، كلامش در دل مي نشيند.آرام و شمرده مي گويد ، آذربايجان مهد تمدن و فرهنگ است و اين را نه من بلكه تاريخ مي گويد.زمانمان كوتاه است.حدود 30 هزار هوادار تراختور در ورزشگاه آزداي جمعند.شعار هاي زيبا آزادي را به لرزه درآورده، نزديك شروع بازيست ، استاديوم در اختيار تراختورچيان است.به يكباره تلويزيون و رسانه هاي حامي دردادنه هاي پايتخت دست بكار مي شوند و با تهييج دوستداران استقلال آنا ن را به استاديوم مي كشند.گزارشگر بازي نيم نگاهي به تيم آذربايجاني دارد .خياباني با احساسي كه خاص مردان آذربايجانيست از تراختور و هوادارانش مي گويد.شورو شوق سراسر وجودمان را فرا گرفته است.دستان من و پيرمرد در هم گره مي شود تا جبران مافات عصايم شود.وقتي ياشاسين مي گوييم ،به احترام پر پا مي شويم.پيرمرد مقالات آديوخ را خوانده ولي من خود را معرفي نكرده ام.نگاه مهربانش جان دوباره اي به من ميدهد.كبوتران سرخ ، از دستان سرخ پوشان هوادار تراختور خارج مي شود ، آسمان آبي آزادي به يك باره رنگ قرمز به خود مي گيرد.تصوير ي بر آسمان حك شده است و بر ما تداعي مي شود كه كبوتران در حال سرودن آواز جاويد ياشاسينند.اما، اما:كبوتري از كبوتران در ميان آبيها سرنگون مي شود ، كبوتر بخت برگشته خبر ندارد كه در ميدان جوانمردي ، ممكن است نامردي هم باشد.و اين مي شود كه داستان كبوتر و تراختور آغاز مي شود.آغازي كه پايان ندارد و صحنه هاي تلخ جان سپردن كبوتر در دستان نامردي از جنس آبي به تصوير كشيده مي شود.تيتر يك روزنامه ها ي فردا اين است"كبوتري كه در راه تراختور جان داد".پيرمرد كه ساليان سال هوادار تراختور بوده از اين صحنه دلگير مي شود و مي گويد به پاس احترام به خون اين كبوتر كه در راه تراختور ريخته شد ، هرگز تراختور را درآوردگاه ها تنها نخواهم گذاشت.پس ما مي اييم تا به كبوتر نمادينمان ياد آورشويم كه تراختور و تراختورچيان با خون او زندگي دوباره گرفته اند و راهش ادامه داشته ، دارد و خواهد داشت.ياشاسين آذربايجان ، ياشاسين تراختور.آديوخ آذربايجانلي


Amir Efendi
Friday 22 October 10, 02:57 PM
http://0k.015.img98.com/out.php/i440960_afandem.gif